Hunter X Hunter

Forum o najpopularniejszych anime ostatnich lat, ale i o klasyce. Znajdziesz tu wiele ciekawostek dotyczących rewelacyjnych serii, a jeśli chcesz się czegoś o nich dowiedzieć - zapytaj! Tu także znajdziesz wszystko co dotyczy japońskich filmów i kultury. Znajdziesz tu linki, dyskusje, recencje, zapowiedzi. Forum dawniej znane było jako "Dragon Ball i Okolice".

Moderatorzy: Nook, Tufturek

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Re: Hunter X Hunter

Postautor: Tytus » 17.12.07, 22:12

Duch MaxaDemege'a w skrocie DMD:

Mowiac krotko prowokacja dala wyniki...a Mink nie musi byc mi wdzieczna, to byl moj obowiazek ja poinformowac :bleh:

Swoja droga czuje sie teraz jakbym czytal CDA tam jest Duch Mr.Jedi...juz niedlugo Mink przy kazdym poscie bedzie sie podpisywac Mink oraz Duch MaxD :bleh:

Gość

Postautor: Gość » 19.01.08, 00:05

Duch MaxaD @ 17.12.07, 22:16 pisze:Tytus:

MaxD (spokoj jego duszy)

Mink kazala przekazac, iz bardzo Ci rada, ze poinformowales ja o tym niezwykle waznym problemie - teraz wychodzi na to jest wdowa.

Powaga????????????????????? Mink i Max sa teges??

-=Folko=-

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 19.01.08, 00:07

Wszelki Duch... Folko!? :)
Pozdrawiam
Risk something, take back what's yours
say something that you know they might attack you for
cause I'm sick of being treated like I have before
like it's stupid standing for what I'm standing for.

Awatar użytkownika
MaXDemage
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: MaXDemage » 19.01.08, 11:53

Gość pisze:
Duch MaxaD @ 17.12.07, 22:16 pisze:Tytus:

MaxD (spokoj jego duszy)

Mink kazala przekazac, iz bardzo Ci rada, ze poinformowales ja o tym niezwykle waznym problemie - teraz wychodzi na to jest wdowa.

Powaga????????????????????? Mink i Max sa teges??

-=Folko=-

i trojaczki w drodze normalnie, nio ;3

jaszcz
Zielony

Postautor: jaszcz » 01.03.08, 11:35

Cześć wszystkim uwaga wspaniała wiadomość manga Hunter x Hunter znowu ruszyła 29 lutego ukazał się 271 champer :claphands: :claphands: :claphands:

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 02.03.08, 18:17

Dobre wieści. Dzięki :-)

Pozdrawiam :byebye:
Outside Reality -> http://outsidereality.pl

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący
Lokalizacja: Gdzieś w Superprzestrzeni między Otchłanią, a Absolutem

Postautor: leviathan_16 » 26.04.10, 08:43

Chcialem dac znac, ze dobieram sie od dwoch wieczorow do mangi ;P
Gdy pisze te slowa mam za soba nieprzespana noc spedzona na cyztaniu tomikow...
aktualnie zakonczylem na 10...

SPOILER!

Tj. proba ucieczki dwoch chlopcow spod oka niejakiego Nobunagi z pewnej nieprzyjemnej organizacji oznaczonej stawonogiem o nieproporcjonalnej do tego gatunku ilosci konczyn ;P

Musze stwierdzic, ze HxH czyta sie dluzej niz Naruto czy Bleach... Bicz i RAruto sie strasznie zeszmacily ostatnimi czasy i przeczytanie rozdzialu wyglada mniej wiecej tak
Bleach > Naruto > One Piece

Bogow smierci i ninja obalam w ciagu kilku minut... piraci zajmuja 10-15 bo ogolnie jakosciowo bija na glowe raruto i bicza razem wziete...

Hunter x Hunter to natomiast niezle straszydlo na miare Death Note'a... tj. chodzi o to, ze rozdzialy sa zazwyczaj przegadane w porownaniu do pozostalych shonenow, ale nie braknie w nich zazwyczaj akcji :)
kojarzy mi sie to z one peice, ktory rowna mnie z ziemia ze smiechu, jest tez akcja, duzo informacji w kazdym rozdziale, dodatkowo trzeba zwracac wuage na szczegoly :)

Coz... HxH jest dziwny... polubilem te serie, ale nie wciaga mnie na tyle bym czytal bez opamietania... znaczy sie nei potrafie obalic 3 tomow pod rzad... 2 to max i musze sobie robic przerwe gdzies kolo godziny moze nieco wiecej... a ja glupi myslalem, ze obale te serie w niecale 3 dni ;P
najwyrazniej dwa wieczory czyli cos kolo 8-12 godzin oznaczajace 10 tomow za mna daje mi do zrozumienai, ze jeszcze conajmniej 3 dni spedze by doskoczyc do aktulanego 306 numerku ;P

Po Hunter x Hunter w kolejce czekaja Fairy Tail (tomow 20+) i Soul Eater (tomow 16+)

ale to malenstwa w porownaniu do potworow za ktore zamierzam sie kiedys zabrac...
Detective Conan: aktualnie 67 tomow
Hajime no Ippo: aktualnie 92 tomy
Jojo's Bizarre Adventure: aktualnie 99 tomow

A i na koneic zapomnialem dodac, ze koncepcja Nen bardzo mi sie podoba ;]
Ten, Zetsu, Ren, Hatsu :) ahh... trzeba bedzie czytac dalej i uwazac na spoilery :P

Pozdrawiam :byebye:
Między mrokiem Otchłani, a światłem Absolutu istnieje Super Przestrzeń. W miejscu tym pośród wielu wymiarów panują niepodzielnie Kreatorzy i Dozorcy. Jednak seria zdarzeń w jednym z kosmosów, mimo iż drobna w skali multiversum może zmienić to miejsce na zawsze.

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 26.04.10, 21:37

Jeszcze w tym momencie gdzie jesteś, HxH jest naprawdę dobry.
Niestety, pod koniec w sadze z robalami robi się dopiero dziwnie. Zresztą były tam przejścia, że autor miał przerwę, spadła jakość, niedawno pojawiły się nowe rozdziały, nieco lepsze... Ale generalnie i tak jest tak sobie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 29.04.10, 08:27

Coz Nath... chyba wlasnie odczuwam to co masz na mysli...
Znacznie zwolnilo moje tempo czytania HxH i w tej chwili... czwartek kolo 9 nad ranem powoli koncze czytac 18 tom...
Jedno pytanie mi sie nasuwa tylko...

CO TO KURWA JEST?!

Owszem bardzo podoba mi sie pomysl z insektami jako wrogami, mieszanka genow zalatuje mi Xenomorphami it ede.
no ale do jasnej cholery co sie z tymi rozdzialami stalo... wygladaja jak gowno... czy naprawde autor jest az takim idiota? ze za przeproszeniem sra na swoich fanow?

Wiele slyszalem o tej serii, ze miala mnostwo przerw ostatnia trwala ponad rok, no ale slyszac slowo spadek jakosci nie spodziewalem sie czegos takiego...

Togashi Yoshihiro prosi sie by go po prostu zastrzelic... ze tez Jump ma cierpliwosc do tego czlowieka...
Zamist dawac chaptery takiej gownianej jakos mogl w ogole przestac rysowac... choroba lenistwo czy cholera wie co, niech ten czlowiek da sobie siana jezeli to ma wygladac w taki sposob...
Między mrokiem Otchłani, a światłem Absolutu istnieje Super Przestrzeń. W miejscu tym pośród wielu wymiarów panują niepodzielnie Kreatorzy i Dozorcy. Jednak seria zdarzeń w jednym z kosmosów, mimo iż drobna w skali multiversum może zmienić to miejsce na zawsze.

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 29.04.10, 18:32

No, no... widzę, że mniej więcej czujesz klimat sagi z robalami :bum:
Na pocieszenie dodam, że kilka ostatnich odcinków pozwala myśleć, że autor kryzys ma już za sobą :viking:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 29.04.10, 19:45

Wiesz Nath to co sie w rozdzialach dzieje mi sie wciaz podoba, saga z robalami to w ogole ciekawy pomysl... ze tez taki przeciwnik sie trafil, ktory moze zagrazac calej planecie :)

Ale irytuje mnie wykonanie, jakos, to jak te rozdzialy sa narysowane... aktualnie obalam 20 tom i widze, ze sa juz rysowane w miare ladnie, ale kolo 180 rozdzialu to wygladalo tragicznie... sam poczatek sagi byl narysowany strasznie...

Ponadto co do tamtych wydarzen to zaskakuja mnie te cyrki... najpierw ten koels w turbanie, co to byl nawet mily, skonczyl jak skonczyl... a teraz jeszcze ten cyrk z Kaito...

Za to ta pierwsza ze strazniczek jest naprawde nietypowa i przyciaga uwage :) Toki kocurek co to potrafi pokazac pazur... jakim cudem te istoty w ogole maja cos wspolnego z robactwem, nawet nie widac u nich jakics cech stawonogow itede ;P

Chyba to polega na tym, ze im slabszy tym bardziej jak zwierze insekt wyglada a im lepszy tym blizej mu do czlowieka... az mi sie normalnie przypominaja Arrancary z Bleach... podobna zasada tam byla...

Chaos Theory

Awatar użytkownika
MaXDemage
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: MaXDemage » 04.08.11, 06:49

Po wielu latach... HxH wrócił. Nie żebym był jakoś specjalnie szczęśliwy - może wrócił wcześniej a teraz dopiero zauważyłem.

Rysunek się poprawił znacząco... ZNACZĄCO!

A tak poza tym - to chyba będę musiał przypomnieć sobie ostatnie ja wiem... 100 rozdziałów. ;p

A wy? Czytacie jeszcze to coś?

Awatar użytkownika
Folko
Zielony

Postautor: Folko » 23.11.11, 13:15

Czytałbym, gdyby ktoś podał mi linka :D
This world is made of LOVE & PEACE

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 30.11.11, 13:42

Folko:

Bodajze na Manga Reader daloby sie upolowac wszystkie rozdzialy, ale glowy nie dam :)
Albo na Mangatraders, moglbys sprobowac posciagac, ale tam sie trzeba zarejestrowac, jednak baze mang maja dosyc potezna :)

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ukog » 06.12.11, 22:32

Jestem na świeżo po przeczytaniu i teraz zostanie tylko zapoznawanie się na bieżąco i muszę stwierdzić że... No cóż Świat jest gigantyczny, wątków masa, tylko od czasu do czasu mam wrażenie, że jeden rozwijany jest kosztem drugiego, no ale generalnie świetna manga, osobiście bardzo polecam (chociaż moim subiektywny zdaniem nie ma nic lepszego obecnie od OP)
SPOILER:
Czy Król Meruemu nie przypominał wam trochę starego dobrego Cell'a?:D Bo uderzyło, mnie to gdy tylko go zobaczyłem:)
But the Spirit Never Die
The World Belongs To Me...
https://www.youtube.com/channel/UCWkb5u6eobm-R5w7MW1xZrA?annotation_id=annotation_3204772135&feature=iv&src_vid=_ugJSOar-II
- KANAŁ NA YT-> Twierdza Gier, zapraszam.

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 07.12.11, 04:15

Taa... to byl Cell :P

A Luppi okazal sie chlopakiem... a tak mi sie podobal jako kobieta :P pieprzone zoltki robia czlowiekowi wode z mozgu i upiekszaja facetow na maksa... niech ich szlag, gdy eni idzie rozpoznac plci :P

W ostatnich rozdzialach Leorio dal niezly popis przed kamerami :P naprawde fajny kolo z niego :D

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ukog » 07.12.11, 19:06

No właśnie jego bardzo mi ostatnio brakowało, ale nareszcie się objawił i do tego ma skill Janemby:D zaraz chyba będę lubił to na facebooku:D, druga postać za którą tęskniłem=Hisoka ale chyba czas, żeby znowu grał główne skrzypce:D
But the Spirit Never Die
https://www.youtube.com/channel/UCWkb5u6eobm-R5w7MW1xZrA?annotation_id=annotation_3204772135&feature=iv&src_vid=_ugJSOar-II

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 08.12.11, 10:31

po tym rozdziale stwierdzam, ze Hisoka to jest jak pieprzony Dio Brando z JoJo's Bizarre Adventure... tak strasznie mi sie jego buzka w najnowszym rozdziale kojarzyla i pozy jakie walil... Hisoka to jeden z moich ulubionych villainow ever :D na chwile obecna kojarze jeszcze Xellosa ze Slayers :P

SPOILER!

nie no to jak zdobyl przychylnosc lowcow mnie rozwalilo :P wzial i wyrznal kolesiowi w kly na odleglosc :P smiac mi sie chce jak pomysle, ze przeciez Jin jest jednym z Zodiakow i jakis byle zoltodziob wbil mu piesc w pysk :P

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ukog » 08.12.11, 13:44

Jak dla mnie Gin to lama, nie trawię gnoja... Hisoka kojarzy mi się ze wszystkim co dobre mnie spotkało, a takie bezpośrednie skojarzenie to Schaco z League of Legends, tylko połączony z Twisted Fatem przez te karty:D

Spoiler!!!!!!!

Ciekawe czy Gonowi utrzyma się USSJ i jakie będzie miał konsekwencje. I taka druga kwestia w jak tragicznym jest stanie, że całą rodzinkę Zoldecyów(czy coś koło tego:D) miało by wyciąć...
But the Spirit Never Die

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 08.12.11, 16:33

SPOILER!

Zoldekom grozi smierc z jednego powodu... wyraznie tlumaczyli zasady w ostatnich rozdzialach odnosnie zyczen... by otrzymac cos, musisz dac cos w zamian... a widziales, ze w pewnym momencie padaly zyczenia typu "daj mi swoja watrobe"... Gon jest w stanie krytycznym, z ktorego nie potrafia go nawet wyciagnac profesjonalni czysciciele Nen... wiec cena za wyleczenie mlodego bedzie pewnie ogromna... dlatego Zoldeki boja sie, ze jezeli Killua nie zdola sprostac wymaganiom to zarowno on jak i cala jego rodzina zgina... to glowny powod dla ktorego dziewczyne trzymali z dala od czlonkow rodziny, by nie bylo takiego zagrozenia...

also po przeczytaniu najnowszego rozdzialu mimo iz uwielbiam Hisoke to zawylem po prostu glosno GOTOH! NOOOOOOO! uwielbialem tego sanewabicza... moj ulubiony lokaj... szkoda...

Jin... no coz... hulaka z niego :P by sie tylko wiecznei bawil i uciekal od odpowiedzialnosci, ale racje ma :P syn nie powiedzial ani razu "PRZYPROWADZCIE GO" :P wiec nie widzial on sensu by czuwac przy nim nawet pomimo tego, ze to jego dziecko :P w koncu czyz celem Gona nie jest odnalezienei ojca o wlasnych silach? :P tak samo Luffy nie spotka sie z Shanksem w One Piece dopoki nie bedzie piratem wielkiego formatu :P

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ukog » 08.01.12, 16:16

Patrze Leviathan co na devie mi się objawiło:D

http://my.deviantart.com/messages/#/d4lkd5m

to tak jakby ktoś jeszcze wątpił w podobieństwo Cella i Meruemu:D
But the Spirit Never Die

Wróć do „Forum Mangi i Anime”