Lady GaGa i wszystko na jej temat...

Tu możesz czcić swojego idola - miejsce dla prawdziwych wielbicieli.

Moderatorzy: Livia, Otol

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Re: Lady GaGa i wszystko na jej temat...

Postautor: Bugatti » 28.09.12, 01:45

GaGa: Waga nie jest dla mnie problemem!

W ostatnim czasie Lady GaGa sporo przytyła. Osoby z jej otoczenia mówią nawet o 15 dodatkowych kilogramach, które zawdzięczać ma przede wszystkim zbyt dużym dawkom alkoholu. Sama piosenkarka jednak nie przejmuje się jednak krytyką. Twierdzi, że waga nie jest dla niej żadnym problemem, a zakrywanie ciała bardziej zabudowanymi strojami byłoby bardzo złym komunikatem dla jej fanów.

GaGa kocha swoją nową figurę i waga nie jest dla niej żadnym problemem - mówi informator magazynu Radar. Nie jest przekonana do pomysłu jej wytwórni, żeby zacząć nosić nowe, zakryte stroje. Chce pokazywać swoje krągłości, prezentując się na scenie w tych samych kostiumach, co kiedyś. Jeżeli zacznie się zakrywać, wyśle bardzo negatywny sygnał do swoich fanek. Wiele młodych kobiet ma problemy z wagą, a GaGa uważa, że kobiecość powinna być doceniana niezależnie od tego, w jakiej formie jest prezentowana.

Mimo zapewnień o świetnym samopoczuciu w związku z nadwagą, osoba z otoczenia gwiazdy twierdzi, że… niedługo znów wróci do dawnych kształtów.

Teraz przytyła, to prawda, ale niedługo rusza w kolejną długą i wyczerpującą trasę, zrzuci to bardzo szybko.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 28.09.12, 01:48

Lady Gaga NAGO NA SEDESIE...

Wydawać by się mogło, że gwiazdom nie pozostało już wiele do pokazania. A jednak - Lady GaGa uświadomiła nam właśnie, że wciąż rzadko oglądamy je robiące kupę w łazience. Zwłaszcza nago. To bariera, która z jakiegoś powodu wciąż nie jest przekraczana. Być może wkrótce się to zmieni.

Na oficjalnej stronie wokalistki w dziale Gaga Daily pojawiło się zdjęcie, które mimo wszystko zaskakuje. Na fotce widać uczesaną, wystylizowaną, wymalowaną i oczywiście nagą gwiazdę, która siedzi na sedesie. W komentarzu do zdjęcia piosenkarka tłumaczy, że "chciała pokazać się od najbardziej intymnej strony".

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 28.09.12, 01:53

Za co przebrała się Lady GaGa?

Lady GaGa czwarty rok z rzędu walczy o miano najdziwniej ubranej gwiazdy show biznesu. Trzeba przyznać, że jak do tej pory nie miała sobie równych. Nie zważała też na krytykę, oskarżenia o kopiowanie Madonny czy o znęcanie się nad zwierzętami hodowanymi na jej naturalne futra.

Weekend piosenkarka spędziła w stolicy mody, Paryżu, a to jak wiadomo zobowiązuje. Na ulicach stolicy Francji pojawiła się w czymś, co można nazwać skrzyżowaniem pianki do surfowania z foremką do pieczenia ciastek... Dwukolorową. Maszerowała w towarzystwie ochroniarzy, z rękoma wyciągniętymi na boki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 28.09.12, 01:56

Wytwórnia kazała jej schudnąć!

Lady GaGa, która przytyła w ostatnim czasie około 15 kilogramów, zdaje się nie przejmować tą nagłą zmianą w wyglądzie. Jak twierdzą osoby z jej otoczenia, nie ma z tym większego problemu, nie zamierza również zmieniać swoich scenicznych kreacji, bo nie chce dawać złego przykładu swoim fanom. Zobacz: "Waga nie jest dla mnie problemem!"

Okazuje się jednak, że piosenkarka najprawdopodobniej nie będzie miała wyjścia i będzie musiała przejść na dietę i zacząć ćwiczyć.

Ludzie w wytwórni uznali, że obcisłe i dopasowane stroje wyglądają na niej po prostu śmiesznie - mówi informator magazynu Radar. Zlecili uszycie nowych kreacji, które nie będą takie opięte i nie będą podkreślały nowych krągłości. Problem polega jednak na tym, że nie wszystko da się przerobić - na przykład sukienka z mięsa jest tylko jedna i wykonanie nowej jest w zasadzie niemożliwe. GaGa ją uwielbia, więc prędzej zacznie się głodzić, niż przestanie w niej występować.

Najwyraźniej jednak 26-letnia gwiazda będzie musiała zmienić swoje nawyki żywieniowe - nie musi się jednak głodzić, wystarczy, że ograniczy swoje zamiłowanie do włoskiego jedzenia.

Kocha jeść, ma to w genach, ale kiedy zaczyna sobie folgować i przestaje ćwiczyć, od razu to po niej widać - dodaje źródło. Polecono jej, żeby powstrzymała swój apetyt i przestała jeść to, co sprawia, że tyje.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 28.09.12, 02:01

GaGa: Walczę z BULIMIĄ I ANOREKSJĄ od 15. roku życia! (FOTO)

W ostatnich tygodniach głośno jest o zmianie wyglądu Lady GaGi. Najpierw zauważyli to fani na koncertach, później pisały o tym media, a na końcu sama piosenkarka przyznała, że przytyła około 12 kilogramów. Przedsiębiorcza wokalistka postanowiła jednak swoją słabość przekuć w sukces i na swojej stronie, skupiającej "małe potworki" ogłosiła "BODY REVOLUTION 2013", która ma być wezwaniem do okazywania szacunku wszystkim ludziom, bez względu na to, jak wyglądają i ile ważą.

Idea oczywiście szczytna i godna pochwały, jednak za oceanem nie brak już głosów, że to kolejny sposób na promocję nowego albumu GaGi, której kolejne single nie zdobywały ostatnio takiej popularności jak te z początku kariery. Zwrócenie się do fanów o pomoc i wsparcie oraz zorganizowanie nowego przedsięwzięcia, które ma ich zjednoczyć, może okazać się dobrym pomysłem.

Walczę z bulimią i anoreksją od 15. roku życia, ale dzisiaj dołączam do "Body Revolution" - napisała na swoim profilu i zachęciła fanów do przesyłania własnych zdjęć. Do wpisu dołączyła swoje fotografie w skąpej bieliźnie, na których jednak nie widać wcale jej nadwagi... Zostały chyba wykonane trochę wcześniej. Trudno nie zauważyć różnicy, patrząc na zdjęcia z jej koncertów w Europie, zrobione w ubiegłym tygodniu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 29.09.12, 00:27

Obrazek Dla wszystkich fanow Gagi...

http://www.facebook.com/gagafacepl?filter=3

Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 30.09.12, 20:10

Nie dam się zabić! Przez 30 lat będą nazywać mnie GRUBĄ DZIWKĄ!

Lady GaGa w wywiadach wielokrotnie opowiadała o swoim ciężkim dzieciństwie i dorastaniu, kiedy musiała radzić sobie z prześladowaniami i poniżaniem ze strony rówieśników. Ostatnio wyznała, że od 15. roku życia walczy z anoreksją i bulimią. Waga gwiazdy znów znalazła się w centrum zainteresowania ze względu na fakt, że sama przyznała, że przytyła około 11 kilogramów. Zobacz: "Walczę z BULIMIĄ I ANOREKSJĄ od 15. roku życia!" (FOTO)

Podczas wczorajszego koncertu w Zurychu GaGa, jak to ma w swoim zwyczaju, zwróciła się do swoich fanów z emocjonalną odezwą. Tym razem chodziło o wszystkich „hejterów”, którzy życzą jej jak najgorzej.

Nie dam się zabić. Nie powstrzymają mnie przed mówieniem - mówiła ze sceny. Będę walczyć i robić muzykę przez najbliższe 30 lat i będę silna, bo wy sprawiliście, że jestem silna! Więc bawmy się i cieszmy! Jeszcze przez 30 lat będą nazywać mnie suką. Przez kolejnych 30 lat będą nazywać mnie grubą, poszukującą zainteresowania mediów dziwką. Przez kolejnych 30 lat będą kazali mi się zamknąć i nie mówić o równości gejów i lesbijek. Bawmy się i cieszmy na kolejne 30 lat zmian, które zapoczątkowaliśmy i które nigdy się nie skończą!

Zobaczcie wideo z występu:

http://pudelek.wrzuta.pl/film/90Wt29VJ53N/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 02.10.12, 15:58

Gaga i Donatella pozują na ulicy!

W poniedziałek w Mediolanie doszło do spotkania "na szczycie". Na oczach fanów i fotoreporterów Lady Gaga obściskiwała się na ulicy z Donatellą Versace. Gwiazda i projektantka chętnie pozowały do wspólnych zdjęć, obejmowały się i całowały na oczach tłumów. Donatella nie szczędziła też czułości pieskowi piosenkarki. Później pozowały razem na balkonie. Na tle starszej "przyjaciółki" Gaga wyglądała wreszcie naprawdę atrakcyjnie

Wieczorem tego samego dnia Gaga napisała na Twitterze:

Niektóre legendy są naprawdę niesamowite. Oto zdjęcia, jak przypadkiem wpadłam do apartamentu Gianniego i spotkałam Donatellę. Udekorowała całe mieszkanie 40 tysiącami róż. Kocham cię Donatello!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 05.10.12, 18:07

Gaga pozuje topless z Donatellą! JAK SIOSTRY?

We wtorek pokazywaliśmy Wam zdjęcia Lady Gagi i Donatelli Versace z Mediolanu. Wygląda na to, że "przyjaźń" piosenkarki i projektantki nadal się zacieśnia, bo gwiazda, by upodobnić się do zoperowanej legendy świata mody założyła blond perukę.

Gaga zamieściła w sieci zdjęcia z Donatellą i fotografem Terrym Richardsonem. Widać na nich piosenkarkę i projektantkę przygotowujące się na wspólną kolację. Gaga jest na nich topless. Gwiazdy wyszły później na balkon, zapozować fotoreporterom.

Obrazek
Obrazek
[/img]http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/6432ddd0a978c5733b67a750ad4f01e5c26c0200[/img]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 09.10.12, 01:10

Justin Bieber tłumaczył się, że przed koncertem napił się mleka. Jak będzie się wyjaśniać swoją wpadkę Lady Gaga? Piosenkarka wystąpiła w sobotę w Barcelonie. Podczas końcowych minut przedostatniej piosenki, The Edge of Glory, odwróciła się tyłem publiczności i... zwymiotowała. Trzy razy. Co ciekawe, playback nadal grał i z głośników dochodził jej głos.

Piosenkarka postanowiła pokazać, że ma do siebie dystans. W sieci napisała:

Modliłam się, że nikt tego nie zauważył, ale to całkiem zabawne. Mimo tego udało mi się wykonać układ choreograficzny!
http://www.pudelek.tv/video/Lady-Gaga-W ... ENIE-1272/

:oops: Czy to jakas nowa moda na wymiotowanie na scenie... :rzyg:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 10.10.12, 00:45

Gaga ze złotymi palcami...

Na promocję "swojego pierwszego zapachu" do nowojorskiego centrum handlowego Macy’s Lady Gaga przyjechała w karocy w kształcie flakonika. Do londyńskiego Harrodsa podjechała z złotej karocy ozdobionej gałęziami i liśćmi.

Piosenkarka założyła czarną suknię Azzedine Alaia oraz buty Briana Atwooda wykonane specjalnie dla niej. Ich obcas zakończony jest tak samo, jak czubek flakonika perfum. Oprócz tego na dłonie założyła robiącą wrażenie złotą biżuterię.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 14.10.12, 09:39

Przykuję się do Białego Domu w obronie praw gejów!

Lady GaGa znana jest ze swojego zaangażowania w walkę na rzecz równouprawnienia osób homoseksualnych i transpłciowych. W ciągu kilku lat aktywności sceniczno-medialnej stała się ikoną ruchów LGBT, cenioną bardziej niż Kylie Minogue i Madonna razem wzięte.

Podczas czata, który odbył się na Twitterze, GaGa zapewniała, że będzie walczyć o legalizację małżeństw osób homoseksualnych. Już 6 listopada odbędą się wybory prezydenckie, w których urzędujący prezydent Barack Obama będzie walczył o reelekcję z kandydatem republikanów, Mittem Romneyem. Piosenkarka oczywiście wspiera tego pierwszego licząc, że będzie popierał postulaty środowisk LGBT:

Jeżeli będzie trzeba, przykuję się do Białego Domu i będę w kółko śpiewać Born This Way! - zapewniła swoich fanów i dodała: Walczcie o swoją wolność komunikując się. To jest ten czas, w którym powinniśmy debatować, w którym powinniśmy informować się wzajemnie, bo to będą bardzo ważne wybory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 23.10.12, 00:20

Lady Gaga będzie sprzedawać… WODĘ!

Lady Gaga chyba doszła do wniosku, że z tak znanym nazwiskiem sprzeda wszystko. Na fali wielkiego sukcesu, jakim okazały się jej perfumy, gwiazda postanowiła wystartować z własną… wodą mineralną. Zespół należący do Haus of Gaga pracuje już na projektem butelki, zaś firma zajmująca się ekologią ma dostarczyć wodę, którą podczas tras koncertowych pije Germanotta.

Woda Gagi to coś, o czym myślimy, zaś ona marzy od kilku miesięcy. Już ustaliliśmy podstawy kontraktu i trwają przygotowania do ogłoszenia nazwy produktu – powiedział informator magazynu Star. Gaga jest przekonana, że jej fani będą chcieli czuć się jak ona i kupią wodę mineralną, która oczyści ich ciała i dusze.

Zdaniem specjalisty od marketingu, wypuszczenie wody sygnowanej imieniem gwiazdy zbiegnie się w czasie z jej cudownym odchudzeniem. Przez ostatnie miesiące Gaga sporo przytyła, a woda o wspaniałych właściwościach będzie jednym z powodów jej powrotu do formy. Brzmi bardzo prawdopodobnie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

szczelba
Zielony

Postautor: szczelba » 31.10.12, 12:41

Co sądzicie o nowych perfumach Lady Gagi? ..mrocznych.. w czarno złotej butelce? ;)

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 01.11.12, 20:19

Czesc, butelka bardzo mi sie podonba, ale zapach myslalam, ze bedzie naprawde 'cos extra'...jest za delikatny jak na Gage... ;)

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 02.11.12, 12:42

Gaga i Rihanna przebrane za... MARIHUANĘ!

Marihuana ma dwie, spore zwolenniczki w świecie muzyki. Na jednym z ostatnich koncertów Lady Gaga wyznała, że zioło pomogło jej "uporać się z problemem alkoholowym". Twierdzi również, że pomaga jej w nagrywaniu nowych, lepszych piosenek.

Rihanna swoją słabość do konopii przypisuje natomiast karaibskiemu wychowaniu. Wiele razy dała się sfotografować paląc skręta. Do sieci wrzuciła nawet zdjęcie, jak skręca jednego na głowie swojego ochroniarza. Na okładce nowego singla skręca za to... diamenty.

Obie gwiazdy w Halloween postanowiły zamanifestować swój stosunek do marihuany... przebrając się za nią. Której wyszło to lepiej?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 03.11.12, 00:33

Adele jest ode mnie większa, a nikt nie robi sensacji!

Kilka tygodni temu sieć obiegły zdjęcia Lady Gagi z jednego z jej koncertów. Wyraźnie na nich widać, że piosenkarka nie mieści się już w swoje sceniczne stroje. Eksperci szacowali, że przytyła około 15 kilo. Piosenkarka postanowiła skomentować zainteresowanie jej figurą w rozmowie z InStyle.

Zdaję sobie sprawę, że w sieci są pewne zdjęcia. Moja mama zadzwoniła do mnie i zapytała się, czy przytyłam. Wszyscy mi o tym mówili, ale się tym nie przejmowałam. Później jednak ktoś zwrócił mi uwagę, że mówią o tym w wiadomościach, obok newsów o wojnach, gospodarce i wyborach. Pomyślałam, że to nie dorzeczne. Jaki daje to przykład małym dziewczynkom siedzącym w domu.

Doszłam do wniosku, że nie mogę się tym przejmować, bo rzeczywiście przytyłam 15 kilo. Adele jest ode mnie większa, a nikt nie robi z tego sensacji. Myślę, że powinnam mieć jej pewność siebie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 11.11.12, 18:31

Lady Gaga w bikini na basenie!

Lady Gaga od niemal tygodnia przebywa w Rio de Janeiro, gdzie spotyka się z fanami, ale także odpoczywa w gronie przyjaciół. W środę korzystała z pięknej pogody i odpoczywała nad basenem. Opalała się i pływowa w pełnym makijażu oraz bikini nie przejmując się, że ostatnio trochę przytyła.

Gaga niedawno sama przyznała, że obecnie waży 12 kilo więcej niż na początku kariery. Ponoć od piętnastego roku życia "walczy z anoreksją i bulimią", ale obecnie już "w pełni się akceptuje".

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

szczelba
Zielony

Postautor: szczelba » 12.11.12, 14:03

Myslicie, ze makijaz jest niezbedny w trakcie pobytu na basenie?

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 13.11.12, 19:29

Hmm...to zalezy jaki, jesli szminka i mascara to mysle, ze ok.... B)

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 13.11.12, 19:44

Stroje Gagi na koncercie w Rio! JESZCZE DZIWNIEJSZE?

Na piątkowy koncert Lady Gagi w Rio de Janeiro przyszło aż 35 tysięcy fanów. Przed występem piosenkarka rozdawała bilety pod swoim hotelem, zaś tuż po przylocie do Brazylii zrzucała je z balkonu swojego apartamentu. W wywiadach oczywiście jak zawsze zapewniała, że "kocha swoje małe potworki z całego świata" i dla nich "jest gotowa dać z siebie wszystko".

Koncert w Rio miał trochę zmienioną oprawę estetyczną. Ponoć dostosowano ją do miejscowej publiki i klimatu. Faktycznie kreacje Gagi były jak zawsze dziwaczne, ale tym razem jeszcze bardziej kolorowe. Sama gwiazda zachowywała się jak zawsze i ze sceny co chwilę mówiła o miłości, równouprawnieniu i "walce z opresją".

Nie hamowała się także w wyznaniach typu: Lubię publicznie pocierać sutki. Co zresztą również zademonstrowała.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 19.11.12, 00:11

Pudel przebrany za Lady Gagę! (FOTO)

Jeśli już naprawdę nie wiecie, co kupić przyjaciołom na gwiazdkę i macie 14 dolarów, może warto zainwestować w ten kalendarz? Lara Jo Regan, "artystka" z Los Angeles stworzyła serię fotografii, w których wykorzystała swojego psa, 7-letniego pudla o imieniu Max.

Lara przygarnęła psa 4 lata temu, gdy jego właściciele postanowili się go pozbyć po kryzysie finansowym. Teraz postanowiła sama nieco na nim zarobić.

Próbowałam sobie wyobrazić, jak Lady Gaga wyglądałaby po reinkarnacji w podstarzałego pudla – powiedziała dziennikarzom.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:no: Biedny piesio...

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 25.11.12, 19:16

35 FANÓW ukrywało się w jej garażu!

Fani Lady Gagi znani są ze swojego oddania swojej idolce. Przed koncertem w Rio de Janeiro spalili pod jej hotelem t-shirt z wizerunkiem Madonny. To nic w porównaniu z niespodzianką, jaką zrobili jej w Święto Dziękczynienia.

Piosenkarka przebywała akurat w stolicy Peru, Limie. Opłaciła rodzinie bilety z Nowego Jorku, by spędzić z nimi święto. Wynajęła także willę, gdzie mogli spokojnie zamieszkać. Wszystko szło tak, jak trzeba, dopóki w nocy nie obudziła jej ochrona. Okazało się, że na posesję wdarli się fani gwiazdy. Udało im się nawet... dostać do garażu.

Spędziłam cudowny dzień w Peru. Przyleciała moja rodzina i cieszę się, że mogłam się podzielić tym dniem z nowymi przyjaciółmi - napisała na Twitterze. Kilka godzin później dodała:

Gdy Gaga śpi, spróbujcie włamać się do garażu, śpiewać tak głośno, jak możecie i dzwońcie domofonem. To się dzieje właśnie teraz. Złe dzieci. Obudziłam się, by dojeść resztki z kolacji, spojrzałam na monitor z kamery i zauważyłam 35 fanów w moim garażu! Powinnam być zła, ale próbowałam wsunąć im jedzenie przez szparę pod drzwiami. Niestety nie ma przejścia dla kota.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 05.12.12, 11:13

GaGa kupiła pamiątki po Jacksonie!

Lady GaGa zawsze deklarowała się jako wielka fanka Michaela Jacksona. Ponoć informacja o jego śmierci była dla niej niezwykle traumatyczna. Zobacz: Wpadła w histerię, kiedy dowiedziała się o śmierci Jacksona!

Trzy i pół roku po odejściu piosenkarza, dom aukcyjny Julien's Auctions wystawił na sprzedaż kilkadziesiąt mniej lub bardziej znanych kostiumów gwiazdora. GaGa kupiła aż 55 z nich!

55 pamiątek, które dzisiaj zdobyłam będą otoczone wyjątkową troską i specjalistyczną opieką - napisała na swoim profilu wokalistka. W duchu Michaela Jacksona, w miłości do niego i jego fanów na całym świecie.

Nie wiadomo, jakie stroje kupiła GaGa i ile za nie zapłaciła, natomiast całkowita kwota zapłacona za wszystkie przedmioty przekroczyła 5 milionów dolarów. Kurtka, w której Jackson wystąpił w teledysku do piosenki Bad osiągnęła cenę 240 tysięcy dolarów (około 800 tysięcy złotych), a dwie słynne diamentowe rękawiczki - 100 tysięcy dolarów, czyli około 320 tysięcy złotych.

Michael Jackson 'Bad'

http://pudelek.wrzuta.pl/film/68g1KzchN9Z/

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 16.12.12, 22:28

To była najwygodniejsza sukienka, jaką miała na sobie!

Nicola Formichetti przez długi czas pracował jako kierownik zespołu zajmującego się wyglądem Lady Gagi. To właśnie on wymyślał jej ekstrawaganckie stroje, którymi budowała swoją popularność.

Projektant szybko wyrobił sobie markę i został zatrudniony przez firmę Thierry Mugler jako dyrektor kreatywny. Teraz twierdzi, że ma spore wątpliwości co do wielu strojów, w których pokazywała się Gaga.

Żałuję wielu jej stylizacji - mówi Nicola. W większości jednak udało się to jakoś zgrać i wyglądała w nich dobrze.

Najwięcej uwagi poświęca sławnej sukience z czerwonego mięsa, którą Gaga miała na sobie podczas MTV Video Music Awards 2010.

Razem wpadliśmy na ten pomysł - wspomina. Początkowo zrobiłem jej mięsne bikini na potrzeby sesji w japońskim "Vogue'u". Później stworzyliśmy wersję na czerwony dywan. Mięso kupiliśmy u rzeźnika w Los Angeles. Pochodziło chyba z Argentyny. To była najwygodniejsza sukienka, jaką miała na sobie!

Efekt niestety wciąż trudno zapomnieć...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 17.12.12, 01:33

Gaga na scenie z Mickiem Jaggerem!

W sobotę w New Jersey odbył się kolejny występ w ramach rocznicowej trasy koncertowej Rolling Stones. Razem z legendarną grupą na jednej scenie zaśpiewały takie gwiazdy, jak John Mayer, Bruce Springsteen i... Lady Gaga.

Gaga pojawiła się na scenie ubrana w bardzo obcisły kostium w pionowe pasy. Zdecydowanie widać, że ostatnio nabrała ciała. Dodatkowych kilogramów nie zakamuflował deseń kreacji, ani bardzo wysokie obcasy. Piosenkarka zaśpiewała razem z Mickiem Jaggerem kawałek Gimme Shelter.

Zobaczcie, jak się ruszała, próbują imitować ruchy Micka. Udało się?

http://pudelek.wrzuta.pl/film/aylYvFY2qX5/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 18.12.12, 12:07

GaGa w KAGAŃCU...

W ostatnim czasie Lady GaGa przystopowała nieco z dziwacznymi kreacjami. Wokalistka, która zbudowała rozpoznawalność na całym świecie dzięki oryginalnym kostiumom, kopiowanym przez lokalne gwiazdy typu Dody, najwyraźniej zaczęła cierpieć na brak pomysłów. Na Halloween przebrała się za marihuanę... Zobacz: Gaga i Rihanna przebrane za... MARIHUANĘ!

Mamy jednak dobrą wiadomość dla fanów - GaGa znów jest "w formie". W niedzielę w Nowym Jorku zaprezentowała się czarnym, skórzanym... kagańcu. W tym wypadku buty na gigantycznym obcasie nie zrobiły już na nikim większego wrażenia.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gaga nadal zaskakuje... :fiufiu:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 20.12.12, 14:07

Lady Gaga - Marry the Night (Ellen DeGeneres Performance) HD 1080p

http://www.youtube.com/watch?v=J1Xy3uIYslk

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 17.01.13, 15:32

Gaga chciała, żebym nakręcił z nią KLIP EROTYCZNY

Charlie Sheen, który dopiero co zapewniał, że "nigdy nie miał problemów z narkotykami", właśnie pochwalił się, że... Lady Gaga chciała zrobić dla niego striptiz. Piosenkarka i gwiazdor poznali się na planie jego najnowszego filmu Machete Kills, w którym Germanotta debiutowała jako aktorka. Po zakończonych zdjęciach zaproponowała podobno Sheenowi udział w jej "pierwszym teledysku tylko dla dorosłych".

Właściwie nie graliśmy razem w żadnej scenie, ale kilkakrotnie rozmawialiśmy. Chciała, żebym nakręcił razem z nią klip erotyczny – powiedział Sheen w rozmowie z Daily Beast. Wiem, że fabuła miała opierać się na pomyśle klubu ze striptizem. Gaga i Britney Spears miały tam pracować, a ja miałem być klientem.

Gaga chciała się zupełnie się rozebrać i zatańczyć nago na moich kolanach. Powiedziała mi: Jeśli istnieje osoba, dla której mogłabym to zrobić, to tylko ty. Poczułem się doceniony – dodał.

Możliwe, że Gaga nie porzuciła planów nakręcenia "erotycznego wideo". W mediach nadal pojawiają się plotki na temat jej współpracy z Britney Spears. Sheen zapewnia, że Gaga więcej z nim na ten temat nie rozmawiała. Być może znalazła więc jakiegoś innego chętnego?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 20.01.13, 18:22

Gaga KOŃCZY karierę piosenkarki?! Chce być aktorką!

Gwiazda Lady Gagi ostatnio znacznie przygasła i to ponoć sprowokowało ją do zmiany planów kariery. Piosenkarka podobno poważnie rozważa zrezygnowanie z kariery muzycznej i ustatkowanie się u boku Taylora Kinney’a. Artystka uznała, że szalone życie nieustannie koncertującej gwiazdy nie sprzyja związkowi. Dlatego postanowiła "ustatkować się u boku chłopaka" i rozpocząć przygodę z aktorstwem.

Postanowiła, że z gwiazdy pop stanie się gwiazdą kina. Gaga uważa, że jak zakończy szalone, rockandrollowe życie, to Taylor się jej oświadczy. Do tej pory przeszkodą było jej dążenie do sławy i skupienie na karierze – donosi osoba z otoczenia pary w rozmowie z National Enquirer.

Gaga jest w głębi serca tradycjonalną dziewczyną, która wierzy w miłość i chce się ustatkować – dodał. Od dawna marzy o wielkim, dziwacznym ślubie.

Ciekawe, że Gadze wydaje się, iż życie aktorów jest spokojniejsze niż gwiazd muzyki. Patrząc na ilość rozwodów w Hollywood, można raczej dojść do odwrotnych wniosków.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 23.01.13, 20:59

Lady GaGa zmienia styl... NA LEPSZE?

Lady GaGa od początku swojej kariery stawiała na kontrowersje, odważne stroje, kosmiczne stylizacje i dziwaczne pomysły. W pewnym momencie piosenkarka zdecydowała się na modyfikacje ciała i celowe oszpecanie się w imię sztuki. Najwyraźniej zabrnęła jednak w ślepy zaułek, z którego próbuje się teraz wycofać.

W poniedziałek paparazzi przyłapali 27-letnią gwiazdę na wizycie… w sklepie zabawkowym. GaGa zaprezentowała się w powłóczystej, luźnej i wzorzystej sukience, do której dobrała duży kapelusz i okulary. Jedno pozostało niezmienne – sandałki na gigantycznej platformie, tym razem jednak nieco bardziej konwencjonalne niż jej chociażby „buty kosmity”.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 01.02.13, 18:47

Chciała pożyczyć PÓŁ MILIONA od Lady Gagi!

Wygląda na to, że minie jeszcze sporo czasu, zanim Lindsay Lohan wygrzebie się ze swoich problemów finansowych. Nie pomagają jej w tym zapewne uzależnienie od narkotyków i luksusowego życia. Urząd podatkowy zajął ostatnio wszystkie jej konta bankowe, bo zalegała z opłacaniem podatków...

W potrzebie pomógł jej inny znany narkoman, Charlie Sheen. Aktor, u którego boku pojawiła się w Strasznym filmie 5, dał jej czek na... 100 tysięcy dolarów. To jednak tylko kropla w morzu potrzeb. National Enquirer powołuje się na znajomych gwiazdy, którzy szacują, że Lohan ma długi wysokości 15 milionów dolarów!

Według informatorów tabloidu, Lindsay zwróciła się o pomoc do swojej byłej koleżanki, Lady Gagi. Poprosiła ją o pożyczenie drobnego pół miliona dolarów.

Powiedziała, że nie może jej pomóc i nie podała żadnego powodu – mówi źródło. Lindsay to zabolało, bo Gaga nie chciała nawet odebrać telefonu. Musiała rozmawiać z jej asystentką. Liczyła na tę pożyczkę, ale będzie musiała szukać gdzie indziej.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 02.02.13, 01:11

Asystentka oskarża Gagę: JESTEM KRÓLOWĄ WSZECHŚWIATA!

Była asystentka Lady GaGi, Jennifer O’Neill, pozwała piosenkarkę za niezapłacenie jej za przepracowane nadgodziny. Była pracownica doliczyła się 7168 nadgodzin pracy, których nie odzwierciedlają jej zarobki. O’Neill żąda wypłacenia jej 393 tysięcy dolarów oraz odszkodowania za straty moralne i zdrowotne.

Dziennikarze New York Post dotarli do zeznań piosenkarki, w których ta broni się przeciwko twierdzeniom byłej asystentki. Naprawdę warto przeczytać. Stawia to gwiazdę w całkiem nowym świetle.

Ona myśli, że jest królową wszechświata. Nie chciała być moją niewolnicą, bo w mojej pracy, w tym co robię, to ja jestem królową wszechświata codziennie. Ta sprawa to kupa gówna – powiedziała Gaga śledczym. Jestem cudowna wobec wszystkich, którzy ze mną pracują. Trzeba być obrzydliwym człowiekiem, żeby mnie pozwać. Spała w pościeli z egipskiej bawełny, w 5-gwiazdkowych hotelach, w prywatnych samolotach, jadła kawior, nosiła moje ubrania, prosiła Yves Saint Laurent, by wysłał jej darmowe buty bez mojej zgody, używała zniżek bez mojej zgody.

Wszyscy moi pracownicy pracują 8 godzin dziennie. Te godziny są rozrzucone na cały dzień. Nie zapłacę jej ani centa. Pieniądze, których ode mnie żąda, rozdzielę między moich pracowników, którzy ciężko harują i na nie zasługują.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 14.02.13, 01:36

GaGa miała wypadek! ODWOŁAŁA CAŁĄ TRASĘ!

To nie jest dobra wiadomość dla fanów Lady GaGi. Piosenkarka, której kariera wyraźnie ostatnio przystopowała, zmaga się teraz z bardzo nieprzyjemną i bolesną kontuzją. Sprawa jest na tyle poważna, że zdecydowała się odwołać koncerty.

27-letnia gwiazda ma duże kłopoty z chodzeniem po kontuzji, której nabawiła się podczas występu ponad miesiąc temu. Przy okazji wykryto u niej również reumatyczne zapalenie stawów oraz zapalenie błony maziowej.

Naprawdę nie wiem, co mam wam powiedzieć. Ukrywałam kontuzję, której nabawiłam się miesiąc temu podczas występu - napisała na Facebooku GaGa. W ciągu ostatniego czasu mój stan znacznie się pogorszył. Modliłam się, żeby ból przeszedł sam. Ukrywałam to przed moją ekipą. Nie chciałam rozczarować moich cudownych fanów. Jednak po ostatnim koncercie nie mogłam chodzić i nadal nie mogę.

Początkowo GaGa odwołała jedynie dwa koncerty, przed chwilą na jej stronie ukazała się jednak informacja o odwołaniu całej trasy Monster Ball Tour.

Mam nadzieję, że mi wybaczycie, chociaż ja sama nie umiem sobie wybaczyć - napisała fanom piosenkarka. Jestem smutna i zdruzgotana. Mam nadzieję, że wyleczę się tak szybko, jak to możliwe. Nienawidzę tej sytuacji. Kocham was i bardzo przepraszam.

Gaga na scenie z Mickiem Jaggerem!

http://pudelek.wrzuta.pl/film/aylYvFY2qX5/

Obrazek
Obrazek
http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/eeab7441 ... d36b5918c6

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 21.02.13, 13:02

Lady Gaga przykuta do wózka na 2 MIESIĄCE!

Niedawno informowaliśmy, że Lady Gaga odwołała całą trasę koncertową z powodu poważnej kontuzji biodra. Doszło do niej ponad miesiąc temu. Początkowo gwiazda ignorowała dolegliwości, co ostatecznie skończyło się reumatycznym zapaleniem stanów i zapaleniem błony maziowej. Zobacz: GaGa miała wypadek! ODWOŁAŁA CAŁĄ TRASĘ! Dziś piosenkarka przeszła operację.

Idę na zabieg – napisała rano na swoim Twitterze Gaga. Dziękuje za przesyłane mi wiadomości pełne miłości i wsparcia. Będę o was śnić.

Wiadomo już, że zabieg się powiódł i przebiegał bez żadnych komplikacji. Jednak ukrywanie dolegliwości przez ponad miesiąc nie wpłynęło dobrze na ogólny stan zdrowia piosenkarki. Lekarze już zapowiadają, że Germanotta musi spędzić co najmniej dwa miesiące na wózku inwalidzkim.

Operacja zakończona. Pacjentka czuje się dobrze i mówi o swoich małych potworkach natychmiast po przebudzeniu z narkozy – napisała na swoim profilu mama Gagi.

http://pudelek.wrzuta.pl/film/8NdFL0A2t8P/

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 13.03.13, 21:09

Lady Gaga jeździ na ZŁOTYM WÓZKU INWALIDZKIM!

Lady Gaga przeszła niedawno operację biodra, o której szczegółowo informowała fanów na Twitterze. Zobacz: Lady Gaga przykuta do wózka na 2 MIESIĄCE! Obecnie kuruje się po ciężkim zabiegu i jeździ na wózku inwalidzkim. Ekscentryczna gwiazda nie byłaby jednak sobą, gdyby nie wykorzystała takiej okazji do autopromocji i zademonstrowania, jak jest bogata. Nic, co posiada, nie może być przecież zwyczajne.

Zamówiła więc u znanego artysty Kena Borochova wózek godny siebie. Jego poszczególne elementy są pokryte... 24-karatowym złotem.

Z pewnością nigdy nie spodziewałem się telefonu od Lady Gagi i tak dziwnego zamówienia. Nigdy wcześnie nie konstruowałem wózka inwalidzkiego, ale cieszyłem się na takie wyzwanie. Ostateczny efekt jest niesamowity. Wózek nazwaliśmy Rydwanem Królowej - mówi zadowolony artysta magazynowi People.

Wózek Gagi jest nie tylko pokryty złotem, ale ma także siedzenie wykonane ze skórzanej kurtki jej ulubionego undergroundowego muzyka.

Gratulujemy Gadze tego, że naprawdę nie ma już na co wydawać pieniędzy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:woot: Acha...Elvis mial zlote krany i klamki w swoim samolocie.. ;)

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 04.04.13, 00:06

Gwiazdy jako... FURBY!

Pamiętacie jeszcze małe, futrzane i interaktywne zabawki, które pod koniec lat 90-tych chciało mieć każde dziecko? Dzisiaj nieco zapomniane Furby "wracają w wielkim stylu" - szwedzki artysta William KW postanowił połączyć kultowe zabawki i... gwiazdy muzyki. W ten sposób powstały furby-okładki najpopularniejszych ostatnio płyt.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek