Hunter X Hunter

Forum o najpopularniejszych anime ostatnich lat, ale i o klasyce. Znajdziesz tu wiele ciekawostek dotyczących rewelacyjnych serii, a jeśli chcesz się czegoś o nich dowiedzieć - zapytaj! Tu także znajdziesz wszystko co dotyczy japońskich filmów i kultury. Znajdziesz tu linki, dyskusje, recencje, zapowiedzi. Forum dawniej znane było jako "Dragon Ball i Okolice".

Moderatorzy: Nook, Tufturek

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Hunter X Hunter

Postautor: Tufturek » 29.08.07, 15:14

Tego tematu nie może zabraknąć.
Gorzej, że moje ulubione (obok DB/DBZ) shonen anime jest niestety od ponad roku zawieszone. Czy ktoś coś wie? Jak tam zdrowie autora? Będzie ciąg dalszy?

Zdrufki :byebye:
Outside Reality -> http://outsidereality.pl

Awatar użytkownika
MaXDemage
Początkujący
Kontaktowanie:

Re: Hunter X Hunter

Postautor: MaXDemage » 30.08.07, 09:30

Ostatnio było głosno, że całośc może lada moment wrócić (no może nie lada moment, ale niedługo) - plotki sa ponoć dosyc wiarygodne, niestety tak jak większośc uwierze dopiero jak zobacze rozdział.
I jestem pewien, że to chyba było więcej niż rok przerwy i to duzo duzo więcej :bang:
Ale faktycznie, tej mangi brakuje, w aktualnym stanie wydaje mi sie ze była znacznie lepsza niz wybielacze i szaloni pomarańczowi nindża!

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 30.08.07, 12:38

Ostatnio było głosno, że całośc może lada moment wrócić (no może nie lada moment, ale niedługo) - plotki sa ponoć dosyc wiarygodne, niestety tak jak większośc uwierze dopiero jak zobacze rozdział.

A skąd te plotki, jeśli można zapytać?

Ale faktycznie, tej mangi brakuje, w aktualnym stanie wydaje mi sie ze była znacznie lepsza niz wybielacze i szaloni pomarańczowi nindża!

Bez porównania, moim zdaniem. Znacznie lepsza.
Anime też świetne, nawiasem mówiąc. Super wierne odtworzenie mangi, bez absolutnie żadnych zapychaczy. Coś pięknego. Chciałbym zobaczyć DBZ pocięte do takiej wersji :)

Pozdrowienia :byebye:

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 30.08.07, 12:43

A ja mam pytanie sa jakies roznice miedzy manga i anime?

I drugie, ktore jest lepsza wedlug was? Anime czy czy manga? Bo gdybym chcial rozpoczac przygode z ta seria wolalbym to wiedziec z gory.

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 30.08.07, 13:35

Hmm, anime jest kolorowe. No i ludziki się ruszają :P

Nie dam głowy, ale manga wydawała mi się bardziej krwawa. Anime jest chyba nieco złagodzone w tej kwestii. Fabularnie chyba nie ma różnic. A jeśli są, to minimalne. Choć być może kolejność niektórych zdarzeń jest inna.

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący
Lokalizacja: Gdzieś w Superprzestrzeni między Otchłanią, a Absolutem

Postautor: leviathan_16 » 30.08.07, 15:08

A czy ma ktoś z panów obeznanychtym tytule zbiory całej mangi i anime??
Bo jak cos to chętnie bym kupił po cenie płyt :)

Tuf od bardzo dawna namawia mnie na tę serię, ale nie mam zbytnio czasu na ściąganie wydania papierowego Ehh... ten brak stałego łącza :(

Pozdrawiam :byebye:
Między mrokiem Otchłani, a światłem Absolutu istnieje Super Przestrzeń. W miejscu tym pośród wielu wymiarów panują niepodzielnie Kreatorzy i Dozorcy. Jednak seria zdarzeń w jednym z kosmosów, mimo iż drobna w skali multiversum może zmienić to miejsce na zawsze.

Chaos Theory

Awatar użytkownika
MaXDemage
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: MaXDemage » 30.08.07, 17:50

Vood:
http://www.nexgear.com/forums/index.php?showtopic=17314

Radze zapoznac sie z tym threadem... jest tajm co rpawda duzo "ohh, ahhh jak fajnie" ale jest tez sporo dobrych faktów, spekulacji i generalnie dosyc dobrych wytłumaczeń, dlaczego może wrócić i nie wrócić.
Oraz gdzies na drugiej stronie jest wytłumaczone dlaczego plotki 'mogą' być wiarygodne.
A co do wersji Anime kiedyś sobie sciagne ;p ... są jednak ważniejsze rzeczy ;] (i animce jak np. Seto ;p)

L16:
Teoretycznie posiadam mangi... do aktualnie 260 rozdziału... dalej od dwóch lat nic nie zostało wydane. Całość to raptem 600mb... a wszystko to kwestia zgadania sie na maila. Jak nie masz mego maila powinien być na dbff'ie.

Awatar użytkownika
Folko
Zielony

Postautor: Folko » 08.09.07, 14:22

Nie ma mnie chwil kilka i sie pozmienialo :)

HxH powinno zaczac sie ukazywac w Japonii w przyszlym miesiacu. Gora nasi :D
This world is made of LOVE & PEACE

Awatar użytkownika
Viorin
Zielony

Postautor: Viorin » 13.09.07, 20:27

Oby! Oby!
Viorin

There's nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Braath.

Put your trust in stone and iron - stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Awatar użytkownika
MaXDemage
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: MaXDemage » 17.09.07, 19:56

Niom, udało się - oglądnałem calutką serie anime HxH .. az do GI Final.
I musze powiedziec jedno:

SZOK

Pozytywny szok. Niesamowite. Prawie żadnych zapychaczy* - są jedynie drobniutkie wydłużenia - niesamowita atomsfera, cudowna animacja mimo już swoich lat. Genialni aktorzy podkładający głos (Hisoka-chan ruleZ no i Killua tez ma świetny głos)
Naprawdę polecam te serie do oglądniecia jako anime zwłaszcza, że duzo tego nie ma. Zwykła seria + 8 Oav, + wychodzi chyba 20 odicnków GI ... a jak się już zacznie to pochłania jak odkurzacz ;p

* ten apsekt jest naprawde dla mnie teraz wazny bo kilkadziesiąt odcinków zapychcaczy w Naruto i to co teraz tam odwalają to już jest paranoja. 28 odicnek Shippudena ogladałem w 3 minuty... cała reszta to było zapychanie odcinka >_>

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 18.09.07, 06:46

A ja mam takie pytanie, czy zna ktos moze jakis dobry server ftp skad mozna sciagnac np Hunter x Hunter lub inne anime?

Awatar użytkownika
MaXDemage
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: MaXDemage » 18.09.07, 10:04

To ja zarzuce adresem który może okazac się dla niektórych zbawieniem. (Ale niektorym może sie nie podobać ;p - a niektorzy moga znać ;p )

http://www.crunchyroll.com/

Co to Kranczyrol?
To jest Animcowy YouTube z dużo lepsza jakością filmików.
Hunter X Hunter ogladnąłem w całości własnie na Kranczym, Zreszta tak jak angel heart, reszte city hunterów, tsubasę, black jack, itd itp. A ostatnio nawet Naruto gdyz nie opłaca się go ściągać >_>
Poza anime maja teledyski, filmy azjatyckie i filmiki z gier. Plusem jest to, że nie ma dzielenia odcinków na częsci jak na JuTubie. Aby ogladać wystarczy sie zarejestrować - aby sciagać trzeba jednak załozyc konto premium :/
Dlaczego używam akurat Kranczyrola - cóz poza tym, że filmiki pobiera mi z maksymalną predkościa łącza, jest ciekawy aspekt z Operą, w której mozna odpowiednio powiekszyć stronę razem z wyświetlanym filmikiem (za pomocą +) dzięki czemu można wybrac optymalne powiększenie aby filmiki nie były zbyt rozjechane ;p (a to już zalezy od serii)

A co mozna tam znaleźć... hmm napewno coś koło 300 tytułów, zresztą Anime Index mówi sam za siebie ;p
Gdybyście się skusili mozna mnie znaleźc jako maxdemage - polecam zajrzec do moich ulubionych ^^

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 18.09.07, 10:37

Max:

Kocham cie... :bleh: eee to znaczy dzieki za super linka...co ciekawe jest tu tez Avatar...zawsze chcialem to looknac.

Awatar użytkownika
Mink_Dragon
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Mink_Dragon » 18.09.07, 14:06

Tytus @ 18.09.07, 11:37 pisze:Kocham cie...

Khem... Wszystkie dowody sympatii tudzież miłości kierować do jego osobistego półsmoka.
Nio.
Mam nadzieję, ze może uda mi się coś złowić xD

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 18.09.07, 17:00

Mink:

Okej...Minkus Kocham cie :bleh:

A co do strony, ktora podal Max. Okazalo sie, ze wiele z tych anime ktora maja wspisie zostalo juz zlicencjonowanych i musieli je usunac ze strony. No i nie obejrze Avatara. Mowie wiec tak. Jesli ktos ma chrapke na jakies anime to radze ogladac czym predzej, bo troche czasu i moze juz nie byc.

Awatar użytkownika
Mink_Dragon
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Mink_Dragon » 19.09.07, 07:05

xD Niezupełnie o to mi chodziło, ale Maxiu nie protestuje, wiec mu chyba wszystko jedno.

No i to niestety jest główny problem z Crunchyrollem. A tak się cieszyłam na Hamtaro ;( Za to Sailorki mają w całości i to jest plus :) NO i "Murder Princess" też, ciekawa jestem na jak długo :)

Awatar użytkownika
MaXDemage
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: MaXDemage » 19.09.07, 21:05

Raz.) Wybacz Tytus, ale nie potrzebuje Twojej miłości, gdyz innej mam pod dostatkiem ;p - aczkolwiek poruszył mnie Twój gest, to zwykłe "dzieki stary" by wystarczyło xDDDD a tak wyszły dziwne sytuacje :grrr:

Dwa.) Wybacz Tytus, ale nie pozwolę obdarowywać miłością mojej miłości, i stane w obronie półsmoka ... z uczuciami od niej trzy kroki w tył, chyba, że przyjacielskie a i wtedy ostrożnie bo gryzę. :bum: :hippi:

Trzy.) No fakt, jedynym problemem Kranczyrola, jest to ze kilka tytułów juz zlicencjonowano, ale wiele wciąz jest dostepnych - aktualnie polecam black jacka ^_- ale nie offtopujmy może... >_>

Cztery.) Już coraz bliżej nowego HxH ... zwłaszcza, że okazuje się iz prenumeratorzy ShonenJumpa mają go nawet dwa tygodnie wcześniej, więc nowe rozdziały moga pojawic się nawet przed obiecanym czasem ... liczmy na to, oj liczmy na to! :claphands:

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 13.10.07, 02:34

Albo mi się zdaje, albo pojawił się jakiś nowy czapterek :D

Pozdrawiam
Risk something, take back what's yours
say something that you know they might attack you for
cause I'm sick of being treated like I have before
like it's stupid standing for what I'm standing for.

Awatar użytkownika
Viorin
Zielony

Postautor: Viorin » 20.10.07, 16:21

Nawet dwa. Ale z tego co czytalem ma byc kilka-kilanascie czapterow i znowu przerwa :)
Viorin

There's nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Braath.

Put your trust in stone and iron - stone and iron have always been true friends of the Dwarfs.

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 21.10.07, 14:33

Może akurat tyle, co by skończyć sagę z Królem :)

Pozdrawiam

jaszcz
Zielony

Postautor: jaszcz » 30.10.07, 08:05

Witam jestem nowy na tym forum anime hunter x hunter niedawno skończyłem ogłądać i mam kilka pytan odnośnie ostatniego 14 odcinka
tu jest link: http://www.youtube.com/watch?v=8Nh9uEOFgIc
1.Na samym końcu kiedy koleś odwraca się i pokazuje kawałeczek swojej twarzy i anime się kończy (wydaje mi się że to nie jest ojciec Gona, czy może wiecie kto to jest ?)
2.Czy mangai anime kończą się w tym samym momęcie,jacyś kolesie mówią że w mandze to wszystko jest lepiej pokazane(mam na myśli że w mandze jest pokazane wyraźnie kim jest tem koleś,jakby coś wiencej niż w anime)

bardzo proszę o linki do ostatniego odcinka mangi może tam coś jest lepiej pokazane....wielkie dzięki.

Awatar użytkownika
Viorin
Zielony

Postautor: Viorin » 30.10.07, 17:32

Manga nie jest obecnie zakonczona. I ciagnie sie sporo poza Greed Island.

W mandze wiadomo tez do kogo sie przeniesli.
Viorin

jaszcz
Zielony

Postautor: jaszcz » 31.10.07, 08:52

Aha no dobra a możecie podać mi linki do mangi bo bym sobie nią chętnie obejżał

PS. sorry że napisałem 2-post to moja pomyłka

Edit by Tufturek: Nie ma problemu, od czego moderatorzy ;-)

Awatar użytkownika
Viorin
Zielony

Postautor: Viorin » 31.10.07, 16:53

polecam strony:
StopTazmo
MangaTrades

Wymagaja rejestracji. Ale spamu nie uswiadczylem :)
Viorin

jaszcz
Zielony

Postautor: jaszcz » 10.11.07, 11:41

Wielkie dzięki za te stronki z mangą (są naprawde świetne)
Jeszcze takie małe pytanko czy nie wiecie może kiedy można się spodziewać kolejnych odcinków anime ( narazie chyba ostatni jest ten 14 link podałem wcześniej)
Proszę podajcie linki stron gdzie można wrazie czego obejżeć sobie na bieżąco ten anime....dzięki

Awatar użytkownika
Viorin
Zielony

Postautor: Viorin » 11.11.07, 23:58

Anime wyszlo jak pewnie wiesz w kilku (2-3? nie pamietam) seriach. I narazie jest zakonczone.

Czy ktos kiedys bedzie robil nastepne odcinki nie wiadomo. (przynajmniej ja nic nie wiem :P )
Viorin

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 12.11.07, 19:34

Pojawiły się kolejne odcinki mangi!
Wreszcie zaczyna się coś dziać ^^

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 12.11.07, 19:39

...aczkolwiek bardzo powoli.

Nie przywykłem do takich dłużyzn w tej mandze. Mam nadzieję, że to jedynie epizodyczne spowolnienie.

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 12.11.07, 20:30

A ja dzieki uprzejmosci forumowego Androida juz wkrotce dolacze do grona ogladajacych HxH i moze nawet bede mial cos ciekawego do powiedzenia...niech zyja internet i nagrywaki.

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 12.11.07, 21:13

Ja jestem takim nagrywakiem właśnie. Niech żyję :-P

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 12.11.07, 21:20

To Alte ma z toba fajnie jeszcze ci nagra do pamieci program "sprzatanie/zmywanie/odkurzanie/masownie" i biedny bedziesz musial robic :P

Ale dosc offtopa.

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 13.11.07, 20:09

Skąd wiesz, że teraz nie muszę...? :-P

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 13.11.07, 20:20

Glupis nigdy nie mow kobiecie, ze "musisz" cos dla niej robic zawsze mow, ze "chcesz" to dla niej robic...albo czeka cie 100 lat ciemnosci :bleh:

Alte
Zielony

Postautor: Alte » 14.11.07, 08:18

heh żeby tylko 100 i żeby tylko ciemności :P
"Po chwili zbudził się Greebo. Przeciągnął się, ziewnął i bezgłośnie zeskoczył na podłogę. Następnie najbardziej złośliwy i chytry kłąb futra, jaki kiedykolwiek miał dość inteligencji, by usiąść w karmniku dla ptaków z otwartą paszczą i kawałkiem chleba na nosie, zniknął za otwartym oknem."

Terry Pratchett, Maskarada

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 28.11.07, 18:11

Rozdziały HxH wychodzą ostatnio dość regularnie... ale czy tylko ja mam wrażenie, że jakoś tak inaczej jest prowadzona narracja?
I w tym wypadku inaczej nie znaczy wcale lepiej...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 28.11.07, 18:18

Ja też mam takie wrażenie.
I fakt - nie znaczy.

Pozdrowienia :byebye:

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 16.12.07, 17:52

Kiedys MaxD (spokoj jego duszy) dawal w tym temacie link do serwisu, gdzie mozna ogladac anime na sieci...

http://www.animefuel.com/

Tutaj jest calkiem podobny serwis z mnostwem anime w tym hunter x hunter...z tym, ze ten serwis nie przejmuje sie, ze jakas anime zostala zlicencjonowana.

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 16.12.07, 19:37

A da się jakoś powiększyć ekran? :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 16.12.07, 19:42

Nath:

Wiekszosc filmikow zamieszczonych np na Veoh czy Livevideo maja opcje full screen trza tylko uderzyc w guzik do tego...ale gdyby to nie odpowiadalo to opera badz firefox nie pamietam dokladnie ma swoja wersje powiekszania kawalka strony.

Duch MaxaD

Postautor: Duch MaxaD » 17.12.07, 21:16

Tytus:

MaxD (spokoj jego duszy)

Mink kazala przekazac, iz bardzo Ci rada, ze poinformowales ja o tym niezwykle waznym problemie - teraz wychodzi na to jest wdowa.
Cieszy sie rowniez niezmiernie iz laczysz sie z nia w bolu...

Zeby nie bylo nie wpisuje sie bezowocnie. HxH znowu umarlo na nieokreslona liczbe dni po rozdziale 270 ~ ;/ buuu

Ja faktycznie prawie nie zyje - moze na swieta dam o sobie jeszcze znac - moze... nie obiecuje... xD

Jesli ktos by mnie szukal to pewnie na gmailu bedzie najlatwiej ^^

pozdrawia
martwy Maxio

Wróć do „Forum Mangi i Anime”