Mam Talent - i Kuba Wojewódzki

Forum poświęcone szeroko rozumianej sztuce filmowej i telewizyjnej. Ulubione filmy, programy, recenzje, zapowiedzi.

Moderatorzy: Livia, Otol, Simon

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Mam Talent - i Kuba Wojewódzki

Postautor: Livia » 24.08.09, 22:55

dlaczego u nas nie ma takich talentow

PONIEDZIAŁEK 04.05.2009
Kolejny fenomen w "Mam talent"!

Brytyjska edycja programu Mam talent uczyniła już gwiazdami kilku wyjątkowo uzdolnionych naturszczyków. Najbardziej znana jest lekko upośledzona gospodyni domowa Susan Boyle, która obecnie nagrywa płytę i robi karierę w mediach. Obdarzona pięknym głosem kobieta ma teraz mocnego konkurenta. W ostatnim odcinku show jury zostało zaskoczone występem... dostawcy pizzy.
Jamie Pugh, 37-letni Brytyjczyk, który w dzień prowadzi ciężarówkę, a w nocy dostarcza pizzę, poruszył sędziów, widzów i publiczność przed telewizorami. Trzyminutowy występ uczynił z niego kolejną gwiazdę. Już następnego dnia w internecie pojawiły się jego fankluby. Media i słuchaczy uwiódł nie tylko wspaniale wykonany utwór z musicalu Nędznicy - Bring Him Home, ale również emocje, jakie towarzyszyły mu podczas pierwszego w życiu występu. Po zakończeniu występu Pugh rozpłakał się ze wzruszenia. Ludzie lubią takie prawdziwe emocje - to tak różne od tych sztucznych uśmiechów i łez gwiazd.
Zestawcie to sobie tylko z płaczem znerwicowanej od sławy i dobrobytu Edyty Górniak...

ZOBACZ VIDEO :wow
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Re: Mam Talent - program na świecie i u nas

Postautor: Livia » 24.08.09, 22:55

PONIEDZIAŁEK 11.05.2009
Następne odkrycie w "Mam talent"!

Brytyjska edycja Mam talent zaskakuje poziomem umiejętności swoich uczestników i wyjątkowo oryginalnymi osobowościami. Jeszcze niedawno pisaliśmy o Susan Boyle, 47-latce, która stała się międzynarodową sensacją po tym, jak wykonała piosenkę z musicalu Les Miserables. Po niej pojawił się kolejny talent – obdarzony potężnym głosem dostawca pizzy. Jednak największy szok zafundował widzom i jury Greg Pritchard.
We wczorajszym odcinku programu udział wziął 24-letni chłopak o klasycznym wyglądzie zmanierowanego emo – przypominał nam nawet trochę wokalistę Tokio Hotel. Sędziowie nie spodziewali się po nim niczego nadzwyczajnego. Dlatego tym większe było zdziwienie jury, kiedy Brytyjczyk wykonał czystym kontratenorem legendarną już arię Nessum Dorma.
Jak się później okazało, Greg próbował już swoich sił w show-biznesie. Występował wcześniej w boysbandzie (jakoś nas to nie dziwi), ale zdecydował się odejść z zespołu, gdyż kazano mu śpiewać z taśmy. Wyjątkowy głos Pritcharda sprawił, że nie był w stanie śpiewać wystarczająco źle… Pozostali członkowie grupy wypadali na jego tle wyjątkowo niekorzystnie. Nic dziwnego, Greg posiada głos o sile 6 oktaw. Dla porównania, Justyna Steczkowska ma tylko 5, a Doda i Edyta Górniak po 4.
Czy Greg może liczyć na równie wielkie zainteresowanie jak Susan? Upomniała się już o nią sama Oprah Winfrey. Królowa małego ekranu zaprosiła 47-latkę do swojego programu. Wyżej już zajść nie można.

Greg Pritchard - Britain's Got Talent

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 24.08.09, 22:56

Zarobi 450 000 000 zł na "Idolu"!

Idol i Mam talent nie są programami dla uczestników, ale dla prowadzących. To wiadomo już od dawna. Tym razem mamy wyjątkowo wyraźne potwierdzenie tego faktu. Simon Cowell, brytyjski juror znany z sędziowania w amerykańskim Idolu i Britain's Got Talent, formatach które od lat biją rekordy oglądalności, wynegocjował gigantyczną stawkę za udział w kolejnej edycji Idola.
Chociaż widzowie oraz uczestnicy nie darzą go sympatią, za to dla producentów jest bezcenny. Do tego stopnia, że za przedłużenie kontraktu oferują mu przyprawiającą o zawrót głowy kwotę - 144 miliony dolarów! To aż 450 milionów złotych! Jego polski odpowiednik, Kuba Wojewódzki, nie może marzyć nawet o stukrotnie mniejszej kasie.
Oznacza to aż czterokrotną podwyżkę. Cowell za zeszłoroczną edycję Idola dostał 36 milionów dolarów. Czy naprawdę wart jest TAKICH pieniędzy? Kpiny, niewybredne żarty, poniżanie i przewracanie oczami za stołem sędziowskim w jego wykonaniu są jak widać na wagę złota. Widocznie bez najbardziej znienawidzonej osoby w jury, program nie przyciągałby już tylu widzów.
Przedstawiciele telewizji Fox, producenta show odmawiają jakichkolwiek komentarzy. Ostatnia edycja programu przyniosła im... 900 milionów dolarów zysku! Dlatego Cowell zamierza zyskać na dobrej passie i podbić swoją cenę. W tym celu poradził się swojego przyjaciela, multimilionera Sir Philipa Greena, właściciela m.in. sieci sklepów Top Shop.
Cowell zastanawia się także nad stworzeniem odrębnej firmy, która zajmowałaby się wyławianiem młodych talentów. Myśli o stworzeniu odrębnej marki, firmowanej swoim nazwiskiem, która byłaby odpowiedzialna za realizację jego pomysłów co do nowych formatów telewizyjnych. Nie chce być rozpoznawalny tylko z racji tego, że jest sędzią w "Idolu" - donosi The Guardian.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 24.08.09, 22:57

oto ten niesamowity talent o ktorego wszyscy sie teraz bija

47-letnia Susan Boyle zdobyła serca widzów, występując w brytyjskiej wersji "Mam talent". Dzięki internetowi w ciągu kilku dni stała się światową gwiazdą. Wszystko przede wszystkim dzięki fantastycznemu głosowi, ale także pewnemu urokowi osobistemu.

Susan Boyle - Singer - Britains Got Talent 2009

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 24.08.09, 22:58

oto ten niesamowity talent o ktorego wszyscy sie teraz bija

47-letnia Susan Boyle zdobyła serca widzów, występując w brytyjskiej wersji "Mam talent". Dzięki internetowi w ciągu kilku dni stała się światową gwiazdą. Wszystko przede wszystkim dzięki fantastycznemu głosowi, ale także pewnemu urokowi osobistemu.

Susan Boyle - Singer - Britains Got Talent 2009

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 24.08.09, 22:59

PONIEDZIAŁEK 01.06.2009
Boyle straciła fanów! Ośmieszyła się!

Jak już wczoraj informowaliśmy, Brytyjczycy zdecydowali, że Susan Boyle nie jest na tyle utalentowana, aby wygrać Britain’s Got Talent. Cały świat był zszokowany wynikiem głosowania. W końcu wszyscy byli przekonani, że lekko upośledzona kobieta to idealny kandydat na gwiazdę – czy można znaleźć lepszy przykład, że każdy może zdobyć sławę? Media zastanawiają się, dlaczego Boyle przegrała. Okazuje się, że Brytyjczycy są chorobliwie zazdrośni, że poszczęściło się akurat szarej myszce z niewyregulowanymi brwiami.
Sława, fani i antyfani, a także nagonka mediów kompletnie przerosły Susan. Boyle nie radziła sobie w świecie show-biznesu i popełniała same błędy. Atakowała natarczywych paparazzi. Zwróciła się nawet przeciwko ludziom, którzy oddawali na nią swoje głosy.
Kilka dni przed nagraniem finałowego odcinka programu Boyle nawrzeszczała na dwóch swoich miłośników, którzy czekali na nią w holu hotelu. Mężczyźni chcieli jedynie zrobić sobie z nią kilka zdjęć. Po tym wydarzeniu Brytyjczycy na licznych forach internetowych wylewali swoją niechęć w stosunku do Susan. Podczas finałowego występu publiczność wygwizdała jej występ.
Przegrana i niechęć fanów wcale nie martwią Susan. Reszta świata nadal ją uwielbia, a z samych kontraktów, które podpisała w Ameryce, na jej konto
wpłynie… 8 milionów funtów.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 24.08.09, 23:00

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 24.08.09, 23:00

PIĄTEK 05.06.2009
Przegrała z powodu pomyłki!? :pajac:

Brytyjskie media właśnie poinformowały, że Susane Boyle powoli dochodzi do zdrowia. Gwiazda ostatniej edycji Britain’s Got Talent przeszła poważne załamanie nerwowe, które mogło skończyć się atakiem serca lub udarem mózgu. Lekarze uspokajają, że stan zdrowia pacjentki powoli wraca do normy i będzie mogła opuścić zamknięty ośrodek już w przyszłym tygodniu.
Podczas gdy Boyle odzyskuje siły, w mediach rozpętał się kolejny skandal związany z show. Okazuje się, że minimalna różnica głosów zadecydowała o wygranej grupy Diversity. Dokładnie 4,7 % dzieliło Susan od upragnionego triumfu. Ponoć sławna na cały świat lekko upośledzona śpiewaczka przegrała z powodu błędu serwisu YouTube. Na stronie firmy w dniu finałowego odcinka show pojawiły się najnowsze filmiki z występu Boyle, ale wszystkie miały wpisany zły numer, na jaki należało wysyłać głosy. Osoby oglądające program przez przeglądarkę zagłosowały nie na swoją idolkę, ale właśnie na taneczną grupę Diversity, która pokonała Boyle.
Na pocieszenie Susan otrzymała kilka lukratywnych propozycji wydania płyty, a także rozpoczęła planowanie światowej trasy koncertowej. Zapewne nagły zastrzyk kilku milionów funtów szybko przywróci jej nadszarpnięte siły.
Zresztą sami zobaczcie występ grupy, z którą przegrała Boyle i oceńcie, czy wygrana im się nie należała.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 24.08.09, 23:01

PONIEDZIAŁEK 15.06.2009
Zarabia 140 funtów NA SEKUNDĘ!

Idąc do programu Mam talent, Susan Boyle myślała, że spełnia swoje marzenie. Nie podejrzewała zapewne, że stanie się produktem, który każdy będzie chciał na wiele sposobów sprzedać. Sława i szalony tryb życia gwiazdy szybko odcisnęły się na jej wrażliwej psychice.
Pomimo że Boyle programu nie wygrała, z pewnością nie można zaliczyć jej do przegranych. Brytyjscy dziennikarze dotarli do ofert, jakie agenci Susan składają prywatnym instytucjom. Zainteresowanie śpiewem lekko upośledzonej kobiety jest tak ogromne, że menedżerowie cały czas podbijają stawkę. Ostatnia rekordowa suma wynosi 100 tysięcy funtów za 12-minutowy występ, czyli jakieś 140 funtów za sekundę. Jeszcze nie tak dawno 48-latka musiała przeżyć za 130 funtów na tydzień. Tyle wynosił jej zasiłek.
Dziennikarze ustalili również, że już wkrótce Boyle podpisze kontrakt płytowy z firmą fonograficzną jednego z jurorów programu, Simona Cowella. Za nagranie albumu Susan zarobi 8 milionów funtów.
Pomimo tych sukcesów przyszłość Boyle jest bardzo niepewna. Jeden ze współprowadzących Britain’s Got Talent, Stephen Mulhern, powiedział dziennikarzom, że boi się o Susan.
Myślę, że nie wytrwa do końca trasy koncertowej. Ma zbyt słabą psychikę – twierdzi gospodarz show.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 24.08.09, 23:01

12-latek następcą Jacksona?

Niektórzy obserwatorzy publicznego pożegnania Michaela Jacksona zwrócili uwagę na występ finalisty brytyjskiego programu "Mam talent" - 12-letniego Shaheena Jafargholi z Walii.

Pojawiły się opinie, że oto jesteśmy świadkami narodzin kolejnej dziecięcej gwiazdy. Shaheen w Staples Center w Los Angeles wykonał utwór "Who's Lovin' You" z repertuaru Jackson 5, który Michael śpiewał, gdy sam był dzieckiem. Dodajmy, że to właśnie z tą piosenką Shaheen podbił serca widzów "Mam talent".

"Kocham Michaela Jacksona" - powiedział 12-latek po swoim występie przed milionami telewidzów na całym świecie.

"Chciałem podziękować mu za jego błogosławieństwo i wspaniałą muzykę" - dodał.

Dodajmy, że występem w "Mam talent" zachwycił się sam Michael, który młodego wokalistę zaprosił na jeden z koncertów w Londynie podczas trasy "This Is It". Powrót "króla popu" na scenę przerwała jednak jego niespodziewana śmierć.

Organizatorzy publicznego pożegnania Michaela uwzględnili jego zdanie i zaprosili 12-latka do Los Angeles, by zaśpiewał swojemu idolowi w hołdzie. W finale Shaheen zaśpiewał z innymi gwiazdami, jak m.in. Lionel Richie czy Stevie Wonder.

Autorem "Who's Lovin' You" jest Smokey Robinson, który także żegnał Jacksona w Staples Center. W osobistej wypowiedzi przypomniał swoje spotkanie, gdy 10-letni Michael zaśpiewał jego utwór.

"Nie wierzyłem, że ktoś tak młody, może mieć taki feeling i duszę. Nigdy też nie przypuszczałem, że mogę znaleźć się tu w takim dniu" - mówił patrząc na spoczywającą przed nim trumnę z ciałem Jacksona.

"Tam jest w środku mój mały brat" - dodał poruszony Robinson

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 24.08.09, 23:03

Kiedy u nas się zaczyna???

pierwsza edycja była rozrywkowa, czy ktoś oglądał?

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 12.09.09, 17:07

Dzis na TVN o godz 20:35

zaczyna sie druga polska edycja szukania talentow :bum:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Re: Mam Talent - TVN

Postautor: Livia » 12.09.09, 21:09

:pajac: dziwne talenty w tym odcinku

chlopak od musicalu byl nawet niezly :hmmm:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 14.09.09, 21:58

:halohalo:

czy ktus oglada ten program

Awatar użytkownika
Rozalia
Wyga

Postautor: Rozalia » 14.09.09, 22:21

Ja nie Obrazek
W życiu kobiety pewne są trzy rzeczy, śmierć, podatki i menopauza...

http://www.youtube.com/watch?v=2EnEhcTO_aU

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 15.09.09, 00:10

dlaczego nie?

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 15.09.09, 21:19

Ja też nie, nie będę sobie zanieczyszczał umysłu takimi
rzeczami :bleble:
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Rozalia
Wyga

Postautor: Rozalia » 15.09.09, 21:57

Livia @ Dzisiaj, 01:10 pisze:dlaczego nie?

bo nie mam polskiej telewizorni ;)

I tak w ogolnosci, to malutko TV ogladam.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 18.09.09, 08:27

telewizornie mozesz zalatwic sobie satelitarna i masz kontakt z krajem :bleble:

Awatar użytkownika
Rozalia
Wyga

Postautor: Rozalia » 18.09.09, 10:10

Juz mialam :bleble: Ponad dwa lata. Polsat cyfra, czy jakos tak.
Jako ze telewizor u nas to raczej dekoracja, malo sie ogladalo i wymeldowalismy ;)

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 18.09.09, 10:36

telewizor nie sluzy tylko do telewizji.... ja czesto ogladam filmy z wypozyczalni bo
ogladanie filmu w kinie mnie czesto wnerwia :fiufiu:

i przy okazji mam polsat... i lypne okiem co w kraju sie dzieje... bo nie chce
miec spranego mozgu przez interpretacje informacji z jednego kraju :cheess:

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 22.09.09, 17:54

Nie no sorrki, u nas tyle talentów się marnuje... A oni naprawdę jakoś mega szczególni nie są... Aczkolwiek u nas z cienia wychodzą tylko miernoty, a talenty siedzą poupychane po kątach
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 22.09.09, 17:55

rozumiem ze masz na mysli siebie

ale powiedz z reka na sercu... czy nie maja potencjalu jak na amatorow

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 22.09.09, 17:56

Nie, nie mam na myśli siebie
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 22.09.09, 17:57

np...

ale skromny... siem zrobiles - wez wiolke lub gite pod pache i
zaiwaniaj do programu... masz talent czy nie... my bedziem
glosowac na ciebie

nostalgia
Zaawansowany

Postautor: nostalgia » 22.09.09, 17:57

Program "Kuby Wojewódzkiego" systematycznie traci widzów, jednak cały czas utrzymuje się w czołówce programów rozrywkowych. W ostatnim sezonie w czasie emisji show lepszy okazał się tylko Polsat - informuje serwis Wirtualnemedia.pl.

Średnia oglądalność czwartej serii talk-show "Kuba Wojewódzki" (emisja we wtorki o 22.30) wyniosła 1,73 mln widzów. Rok temu program oglądało o ok. 150 tys widzów więcej wynika z danych AGB Nielsen Media Research przygotowywanych dla portalu.

Mimo małego spadku program nie był liderem w swoim paśmie. Wyprzedziły go emitowane w tym samym czasie "CSI: Kryminalne Zagadki Miami" i filmy fabularne emitowane w Telewizji POLSAT.

Już teraz wiadomo, że kolejna seria programu z Kubą Wojewódzkim jako gospodarzem pojawi się na antenie TVN w jesiennej ramówce.

Obrazek
Ramiona czasem, też są nawiasem.

Nie bij muchy, która siedzi na głowie tygrysa.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 22.09.09, 17:58

traci bo go wcisneli na wtorek o 22... nieatrakcyjna pora i dzien...

mogliby go przerzucic na soboty jak kiedys i lud by ogladal, ja go
zawsze ogladalam a teraz przegapiam :grrr:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 01.10.09, 22:42

:cheess:
Zobacz ile dostają za Mam Talent

Serwis efakt.pl podaje, że prawdziwymi zwycięzcami Mam Talent są jego jurorzy. Świetne spostrzeżenie, bo jak inaczej nazwać Kubę Wojewódzkiego, który za II edycję show dostanie 280 tysięcy złotych!
Mniej od showmana dostaną Małgosia Foremniak oraz Agnieszka Chylińska. Gwiazda Na Dobre i Na Złe dostanie 200 tysięcy złotych, a wokalistka 170 tys. PLN.
Faktycznie dużo pieniędzy. Ale trzeba pamiętać, że praca jurora w tak ogromnym przedsięwzięciu nie jest prosta i czasochłonna.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.10.09, 12:54

"Mam talent" bezkonkurencyjny :cheess:

Trzy pierwsze odcinki drugiego sezonu programu "Mam talent" oglądało średnio 4,82 mln widzów. Telewizja TVN w trakcie emisji show jest zdecydowanym liderem rynku.
Widownia "Mam talent" rośnie z odcinka na odcinek. W sobotę, 26 września, program obejrzało aż 5,07 mln widzów przy 32,91 proc. udziału w rynku (blisko 40 proc. w grupie komercyjnej).
Dla porównania przed rokiem trzy pierwsze odsłony show zobaczyło 4,53 mln widzów przy udziale w rynku na poziomie 32,26 proc.
TVN w trakcie emisji programu zdecydowanie dystansuje konkurencję - wynika z danych AGB Nielsen Media Research dla Wirtualnemedia.pl.

Druga pozycja przypada TVP1, emitującej filmy fabularne (3,25 mln widzów i 22,22 proc. udziału).

Trzeci jest Polsat, który nadaje w tym czasie "jak Oni śpiewają" (2,27 mln widzów i 15,49 proc. udziału). To właśnie ta stacja zanotowała największy spadek widowni w sobotnie wieczory. Jesienią 2008 roku trzy pierwsze odcinki programu, w którym gwiazdy mogą wykazać się swoimi wokalnymi umiejętnościami, zobaczyło 3,09 mln widzów.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 21.10.09, 10:42

te nasze talenty mozna do albanii wyslac...

zobaczcie tutaj uczestniczke 'Mam Talent' :fiufiu:
normalnie szczeka opada :pajac:

Występ z Ukraińskiego "Mam talent"

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 26.10.09, 18:48

"Mam talent!": tego nie zobaczycie w telewizji!
W naszym cyklu "tego nie zobaczycie w telewizji", mamy dla Was dwa kolejne występy, które z racji ograniczeń czasowych nie znalazły swojego miejsca podczas sobotnich programów "Mam talent!" Tym razem zapraszamy do obejrzenia popisów Janiny Zuber i zespołu Splendor.
Pani Janina Zuber to 70-letnia aktorka, dźwiękonaśladowczyni, z zamiłowania poliglotka. Mimo że od dłuższego czasu mieszka w Szwecji, z dużym zainteresowaniem przygląda się polskiej edycji programu "Mam talent!". Jest to dla niej tym ciekawsze doświadczenie, gdyż sama próbowała swoich sił w szwedzkiej wersji programu. Czy jej umiejętności znalazły uznanie w oczach jury? Sprawdźcie sami!

Pani Janina Zuber

ale mi ci talent :fiufiu:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 28.11.09, 13:18

ten program u nas zszedl na psy
az nie moge uwierzyc, ze takie 'talenty' przechodza dalej :oops:

Marcin Wyrostek, wygral polska druga edycje Mam Talent

Marcin Wyrostek w finale
Marcin Wyrostek w semifinale

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 28.12.09, 02:47

:bum:
Niesamowity pies, wygrał niemieckie "Mam Talent"! VIDEO

Suczka Prima Donna rasy Jack Russel Terrier wraz ze swoim panem Yvem podbiła niemiecką publiczność.
W finałowym odcinku zdobyli ponad połowę głosów. Zobacz co potrafi ten mały, ale sprytny piesek.

Supertalent 2009 - Yvo und Prima Donna

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Re: Mam Talent - TVN i na świecie

Postautor: Livia » 09.01.10, 00:10

:woot:

ŚRODA 06.01.2010
W sztuce Żebrowskiego zagra... Wojewódzki!

Obrazek

Po wielu zawirowaniach, w marcu wreszcie otwarty zostanie teatr Michała Żebrowskiego. Teatr 6. Piętro w Pałacu Kultury i Nauki, którego właścicielami są Żebrowski oraz reżyser Eugeniusz Korin, będzie wystawiać przedstawienia w niemal każdy weekend roku. Na pierwszy ogień pójdą trzy sztuki Woody'ego Allena, ujęte w cyklu pt. Miłość, zdrada i wybaczenie wg Woody'ego Allena, które otworzy Zagraj to jeszcze raz Sam. Główną rolę zagra w nim... Kuba Wojewódzki!

Jak podaje Gazeta Wyborcza Warszawa, Żebrowski i Korin nie ukrywają, że nowa scena będzie miała charakter komercyjny, musi więc czymś przyciągnąć widzów.

Wojewódzki wcieli się w rolę, którą w oryginale grał wybitny reżyser. Allan Kallen to znerwicowany krytyk filmowy przed 30-tką, którego po porzuceniu przez żonę znajome małżeństwo próbuje wyciągnąć z depresji. Umawiają go więc z różnymi kobietami... Fabuła wręcz skrojona pod Kubę, któremu dodatkowo na pewno pochlebi obsadzenie w roli o dwadzieścia lat młoszego bohatera.

Jak myślicie, czy Kuba przyciągnie tłumy? W innych sztukach prezentowanych na deskach Teatru 6. Piętro mają pojawić się również Daniel Olbrychski, Małgorzata Socha, Jolanta Fraszyńska, Piotr Machalica i Anna Cieślak.

... na ten spektakl na pewno pojde :ok:

szczelba
Zielony

Re: Mam Talent - i Kuba Wojewódzki

Postautor: szczelba » 18.10.12, 13:50

Program Kuby jest super. Człowiek jest inteligentny, elokwentny, mający ogromną wiedzę na wieeeele różnych tematów. To, że nie zawsze dopuszcza swoich rozmówców do głosu to tylko drobny szczegół.. ;).

Maćko11
Zielony

Postautor: Maćko11 » 29.05.13, 23:06

Właśnie za to uwielbiam Mam Talent. Przychodzi osoba z pozoru prosta, czasami śmieszna i daje taki występ że wszystkim szczęki opadają.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 05.12.13, 00:20

przerzucilam sie na X-faktor... ciekawsze :bleh:

Wróć do „Kino i TV”