Michael Jackson nie żyje, relacje na żywo!

Tu możesz czcić swojego idola - miejsce dla prawdziwych wielbicieli.

Moderatorzy: Livia, Otol

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Re: Michael Jackson nie żyje, relacje na żywo!

Postautor: Bugatti » 14.06.10, 09:48

:woot: Ten facet wszystko robi, zeby tylko pisali o nim, wszystko dla kasy... :oops:

Za śmierć Michaela wini jego matkę!

Kilka dni temu pisaliśmy, że Joe Jackson zamierza pozwać promotora pięćdziesięciu koncertów Michaela, które miały się odbyć w Londynie. Staruszek utrzymuje, że szefowie firmy AEG wiedzieli, w jak
kiepskim stanie fizycznym był piosenkarz. Chcąc zarobić jak najwięcej pieniędzy , zgadzali się, żeby podawano mu zbyt duże ilości leków.

W wywiadzie udzielonym brytyjskiemu News of the World Joe łaskawie postanowił nieco winy wziąć na siebie. Twierdzi, że mógł coś w tej sprawie zrobić:

Z piętnastu występów zrobiło się pięćdziesiąt. Michael bał się, że nie będzie w stanie dać tylu koncertów. Spotkał się z szefami AEG i prosił, żeby zredukowali ich liczbę. Żałuję, że nie przekonałem go, żeby zrezygnował z całego tournee. Wiedziałam, że nie da rady tego przetrwać. Nigdy jednak nie pomyślałem, że umrze.

Joe nie pozostawia również suchej nitki na swojej żonie, Katherine. Twierdzi, że miał plan , żeby wyrwać syna z uzależnienia od leków. Matka gwiazdora stanęła mu ponoć na drodze.

Kilka godzin po śmierci Michaela powiedziałem jej, że gdyby mnie posłuchała, to nasz syn nadal byłby wśród nas – wspomina. Przestała się kontrolować i zaczęła szlochać. Nie pocieszyłem jej, ani nie przytuliłem. Byłem na nią wściekły. Gdyby zrobiła to, o co ją prosiłem, Michael nadal by żył.

Obrazek

Obrazek
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 16.06.10, 23:16

Michael ZAMORDOWANY dla jego katalogu piosenek?!
:blink:

Wraz ze zbliżającą się pierwszą rocznicą śmierci Michaela Jacksona w mediach coraz głośniej mówi się o konieczności postawienia ludzi odpowiedzialnych za nią przed sądem. Nadal pojawiają się głosy, że śmierć piosenkarza nie była przypadkowa. Leonard Rowe, były doradca finansowy gwiazdora, powiedział dziennikarzom, że Michael nieraz mówił, że boi się o własne życie , bo ktoś czyha na jego fortunę.

Michael zawsze czuł, że zostanie zamordowany dla swojego katalogu piosenek – wspomina finansista. Gdy mi o tym mówił, nie zwracałem na to uwagi. Ostatnie wydarzenia sprawiły jednak, że coraz częściej o tym myślę. Jego katalog muzyczny jest niezwykle wartościowy. Ludzie o nim marzyli. Michael nieraz mi powtarzał, że nigdy go nie sprzeda, nieważne w jakiej sytuacji finansowej by się znalazł. Zachował go dla swoich dzieci. Wszyscy wiedzieli, że jego imperium było warte miliardy dolarów. Michael był więcej wart martwy, niż żywy. Mam nadzieję, że każdy, kto jest odpowiedzialny za jego śmierć, za to odpowie.

Rowe, tak jak niedawno ojciec piosenkarza, oskarżył promotora trasy This is It o wykorzystanie Michaela i zorganizowanie 50 koncertów , których ten nie dałby rady zagrać.

Ten kontrakt był jak broń przystawiona do jego skroni. Wiedzieli, w jakim jest stanie, wiedzieli, że jest uzależniony od leków i ma problemy finansowe. Wykorzystali to w najbardziej podły sposób.

Co najgorsze, życzenie Michaela, aby prawa do jego piosenek pozostały w rękach trójki dzieci, nie zostało uszanowane. Tuż po jego śmierci cały katalog muzyczny wraz z niewydanymi utworami
został sprzedany wytwórni Sony Music za 250 milionów dolarów. Pierwsza pośmiertna płyta gwiazdora, na której znajdą się nigdy wcześniej nie publikowane piosenki, ma trafić do sklepów jeszcze w listopadzie.

Obrazek

Obrazek

:woot: Katalog wart miljardow, a rodzinka sprzedala szybko za 250 mij. dolarow... :oops:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 17.06.10, 21:48

Brat Michaela miał zawał!

Rodzina Jacksonów przeżyła we wtorek prawdziwy koszmar. Młodszy brat Michaela, 48-letni Randy, trafił do szpitala po tym, jak zaczął skarżyć się na ogromny ból w klatce piersiowej.

Lekarze podejrzewają, że Randy miał zawał serca, ale czuje się już lepiej. Zaczyna dochodzić do siebie i cały czas żartuje – mówi przyjaciel Jacksonów. Cała rodzina znajduje się w tej chwili w ogromnym stresie i pod wielką presją. Jednak wszyscy wiedzą, że Randy tak łatwo się nie poddaje. Wyjdzie z tego.

48-latek podjął się zadania zorganizowania uroczystości z okazji pierwszej rocznicy śmierci Michaela. To jemu udało się przekonać właścicieli cmentarza Forset Lawn, żeby wpuścili na jego teren tysiące fanów tragicznie zmarłego piosenkarza. W poniedziałek wraz z siostrą wziął udział w przesłuchaniu Conrada Murraya, który został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci gwiazdora.

Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 18.06.10, 22:38

ta, teraz kazdy na kazdego...

ani mamusia ani tatus mieli w dupie co sie z M dzieje, poza tym przeciez
izolowal sie od nich jak mogl

dwa diabelki... nie dziwie sie mu

a braciszek... no coz, moze tez jakies 'lekarstewka' bierze
juz w nic nie wierze co ten klan mowi
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 18.06.10, 22:40

Czwartek, 25 czerwca 2009 r

rocznica... ale ten czas leci, wydaje mi sie jakby to bylo miesiac temu :crybaby:

bugi, kupilam se super torebke - czarno-biala - wzor obrazki Mikusia :blushing:

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 19.06.10, 00:22

:pajac: Tak, to daj fotke... :fiufiu:
Rzeczywiscie rok zlecial szybko, ja jeszcze mialam nadzieje, ze Michalek sie pokaze... :blink:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 21.06.10, 17:23

zrobie fotke i ci pokaze, jest fajowska
legginsy tyz sem kupila, superowskie :fiufiu:

a ile innych gadgetow nazbieralam... :oops:

... a po kiego on ma sie pokazywac... ma wszystkich w dupie
i se wreszcie zyje spokojnie, teraz bedzie ogladal swoja rocznice :w00t:

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 21.06.10, 21:49

Dzieci Jacksona idą do szkoły!

Całe życie trójka dzieci Michaela Jacksona żyła w ukryciu. Paris, Prince i Blanket nie chodzili do przedszkola, ani szkoły, nie spotykali się z rówieśnikami, nawet filmy oglądali w prywatnym kinie taty. Po tragicznej śmierci piosenkarza piecze nad ich wychowaniem przejęła matka gwiazdora, która postanowiła, że wnuki będą miały możliwie normalne dzieciństwo.

Do tej pory dzieci piosenkarza uczyły się pod okiem prywatnych nauczycieli. Lekcje odbywały się w rezydencji Jacksona. 13-letnia Prince, 12- Paris i 8-letni Blanket nigdy nie byli w żadnej sali lekcyjnej. To się ma zmienić. Tej jesieni cała trójka po raz pierwszy pójdzie do normalnej szkoły.

Jestem zdecydowanie mniej przerażona światem niż mój syn. Nie jestem też aż tak zasadnicza. Bo Michael był bardzo kochającym, ale też wymagającym rodzicem – powiedziała matka zmarłego gwiazdora. Próbowałam wychowywać je w taki sam sposób, jak robiono to do tej pory. Ale oni nie mają żadnych przyjaciół, nawet zwykłych znajomych. Dlatego postanowiłam, że jesienią pójdą do prywatnej szkoły. Dla całej trójki to będzie wielka zmiana.

Obrazek

Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 21.06.10, 22:15

Matka Michaela wydaje o nim książkę!

Wraz ze zbliżającą się rocznicą śmierci Michaela Jacksona, jego rodzina jest coraz bardziej aktywna w mediach. Jego rodzeństwo udziela licznych wywiadów, a ojciec rozpoczyna budowę kasyna. Matka gwiazdora postanowiła nie zostawać ich w tyle i zdecydowała się wydać książkę na cześć syna. Never Can Say Goodbye: The Katherine Jackson Archives ma być zbiorem setek nigdy wcześniej nie publikowanych, prywatnych zdjęć piosenkarza.

Jest bardzo dumna z książki. Nie robi tego dla pieniędzy
– zapewnia informator. Katherine nie podpisała kontraktu z żadnym wydawnictwem. Pieniądze na publikację wyłożyła z własnej kieszeni, a książkę będzie można kupić tylko na jednej stronie internetowej.

Częścią promocji publikacji był wywiad, którego Katherine udzieliła Marcowi Schaffelowi, byłemu asystentowi Michaela. Ma on już na koncie autoryzowane wywiady z samym Jacksonem i matką jego dzieci, Debbie Rowe. W szczerej rozmowie opowiedziała o tym, co wydarzyło się po śmierci Michaela i jak jego dzieci radzą sobie z odejściem ojca. Nie unikała również trudnych tematów, jak sprawy o molestowanie dzieci z 1993 roku. Na razie niewiadomo, kiedy wywiad zostanie wyemitowany. Książka będzie dostępna w sprzedaży
już jutro. .

Obrazek

Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 23.06.10, 15:40

:woot: :woot: :woot:

nie zapomnij u nas w sobote na sv1 o 22 godz. najnowszy
dokument o MJ

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 23.06.10, 23:04

Thanks... :ok:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 23.06.10, 23:39

:woot: Livka, to nie tylko my myslimy, ze Michalek zyje, wielu ludzi tak twierdzi, przebiera sie za rozne postacie i sie dobrze przy tym bawi...
zobacz na Aftonbadet filmik, to jest to o czym pisalysmy juz w zeszlym roku... :fiufiu:

Obrazek

http://www.aftonbladet.se/webbtv/noje/article7354991.ab

Han påstås vara Michael Jackson

Obrazek

Rocznica śmierci Jacksona

Ochodzimy smutną rocznicę śmierci Michaela Jacksona. 25 czerwca 2009 roku piosenkarz miał zawał serca i krótko po tym zmarł.

Śmierć piosenkarza była szokiem dla wszystkich. Michael, którego każdy singiel stawał się ogromnym hitem, z utęsknieniem przygotowywał się do powrotu na scenę. Dla swoich fanów stworzył ogromne widowisko muzyczne, którym nie zdążył się z nimi podzielić. Nagrywał również nowe kompozycje, żeby wydać długo oczekiwaną przez fanów płytę. Tego marzenia również nie udało mu się zrealizować.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 26.06.10, 23:02 przez Bugatti, łącznie zmieniany 3 razy.

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 26.06.10, 09:04

Troche wspanialych wspomnien.... Obrazek

1 - Michael Jackson - HIStory Tour Munich - Beat It

http://www.youtube.com/watch?v=v6edkBVp ... r_embedded

2 - Man in the mirror - Michael Jackson [HD] (Live in Bucharest 1992)

http://www.youtube.com/watch?v=t55J6Op_ ... r_embedded

3 - Rock With You ( HQ ) - Michael Jackson - Official Video

http://www.youtube.com/watch?v=ywQFoZKJ ... r_embedded

4 -
Michael Jackson Thriller HD

http://www.youtube.com/watch?v=jQ_ExkfcBao&
feature=player_embedded

5 - Michael Jackson - Will You Be There

http://www.youtube.com/watch?v=bUaMzwNP ... r_embedded

Obrazek

6 - Michael Jackson - Don't Stop 'Til You Get Enough

http://www.youtube.com/watch?v=ZorRGrDi ... r_embedded

7 - michael jackson - human nature ( live ´92 )

http://www.youtube.com/watch?v=VNtBsmLE ... r_embedded

8 - Michael Jackson - They Don't Care About Us (Official Prison Version)

http://www.youtube.com/watch?v=97nAvTVe ... r_embedded

9 - Michael Jackson-Wanna Be Starting Something

http://www.youtube.com/watch?v=xg0AsWru ... r_embedded

10 - Scream - Michael Jackson ft. Janeth Jackson (HD) lyrics subtitles

http://www.youtube.com/watch?v=TOkLRrlp ... r_embedded

Obrazek Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 26.06.10, 22:49

"Michael chciał się zachowywać jak mały chłopiec"

Dziennikarze długo zastanawiali się, dlaczego Michael Jackson mówił i śpiewał tak nienaturalnym, wysokim głosem. Wielu spekulowało, że piosenkarz chciał używać takiego głosu, jaki zrobił z niego gwiazdę w latach 70-tych, kiedy był nastolatkiem. Ian Halperin, biograf gwiazdora, dotarł do osób, które twierdzą, że Jacksonowi po prostu zależało na sympatii innych.

Chciał się zachowywać jak mały chłopiec. Myślał, że dzięki temu będzie bardziej lubiany. Jego prawdziwy głos nie był tak wysoki. Miał normalny, głęboki męski głos - powiedział dziennikarzowi pastor June Gatlin, duchowy doradca Michaela.

Gatlin wyznał również, że Jackson cierpiał na zaburzenia psychiczne i nie mógł się wyrwać mentalnie z czasów dzieciństwa. Zależało mu, żeby zacząć się zachowywać jak dorosły mężczyzna. Już wczoraj pisaliśmy, że biegły psychiatra, który badał Jacksona w procesie o molestowanie dziecka w 2003 roku, zeznał, że piosenkarz mentalnie cofnął się do czasów dzieciństwa, którego nigdy nie zaznał. Od wczesnego dzieciństwa pracował pod okiem swojego ojca-tyrana. Już w wieku 11 lat zdobył swój pierwszy numer 1 na liście przebojów w Stanach Zjednoczonych.

Obrazek

Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 01.07.10, 19:37

Bugatti pisze::woot: Livka, to nie tylko my myslimy, ze Michalek zyje, wielu ludzi tak twierdzi, przebiera sie za rozne postacie i sie dobrze przy tym bawi...
zobacz na Aftonbadet filmik, to jest to o czym pisalysmy juz w zeszlym roku... :fiufiu:

Obrazek

http://www.aftonbladet.se/webbtv/noje/article7354991.ab

Han påstås vara Michael Jackson

Obrazek

wiec jestesmy tak samo 'walniete' jak on bo tez mamy zdanie ze MJ zyje
jak bogackiego ja jestem w 100% pewna ze on zyje...

ale nie zobaczymy go juz w starym wcieleniu, bedzie chodzil teraz w przebraniach

wiesz ze po smierci zarobili 1 miliard dolarow na tym calym cyrku
wiecej wart po smierci niz za zycia

a tej jego matki nie moge strawic tak jak tatusia

zaraz znajde fotke torebki i zalacze tez pare fotek M bo mam ich taki zbior
ze chyba zawale sobie caly serwer :w00t:

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 03.07.10, 22:41

Syn Michaela też cierpi na bielactwo?!

Michael Jackson przez lata tłumaczył się ze swojego koloru skóry. Piosenkarz, który karierę zaczynał jako czarnoskóry chłopiec z szerokim nosem, pod koniec swojego życia był białym, chorobliwie chudym mężczyzną z drobnym, zniszczonym licznymi operacjami plastycznymi nosem. Sam gwiazdor tłumaczył, że od dziecka cierpi na rzadką chorobę - bielactwo, które objawia się właśnie wybielaniem się powłok ciała. Jednocześnie odpierał zarzuty, według których poddał się niezliczonym zabiegom, które miały leczyć kompleksy i podwyższać jego samoocenę. Sądząc po wynikach sekcji zwłok, głównie zrujnowały jego zdrowie. (Zobacz: SZOKUJĄCE WYNIKI AUTOPSJI JACKSONA! "Jego ciało było w strasznym stanie")

Teraz amerykańskie media spekulują, że najstarszy syn Michaela, Prince Michael I, również choruje na bielactwo. Dowodem mają być zdjęcia z wakacji, na które dzieci gwiazdora wyjechały na jedną z hawajskich wysp. Widać na nich, że chłopiec ma pod pachami dużo jaśniejsze od reszty karnacji plamy. Może to być jeden z objawów tej choroby. Z drugiej strony mogłby to być objaw zwykłego poparzenia słońcem, które często skończy się schodzeniem skóry. Zwolennicy tej pierwszej teorii twierdzą, że to ostatecznie potwierdza, iż ojcem Prince'a jest bez wątpienia Michael.

Mamy nadzieję, że 12-latek, przebywający wraz z rodzeństwem pod opieką babci, Katherinie, będzie miał szczęśliwsze niż ojciec dzieciństwo, a co za tym idzie - dorosłość. Niezależnie od tego, czy choruje na bielactwo, czy nie.

Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.07.10, 01:55

jakie bielactwo :pajac: przece on zupelnie bialy...

kurcze zadne z dzieciakow nie podobne do niego...

aha, masz tu moje zakupy :fiufiu:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.07.10, 02:06

SZOKUJĄCE WYNIKI AUTOPSJI JACKSONA! "Jego ciało było w strasznym stanie"

Był chodzącym szkieletem - donosi brytyjski dziennik The Sun, który dotarł do zapisów z drugiej autopsji ciała Michaela Jacksona, jaką właśnie przeprowadzono w Los Angeles na życzenie jego rodziny. Ciało Michaela to były same kości i skóra - powiedział jeden ze specjalistów obecnych przy kolejnej, bardzo szczegółowej sekcji zwłok gwiazdora.
To co odkryli patolodzy ukazało straszną prawdę o fizycznym stanie Michaela tuż przed śmiercią. Liczne ślady od ukłuć na obu ramionach, pośladkach oraz udach pozostałe po zastrzykach przeciwbólowych, w tym demerolu, od którego był uzależniony.
Twarz przeorana operacjami. Mnóstwo blizn, które są śladami operacji plastycznych jakie w swoim życiu przeszedł Jacko. Praktycznie nie miał chrząstki nosowej.
Poważnie wychudzone ciało to efekt tego, że Michael jadał tylko jeden skromny posiłek dziennie! To tłumaczy jego anorektyczną sylwetkę. W żołądku znaleziono tylko resztki częściowo rozpuszczonych tabletek, które wziął przed śmiertelnym w skutkach zastrzykiem.
Jackson nie miał włosów na głowie. Przez cały czas nosił perukę, także w momencie śmierci. Skórę jego głowy porastała tylko meszek włosów, a nad lewym uchem był całkowicie łysy, z powodu blizny jaka została mu po oparzeniu na planie reklamy dla Pepsi w 1984 roku.
Na kolanach i łydkach zauważono siniaki niewiadomego pochodzenia oraz rany na plecach odniesione prawdopodobnie wskutek ostatniego upadku. Autopsja potwierdziła też raka skóry, na którego od lat chorował Jackson.
Rodzina Michaela oraz jego fani będą wstrząśnięci, gdy dowiedzą się w jakim stanie się znajdował. Jego lekarze, którzy byli świadkami tego procesu samowyniszczania się, nic nie zrobili aby go powstrzymać - pisze The Sun. Najgorsze w tym wszystkim jest to, jak fatalnym specjalistą okazał się Conrad Murray, zatrudniony przez rodzinę Michaela zaledwie 11 dni wcześniej. Popełnił wiele kardynalnych błędów, gdy zorientował się że Jackson ma zapaść. Nie potrafił poprawnie zrobić masażu serca.
Jak twierdzi jeden z jego współpracowników, Jackson był przerażony perspektywą zbliżającej się trasy koncertowej. Bał się powrotu na scenę, i przede wszystkim tego, że nie wytrzyma kondycyjnie. Miał rację. Niestety, to była jego jedyna szansa na wyjście z gigantycznych długów.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.07.10, 02:12

Matka Michaela atakuje... ofiarę molestowania!

Dwie sprawy o molestowanie dzieci przez Michaela Jacksona nadal wywołują sporo emocji. W 1993 roku, ponoć za namową firmy ubezpieczeniowej, piosenkarz zgodził się na ugodę i zapłacił domniemanej ofierze aż 20 milionów dolarów. Dziesięć lat później stanął przed sądem, ale ława przysięgłych uznała go za niewinnego.

W książce, którą właśnie wydała Katherine Jackson, można przeczytać o szczegółach obu procesów. Evan Chandler, ojciec chłopca, który w 1993 roku twierdził, że był dotykany w intymne miejsca przez gwiazdora, w listopadzie popełnił samobójstwo. Matka gwiazdora twierdzi, że to przez wyrzuty sumienia.

To przez niego rozpoczęła się medialna nagonka na Michaela, która doprowadził go to tak koszmarnego stanu – pisze Katherine. Nie wiem, dlaczego się zabił, ale chcę wierzyć, że jego sumienie w końcu go dopadło i nie mógł już dalej żyć po tym, jak zniszczył karierę i ducha niewinnej osoby.

Przypomnijmy, że prokurator stanowy zamknął śledztwo twierdząc, że "nie ma żadnych dowodów świadczących o winie Jacksona". W 2003 roku, w kolejnej sprawie o molestowanie dziecka, biegły psychiatra, który badał Jacksona twierdził później, że gwiazdor mentalnie cofnął się do czasów dzieciństwa i nie odpowiadał profilowi pedofila. Piosenkarz został oczyszczony z zarzutów.

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 04.07.10, 09:53

Livia pisze:jakie bielactwo :pajac: przece on zupelnie bialy...

aha, masz tu moje zakupy :fiufiu:

:woot: Fajne, ale dla nastolatek, ja bym tego nie zalozyla.. :blushing: pomimo tego, ze baardzo lubilam Michalka - wczoraj kupilam obraz (zdjecie) 3- wymiarowy, przesuwajac sie w prawo lub w lewo widac jak Michael tanczy... :oho:
wyglada to tak; na ciemno niebieskim i zadymionym tle, jest rzucony spotlaight od gory na tanczacego Michaela...super :ok: Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 04.07.10, 14:35

:woot: Nie zapominaj, ze matka i ojciec Michaela maja w sobie czerwona krew, ojciec ma nawet zielone oczy tak jak Paris, przeciez ja to zamiescilam kiedys, bo udowodniono, ze to sa jego dzieci i nie zapominaj, ze matka tych dzieci jest biala, a te plamy Prince sa jeszcze bardziej biale od jego karnacji skory, a to czy dzieci sa podobne do Michalka mozna dyskutowac... :fiufiu:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.07.10, 18:12

Bugatti pisze:
Livia pisze:aha, masz tu moje zakupy :fiufiu:

:woot: Fajne, ale dla nastolatek, ja bym tego nie zalozyla.. :blushing: pomimo tego, ze baardzo lubilam Michalka - wczoraj kupilam obraz (zdjecie) 3- wymiarowy, przesuwajac sie w prawo lub w lewo widac jak Michael tanczy... :oho:
wyglada to tak; na ciemno niebieskim i zadymionym tle, jest rzucony spotlaight od gory na tanczacego Michaela...super :ok: (...)

a co to ja jakis antyk czy cus :grrr:
legginsy super wygladaja do sukienki, mozna kombinowac na rozne sposoby
oczywiscie ze nie nosze jak ta panienka na zdjeciu :fiufiu:
a torba jest super, bo gdy mam ja na ramieniu wcale nie widac od razu ze to w MJ wzory :w00t:

nie widzialam takiego cuda tzn obrazka trojwymiarowego jakos nie moge se wyobrazic...

mam jeszcze pare gadgetow z MJ :fiufiu:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.07.10, 18:19

Bugatti pisze:

:woot: Nie zapominaj, ze matka i ojciec Michaela maja w sobie czerwona krew, ojciec ma nawet zielone oczy tak jak Paris, przeciez ja to zamiescilam kiedys, bo udowodniono, ze to sa jego dzieci i nie zapominaj, ze matka tych dzieci jest biala, a te plamy Prince sa jeszcze bardziej biale od jego karnacji skory, a to czy dzieci sa podobne do Michalka mozna dyskutowac... :fiufiu:

no przece wiem ze matka indianka, ojciec tez jakas mieszanka, ale zaden z synow nie ma takich bialych dzieci jak MJ
no i dziwne, ze za grosz nie maja nic po Michaelu... na trzy sztuki ktores powinno cos miec, oczywiscie trza pamietac
o naturalnych genach naszego Mikusia

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 04.07.10, 18:27

Livia pisze:
no przece wiem ze matka indianka, ojciec tez jakas mieszanka, ale zaden z synow nie ma takich bialych dzieci jak MJ
no i dziwne, ze za grosz nie maja nic po Michaelu... na trzy sztuki ktores powinno cos miec

:pajac: Zaden z synow nie ma takich 'bialych' dzieci tylko dlatego, ze nie maja ich z bialymi kobietami, a co do podobienstwa, to spojrz na ta trzecia sztuke, jaki jest podobny do Michaela... :fiufiu:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.07.10, 18:38

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.07.10, 18:40

masz na mysli te najmlodszom sztuke :fiufiu:

zadne z nich nie odziedziczylo przynajmniej jakoms drobnostke po tatusiu :hmmm:

Obrazek

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 04.07.10, 19:01

Troche podobienstwa jest, jak Michael byl maly, a poza tym dwojka ma czarne oczy :blink:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.07.10, 19:22

bugi masz tu doklane studium tego dave dave i co sadzisz

http://www.youtube.com/watch?v=akLBsd72jB8&feature=related

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 04.07.10, 23:45

:woot: Livka, wiesz, ze ja juz kiedys analizowalam ta teorie, ktora jest bardzo ale to bardzo prawdopodobna, on - czyli Dave ma w rzeczywistosci niebieskie oczy a tu na filmie sa czarne, bo to jest Michalek. ;)
Bardzo lubil zmieniac wcielenia poprzez charakteryzacje, napewno bawilo go to na poczatku, a potem kiedy powiedzmy, ze nie mial wyjscia przed 50 koncertami, lub tez inna teoria, ze grozono Michaelowi, jest ta rozmowa nagrana jak mowil, ze boi sie o swoje zycie lub po prostu mial wszystkiego dosc... i wtedy mial powod aby 'zniknac'...pieniadze mial, mozliwosci tez, dlaczego nie? ja tak uwazam. :fiufiu:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 05.07.10, 20:32

Brat Michaela: "Czuję jego obecność każdego dnia"

Niedawno minął rok od przedwczesnej i niespodziewanej śmierci Michaela Jacksona. Przez ten czas media prześcigały się w hipotezach na temat tego, kto jest za nią odpowiedzialny. Antybohaterem
stał się oczywiście doktor Conrad Murray, któremu postawiono już zarzuty. Przy okazji na światło dzienne wyszły wszystkie zaszłości w rodzinie Jacksonów - przypomnijmy, że piosenkarz wydziedziczył całe swoje liczne rodzeństwo oraz ojca-tyrana, który uczynił z jego dzieciństwa piekło. Jedynymi spadkobiercami uczynił trójkę swoich dzieci oraz matkę Katherine, która stała się jednocześnie prawną opiekunką Prince'a, Paris i Blanketa.

Nie można jednak powiedzieć, że bracia i siostry Jacko nie "skorzystali" na jego śmierci. LaToya i Janet szykują płyty, przedsiębiorczy ojciec zakłada muzeum, a bracia bardzo chętnie opowiadają o tym, jak bardzo tęsknią za Michaelem. Tym razem postanowił wypowiedzieć się 55-letni Jermaine.

Nigdy nie zapomnimy o tym, co się stało, ale uczymy się z tym żyć - wyznał w ostatnim wywiadzie. Żyć z tym, że Mike'a już z nami nie ma. Jego duch jest nadal żywy, w pewnym sensie nadal jest tu znami. Czuję jego obecność każdego dnia.

Tak, ten "żywy duch" przekłada się bardzo wymiernie na korzyści finansowe. Ciekawe, jak długo Jacksonom uda się podtrzymywać zainteresowanie tragicznie zmarłym bratem. Szczególnie, kiedy okazało się, że martwy jest warty więcej, niż żywy...

Obrazek

Obrazek

:pajac: Straszna jest ta jego pazerna rodzinka...

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 08.07.10, 15:32

... ty juz mi nic nie mow... normalnie na pustnie z nimi bez kropli wody...

nie dziwie sie ze MJ uciekl, bo oczywiscie ze zyje, ja to wiem i BASTA

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 14.07.10, 12:33

Fani ZNISZCZYLI GRÓB Michaela!

Nieco ponad miesiąc temu pisaliśmy, że rodzina Michaela Jacksona nie zgodziła się z decyzją właścicieli cmentarza Forest Lawn, żeby do grobu piosenkarza nie dopuszczać jego fanów. Szefowie w końcu ugięli się pod żądaniami Jacksonów i na kilka dni przed rocznicą śmierci gwiazdora otworzono bramy cmentarza i udostępniono go wszystkim. Nie potrwało to niestety długo. Dostęp do pomnika został właśnie zamknięty, bo został on zniszczony.

Fani Michaela postanowili zostawić po sobie pamiątkę. Wielu z nich wzięło ze sobą markery i na nagrobku zostawili swoje podpisy. Umieścili je w trudno dostępnych miejscach. Zostały odkryte dopiero niedawno. Na krawędziach okien mauzoleum można znaleźć takie zapiski, jak: Tęsknię za tobą słodki aniele, czy Nie rezygnuj z marzeń.

Takie incydenty to powód, dla którego zwiększyliśmy ochronę wokół pomnika. Równocześnie dostęp do niego zostanie ograniczony dla osób spoza bliskiego grona zmarłego – powiedział rzecznik prasowy cmentarza dziennikarzom.

Obrazek

Obrazek

:woot: To nie sa fani, to idioci.... :grrr:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 17.07.10, 17:57

Jacksonowie ukrywają kolejne dziecko Michaela?!

Dzieci Michaela Jacksona były częstym tematem medialnych doniesień. Po jego śmierci pojawiły się plotki, że jeden z chłopców, który wychowuje się u rodziców piosenkarza, Omar Bhatti, jest tak naprawdę synem gwiazdora. Informację tę potwierdził nawet ojciec Michaela, Joe. The Sun donosi, że Omar nie jest jedynym ukrywanym przez rodzinę dzieckiem Jacksona.

Przyjaciele rodziny zastanawiają się, kto jest ojcem Donte Williamsa Jacksona, 18-latka, który mieszka razem z Katherine, matką tragicznie zmarłego piosenkarza . Mówiło się, że chłopiec może być owocem romansu Randy Jacksona, bądź ojca gwiazdora. Coraz częściej znajomi
podejrzewają¸ że Donte jest synem Michaela.

Michael zawsze był bardzo blisko Donte - mówi przyjaciel rodziny. Nie wiem nawet, czy chłopak wie, kto jest jego prawdziwym ojcem - mówi przyjaciel rodziny Jacksonów. Jest jednym z najmilszych i najbardziej skromnych dzieci, które kiedykolwiek poznałem.

Najpewniej Michael opłacił kobietę, z którą zaliczył wpadkę, żeby nigdy się nie ujawniła. Myślicie, że chłopiec rzeczywiście jest jego piątym dzieckiem?

Obrazek

Obrazek

:woot: Szkoda, ze nie zamiescili zdjecia to ja z Livka zaraz bysmy przeprowadzily analize... :fiufiu:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 17.07.10, 18:30

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 24.07.10, 00:19

masz tu fotke tego chlopaka, sorki ale nie uwazam aby byl podobny do MJ :no:

Obrazek

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 29.07.10, 00:34

Zapłodnił kobietę, gdy miał... 17 LAT? :oooo:

Zastanawiamy się, dlaczego tacy ludzie zgłaszają się "po swoje" dopiero po tylu latach . Do sądu w Los Angeles trafił właśnie pozew przeciwko osobom zajmującym się fortuną Michaela Jacksona. Niejaka Mocienne Petit Jackson twierdzi, że jest córką zmarłego w zeszłym roku piosenkarza i domaga się, aby uwzględniono ją w podziale majątku.

35-latka uważa, że jest owocem romansu jej matki z Michaelem. Co ważniejsze, jej matka, Barbara, jest siostrą Diany Ross, liderki The Supremes i dobrej znajomej Jacksona. Historia jest jednak jeszcze bardziej szalona.

Mocienne twierdzi, że została spłodzona, gdy Michael miał jedynie 17 lat. Utrzymuje, że Katherine Jackson, jej rzekoma babcia, zaplanowała... porwanie i wysłanie jej do Belgii, by ratować reputację jej syna. Siedmiu porywaczy zostało później zamordowanych...

Kobieta mieszka teraz w Holandii i żąda sporej części spadku po ojcu. Chce również dostać prawa do sprawowania opieki nad swoim "rodzeństwem". Twierdzi, że tylko ona jest w stanie zapewnić im normalne życie. Na dowód, że jest córką Michaela podaje fakt, że odziedziczyła po nim bielactwo. Jest również gotowa poddać się badaniom genetycznym.

Obrazek

Obrazek

:woot: Ciekawie sie robi...no no coraz ciekawiej :blink: Michalek kochal dzieci ale i 'kochal' je robic... :oho:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 30.07.10, 13:45

:oops: :oops: :oops:

teraz to kazdy moze sie zglosic...
przed tem wszyscy milczeli bo mikus byl uznawany za pedofila

chyba tez sie zglosze do ich adwokata, wymysle jakoms historie :gee:
ludziom normalnie odbija

w jedno co moglabym uwierzyc, ze Mikus ma dziecko z Diana Ross, va banc!
to ona byla jego pierwsza miloscia i kobieta w calym slowa znaczeniu :fiufiu:

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 05.08.10, 23:35

"Nie powinni wydawać pośmiertnego albumu Michaela!"

Tuż po śmierci Michaela Jacksona wytwórnia płytowa Sony za 250 milionów dolarów wykupiła prawa do wydania części nigdy nie słyszanych piosenek gwiazdora. W ciągu siedmiu następnych lat do sklepów
ma trafić dziesięć albumów z nigdy nie publikowanymi utworami
artysty. Will.I.Am, lider Black Eyed Peas, który współpracował z gwiazdorem nad nowym materiałem, potępił decyzję szefów wytwórni. Nie pozostawia na nich suchej nitki.

Nie powinni wydawać pośmiertnego albumu Michaela. Te piosenki nie powinny być usłyszane przez ludzi. Michael by tego nie chciał. Cholerne pasożyty! – mówi o szefach wytwórni Sony muzyk . Jak można wydać jego piosenki, jeśli nie ma na to jego zgody? To jakiś koszmar. Nie może brać udziału w tym przedsięwzięciu. Był perfekcjonistą i doglądał każdego aspektu. To nie będzie prawdziwa płyta Michaela. Nigdy nie wydam piosenek, które z nim zrobiłem. Jak dużo energii można wyssać z jego martwego ciała? Powinniśmy celebrować to, czym zdążył się z nami podzielić za życia.

Słowom lidera Black Eyed Peas wtóruje producent muzyczny RedOne, który jest odpowiedzialny za największe przeboje Lady GaGi. On również współpracował z Michaelem przed jego śmiercią. W jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że zgodzi się opublikować ich wspólne piosenki pod jednym warunkiem . Chce, aby wszystkie zyski zostały przekazane na cele charytatywne. Na to z pewnością nie zgodziłaby się wytwórnia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:hmmm: Pomimo, ze jestem ciekawa dalszej tworczosci Michalka :blink: to jednak uwazam tak jak Will.I.Am , ze bez zgody artysty nie nalezy wydac tej plyty... :no:
Popieram za to pomysl, aby wspolne piosenki MJ oraz RedOne, zostaly wydane a zyski z tego zostaly przekazane na cele charytatywne, jak najbardziej, bo Michael bardzo duzo pieniedzy przekazywal na te cele... :ok:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 09.08.10, 10:32

dla mnie to normalnie chore
jesli ich nie wydal, uwazal ze sie nie nadaja dla ogolu..
a niech ich popiesci...
ja nie kupie...

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 11.08.10, 09:36

Dla rodzinki Michaela, wytworni plytowej Sony, to istna 'kopalnia zlota', dobrze, ze jeszcze sa normalni ludzie, ktorzy nie kieruja sie pieniedzmi... :ok:

-Oscar Wilde-

Wróć do „Klub Wielce Wiernych”