ZŁE ksiażki

Forum dla ludzi lubiących czytać dobrą literaturę i rozmawiać na jej temat. Recenzje, zapowiedzi, opinie są jak najbardziej na miejscu. Także Ci, którzy lubią od czasu do czasu pobawić się z gramatyką czy ortografią niech czują się zaproszeni do dyskusji.

Moderator: Malwina

Kota
Zielony

ZŁE ksiażki

Postautor: Kota » 06.11.12, 22:24

Czyli książki, które wywołują u was lekkie dreszcze obrzydzenia...

Ja taką nienawiścią darzę "Samotność w sieci", którą to lekturę uważam za godną pogardy wszelakiej, dno dna i przykład typowej kreacji bestselleru ("Napisał pan książkę bez polotu i pomysłu, z błędami i postaciami płytkimi jak kałuża przy schodach - będą z tego miliony").

Ciekawa jestem, czy też macie takich swoich książkowych wrogów :)

szczelba
Zielony

Re: ZŁE ksiażki

Postautor: szczelba » 12.11.12, 13:59

Nie potrafię podać tytułów,ale męczą mnie książki pytające o sens życia, kiedy wzdycha się nad swoim losem, przemijaniem, wszystkim co nas otacza..gdzie używa się mnóstwa mądrych słów, niewiadomo po co. Bleeee

Kota
Zielony

Postautor: Kota » 15.11.12, 23:49

Czyli Paulo Coelho? ;)

szczelba
Zielony

Postautor: szczelba » 26.11.12, 15:07

Hahaaha, oczywiscie ;).. ale nie tylko Coelho..ale nie pamietam tytułów. A jeszcze tak dla jasnosci, apropos tych 'mądrych słow' wyzej.. to prosze rozumieć to jako przerost formy nad trescią, o to mi chodzilo ;).

Kapust4
Zielony

Postautor: Kapust4 » 20.08.13, 11:21

W sumie prostota jest w cenie, plus dotarcie do czytelnika.

Wróć do „Dobra Książka - polecanki i dyskusje”