czy moze ktos wie...

Forum o najpopularniejszych anime ostatnich lat, ale i o klasyce. Znajdziesz tu wiele ciekawostek dotyczących rewelacyjnych serii, a jeśli chcesz się czegoś o nich dowiedzieć - zapytaj! Tu także znajdziesz wszystko co dotyczy japońskich filmów i kultury. Znajdziesz tu linki, dyskusje, recencje, zapowiedzi. Forum dawniej znane było jako "Dragon Ball i Okolice".

Moderatorzy: Nook, Tufturek

assssss

czy moze ktos wie...

Postautor: assssss » 12.10.08, 19:52

Czesc wszystkim :) Czytam wlasnie artykul o sztucznych inteligencjach, znacie moze jakies numerki na gadulca, ew. jakies programy symulujace sztuczne AI? Wiem, ze WOSP odsprzedala swoj numer 16 dla AI, ale ciekaw jestem, czy takich numerow jest wiecej.

Awatar użytkownika
MaXDemage
Początkujący
Kontaktowanie:

Re: czy moze ktos wie...

Postautor: MaXDemage » 12.10.08, 20:41

Jeśli chcesz troche pobawic sie taką typowa sztuczną inteligencją o jakiej mysli każdy śmiertlenik gdy pada hasło sztuczna inteligencja to poszukaj czegoś o projekcie"Snikers"
lub tez idź bezpośrednio na strone http://snikers.pl/
Aczkolwiek jak dla mnie to tylko popisówka.

Tak się niefortunnie składa, że siedze na specjalizacji sztucznej inteligencji więc mógłbym Ci przygotowac pare ciekawych rzeczy, ale to musiał bys się zgłosić do mnie bezpośrednio i powiedziec co Cie intersuje - no i zajęło by to trochę czasu ^^

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 13.10.08, 19:15

Ja polecam Alice:

www.alicebot.org

Więcej w artykule na Fudzilli.

Pozdrawiam :byebye:
Outside Reality -> http://outsidereality.pl

Fenix The Best
Zielony

Postautor: Fenix The Best » 19.10.08, 01:54

Kiedys korzystałam z Ultra Hal Assistant. Wadą może być to, że jest angielski. :)

Wróć do „Forum Mangi i Anime”