Prognozy i gdybania

Rozmowy o oryginalnym cyklu powieściowym o Harrym Potterze.

Moderator: Arthur Weasley

Awatar użytkownika
Tallis
Początkujący

Prognozy i gdybania

Postautor: Tallis » 09.07.08, 21:15

Hej :)
Saga się skonczyła, filmy się kończą i co dalej? Jak myslicie na jakie jeszcze atrakcje mozna liczyc? Czy zrobią np musical albo balet albo rock operę? Ja mysle, że jest na to szansa i to by mi sie dosc podobało. Zwlaszcza, że ten materiał taki, że chyba lepiej pasuje na takie produkcje jak Władca, z ktorego popełniono bardzo kontrowersyjnie wygladajacy musical. Świat Hogwartu jest jednak czyms co bardziej mi wyglada na musical albo balet. Albo na operę nawet. Niedawno trafilam na niusa, że są plany (to chyba na stopklatce było podane), zbudowania jakiegos potterowego disneylandu, że będzie park tematyczny z Hogwartu. To mi sie akurat nie podoba, parki tematyczne to mogą sobie robic z produkcji Disneya, albo z Asteriksa, saga jest jednak zbyt hm...powaznym materiałem na cos takiego. To już bardziej rozumiem zrobienie parku tematycznego z Władcy Pidżejowego. Ale ogolnie to jak dla mnie tak samo, jak Władca sie srednio nadaje na musicalowe przyspiewki (choc balet czy rock opera, czemu nie), tak Pottery się srednio nadaja na budowanie Potterlandu. Choc na musical, jak najbardziej.
poz
tal

"Jedyna pewna ścieżka do świata wiedzie przez zadrukowane stronice". Joseph Campbell

Awatar użytkownika
owczarnia
Dama Negocjowalnego Afektu
Kontaktowanie:

Re: Prognozy i gdybania

Postautor: owczarnia » 10.07.08, 01:31

Co do parku HP, to wyszedł on już dawno ze sfery planów - na jesieni 2009 ma ruszyć :).

edit: Tu trochę więcej fociszy.
Ostatnio zmieniony 14.07.08, 22:09 przez owczarnia, łącznie zmieniany 1 raz.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Fonon
Zaawansowany

Postautor: Fonon » 10.07.08, 09:34

Tallis @ 09.07.08, 21:15 pisze:Hej :)
Saga się skonczyła, filmy się kończą i co dalej?

Dalej czas na prequele.

Awatar użytkownika
owczarnia
Dama Negocjowalnego Afektu
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 10.07.08, 11:22

Ach, żeby to była prawda... Niestety, te 800 słów napisanych odręcznie na karcie na aukcję charytatywną zdołało tylko boleśnie podrażnić apetyt :(.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Wróć do „Strefa HP - dyskusje”