Lady GaGa i wszystko na jej temat...

Tu możesz czcić swojego idola - miejsce dla prawdziwych wielbicieli.

Moderatorzy: Livia, Otol

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Re: Lady GaGa i wszystko na jej temat...

Postautor: Bugatti » 26.12.11, 02:23

Nie pozwalała mi spać, jeść ani się umyć

Osobista asystentka Gagi postanowiła ujawnić prawdę na temat swojej byłej pracodawczyni. Jennifer O’Neill została zatrudniona na trzynaście miesięcy i towarzyszyła gwieździe podczas trasy koncertowej Monster Ball. Twierdzi, że nie otrzymała pełnej zapłaty za swoją ciężką pracę. Ponoć piosenkarka nie zapłaciła jej za ponad siedem tysięcy godzin dodatkowej pracy, za które powinna dostać 380 tysięcy dolarów.

O’Neill utrzymuje, że musiała być na każde zawołanie Gagi, która nieustannie miała nieoczekiwane żądania. Przykładowo, miała obowiązek towarzyszyć piosenkarce w trakcie kąpieli i podawać jej ręcznik, a także spać w tym samym pokoju i pełnić funkcję budzika.

Nie pozwalała mi spać, jeść ani się umyć. Musiałam dostosować swoje życie do jej kaprysów i zupełnie straciłam wolność – powiedziała była asystentka Gagi w rozmowie z magazynem Star.

To nie pierwsza asystentka Germanotty, która narzeka na kapryśny charakter gwiazdy. Najwyraźniej Gaga nie tylko swoje życie podporządkowuje „sztuce”.

Obrazek
Obrazek
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 28.12.11, 09:23

Gaga kupi dom za 1,7 miliona dolarów?!

Lady Gaga nie inwestuje swoich milionów w luksusowe posiadłości, ale przeważnie w dziwaczne kreacje. Gwiazda nadal mieszka z rodzicami i w trakcie trasy koncertowej wynajmuje apartament w hotelu. W jednym z wywiadów piosenkarka przyznała, że nie jest gotowa na zobowiązania, w tym na własny dom. Najwyraźniej jej związek z Taylorem Kinneyem to coś więcej niż przelotny romans, gdyż gwiazda planuje kupno domu niedaleko willi swojego chłopaka.

Gaga jest zainteresowana domem w stylu angielskim, który ma cztery sypialnie i pięć łazienek. Klasyczna, przytulna posiadłość jest warta 1,7 miliona dolarów. To żaden wydatek dla gwiazdy, której majątek magazyn Forbes wycenił na 90 milionów. Spodziewamy się jednak, że piosenkarka planuje gruntowny remont. Nie wyobrażamy jej sobie w tak tradycyjnym wnętrzu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Domek fajny ale za blisko ulicy, fani nie dadza jej spokoju... :fiufiu:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 01.01.12, 17:22

Sylwestrowe kreacje Lady Gagi! (ZDJĘCIA)

W Nowym Jorku na słynnym Times Square jak co roku odbył się jeden z największych i za sprawą kina najbardziej znanych sylwestrów na świecie. W centrum metropolii zbiera się ogromny tłum świętujących koniec roku ludzi, którzy w trakcie ostatniej nocy roku mogą bawić się wraz z wielkimi gwiazdami.

Tym razem wraz z setkami tysięcy zebranych ludzi nowy rok witała Lady Gaga. Piosenkarka jak zawsze dała wspaniałe show, w trakcie którego kilka razy zmieniała swoje sylwestrowe kreacje. Najpierw wystąpiła w czarnym cekinowym stroju i masce na twarzy. Później, gdy dziękowała burmistrzowi Michaelowi Bloombergowi, miała na sobie złotą, mieniącą się suknię.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 02.01.12, 18:07

Lady GaGa otwiera własną restaurację! (FOTO)

W sobotę po koncercie na Time Square Lady Gaga wybrała się na przyjęcie w nowej restauracji swojego ojca, której jest współwłaścicielką. Luksusowy lokal nazywa się Joanne, na cześć ciotki gwiazdy, która zmarła tragicznie w wieku 19 lat. Piosenkarka zawsze czuła się związana z siostrą swojego ojca, gdyż to po niej otrzymała drugie imię.

Na inauguracyjnej imprezie Gaga oczywiście pojawiła się bardziej przebrana niż ubrana. Zgodnie z filozofią, którą wyjaśniła w trakcie sylwestrowego występu, nowy rok rozpoczęła cała na biało, co miało symbolizować czystość. Miała na sobie długi płaszcz połączony z krótką sukienką, błyszczące rajstopy i obowiązkowe buty na wysokim obcasie.

Gaga zapowiedziała, że restauracja będzie serwowała oryginalne dania, których część została wymyślona specjalnie dla niej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[img]http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl
[/img]http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/5c099bb79be03dc6b4ea9697ced8e12ca1fbf01a[/img]
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 03.01.12, 19:27

Złota Lady Gaga...

Podczas Sylwestra na Times Square Lady Gaga przebierała się aż cztery razy. Pokazaliśmy już dwie kreacje, które miała na sobie podczas występu, a także białą sukienkę z peleryną z otwarcia restauracji jej ojca (zobacz: Lady GaGa otwiera własną restaurację! (FOTO)). Po zakończeniu występu oraz przyjęcia w "Joanne" piosenkarka wybrała się na imprezę zorganizowaną w luksusowym apartamencie na Manhattanie.

Tym razem ubrała się cała na złoto. Jedynie ciemne okulary, czarna torebka oraz pasek przełamywały bogatą, ciężką stylizację, w której wyglądała jak pozłacany posąg. Stroju nie ratowały nawet buty od Christiana Louboutina. To chyba jedna z najgorszych, pozbawionych polotu kreacji Gagi. W sam raz na koniec roku.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 04.01.12, 00:26

Przed występem Gaga kąpie się we krwi!

Już w minione lato pojawiły się plotki na temat "bałaganu", jaki pozostawiała po sobie Lady Gaga w pokojach hotelowych. Media informowały o znalezionych w wynajętych przez nią apartamentach czarnych świecach i zakrwawionej łazience. Zarówno w trakcie pobytu w Londynie, jak i po ostatniej wizycie w Nowym Jorku Gaga zostawiła po sobie wannę pełną krwi...

Gaga zostawiła sporo krwi w swoim apartamencie. Już dwa razy informowaliśmy jej asystenta o tym problemie. Pierwszy raz latem, a niedawno ponownie musieliśmy powtórzyć prośbę – powiedział przedstawiciel sieci hotelowej. Powiedziano nam, że Gaga kąpie się we krwi przed występem. To część jej rytuału, w trakcie którego przygotowuje się do wyjścia na scenę.

To nie jedyne z dziwactw gwiazdy. Ostatnio piosenkarka wydała 30 tysięcy dolarów na specjalne wykrywacze energii, które mają ją chronić przed duchami. Gaga wierzy, że regularnie nawiedza ją duch zmarłej ciotki – tej samej, której imieniem nazwała swoją nową restaurację.

Obrazek
Obrazek

:woot: Dopiero teraz o tym pisza.... :oops:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 05.01.12, 12:39

Gaga jak... Kasia Struss

W sylwestrową noc Lady Gaga wystąpiła w swoim rodzinnym mieście – Nowym Jorku. Dałą tam kilkunastominutowy występ dla kilkuset tysięcy osób zebranych na Times Square. O północy brała również udział w tradycyjnym opuszczaniu kuli odmierzającej czas do następnego roku.

Piosenkarka miała na sobie kreację Atelier Versace z wiosny 2010 roku. Dobrała do niej długie rękawiczki, srebrne Louboutiny oraz maskę. W lookbooku domu mody tę samą suknię zaprezentowała Kasia Struss.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kasia wyglada zjawiskowo w tej pieknej sukni, dlatego wlasnie modelki musza byc szczuple... ;)
Gaga moze nie ma takiej figury ale wyglada WYSTRZALOWO...jak zawsze z reszta.....
:fiufiu:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 07.01.12, 00:47

Lady Gaga wycofuje singla! (KLAPA?) :pajac:

Jeszcze przed premierą swojego drugiego albumu, Lady Gaga zapowiedziała, że będzie to "płyta tego pokolenia". Okazuje się, że pokolenie nie zapałało do niej aż taką sympatią, jak piosenkarka marzyła. Gwiazda zalicza coraz więcej porażek.

Krążek Born This Way do tej pory rozszedł się do tej pory w 5-milionowym nakładzie i wypada dość blado w porównaniu z poprzednim, który kupiło 12 milionów fanów. Winę za ten stan rzeczy można oczywiście zrzucić na single, które nie przemawiają do publiczności.

Mimo że Gaga wydała już 5 singli od lutego, to jedynie pierwszemu udało się dojść do szczytu amerykańskiej listy przebojów. Ostatni, Marry The Night, zatrzymał się na miejscu 29., co jest najgorszym wynikiem w karierze piosenkarki.

Wytwórnia gwiazdy zdecydowała się więc wycofać piosenkę ze stacji radiowych. Wszystko wskazuje, że już niedługo trafi do nich kolejny singiel. Tylko czy jest jeszcze sens?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 07.01.12, 17:17

Lady Gaga wydaje nową płytę! :oho:

Można było się tego spodziewać. Ostatnie single Lady Gagi odnoszą pokazowe klapy. Nie przemawiają do opinii publicznej i nie są chętnie grane przez w klubach. Mimo że gwiazda była jeszcze niedawno królową dyskotek, jej czas dość szybko minął. Piosenkarka znalazła rozwiązanie na ten kryzys – wydaje nową płytę. Wycofanie jej ostatniego singla, który nie radził sobie na listach przebojów, może być więc z tym związane.

Widać piosenkarka chce iść szlakiem przetartym przez Rihannę i nie robić sobie żadnych urlopów. Album Born This Way, który sprzedał się w 5-milionowym nakładzie na całym świecie, a którego kolejne 3 miliony egzemplarzy zalegają na półkach sklepowych, ukazał się w maju zeszłego roku. Nowy ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku.

Chcę cały czas pracować – deklaruje w wywiadzie dla The Insider. Mam obsesję na punkcie tworzenia muzyki. Nie mogę się doczekać wydania nowej płyty i ruszenia w trasę koncertową.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 13.01.12, 19:22

Madonna kpi z Lady Gagi!

Między Madonną a Lady Gagą stosunki nie są już tak kolorowe jak kiedyś. A wszystko przez singiel Born This Way. Zaraz po jego premierze w mediach pojawiły się głosy, że młoda piosenkarka aż za bardzo inspirowała się hitem Madonnny z 1989 roku, Express Yourself.

Po kontrowersjach, jakie wybuchły w prasie, Gaga w jednym z wywiadów stwierdziła, że otrzymała list od współpracowników Madonny, którzy byli zachwyceni piosenką. Ci szybko wszystkiemu zaprzeczyli, stawiając młodą gwiazdę w wyjątkowo niekorzystnym świetle.

Madonna, która dobrze wie, jak pogrywać z mediami, czekała cały rok, by wypowiedzieć się w tej sprawie. Nie dziwimy jej się. Dopiero teraz promuje swój najnowszy film i płytę. Zapytana w wywiadzie z Newsweekiem o Born This Way, odpowiedziała:

Pomyślałam sobie, że to świetny sposób na przerobienie mojego kawałka. Poznałam zmiany akordów. Pomyślałam, że to... interesujące.

Obrazek

http://americanboy.wrzuta.pl/film/9jZrg5IXJn5/

http://mario19922.wrzuta.pl/film/avBQzwxpknn/

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 17.01.12, 23:34

TAK MIESZKA Lady Gaga! (FOTO)

Można by się spodziewać, że do niedawna jeszcze największa gwiazda na świecie zdecyduje się na coś bardziej wyszukanego. Od dłuższego czasu mówi się, że Lady Gaga ma zamiar kupić ogromną willę w Los Angeles. Te doniesienia jednak się nie potwierdzają. Paparazzi wytropili, gdzie tak naprawdę mieszka aktualnie gwiazda.

Gaga zdecydowała się wynająć domek letniskowy w Hermosa Beach, miasteczku oddalonym o 30 kilometrów od centrum Los Angeles. Pomieszkuje tam ze swoim nowym chłopakiem, Taylorem Kinneyem.

To oczywiście tylko chwilowe rozwiązanie. Już wkrótce rusza w kolejną trasę promocyjną po całym świecie. W jej wypadku rzeczywiście dom wydaje się obecnie zbędnym wydatkiem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 30.01.12, 19:31

Zabroniła zapraszać na imprezy Lady Gagę!

Madonna zrobi wszystko, by ten rok należał do niej. W piątek premierę będzie miał singiel i teledysk piosenkarki do jej nowego singla, Give Me All Your Luvin’, które będą promowały album M.D.N.A. Gwiazda promuje jednocześnie swój film W.E., za który zdobyła niedawno Złoty Glob dla najlepszej piosenki. Artystka zjawi się również na ceremonii przyznania Oscarów, gdyż obraz otrzymał nominację w kategorii Najlepsze kostiumy.

Piosenkarka co roku brała udział w organizowaniu największej pooscarowej imprezy wraz z magazynem Vanity Fair. Jako że jej obraz jest nominowany, w tym roku pojawi się na niej jedynie jako gość. Postawiła jednak warunek organizatorom wszystkich imprez tego wieczoru. Jeśli chcą, by się na nich pojawiła, muszą ją zapewnić, że zaproszenia na nie nie otrzyma Lady Gaga... Jest wobec niej ostatnio bardzo krytyczna i nie chce na nią trafić (zobacz: Madonna kpi z Lady Gagi!).

To dość zaskakujące, nigdy taka nie była. Rzadko zachowuje się tak, nawet w stosunku do swoich największych wrogów – mówi informator. Obawia się, że ktoś będzie chciał ją zmusić do wspólnego zdjęcia z Gagą, a tego by nie zniosła.

Obrazek
Obrazek

Nie ladnie z jej strony, pokazuje niska klase.... :zly:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 03.02.12, 18:50

Restauracja GaGi podaje przypalone i podłe jedzenie!

W grudniu Lady Gaga spełniła marzenie swojego taty i otworzyła w Nowym Jorku restaurację nazwana na cześć jej zmarłej ciotki. Reklamując ją swoim wizerunkiem przyciągnęła takie tłumy do Joanne Trattoria, że do kwietnia zarezerwowane są w niej wszystkie stoliki. Jednak taka dobra passa może już niebawem się skończyć. Krytycy kulinarni, którzy zostali zaproszeni na degustację, wystawili restauracji Gagi bardzo negatywna opinię.

W restauracji Gagi można udławić się jedzeniem – napisał znawca kuchni, Steve Cuzo, na łamach New York Post. Nie spodziewałem się cudów, ale w Joanne, która należy do gwiazdy popu, podaje się cierpkie, przypalone i polane octowym sosem jedzenie. Organizacja też pozostawia wiele do życzenia. Po sali kręcą się zdezorientowani kelnerzy, którzy potrafią jedynie dolać wody.

Czekałem 50 minut na kalmara i dostałem najgorsze danie, jakie jadłem w życiu. Restauracja Gagi jest koszmarnie droga, zaś potrawy pływają w tłuszczu. Po kimś takim, jak Gaga spodziewałem się miejsca z pomysłem. Jednak Joanne Trattoria to jedna z tysięcy takich samych knajpek z podłym jedzeniem.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 06.02.12, 20:31

Lady Gaga z chłopakiem (ZDJĘCIA)

Na planie teledysku You and I Lady Gaga zeszła się z aktorem, który stał się popularny dzięki serii Pamiętnik wampirów. Najwyraźniej gorące sceny erotyczne zbliżyły do siebie piosenkarkę i Taylora Kinneya. Para jest nierozłączna już od niemal sześciu miesięcy i już planuje kupno wspólnego domu.

Aktor często towarzyszy Germanottcie w trakcie jej podróży po świecie i pomaga w trakcie występów, show lub wywiadów. W piątek Gaga i Kinney pojawili się razem w studio w Los Angeles gdzie nagrywano program Marii Shiver. Pasują do siebie?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 10.02.12, 11:06

GaGa: "Wymiotowałam cały czas!"

Jak zdążyliśmy dowiedzieć się w ciągu ostatnich trzech lat, życie Lady GaGi obfitowało w dramaty i gwałtowne zwroty akcji. Były narkotyki, nieszczęśliwe miłości i wielkie olśnienia, które pozwoliły jej wziąć się za siebie i zrobić karierę. Często przewijał się również motyw prześladowania przez rówieśników w szkole, które miały doprowadzić do jej zaburzeń w odżywianiu.

Kiedy byłam w liceum wymiotowałam cały czas - wyznała GaGa w rozmowie ze swoimi fanami na Twitterze. Nie jestem tak pewna siebie, jak mogłoby się to wydawać. Chciałam być chudą małą baleriną, ale byłam i jestem małą włoską dziewczyną, której tato serwował na kolacje klopsy niemal codziennie. Pytałam więc: "Tato, czemu znowu to jemy? Ja muszę być szczupła!" Tato odpowiadał: "Uspokój się i jedz swoje spaghetti".

GaGa nie powinna chyba narzekać na swojego ojca - w końcu to on ponoć wyciągnął ją z uzależnienia od narkotyków.

Obrazek

Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 10.02.12, 14:53

Plakat promujący nową trasę GaGi...

Ostatnia płyta Lady GaGi niestety nie sprzedaje się tak dobrze, jak życzyłaby sobie tego sama zainteresowana. Wiele wskazuje na to, że piosenkarka przekombinowała, a to, co kiedyś było jej atutem, stało się teraz przyczyną krytyki i spadającej popularności.

Dzięki nowemu plakatowi reklamującymi kolejną odsłonę jej trasy koncertowej chce zapewne przyciągnąć nowych widzów i przekonać do siebie starych. Nawiązuje on do znanej już mrocznej i "oszpecającej" stylistyki, która stała się elementem jej wizerunku wraz z wydaniem płyty Born this way.

Obrazek
Obrazek

Lady Gaga - Just Dance Live w Sydney

http://wolnapolska2.wrzuta.pl/film/1zg5uUcYsQK/

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 11.02.12, 01:51

Gaga Z WŁOSAMI POD PACHĄ! Łapie się za penisa...

Lady Gaga w wielu wywiadach wyznawała, że "uwielbia plotkę o swoim sztucznym penisie". Wymyśliła nawet swoje męskie alter ego, które pojawiło się w teledysku do piosenki You and I, a także kilku sesjach zdjęciowych. Niedawno opublikowała kolejne zdjęcia, w których występuje jako "Jo Calderone".

Czarno białe fotografie pokazują Gagę z piersiami oklejonymi taśmą i owłosionymi pachami. Na jednym z nich piosenkarka łapie się za majtki, które wyraźnie czymś wypchano. No cóż, niestety nie są to zdjęcia z Beckhamem i jego "skarpetką".

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 22.02.12, 11:26

Lady Gaga: Nawiedza mnie DIABEŁ.
:blink:

Po wielkim sukcesie Adele podczas rozdania nagród Grammy Lady Gaga chyba poczuła się zagrożona. Trudno inaczej wyjaśnić dość kuriozalny wywiad, jakiego udzieliła. Dawno nie widzieliśmy tak rozpaczliwej próby zainteresowania mediów swoją osobą. Nie liczymy Dody i jej promocji z długopisem-penisem, ani paradowania z gołym tyłkiem. Rabczewska jest poza wszelką skalą

Gaga skontaktowała się ze spirytystycznym doradcą Michaela Jacksona, który specjalizuje się w nawiedzeniach oraz proroczych snach. Deepak Chopra ma za zadanie wypędzić złego ducha ze snów piosenkarki. Z powodu męczących ją koszmarów (chyba o 6 nagrodach Grammy Adele gwiazda nie może zasnąć.

Mam w kółko powtarzający się sen o duchu, który jest w moim domu i zabiera mnie w miejsce, w którym trzyma jasnowłosą kobietę – wyznała gazecie The Daily Star. Do jej kończyn przywiązane są sznury, które powoli rozrywają ją na strzępy. Powiedziałam Deepakowi, że sen był przerażający. Czułam, że próbowała opanować mnie diabelska moc. Jestem pewna, że nawiedza mnie diabeł!

Powiedział, że mam się nie przejmować, tylko pogodzić się z szaloną częścią mojej osobowości. Kazał się nie martwić i zaakceptować to kim jestem – dodała.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 29.02.12, 06:36

Lady Gaga ZAGRA w Men In Black 3?!

Czy to już pewne? Lady Gaga zadebiutuje jako aktorka w trzeciej części filmu Faceci w czerni? Do tej pory ani producenci ani sama gwiazda nie potwierdzali plotek na temat jej występu w historii o kosmitach. Dopiero w trakcie konferencji prasowej w Rio Will Smith zapowiedział, że w filmie gościnie wystąpi kilka gwiazd. Osoby znane z pierwszych stron gazet okażą się przybyszami z gwiazd, którzy mieszkają i robią karierę na Ziemi. Rzeczywiście, do takiej roli Gaga nadaje się idealnie.

Faktycznie, mamy przygotowane kilka niespodzianek dla widzów - powiedział aktor. W filmie na moment pojawi się kilka naprawdę wielkich gwiazd. Nie mogę niestety ujawnić nazwisk wszystkich. Przecież nie zdradzę największej tajemnicy, że w filmie wystąpi Lady Gaga.

Nie wiadomo, czy aktor żartował na temat udziału piosenkarki w Men In Black 3. W zwiastunie filmu nie pojawia się żadna z gościnnie występujących gwiazd. Zatem całkiem możliwe, że jednak zobaczymy Gagę na srebrnym ekranie.

Obrazek

http://pudelek.wrzuta.pl/film/07HqkpKVKKP/

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 01.03.12, 05:57

Lady Gaga: Kiedyś i teraz.

Zanim na scenie pojawiła się Lady Gaga ubierająca się w sukienki z mięsa, Stefani Germanotta próbowała swoich sił w świecie muzyki jako pianistka i kompozytorka piosenek. Latem 2005 roku w barze, w którym pracowała jako kelnerka, poznała Małgorzatę Saniewską, Polkę pracującą za barem, która marzyła o karierze jako fotografka.

Byłyśmy koleżankami, nie spędzałyśmy ze sobą sporo czasu, ale była naprawdę słodką, przyziemną dziewczyną – mówi Małgosia w rozmowie z CNN. Podarowała mi płytę ze swoim pierwszym singlem. Przesłuchałam go i byłam pod ogromnym wrażeniem. Do tego jest piękną dziewczyną. Pomyślałam, że sesja zdjęciowa byłaby świetną zabawą.

Dziewczyny pojechały do domu Stefani Germanotty i tam wykonały zdjęcia. To pierwsza sesja zdjęciowa Gagi.

Wpadłam na nią dwa lata temu. Była już Lady Gagą. Rozmawiałyśmy przez chwilę. Powiedziałam mi, że to była jej pierwsza sesja zdjęciowa. Nie miałam pojęcia. Ona jest nadal tą samą dziewczyną. Podeszła do mnie i zaczęła ze mną rozmawiać. Stała przez 15 minut i miała wiele do powiedzenia. Pamiętała moje imię, pamiętała, kim jestem. Dla mnie jest tą samą osobą.

http://pudelek.wrzuta.pl/film/2VTOLe3o2PR/

Zobaczcie zdjęcia 19-letniej Gagi oraz jej występ podczas jednego z konkursów wokalnych:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 02.03.12, 15:45

Co ona ma na głowie...?

W środę Lady Gaga pojawiła się na Harvardzie, gdzie odbyło się uroczyste rozpoczęcie pracy jej fundacji Born This Way. Piosenkarka przemówiła do tysięcy studentów z całego kraju, którzy zebrali się, by wysłuchać jej "przesłania miłości i akceptacji".

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie potencjał do zmiany świata na lepsze - mówiła. Niestety, nie ma prawa, które nakazywałoby nam być dobrym dla innych ludzi. Jeśli by było, to zapewne przykułabym się nago do ogrodzenia, aby zostało wprowadzone w całych Stanach. Chciałabym, aby na uniwersytetach na całym świecie było więcej tolerancji i akceptacji.

Gaga podarowała Born This Way Foundation ponad milion dolarów. Do datków dołączyły się także inne gwiazdy w tym Angelina Jolie, Oprah Winfrey i George Michael. Fundacja Germanotty ma zajmować się pomocą osobom homoseksualnym oraz odrzuconym przez społeczeństwo, a także "promować tolerancję wobec inności".

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 05.03.12, 18:08

GaGa: Poród planuję na przyszły rok!

Ostatnie wyznanie Justina Biebera najwyraźniej okazało się medialnym strzałem w dziesiątkę, gdyż zaraz po idolu nastolatek na temat posiadania dzieci postanowiła wypowiedzieć się... Lady Gaga. Gwiazda, która dotąd raczej nie planowała zakładania rodziny, jest z Taylorem Kinneyem od ponad pół roku. Jest to jak na razie najdłużej trwający jej związek, bez publicznych zdrad oraz rozstań.

Gaga, która przez ostatnie dwa lata niemal w pełni poświęciła się karierze, w końcu doszła do wniosku, że powinna dać odpocząć mediom oraz fanom. Czas z dala od show biznesu chce wykorzystać na założenie rodziny.

Gaga chce mieć wszystko z Taylorem. Chce miłości, małżeństwa i rodziny. Pragnie zostać mamą – twierdzi osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z US Weekly. Powiedziała mi, że poród planuje na przyszły rok. Cieszy się, że ich dzieci będą piękne, bo Taylor jest przystojny. To musi być poważny związek, gdyż wcześniej nigdy nie mówiła o dzieciach, nawet podczas swojego długiego związku z Carlem. Teraz mówi tylko o ciąży.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 11.03.12, 19:32

GaGa nie chce, żeby nakręcono jej biografię!

Większość gwiazd na miejscu Lady GaGi byłyby zachwycone faktem, iż ktoś chce nakręcić film, którego będzie główną bohaterką. 26-letnia piosenkarka nie chce jednak, żeby jej biografia powstała, bo… boi się, jak będzie tam pokazana.

Film, którego roboczy tytuł to Fame Monster: The Lady Gaga Story ma pokazać przede wszystkim młodzieńcze lata wokalistki, kiedy była mało znaną brunetką, śpiewającą po niszowych klubach i uzależnioną od narkotyków.

Jest wściekła. Przeraża ją myśl, że całe osobiste życie zostanie wystawione na widok publiczny - mówi osoba z otoczenia GaGi w rozmowie z magazynem Life&Style. Boi się, że zostanie pokazana jako biedna, potrzebująca i niepewna siebie osoba. Chce, żeby ludzie postrzegali ją jako silną i dojrzałą.

Przypomnijmy więc niedawno ujawnione zdjęcia Gagi z "dawnych" lat.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 18.03.12, 13:11

Mama Lady Gagi: Wiedziałam, że nasza córka jest wariatką.

Od czasu otwarcia restauracji rodzice Lady Gagi coraz częściej wypowiadają się o córce na łamach kolorowych magazynów i przyjmują zaproszenia do telewizyjnych show. Podczas jednego z czwartkowych programów mama gwiazdy przyznała, że nie zawsze akceptowała dziwactwa córki.

Kiedy Gaga zaczęła rodzić się na naszych oczach, byliśmy na początku zaniepokojeni – powiedziała Cynthia Germanotta, która wysłała Stefani do prywatnej katolickiej szkoły. Pierwszy raz, gdy występowała już jako Gaga, to chyba było w Joe’s Pub, byliśmy zszokowani. Miała na sobie tylko bikini i śpiewała Lady Starlight. Tego wieczora postanowiła dodać efekty specjalne i podpalić lakier do włosów.

Kilka osób wyszło, kiedy zobaczyli ogień… ale wielu się to spodobało. Natomiast ja i jej ojciec pomyśleliśmy, że nasza córka jest wariatką. Zawsze to czuliśmy, ale wtedy stało się to oczywiste.

W porównaniu z wybuchającymi piersiami i przebieraniem się za mężczyznę początki Gagi wypadają blado. Zapewne, gdy na koncie piosenkarki pojawiły się miliony, jej rodzice przestali martwić się o jej szaleństwa.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 19.03.12, 19:57

Przez długi czas z nikim nie będę rozmawiać.

Po dwóch latach bardzo intensywnej obecności w mediach Lady Gaga w końcu zrozumiała, że każda gwiazda musi na jakiś czas zniknąć z pierwszych stron gazet. W udzielonym w sobotę wywiadzie piosenkarka opowiedziała o traumie z dzieciństwa, planach założenia rodziny i... przerwie, jaka zamierza sobie zrobić od show biznesu.

W rozmowie z Oprah Winfrey Gaga wyznała, że w szkole regularnie zabierano jej kieszonkowe i kilka razy została wrzucona do śmietnika. Dlatego zdecydowała się założyć organizacje przeciwdziałającą przemocy i prześladowaniom wśród młodzieży. Gwiazda nie myśli tylko o nastolatkach, ale także o znacznie młodszych dzieciach. Zadeklarowała, że "bardzo chce zostać matką całej gromadki".

Obecnie jednak Gaga nie planuje zachodzić w ciążę, ale rozpocząć pracę nad kolejnym albumem. Postanowiła odciąć się na co najmniej rok od mediów i zniknąć ze sceny:

Jest kilka rzeczy, które robię, gdy tworzę. Niczego nie czytam. Zero prasy. Żadnej telewizji. Gdy moja mama dzwoni i pyta czy słyszałam o jzkimś wydarzeniu, to odkładam słuchawkę. Nie chce słyszeć o niczym i o nikim, a przede wszystkim co się dzieje w branży muzycznej. Zamierzam się zupełnie odciąć. To mój ostatni wywiad. Przez długi czas z nikim nie będę rozmawiać.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 27.03.12, 17:32

Naturalna Lady Gaga... (FOTO)

Lady Gaga rzadko daje się sfotografować bez kilku warstw makijażu i brokatu na twarzy. Postanowiła to zmienić. Zamieściła właśnie w sieci fotografię, na której pokazuje się w wydaniu, którego nie było nam jeszcze dane zobaczyć.

Piosenkarka zrobiła sobie zdjęcie w lustrze w bardzo naturalnym makijażu. Blond włosy ułożyła z tyłu głowy, a nad ucho wpięła sobie biały kwiat.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 04.04.12, 11:20

Doda znowu skopiowała Gagę? (FOTO)

W środę pokazywaliśmy Wam zdjęcia Dody z premiery Kac Wawa. Zauważyliście, że jej fryzura mocno przypominała tę, którą Gary Oldman nosił w filmie Dracula z 1992 roku. Zobacz: Doda jak Dracula?

Nasz czytelnik podesłał nam jednak dowód, że Rabczewska, inspirowała się kimś zupełnie innym – gwiazdą, której wizerunek sceniczny studiowała bardzo dokładnie. Podobną fryzurę miała już, co nie powinno być zaskoczeniem, Lady Gaga. Przypomnijmy jej poprzednie "inspiracje":

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:woot: Nie jestem fanka Dody, ale wydaje mi sie, ze poprzez nachalne kopiowanie Gagi staje sie sama nudna kopia bez zadnych swoich pomyslow...

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 11.04.12, 15:08

WSZYSTKIE metamorfozy Lady Gagi!

Od początku swojej kariery Lady Gaga nieustannie zmienia wizerunek. Gwiazda uczyniła z fryzury, stylu i dziwacznych kreacji swój znak rozpoznawczy. Jej pomysły błyskawicznie powielały mniej ambitne piosenkarki na całym świecie, w Polsce między innymi Candy Girl i Doda, którą nieudane próby zostania "polską GaGą" kosztowały karierę.

Sama GaGa bardzo utrudniała to naśladownictwo. Gdy ktoś ją kopiował, ona już była kilka kroków do przodu i promowała kolejnyą modę.

http://www.pudelek.tv/video/WSZYSTKIE-m ... -Gagi-350/

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 12.04.12, 00:32

Gaga w samochodzie za 640 tysięcy! Pasuje do niej?

Lady Gaga rzadko pozwala sobie na luksusy. Dobrze wie, że to kłóciłoby się z jej wizerunkiem osoby, która próbuje się identyfikować ze swoimi fanami. Piosenkarka nie kupiła jeszcze wielkiej posiadłości i pomieszkuje głównie w hotelach, bądź wynajmowanych domach. Pozwoliła sobie jednak ostatnio na spełnienie jednej zachcianki.

Paprazzi przyłapali ją kilka dni temu na ulicach Beverly Hills w kupionej niedawno najnowszej wersji Audi R8. Samochód kosztuje w Stanach około 200 tysięcy dolarów, czyli 640 tysięcy złotych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 28.04.12, 07:17

Lady Gaga z BIAŁYMI OCZAMI!

Po krótkiej przerwie od ciągłej obecności w mediach Lady Gaga wybrała się do Korei, gdzie rozpocznie trasękoncertową Born This Way Ball. Tym razem piosenkarka będzie występować głównie w Azji, gdzie spotka się z fanami z Japonii, Chin i Indonezji. Cykl występów będzie trwać aż do marca 2013 roku.

Na lotnisku Gimpo International Airport w Seulu Gaga pojawiła się w długiej sukni zaprojektowanej specjalnie dla niej przez dom mody Versace. Założyła także maskę oraz białe szkła kontaktowe, które nadały jej dość upiory wygląd.

Przyjazd Gagi wywołał skraje reakcje. Fani gwiazdy witali ją entuzjastycznie, a jednocześnie na lotnisku odbywał się protest konserwatywnej grupy Koreańczyków, którzy nie chcieli, żeby artystka "demoralizowała ich dzieci".

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 01.05.12, 16:45

Gaga w sukni z... włosów! (ZDJĘCIA)

Lady Gaga rozpoczęła promocję swojej zbliżającej się trasy koncertowej, która składać się będzie z aż 110 występów na całym świecie. Tym razem piosenkarka postanowiła "skupić się na swoich azjatyckich fanach" i najpierw odwiedziła Koreę, zaś w minioną sobotę pojawiła się w Hong Kongu.

Na imprezie inaugurującej jej trzecią międzynarodową trasę The Born This Way Ball Tour Lady Gaga miała na sobie suknię z... fioletowych włosów. Stylizacja z białym kapeluszem, okularami przeciwsłonecznymi nie przebija chyba jej "kreacji" z mięsa. Trzeba jednak przyznać, że tym razem niemal zbliżyła się do czegoś równie dziwacznego.

Jestem taka wdzięczna wam wszystkim. Dziękuję moje potwory! – napisała na swoim Twitterze. Zeszłej nocy czułam się, jakbym była doskonale przygotowana na coś, na co nie można być w ogóle gotowym. Jestem taka szczęśliwa, że przyleciałam do Hong Kongu! Gram tuż aż 4 koncerty! Dziękuję, że kupiliście bilety moje małe potworki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:woot: Fajny pomysl... ;)

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 03.05.12, 15:04

GaGa rzuciła faceta, bo… jedzie w kolejną trasę!

W życiu osobistym Lady GaGi znowu wrze. Piosenkarka, która ciągle utrzymuje, że jej największą miłością jest muzyka, regularnie wdaje się w romanse, do których podchodzi ponoć bardzo poważnie. Każdemu z wybraków oddaje dużo serca, a przede wszystkim sławy, bo o nowych kochankach rozpisują się przecież media na całym świecie.

Na listę byłych mężczyzn GaGi trafił właśnie aktor znany z Pamiętników Wampirów, Taylor Kinney. Chociaż sprawa wyglądała poważnie, ze ślubem i dziećmi włącznie, piosenkarka postanowiła zakończyć związek. Mimo deklaracji o chęci odpoczynku od pracy, planuje kolejne wielkie tournee, podczas którego nie będzie miejsca na miłość

GaGa będzie w trasie przez cały najbliższy rok, zdecydowała więc, że musi to wszystko skończyć, bo w takim układzie nie ma to większego sensu - mówi osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z US Weekly. Na to po prostu nie ma już czasu. Jest skoncentrowana wyłącznie na pracy.

A miało być tak pięknie... Zobacz: "Poród planuję na przyszły rok!"

http://www.pudelek.pl/artykul/38694/gag ... yszly_rok/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 05.05.12, 19:56

Jestem maniakiem seksualnym.

Pisaliśmy, że Lady Gaga zerwała niedawno z Taylorem Kinneyem, swoim kochankiem, z którym spotykała się od kilku miesięcy. Piosenkarka, która wyruszyła w trasę koncertową, doszła do wniosku, że nie ma sensu zaprzątać sobie głowę uczuciami i myślami o facecie. Wolała zakończyć znajomość.

W najnowszym wywiadzie piosenkarka opowiada o seksie i miłości. Twierdzi, że obawia się tej drugiej, gdyż może ją zniewolić.

Wszyscy myślą, że jestem maniakiem seksualnym. To prawda, ale seks zaczął mi sprawiać przyjemność o wiele później – mówi. Umawiałam się ze starszymi mężczyznami. Im byłam starsza i dojrzalsza, moja kariera stała się dla mnie ważniejsza niż wszystko inne w życiu. Każdego, kto stawał na mojej drodze usuwałam ze swojego życia.

Miłość jest dla mnie nadal najbardziej przerażającą rzeczą na świecie. Nadal pracuję nad tym, by ją odnaleźć. Na razie jest to niemożliwe. W tej chwili muszę skupić się na pracy, bo w niej nie ma nic niemożliwego. Nie jestem zależna od nikogo.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 06.05.12, 18:25

Uwielbiam być poniżana w łóżku!

To już oficjalny powrót Lady Gagi. Piosenkarka zrobiła sobie trzy miesiące przerwy, a następnie rozpoczęła promocję trasy koncertowej w Azji. Ma już za sobą występ w sukni z włosów, a niedawno zaliczyła kolejną wypowiedź na temat swojego życia erotycznego. Tym razem wokalistka, która niedawno rozstała się z Taylorem Kinneyem, opowiedziała o swoich upodobaniach seksualnych w rozmowie z tabloidem The Sun.

W sypialni lubię, jak ktoś mówi mi, co mam robić. Kocham, jak partner mi rozkazuje. Wszyscy myślą, że jestem naładowaną seksapilem maniaczką... i to całkowita prawda – stwierdziła Gaga. Jednak nauczyłam się czerpać radość ze stosunku dopiero, gdy dojrzałam. Wtedy zrozumiałam, że uwielbiam być poniżana w łóżku.

Zdaje się, że związek z aktorem był dla gwiazdy sposobem na chwilowy odpoczynek od kariery. Obecnie deklaruje, że znowu chce skupić się tylko na pracy i "nie ma czasu na związki".

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 07.05.12, 10:46

Kokaina była moim najlepszym przyjacielem.

Lady Gaga już niejednokrotnie opowiadała, że z narkotykami jest za pan brat. W najnowszym wywiadzie opowiada, jak uzależniła się od kokainy. Białym proszkiem po raz pierwszy poczęstowali ją znajomi ze szkoły. Po zakończeniu edukacji wypełniała nim pustkę, jaką był brak przyjaciół w Nowym Jorku.

Wracałam do mojego mieszkania i po prostu w nim siedziałam. Byłam zbyt samotna. Nie mogłam tego znieść. Pianino i ja – mówi Gaga. Włączałam telewizor, byle tylko wydawało mi się, że ktoś jest w pokoju oprócz mnie. Kokaina była moim najlepszym przyjacielem. Nigdy nie wciągałam jej w towarzystwie.

Wypełniałam pustkę w moim życiu w najgorszy możliwy sposób. To nie było prawdziwe. Obudziłam się pewnego dnia i powiedziałam sobie, że żadna ze mnie artystka, jestem zwykłą idiotką. Gdybym była artystką, skupiałabym się na muzyce. Nie wydawałabym pieniędzy na biały proszek.

Co ciekawe, piosenkarka przyznaje, że nadal zdarza jej się sięgać po narkotyki. Tym razem jednak poszukuje dzięki nim inspiracji, by tworzyć kolejne hity.

Obrazek
Obrazek

:oops: Kokaina jest NAJGORSZYM wrogiem a nie przyjacielem....

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 12.05.12, 20:10

W Simpsonach jestem nieco dziwkarska.

W serialu Rodzina Simpsonów animowane wersje gwiazd show biznesu, aktorów, muzyków czy polityków pojawiają się regularnie. Tym razem zaszczyt ten spotkał Lady GaGę, która pojawia się w jednym z najbliższych odcinków 23. już serii produkcji.

Rysunkowa GaGa przebiera się prawie 20 razy - na ekranie zobaczymy wszystkie słynne stylizacje, z mięsną sukienką.

Myślę, że w tej wersji jestem nieco dziwkarska - przyznała z wrodzoną sobie skromnością piosenkarka. Myślę, że to jest najfajniejsza rzecz, jaką do tej pory zrobiłam. Mój ojciec, kiedy ten odcinek pojawi się w telewizji, zrobi pewnie ze 40 jego kopii.

Przypomnijmy, że jak do tej pory w Simpsonach pojawiły się takie sławy jak Michael Jackson, U2 czy Johnny Cash.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 12.05.12, 20:12

Beth Ditto: Muzyka Lady Gagi jest dla 5-latków.

Beth Ditto, wokalistka zespołu Gossip oraz zdeklarowana feministka, słynie z nieulegania modzie. Gwiazda nie poddała się presji odchudzania, ani nie zaczęła kopiować Lady Gagi, gdy niemal cały show biznes oszalał na punkcie powielania jej pomysłów. Wokalistka, która także otwarcie przyznaje się do bycia lesbijką, stwierdziła w ostatnim wywiadzie, że nie uważa Germanotty za "wyjątkowo istotną artystkę".

Myślę, że muzyka Lady Gagi jest dla 5-latków – powiedziała artystka w rozmowie z magazynem BANG. Przykładowo, gdy ja byłam w tym wieku, to słuchałam Madonny, Cyndi Lauper i Michaela Jacksona. Ci ludzie byli ikonami. Teraz mam 31 lat, czyli minęło 26 lat i mam zupełnie inny gust. Obecnie MTV jest dla dzieci, to już nie ta sama telewizja, która była głosem buntu. Obecnie ikoniczną osoba jest Lady Gaga. Za dwadzieścia lat ludzie, którzy dziś są dziećmi, powiedzą, że Gaga i Nicki Minaj zmieniły ich życie. Jednak nie będą już ich słuchać, bo kiedyś wyrosną z infantylnej melodii i tekstów.

Na pewno w porównaniu z zupełnym brakiem kompleksów Ditto dziwaczne przebieranki Germanotty nie robią już takiego wrażenia.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 15.05.12, 01:56

Lady Gaga się zaręczyła?!

Lady Gaga przebywa obecnie w Azji, gdzie daje koncerty w ramach trasy koncertowej The Born This Way Ball. W Japonii odwiedził ją znajomy fotograf Terry Richardson. Piosenkarka dała w Tokio trzy koncerty: w czwartek, sobotę i wczoraj. Artysta zrobił jej kilka zdjęć za kulisami koncertu i podczas promocji płyty na mieście.

Pod jednym ze zdjęć, na którym piosenkarka wskazuje pierścionek z brylantem na jej serdecznym palcu napisał:

Lady Gaga chwali się swoim pierścionkiem zaręczynowym.

Przypomnijmy, że niedawno media informowały, że gwiazda porzuciła swojego partnera, Taylora Kinneya, bo nie chciała zabierać go ze sobą w tournee. Jak myślicie, zaręczyła się? A może po prostu znowu zależy jej na rozgłosie?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 15.05.12, 20:23

BOJKOT GAGI: Niewolnica Szatana nie wystąpi w Indonezji!

Lady Gaga rozpoczęła swoją wielką trasę koncertową Born This Way Ball, która obejmuje Azję, Australię oraz Europę. Okazuje się, że gwiazda już na samym początku występów ma poważne problemy z przedstawicielami kościołów i konserwatywnych organizacji. Została właśnie zmuszona do odwołania koncertu w Dżakarcie. W stolicy Indonezji przeciwnicy lubiącej szokować Gagi wyszli na ulicę i od trzech dni protestują przeciwko jej pojawieniu się w kraju.

Protestującym ugrupowaniom islamskim udało się już wymóc na władzach miasta zniesienie pozwolenia na występ gwiazdy. To jednak nie wystarczy religijnym ekstremistom, którzy nie chcą dopuścić, aby "niewolnica Szatana postawiła stopę na ich świętej ziemi".

Powstrzymamy ją przed zbezczeszczeniem naszego kraju! – powiedział zachodnim dziennikarzom Salim Alatas, polityk i religijny guru. Lepiej niech nawet nie próbuje szerzyć swojej satanistycznej wiary! Jej styl ubierania się jest wulgarny, jej wyzywające kreacje i epatowanie seksualnością niszczy morale dzieci oraz młodzieży. Ona jest bardzo niebezpieczna!

Jak widać, intensywna wiara w Boga, niezależnie od tego w którego, często bardzo radykalizuje język i poglądy. Czy szatanowi pod postacią Lady GaGi uda się zdemoralizować również młodzież w Indonezji?

Obrazek
Obrazek

:grrr: Ale pierdoly.....

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 18.05.12, 11:25

Gaga z tęczowymi włosami...

W środę i czwartek Lady Gaga po raz kolejny spotkała się z fanami w Japonii. W przeciwieństwie do Indonezji, gdzie zablokowano jej występ, została tam entuzjastycznie przywitana. Patrząc na kreacje piosenkarki z jej pobytu w Azji widać, że po fazie na dziwne nakrycia głowy i doklejane rogi, przyszła kolej na różnokolorowe, sztuczne włosy.

Pomysł na tęczowe doczepiane pasemka pochodzi z komiksów manga, które w Japonii czytają wszyscy niezależnie od płci i wieku. Na swoim Twitterze w czwartek Gaga przyznała się do inspiracji kreskówkowymi postaciami o wielkich oczach:

To specjalnie dla moich fanów z Japonii! Kocham mangę i komiksową modę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Wróć do „Klub Wielce Wiernych”