Lady GaGa i wszystko na jej temat...

Tu możesz czcić swojego idola - miejsce dla prawdziwych wielbicieli.

Moderatorzy: Livia, Otol

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Re: Lady GaGa i wszystko na jej temat...

Postautor: Bugatti » 28.07.11, 14:15

Lady Gaga to NAJBARDZIEJ UTALENTOWANA GWIAZDA!"

Niedawno media donosiły o konflikcie, jaki wybuchł między Beyonce a Lady Gagą. Piosenkarki, które nagrały wspólnie przebój Telephone, znienawidziły się ponoć po zakończeniu współpracy. Przypomnijmy:

Beyonce uważa GaGę za "tandetną skandalistkę"!

http://www.pudelek.pl/artykul/30977/bey ... ndalistke/

Gaga o Beyonce: "To tancerka z milutkim głosikiem"

http://www.pudelek.pl/artykul/32023/gag ... glosikiem/

W najnowszym wywiadzie Knowles zapewnia, że uwielbia wszystkie swoje koleżanki po fachu:

Kobiety są źle traktowane przez media – mówi w wywiadzie z PrideSource. Gdy jesteśmy na szczycie w tym samym czasie, wszyscy myślą, że mamy ochotę się pozabijać. A tak naprawdę uczymy się od siebie nawzajem. Szanuję utalentowane osoby i te, które ciężko pracują.

Kocham Lady Gagę. Nawet gdyby nie występowała, nie była piosenkarką, kochałabym ją na zabój jako człowieka. A jednak jest dzisiaj najbardziej utalentowaną gwiazdą muzyki pop. Cieszę się jej sukcesami – zapewnia Beyonce. To naprawdę inspirujące widzieć kogoś, kto tworzy swoje własne przeznaczenie, wymyśla swoje stroje, pisze swoje piosenki, układa choreografie, kontroluje wszystko i nie jest fałszywy. Gdyby odebrać jej kostiumy i posadzić przed pianinem, i tak by nas zachwyciła. Jest aż tak utalentowana i zasługuje na swój sukces. Jestem szczęściarą, że mogłam z nią pracować.

Wierzycie, że mówi szczerze i "kochałaby GaGe na zabój jako człowieka", gdyby nie odniosła sukcesu?

Przypomnijmy efekty ich współpracy:

Lady Gaga feat. Beyonce - "Telephone" (WIDEO)

http://monsterrr.wrzuta.pl/film/axho6Dv ... ne_beyonce

Obrazek
Obrazek
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 29.07.11, 17:43

Powrót do korzeni?

Lady Gaga na początku swojej kariery chodziła z włosami związanymi w kokardę. Do dzisiaj pamiętamy sceny z teledysku Poker Face. Fani gwiazdy regularnie kopiują tę fryzurę na jej koncertach. Artystka postanowiła pokazać, że nadal pamięta o tamtych czasach.

Paparazzi przyłapali ją, gdy wychodziła z hotelu w Hollywood. Miała na sobie czarną bieliznę, na którą założyła przezroczystą sukienkę. Dobrała do tego buty na koturnie i okulary Chanel. Biało-czarne włosy związała w sławną kokardkę. Tęsknicie za czasami, kiedy Lady Gaga jeszcze nas czymś zaskakiwała?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 29.07.11, 17:47

Fani Lady Gagi atakują Adele!

Kilka dni temu ogłoszono nominacje do tegorocznych MTV Video Music Awards. W tym roku największe szanse na statuetki Moonmena ma Katy Perry. Piosenkarka zdobyła aż 9 nominacji za klipy do singli Fireword, E.T., Last Friday Night (T.G.I.F.) oraz Teenage Dream.

Druga z kolei była Adele, która za teledysk Rolling In The Deep zdobyła aż 7 nominacji. Lady Gaga, która w tym roku nie robi aż tak dużego wrażenia na opinii publicznej, jak kiedyś, otrzymała jedynie 3. Fani piosenkarki ciężko to znieśli.

Część z nich postanowiła swój gniew wyładować na młodej Brytyjce. Na portalu społecznościowym Twitter zaczęli ją obrzucać inwektywami.

Adele najprawdopodobniej zjadła pozostałe nominacje Lady Gagi – napisał jeden z fanów Lady Gagi. To potwierdzone: Gaga nie założy sukienki z mięsa na galę VMA 2011, bo boi się, że Adele ją zje – dodał kolejny.

Ciekawe, jak bardzo Lady Gaga wstydzi się teraz za swoje "małe potworki", skoro od dawna próbuje ich uczyć akceptacji samych siebie, jak i innych.

Porównajcie nominowane teledyski obu piosenkarek:

Lady Gaga "Born This Way" (WIDEO)

http://kuba870.wrzuta.pl/film/5I2Q20tXM ... n_this_way

Adele "Rolling In The Deep" (WIDEO)

http://premiery.wrzuta.pl/film/a2dWbzHM ... n_the_deep

Obrazek
[/img]http://e4.pudelek.pl/p2986/b2e9a1630017ad674e315bab[/img]
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 29.07.11, 17:54

Lady GaGa płacze w "You Can Dance"! (WIDEO)

Trzy tygodnie temu producenci amerykańskiej edycji You Can Dance poinformowali, że w jednym z odcinków 8. edycji show wystąpi Lady Gaga i będzie oceniać umiejętności młodych tancerzy. Pomimo tego, że sama w wywiadach mówi, że nie jest najlepszą tancerką, zgodziła się przyjąć propozycję.

Piosenkarka wystąpiła w środowym odcinku programu. Największe wrażenie zrobił na niej występ Marko i Allison, którzy zatańczyli taniec współczesny w choregorafii Sonyi Tayek do utworu I Know It’s Over Jeffa Buckley’a. Para otrzymała owacje na stojąco od widowni i jury. Chłopak nie krył swojego wzruszenia. Podobnie Gaga, która zalała się łzami.

Zobaczcie wideo: Gaga płacze w "You Can Dance"!
:crybaby:

http://w395.wrzuta.pl/film/5eyTAmISFzq/ ... s._allison

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 29.07.11, 17:55

Rihanna: "Kobiety rządzą dzisiaj muzyką!"

W swoim niedawnym singlu Beyonce śpiewa, że to kobiety rządzą światem. Pod tymi słowami obiema rękami podpisuje się Rihanna. W wywiadzie w najnowszym numerze amerykańskiego Glamour wymienia je nawet z nazwiska. Skromnie zaczyna od siebie:

Kobiety rządzą dzisiaj muzyką. Mamy klikę. Należę do niej ja, Lady Gaga, Katy Perry, Beyonce... i kto jeszcze? Na pewno Kesha. Kobiety dominują w muzyce dlatego, że lubią ze sobą konkurować. Wydaje mi się, że muzyka od dawna nie budziła takich emocji, jak teraz.

Też jesteście tego zdania? Nie jest przypadkiem odwrotnie?

Piosenkarka zapewnia oczywiście, że nie czuje niezdrowej rywalizacji, a wszystkie piosenkarki się szanują. Barbadoska opowiedziała również o swojej przyjaźni z Katy Perry, z którą zaprzyjaźniła się po tym, jak została pobita przez Chrisa Browna.

Szczerze powiedziawszy, wszyscy moi przyjaciele to faceci. Jednak kiedy ją poznałam, poczułam powiew świeżego powietrza. Nie mogłam uwierzyć, że ta laska jest tak szczera. Katy i Lady Gaga są bardzo szczere w swoich myślach, strojach i wypowiedziach.

Cóż, jeżeli GaGa jest szczera "w swoich strojach", pomyślcie, co musi się dziać w jej głowie...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 30.07.11, 17:08

"Wini Lady Gagę za swoje porażki!"

Ostatnia płyta Christiny Aguilery, Bionic, kompletnie przepadła na listach przebojów. Po świetnych debiutach na wysokich miejscach rankingów sprzedaży, szybko z nich zniknęła. W wyniku tego firma fonograficzna zdecydowała się zakończyć promocję po dwóch teledyskach i odwołała zapowiadaną trasę koncertową. Spadek popularności artystki tłumaczony jest głównie jej niewybrednymi komentarzami pod adresem Lady Gagi i nieustannym porównaniom ich stylizacji.

Piosenkarka próbuje odbudować swój wizerunek w amerykańskiej edycji programu The Voice. Niedawno zapowiedziała, że jej nowy album trafi do sklepów wiosną.

Christina wchodzi do studia i zabiera się za nagrywanie nowych piosenek – mówi informator. Planuje napisać i nagrać materiał na dwie płyty, który będzie mogła promować podczas drugiej edycji show, która ruszy wiosną 2012 roku. Jest zdeterminowana, by jej nowe piosenki były lepsze od tych Lady Gagi.

Christina uwielbia być na szczycie i wini Gagę za swoje porażki. Jest przekonana, że to ona ukradła jej młodych fanów i prześcignęła ją w szalonych kostiumach i występach. Chce pokazać, kto tu rządzi. Stworzy dwie nowe płyty, dzięki znowu wróci na szczyt.

Wierzycie, że uda jej się sprawić, by ludzie zapomnieli o tym, jak zapewniała, że "nie wie, kto to Lady GaGa", próbując jednocześnie kopiować jej styl? Pomysł ścigania się z Gagą na "szalone kostiumy i występy" brzmi raczej jak zapowiedź kolejnej porażki i powtarzanie tego samego błędu.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 31.07.11, 09:25

Upiorna Lady Gaga (BIUST NA WIERZCHU)

Lady Gaga zmienia peruki zdecydowanie częściej niż wydaje nowe single. Piosenkarka przygotowuje się aktualnie do premiery najnowszego teledysku, You and I. Wraz z rozpoczęciem jego promocji postanowiła nieco zmienić wizerunek. Postawiła na coś spokojniejszego.

Fotoreporterzy przyłapali ją w czwartek, gdy wychodziła z hotelu Chateau Marmont. Gwiazda, która była w drodze do show Jimmy Kimmela, zaprezentowała się w swojej nowej peruce w kolorze platynowego blondu. Czarna, odważna kreacja, która musiała zostać zszyta nićmi, by biust całkiem nie wyszedł na wierzch, oraz rozjaśnione brwi, sprawiły, że Gaga wyglądała nieco upiornie.

Zobacz: Lady Gaga "You and I" na żywo w programie "Jimmy Kimmel Live"

http://w831.wrzuta.pl/film/3B8vTsKtpJk/ ... mmy_kimmel

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 01.08.11, 20:56

GaGa rozdaje autografy... SEXY?

Agencja FORUMLady GaGa znana jest z dużego przywiązania do swoich fanów, których nazywa pieszczotliwie "małymi potworkami". Czasem nawet zbyt dużym, o czym niedawno mogła przekonać się Adele. Zobacz: Fani Lady GaGi atakują Adele!

W sobotę GaGa wzięła udział w programie Jimmy Kimmel Show. Kiedy wychodziła ze studia, powitał ją zgromadzony za wysokim płotem tłum fanów. Piosenkarka, podsadzana przez ochroniarzy, wspięła się na niego i zaczęła rozdawać autografy. Nie przeszkadzał jej nawet niezbyt wygodny do takich akrobacji strój, przez który prześwitywały jej nagie pośladki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 02.08.11, 10:57

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 02.08.11, 11:02

Ktore wykonanie jest lepsze...? :hmmm:

http://www.youtube.com/watch?v=ocEPkkq0QWI

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 02.08.11, 17:54

"Po śmierci Amy przez 48 GODZIN NIE MOGŁAM MÓWIĆ!"

Agencja FORUMJak już pisaliśmy, po informacji o śmierci Amy Winehouse pod jej domem w londyńskim Camden zaczęli gromadzić się jej najwierniejsi fani. Swój smutek w związku z tą wieścią wyrażały też inne gwiazdy, które umieszczały w sieci bardzo emocjonalne wpisy. Przyjaciółka piosenkarki, Kelly Osbourne, natychmiast przyleciała z Los Angeles do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w zorganizowanej dla rodziny i bliskich ceremonii pogrzebowej.

Wielokrotnie w tej sprawie głos zabierała również Lady GaGa, która powtarza, że jej koleżanka po fachu ''na zawsze zmieniła muzykę pop''. Wczoraj, w wywiadzie dla programu The View opowiedziała o swojej reakcji na śmierć Winehouse.

Jestem zdruzgotana tym, co się stało - wyjaśniała GaGa. Kiedy się o tym dowiedziałam, przez 48 godzin nie mogłam mówić. Myślę, że najbardziej niefortunną rzeczą w tym przypadku jest fakt, że mówi się teraz, iż ''powinniśmy wyciągnąć lekcję z tego, co stało się z Amy'', że ta tragedia czegoś nas uczy. Otóż uważam, że Amy nie musiała z niczego wyciągać żadnej lekcji!

Myślę, że przesłaniem powinien być tutaj apel, aby być milszym dla supergwiazdy. Wszyscy byli wobec niej tacy krytyczni, ale ja wiedziałam, że jest mądrą, dobrą osobą. Wiesz, nie możesz mieć dwóch rzeczy naraz. Nie możesz słuchać, jak ktoś śpiewa smutne piosenki i jednocześnie oczekiwać od niego, że nie będzie przeżywał rozstania naprawdę, że nie będzie miał złamanego serca.

Przy okazji warto zauważyć strój, w którym GaGa zaprezentowała się w studiu telewizyjnym. Modny wzór ''w pepitkę'' miała nawet na okularach i... łydce. Jak sądzicie: chodzi o prawdziwe "przesłanie", czy może wypromowanie się na tragedii? I czy Amy naprawdę nie powinna była "z niczego wyciągać żadnej lekcji"? Obawiamy się, że właśnie przez takie podejście nie ma jej już wśród nas.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 04.08.11, 12:49

OSTRA Lady GaGa na polaroidach Nobuyoshiego Araki! (Zdjęcia)

Lady GaGa zwykle szokuje nas swoimi ubraniami, ale nago wychodzi jej to równie dobrze.

Obejrzyjcie najnowsze polaroidy artystki, które ukazały się w japońskim wydaniu magazynu Vogue Homme.

GaGa pozuje przed obiektywem Nobuyoshiego Araki nago, związana sznurkami.

Piosenkarka siedzi na podłodze i pali papierosy.

Oryginalna sesja? Czy GaGa nie jest już w stanie niczym Was zaskoczyć?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 04.08.11, 12:59

Kelly Osbourne pomylona z Lady GaGą

Lady GaGa robi co może, by jej wizerunek był jedyny w swoim rodzaju. Gwiazda męczy się w dziwacznych strojach, niewygodnych butach oraz perukach, a wszystko po to, by nie wyglądać tak jak inne, nudne gwiazdy.

Jej wysiłki poszły jednak na marne. Fani GaGi nie odróżniają jej nawet od Kelly Osbourne!

Kelly odwiedziła ostatnio butik Dolce & Gabbana w Londynie, gdzie podeszli do niej fani GaGi przekonani, że właśnie spotkali swoją idolkę.

Wszyscy wzięli mnie za Lady GaGę! Szanuję ją i uwielbiam, ale to dla mnie zbyt wiele - wyznała Osbourne.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 04.08.11, 13:02

Lady GaGa obsesyjnie ogląda programy kulinarne

Honey Całkiem niedawno Lady GaGa zapewniała, że jest bardzo zapracowaną osobą i w ciągu dnia z trudem znajduje jedynie 5 minut dla siebie na odpoczynek i relaks. To nieco kłóci się z ujawnieniem przez nią jednej z jej obsesji - oglądaniu programów kulinarnych.

Kiedy tylko mam wolną chwilę oglądam różne programy kulinarne. To przerodziło się już w obsesję. Potrafię to robić godzinami. Teraz jestem świetną kucharką, właśnie dzięki telewizji. Moją specjalnością jest kuchnia włoska - wyznała GaGa.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 04.08.11, 13:10

Lady GaGa na lotnisku w Australii (Zdjęcia)

Forum Lady GaGa przyleciała w sobotę do Australii. Piosenkarka wylądowała w godzinach popołudniowych na lotnisku w Sydney, na którym od razu zebrały się tłumy fanów i gapiów.

GaGa wyszła z samolotu w długiej białej sukni z czarnym półgorsetem i bufiastych ramionami oraz w czarnych rękawiczkach. Całość uzupełniała fantazyjna fryzura - dwa koczki, jeden w kolorze blond, drugi czarnym.

Już w najbliższą środę w Town Hall w Sydney odbędzie się koncert gwiazdy, podczas którego zaśpiewa ona dla tysiąca szczęśliwców, którzy otrzymali specjalne zaproszenia.

Właśnie wylądowałam w Australii! Jestem taka szczęśliwa, że znowu tu jestem. Nie mogę się doczekać, kiedy zaśpiewam piosenki z mojego nowego albumu w Monsterhall. Bardzo tęskniłam za tym pięknym miejscem - napisała na swoim Twitterze GaGa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 07.08.11, 00:41

POZNAJECIE?

W zeszłym roku Lady Gaga pojawiła się na łamach japońskiej edycji Vogue ucharakteryzowana na mężczyznę. Piosenkarka uznała, że to jest jej "druga prawdziwa połowa" i postanowiła zrobić to ponownie. Jej alter ego nazywa się Joe Calderone i jak twierdzi Germanotta, "jest bardzo niebezpiecznym kobieciarzem".

Na swoim profilu na Twitterze zamieściła zdjęcia, które mają ukazać się w nowym wydaniu Vogue'a. Tym razem jeszcze trudniej ją na nich rozpoznać.

Nigdy nie będziecie wiedzieć, czego szukacie w miłości, jeśli nie będziecie kochać samych siebie - napisała pod zdjęciami w swoim zwyczajowym, pretensjonalnym stylu. Pokochajcie każdą część waszej osobowości.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 07.08.11, 16:40

Lady GaGa zagra w filmie... AMY?!

Lady GaGa kilkukrotnie podkreślała już, że śmierć Amy Winehouse była dla niej ogromnym przeżyciem. Nie przypominamy sobie co prawda, żeby obie piosenkarki łączyła jakaś zażyłość - Germanotta nie była nawet zaproszona na pogrzeb - jednak na rozpaczaniu po stracie młodej i utalentowanej piosenkarki można tylko zyskać.

Jak donosi Daily Star, GaGa jest obecnie w trakcie negocjowania swojego udziału w filmie o życiu i śmierci Winehouse, w którym miałaby zagrać... samą Amy! Ponoć producenci filmowi bardzo chętnie widzieliby ją w tej roli.

Hollywoodzcy producenci chcą wykorzystać okazję i zekranizować tragiczną historię zmarłej 23 lipca artystki - opisuje tabloid. Uważają, że kontrowersyjna i oryginalna Lady GaGa będzie idealna do tej roli. Bardzo doceniała twórczość Amy i będzie zaszczycona, jeżeli będzie mogła przeistoczyć się w nią na planie filmowym. Widzieli już, jak GaGa wykonuje piosenki Brytyjki. Podobał się im jej styl i osobowość. Sama Germanotta marzy również o tym, aby oprócz muzyki zajmować się aktorstwem. To będzie świetna okazja.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 13.08.11, 17:26

Lady Gaga w... sukience (ZDJĘCIA)

Przyzwyczailiśmy się już, że Lady Gaga wybiera zawsze najbardziej szalone i niespodziewane stylizacje. Zwłaszcza ostatnio piosenkarka gustowała w coraz ostrzejszych strojach. Najchętniej pokazywała się w czarnych skórach i prześwitujących materiałach. Właśnie dlatego zaskakiwać mogą jej najnowsze zdjęcia. Wrażenie jest jednak jak najbardziej pozytywne.

Fotoreporterzy przyłapali piosenkarkę opuszczającą lokal La Maison De Fashion w Los Angeles w piątek nad ranem. Miała na sobie kreację z jesiennej kolekcji Versace. Dobrała do niej szpilki Christiana Louboutina, czarną torebkę i biżuterię Chanel.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Swietnie wyglada... :oho:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 16.08.11, 22:30

Jest NOWY TELEDYSK GAGI! (Znów przebrała się za faceta!)

Niebawem, 23 sierpnia ukaże się nowy singiel Lady Gagi. Już dziś mamy dla Was teledysk do piosenki You and I, która zawiera sample z kultowej piosenko Queenu We Will Rock You. Aby uniknąć oskarżeń o kolejny plagiat gwiazda jeszcze przed premierą płyty Born This Way otwarcie przyznała, że skomponowała You and I inspirując się twórczością Freddy'ego Merkurego.

Na okładce najnowszego singla znajdzie się zdjęcie piosenkarki ucharakteryzowanej na swoje męskie alter ego – Joe Calderone. Również wideo do kawałka Gaga występuje w przebraniu mężczyzny. W klipie nie brakuje ulubionych motywów kontrowersyjnej wokalistki takich jak ekstrawagandzkie kreacje, czy kolorowe peruki.

Zapewne to wideo bardziej przypadnie do gustu wielbicielom artystycznych eksperymentów gwiazdy niż względnie normalny teledysk do The Edge of Glory (zobacz: Zobacz nowy teledysk Lady Gagi!). Z drugiej strony przesyt dziwactwami Gagi osiągnął już chyba apogeum. Zaskakiwać może głównie stylizacja Germanotty grającej na pianinie... Taką widujemy ją rzadko.

Zobacz: Lady Gaga "You and I"

http://w449.wrzuta.pl/film/6POQ7hIQOrb/ ... _you_and_i

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 20.08.11, 10:08

Lady Gaga jako... dmuchawiec!

W sobotę pokazywaliśmy Wam zdjęcia Lady Gagi w pięknej sukience Versace (zobacz: Lady Gaga w... sukience ZDJĘCIA). Piosenkarka wydaje się rehabilitować za miesiące szalonych kreacji, w których wyglądała po prostu dziwacznie i mało seksownie.

W czwartek pojawiła się w Nowym Jorku w studiu telewizyjnym MTV na premierze jej najnowszego teledysku do singla You and I (zobacz wideo!). Swój hotel opuściła w komplecie z najnowszej kolekcji Louis Vuitton. Na głowę założyła kapelusz z tiulu, który przypominał dmuchawiec. W programie Total Request Live wystąpiła już w białej sukience z jesiennej kolekcji Toma Forda, do której dobrała naszyjnik z pereł.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 26.08.11, 22:23

Lady Gaga, Katy i Britney ZAKAZANE W CHINACH!

Może i Lady Gaga, Katy Perry i Britney Spears rządzą światowymi listami przebojów, ale nie mają szansy na podbicie najprężniej rozwijającego się rynku muzycznego na świecie. Jak donosi brytyjski Guardian, upublicznianie ich piosenek w zostało zakazane przez Ministerstwo Kultury w Chinach.

Władze już w 2009 roku wprowadziły dyrektywę, w której zakazały rozpowszechniania utworów "wulgarnych i w złym guście". Wszystkie piosenki dostępne w sieci muszą zostać wcześniej zaaprobowane przez biurokratów.

Ministerstwo opublikowało właśnie listę kolejnych utworów skazanych na zapomnienie w Chinach. Należą do nich m.in.: Last Friday Night Katy Perry, Burning Up Britney Spears, i Girls Beyonce. Najbardziej dotkliwie dyrektywę odczują fani Lady Gagi. Aż sześć piosenek z jej ostatniej płyty nie może być rozpowszechnianych w kraju. Na liście znalazło się również miejsce dla starszych utworów. Władze do zakazanych piosenek dopisali… I Want It That Way Backstreet Boys, która została wydana w 1999 roku.

Na początku roku na listę trafiły już piosenki Christiny Aguilery, Kylie Minogue i Eminema.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 29.08.11, 17:45

Lady Gaga znowu JAKO FACET... (ZDJĘCIA)

W tym roku na MTV Video Music Awards triumfowały kobiety. Najwięcej nagród otrzymały Katy Perry i Adele, zgarniając aż po 10 statuetek. Na czerwonym dywanie uwagę przykuwała Beyonce, która chwaliła się ciążowym brzuszkiem (zobacz: Beyonce JEST W CIĄŻY! (ZDJĘCIA)). Jedynie Lady Gaga przełamała nieco tę dominację pań podczas gali i wcieliła się w swoje męskie alter ego. Piosenkarka rozpoczęła wieczór akompaniując sobie na pianinie w przebraniu Joe Calderone, następnie dołączył do niej współzałożyciel zespołu Queen - Brian May.

Po występie wręczyła nagrodę imienia Michaela Jacksona Britney Spears. Podczas przekazywania nagrody Gaga nie poszła w ślady Madonny i jej pocałunek z Britney był bardzo niewinny. Już do końca wieczora Germanotta nie zmieniła stroju i pozostała w roli mężczyzny. Nawet statuetkę w dodanej w tym roku kategorii Wideo z Przesłaniem odebrała jako Joe Calderone. Czyli jak zawsze znalazła sposób, aby się wyróżnić nawet na tle takich stylizacji jak szalona kreacja Nicki Minaj (zobacz: NAJDZIWNIEJSZE kreacje z imprezy MTV! (PORÓWNAJ!)).

http://www.pudelek.pl/artykul/34710/naj ... _porownaj/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 30.08.11, 11:05

Lady GaGa - Yoü And I (MTV Video Music Awards 2011)

http://kuba870.wrzuta.pl/film/5G928W5UM ... wards_2011

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 30.08.11, 11:10

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 02.09.11, 16:12

Lady Gaga robi striptiz! SEKSOWNA?

W pierwszym z pięciu planowanych filmów reklamujących kolekcję You And I Lady Gaga zrezygnowała z kolorowych peruk i dziwacznych stylizacji na rzecz zaskakującej w jej wypadku prostoty. W wideo zatytułowanym Haus Of U gwiazda tańczy i unosi zwiewne części garderoby prezentując ciało pokryte tatuażami.

Gaga z długimi blond włosami i z delikatnym makijażem wygląda znacznie lepiej niż w sukience z mięsa, doklejonymi rogami czy ucharakteryzowana na Joe Calderone. W komentarzu do reklamy kolekcji ubrań piosenkarka wyjaśniła, że wciela się w "eteryczną nimfę" będącą przeciwieństwem jej męskiego alter ego.

Czy taka kobieca Gaga wydaje się Wam seksowna?

Zobacz: Lady Gaga w reklamie "You And I"

http://w931.wrzuta.pl/film/2is3kAqmwU6/ ... _you_and_i

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 07.09.11, 10:15

"Lady Gaga z "NAGĄ TWARZĄ"!"

Na okładce najnowszego numeru Harper's Bazaar znalazło się zdjęcie twarzy Lady Gagi. Po raz kolejny piosenkarka pokazuje się fanom bez peruki, mocnego makijażu i dziwacznej kreacji. Nowe wcielenie gwiazdy ma być drugą połową jej osobowości, czyli kobiecym przeciwieństwem jej męskiego alter ego.

W komentarzu do sesji zdjęciowej Gaga powiedziała: Moje ciało i wizerunek to część mojej artystycznej działalności. Poprzez nie wyrażam wszystkie odcienie mojej osobowości. Obnażam się, więc teraz pokazuję także moją nagą twarz.

Trzeba przyznać, że po długim okresie zakrywania się woalkami, geometrycznymi kapeluszami i doklejania rogów ta sesja rzeczywiście pokazuje ją w nowym wydaniu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 08.09.11, 13:56

Madonna: "GaGa ma OBSESJĘ NA MOIM PUNKCIE"

Nie jest tajemnicą, że Madonna ma pewien problem z Lady GaGą. Na początku młodsza koleżanka obsypywała ją komplementami, mówiła, że jest dla niej wzorem i darzy ogromnym szacunkiem. Później stwierdziła, że ma jej błogosławieństwo i nagrała bliźniaczo podobną do jej hitu Vogue piosenkę Born this Way. Mimo że już wtedy Madonnie puściły nerwy, poważnie zaniepokojona jest dopiero teraz.

Jeżeli chodzi o Lady GaGę, nie mam nic do powiedzenia na temat jej obsesji na moim punkcie, ponieważ nie wiem, skąd bierze się jej zachowanie, czy odwołuje się do czegoś głębokiego, prawdziwego i szlachetnego - powiedziała piosenkarka w wywiadzie dla francuskiego Le Soir.

W ten jakże taktowny sposób dała do zrozumienia, że ma pewne podejrzenia, iż publiczne peany GaGi na jej część są ni mniej, ni więcej, tylko tanim sposobem na autopromocję. Jak sądzicie, ma rację?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 08.09.11, 20:26

Spotyka się z... aktorem z nowego teledysku!

Lady Gaga piosenkę You and I napisała dla największej miłości swojego życia, Luca Carla, z którym zerwała kilka miesięcy temu. Jak donoszą amerykańskie media, piosenkarka jest obecnie w związku z... aktorem, który wcielił się w niego w teledysku do singla. Wystarczająco "medialnie"? Jak sądzicie, wymyśliła to sama, czy z menedżerem?

25-letni Taylor Kinney najbardziej znany jest z roli wilkołaka w serialu Pamiętniki wampirów. Wygląda na to, że niedługo jego gwiazda rozbłyśnie jeszcze bardziej. Ponoć spotyka się z najsławniejszą piosenkarką na świecie. Parę widziano w barze przy kalifornijskiej plaży.

Na początku wyglądało na to, że są do siebie bardzo przyjaźnie nastawieniu. Po chwili zaczęło się robić gorąco. Nie wiedziałem, że to ona. Wyglądali jak para, całowali się – relacjonuje informator. Gdy okazało się, że to Lady Gaga z nowym facetem, wszyscy zaczęli szaleć. Była bardzo miła i rozdała kilka autografów.

Zobacz: Lady Gaga "You and I" (WIDEO)

http://w950.wrzuta.pl/film/2dU5X6xwA44/ ... _you_and_i

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nic dziwnego, chlopak fajny...nic mu nie brakuje... ;)

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 11.09.11, 12:01

"Patrzyłam, jak druga wieża się zapada!"

Dzisiaj przypada 10. rocznica ataków terrorystycznych na Stany Zjednoczone. W atakach na Nowy Jork i Waszyngton zginęło blisko 3000 osób. Lady Gaga, wtedy 15-letnia uczennica katolickiego liceum, była na zajęciach. Nauczyciele odwołali oczywiście lekcje, jednak nie wypuścili dziewczynek do domu.

11 września byłam w mojej szkole. Pamiętam, że mój nauczyciel historii zebrał nas w jednej sali i wszyscy oglądaliśmy telewizję – wspomina piosenkarka w wywiadzie z MTV. Nikt nie wierzył, że to się dzieje. Pobiegliśmy więc na dach, patrzyliśmy, jak druga wieża się zapada. Moja szkoła znajdowała się wiele kilometrów od WTC, ale niebo nad nami było czarne.

Pomimo tego, że od ataków minęło już 10 lat, gwiazda nadal ma problemy z zaakceptowaniem i przetrawieniem tego, co wtedy widziała.

Nie jesteś w stanie opisać czegoś takiego. To zbyt okropne. Nie wierzyliśmy wtedy, że coś takiego może się przytrafić. Czasami nadal nie wierzę, że to się wydarzyło. Pamiętam, że wielu moich przyjaciół straciło członków rodziny. Ich życie zmieniło się na zawsze. To chwila, w której należy się łączyć i zrozumieć, że Nowy Jork zmienił się na zawsze i będzie już jedną wielką rodziną.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 12.09.11, 15:51

Strój idealny na lato? (ZDJĘCIA)

Lady Gaga w swojej szafie ma nie tylko ciężkie, skórzane stroje. Znalazło się w niej miejsce również na coś bardziej przewiewnego. Paparazzi przyłapali piosenkarkę w sobotę w Brooklynie w Nowym Jorku w stroju, który naprawdę mało pozostawiał dla wyobraźni.

Gwiazda zaprezentowała się w ciemnej bieliźnie, na którą założyła całkowicie prześwitującą sukienkę z haftowanymi wzorami. Dobrała do niej pasującą pelerynę, którą założyła sobie na swoją siwą perukę. Dodatki stanowiły duże okulary, ogromne kolczyki i torebka Chanel.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mnie sie podoba, to jest styl typowy dla niej.... :fiufiu:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 13.09.11, 15:49

NAJGORSZE BUTY ROKU? (Jak w nich chodzi?)

Po chwilowej fazie powrotu do "normalności" Lady Gaga musiała odreagować brak dziwacznych strojów. Na trwającym właśnie Nowojorskim Tygodniu Mody gwiazda pojawiła się w czerwonej, błyszczącej złotym brokatem kreacji. Krótka sukienka z ogromnymi bufkami odsłania nogi, co pozwalało w pełni "podziwiać" jej buty na wyjątkowo wysokim koturnie. Strój, który przypomina nam trochę kostium złego bohatera z kreskówki, Gaga dopełniła ciemnymi okularami.

Zdecydowanie wolimy Gagę w takich sesjach zdjęciowych, jak ta z Harper’s Bazaar (zobacz: Lady Gaga z "NAGĄ TWARZĄ"!). Na nich faktycznie można dostrzec w niej coś intrygującego i interesującego. Kreacja z New York Fashion Week to porostu kolejne dziwaczne przebranie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 14.09.11, 11:50

Lady GaGa pozuje Annie Leibovitz! (ZDJĘCIA)

Lady Gaga trafi wkrótce na okładkę amerykańskiego wydania magazynu Vanity Fair. Jeden z przyszłych numerów miesięcznika zostanie poświęcony właśnie jej. W poniedziałek na ulicach Nowego Jorku powstawała sesja zdjęciowa, której autorką jest Annie Leibovitz.

Na zdjęciach zobaczymy piosenkarkę w jednych z najpiękniejszych kreacji, jakie kiedykolwiek na sobie miała. W jednej scenie ma na sobie złotą spódnicę i bogato zdobiony stanik. W ręku trzyma... hot doga. W kolejnym ujęciu ma na sobie sukienkę ze strusich piór, kapelusz z ptasich skrzydeł oraz futro (spodziewamy się ostrego odzewu obrońców zwierząt). Pozostałe zdjęcia powstały na promie. Piosenkarka stoi przy barierce kolejno w białej i czarnej kreacji.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:woot: Gaga jest mistrzynia PR..... :oho:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 16.09.11, 00:38

Najgorszy kapelusz Lady Gagi?

Lady Gaga zna się lepiej na modzie niż muzyce. Można powiedzieć, że jest bardziej w branży sprzedawania wizerunku niż muzycznej. Nic dziwnego, że nie zabrakło jej na trwającym właśnie Nowojorskim Tygodniu Mody.

Paparazzi przyłapali gwiazdę we wtorek pod budynkiem, w którym odbywała się impreza Mercedesa. Gaga miała na sobie skórzaną sukienkę i buty na koturnie. Włosy ułożyła w nieco kosmiczną fryzurę.

Wieczorem tego samego dnia dała się sfotografować wchodząc do swojego hotelu. Tym razem miała na sobie piękną, białą kreację do ziemi. Kapelusz stanowiły białe druty na które położono liść palmy. Dodatkowo, na jej peruce sprayem napisano słowa "FUCK FASHION"...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 19.09.11, 11:15

Młodsza siostra Lady GaGi została projektantką

Młodsza siostra Lady GaGi, Natali Germanotta próbuje od niedawna swoich sił jako projektantka i ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy. 19-latka została poproszona o zaprojektowanie kostiumów do nowego show Simon Says, które będzie wystawiane na Broadwayu.

Natali studiuje obecnie projektowanie ubrań w legendarnej nowojorskiej szkole projektowania Parsons. Ten sam kierunek kończyli m.in. Donna Karan, Marc Jacobs i Tom Ford.

Siostra Lady GaGi ma zaprojektować stroje dla aktorów grających trzech nieznajomych spotykających się na seansie filmowym. Premiera spektaklu odbędzie się jesienią.

W zeszłym roku Natali odbyła staż u znanej projektantki Allison Parris. Germanotta pomagała jej za kulisami jesienno-zimowych pokazów New York Fashion Week.

Obrazek
Obrazek

:hmmm: Z pomoca slawnej siostry napewno zrobi kariere.... ;)
Ostatnio zmieniony 19.09.11, 11:18 przez Bugatti, łącznie zmieniany 1 raz.

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 19.09.11, 11:18

Lady GaGa pobiera lekcje surfingu

Lady GaGa bardzo aktywnie spędza swój urlop w Meksyku. Gwiazda postanowiła wykorzystać słoneczną pogodę i fale i pouczyć się nieco surfingu.

Piosenkarka przebywa od kilku dni z przyjaciółmi w meksykańskim kurorcie Puerto Vallarta. W przerwach między plażowaniem, gwiazda pobiera lekcje pływania na desce i podobno idzie jej całkiem nieźle.

Jak na kogoś, kto stawia swoje pierwsze kroki w surfingu, idzie jej znakomicie i cały czas robi postępy. Zaczęła bardzo powoli, od podstaw. Teraz potrafi już stać na desce i cały czas się rozwija - donosi informator.

Warunki do nauki surfingu gwiazda podobno ma idealne. Piosenkarka zatrzymała się w hotelu, w którym doba kosztuje ponad 20 tysięcy złotych. Lekcje surfingu kosztują GaGę dodatkowy tysiąc złotych za godzinę.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 19.09.11, 11:21

NOWY teledysk Lady GaGi! (Wideo)

W sieci zadebiutował właśnie nowy teledysk Lady GaGi do singla You And I.

Wideo jest kolejną, chorą wizją artystki, tym razem tak dziwną, że trudno ją nawet streścić.

Mamy kilka scen jak z horroru, seks z syreną, GaGę jako faceta całującą samą siebie, kobiety w halkach tańczące nocą na polu kukurydzy i oczywiście piosenkę z pożyczonymi dźwiękami z utworu We Will Rock You zespołu Queen.

Obrazek

http://www.lansik.pl/24992/nowy-teledys ... agi-wideo/

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 19.09.11, 11:25

Lady GaGa przytyła? (Zdjęcia)

Forum Tylko Lady Gaga jest na tyle odważna, by wyjść w takim stroju na ulicę.

Artystka opuściła wczoraj hotel w Hollywood ubrana w czarną bieliznę na którą założyła prześwitująca sukienkę, którą trudno w ogóle nazwać ubraniem. GaGa dobrała pasującą do stroju czarno-białą perukę ze słynną kokardą, ciemne okulary i buty na koturnie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 19.09.11, 19:26

ZOBACZ: Metamorfozy Lady Gagi! (WIDEO)

W swoim najnowszym teledysku "You and I" Gaga zamienia się w mężczyznę, syrenę i dzikie zwierzę. Najwyraźniej uznała, że 6 minut szaleństwa to za mało, bo, wraz z premierą klipu zapowiedziała wydanie 5 modowych wideo, każde przybliżające fanom jedną z postaci, w którą wciela się w teledysku. Obietnicy dotrzymała.

Pierwszy film zatytułowany "Haus of U ft. Nymph", opublikowany 2-ego września, przedstawia Gagę-syrenę. To prawdopodobnie najlepsze wcielenie w historii piosenkarki. Bez mocnego makijażu i przerysowanych kreacji Gaga prezentuje się naturalnie i seksownie. To nie "matka potworów", tylko czarująca nimfa. W dodatku potrafi tańczyć! W drugim wideo "Haus of U ft. Bride", które miało swoją premierę 13-ego września jest nieco ostrzej. Piosenkarka występuje w nim w wielkim kapeluszu i kostiumie, odziana w biżuterię-zbroję. Zgodnie z teorią, że "nagość sprzedaje się najlepiej" w połowie teledysku zrzuca perukę, po czym rozbiera się i seksownie ściska swoje piersi. Nie można odmówić jej seksapilu, ale my chyba woleliśmy delikatniejsze wcielenie, a Wy? Jak podoba wam się idea modowych filmików i przemian Lady Gagi? Lubicie "You and I"?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

http://www.kimono.pl/ZOBACZ-Metamorfozy ... IDEO-a2883

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 26.09.11, 01:22

GaGa czy Minaj? (ZDJĘCIA)

Od jakiegoś czasu Lady GaGa ma dużą modową konkurencję w postaci Nicki Minaj. Obie piosenkarki gustują w dziwacznych, przyciągających uwagę strojach, jednak widać pewne różnice w ich upodobaniach. Germanotta woli ciemne i mroczne stylizacje, jej starsza koleżanka - kolorowe peruki, tęczowe kostiumy i przesadny makijaż.

Okazją do porównania ich "twórczości" jest występ na festiwalu iHeartRadio, gdzie dały energetyczne i pełne niespodzianek show. GaGa zaprezentowała się czarnym gorsecie pełnym akcentów w stylu sado maso, Minaj - w słodkiej, koronkowej sukience i fryzurze nieco przypominającej pudelka... :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:woot: hahhhhaa...Gaga nie ma konkurencji.... :oho:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 26.09.11, 18:54

14-letni gej PRZED SAMOBÓJSTWEM napisał do Gagi!

Zeszłej nocy w trakcie koncertu w Las Vegas Lady Gaga wraz z tłumem swoich fanów uczciła chwilą ciszy śmierć 14-letniego Jameya Rodemeyera. Gwiazda zaśpiewała specjalnie dla niego kawałek Born This Way i napisała list kondolencyjny do rodziców, którzy pochowali nastolatka dzisiaj rano. Młody fan Lady Gagi odebrał sobie życie, ponieważ nie był w stanie dłużej wytrzymać prześladowania w szkole i ataków ze strony rówieśników.

Jamey, który był zdeklarowanym gejem, regularnie otrzymywał wiadomości z pogróżkami. Jesteś głupi, gruby i odrażający. ZDYCHAJ! – czytamy w jednym z maili, które rodzina udostępniła mediom. Nikt nie przejmie się twoją śmiercią cioto, więc po prostu się zabij! Wszyscy od razu będziemy szczęśliwsi – brzmiała inna. Zdarzały się także przypadki pobicia, kradzieży jego osobistych rzeczy, a raz nawet grupa rówieśników rzucała kamieniami w jego okno.

Ostatecznie Jamey nagrał pożegnalne wideo, które wysłał Lady Gadze i odebrał sobie życie. Kiedy gwiazda otrzymała film, było już niestety za późno. W krótkim nagraniu nastolatek dziękuje jej za wszystko, co zrobiła dla homoseksualistów.

Chciałabym abyśmy wszyscy pomodlili się w ciszy, gdyż w straciliśmy małego potwora. Jamey wiem, że na nas teraz patrzysz i dla nas nie jesteś ofiarą, ale lekcją –- powiedziała Gaga w trakcie koncertu.

Na pogrzebie Jamey’a pojawiło się ponad 500 osób, w tym wielu przedstawicieli organizacji walczących z dyskryminacją i przemocą wśród młodzieży.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

:pray: Jakie to straszne, mlodziez jest bezlitosna....szkoda, ze nie poczekal bo Gaga napewno by jemu pomogla... :crybaby: :bye:

-Oscar Wilde-

Wróć do „Klub Wielce Wiernych”