Strona 1 z 1

Jak trafić do starych utworów

: 14.10.07, 19:47
autor: Arthur Weasley
Bardzo prosto.
W istniejącym adresie, zaczynającym się od "http://forum.twoj.net", zamiast "forum" wpisać "archiwum". Tak zmieniony adres prowadzi we właściwe miejsce. Tam siedzi Gruba Dama i pyta o login i hasło. Login twojnet i hasło też twojnet.
Ponadto na szczycie forum, jako ogłoszenia, figurują spisy treści - osobno forum aktywnego i archiwalnego.
Niestety na starym forum można tylko czytać i kopiować, a nie można komentować. Autorzy notek mogą je ponadto edytować, a co za tym idzie - kopiować z tagami, co ułatwia wklejanie na nowo tutaj (do czego bardzo zachęcam).
MO

Re: Jak trafić do starych utworów

: 11.11.07, 20:09
autor: Nesmin
Czyżby archiwum zniknęło definitywnie? Bo po wykonaniu wyżej wspomnianych operacji widzę tylko link do forum aktualnego i informacje o błędach. A jeśli nie, to co ja mogę robić źle, że się nie mogę dostać do archiwum? Będę wdzięczna za szersze wskazówki.

Re: Jak trafić do starych utworów

: 12.11.07, 12:05
autor: aniona
Może wpisujesz "archiwum" do obecnego adresu? Powinno być archiwum.twoj.net. A HPff jest tutaj:
http://archiwum.twoj.net/index.php?showforum=58.

Pozdrowienia,
aniona

Re: Jak trafić do starych utworów

: 16.11.07, 16:22
autor: Arthur Weasley
Nesmin @ 11 Lis 2007, 20:09 pisze:Czyżby archiwum zniknęło definitywnie? Bo po wykonaniu wyżej wspomnianych operacji widzę tylko link do forum aktualnego i informacje o błędach. A jeśli nie, to co ja mogę robić źle, że się nie mogę dostać do archiwum?
Nic. Po prostu wchodzenie na tamto forum przypomina dzwonienie w PRL z automatu na Dolny Mokotów, dodzwaniasz się średnio za dziesiątym razem. M.in. dlatego stare utwory są sukcesywnie przeklejane tutaj.

Re: Jak trafić do starych utworów

: 10.08.11, 09:37
autor: century20
czy to forum już umarło?
bo chcialbym dostać się do archiwum i i poczytać sobie gensis ale za każdym razem gdy próbuje pojawia się prośba podania loginu i hasła wie ktoś o co chodzi? Albo wie ktoś gdzie znajdę jeszcze genesis?

Re: Jak trafić do starych utworów

: 16.08.11, 11:13
autor: Arthur Weasley
Wie.
Login twojnet i hasło też twojnet.
Takie zabezpieczenie antybotowe.