Ibisz... co piszczy w jego życiu

Tu możesz czcić swojego idola - miejsce dla prawdziwych wielbicieli.

Moderatorzy: Livia, Otol

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Re: Ibisz... co piszczy w jego życiu

Postautor: Livia » 30.09.09, 23:43

Żona Ibisza nie zagra dziewicy!

Anna Nowak-Ibisz przeprowadziła się do Polski by ratować małżeństwo i zostać gwiazdą polskiej telewizji. Nie udało się ani jedno, ani drugie. Małżeństwo się rozpadło, a "Taniec z gwiazdami" nie przyniósł jej takiej popularności jakiej oczekiwała. Aktorka grała w Niemczech w tasiemcu "Lindenstrasse". Tam była znana, a w Polsce ciągnie na popularności męża.

Wielką szansą Anny miała być rola w serialu "Klub szalonych dziewic" ( jejku co za tytuł?!), który ma być polską wersją "Gotowych na wszystko" i "Seksu w wielkim mieście". Niestety jak dowiedziało się "Twoje Imperium", aktorka nieźle wypadła na castingach, ale roli w serialu nie dostała. Może i dobrze. Wyobrażacie to sobie - serial pt. "Klub szalonych dziewic", w którym rolę główne grają: Edyta Herbuś i Anna Ibisz-Nowak. Jeszcze tylko Dody brakuje.
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 15.10.09, 22:54

ŚRODA 14.10.2009
Kuba: "Ibisz ma usta jak późna Górniak"

Kilka dni temu pokazywaliśmy nowe, piękne usta Krzysia Ibisza, symbolu męskości polskiej telewizji. Zmiana nie uszła też uwadze naszego ulubionego felietonisty politycznego, Kuby Wojewódzkiego. W dzisiajszym numerze Polityki wyśmiewa swojego kolegę z telewizji. Zresztą już nie pierwszy raz:
Zmiany, zmiany, zmiany - pisze Wojewódzki. Tydzień bez informacji o Krzysztofie Ibiszu to tydzień zmarnowany. Tym razem na ustach wszystkich interesujących się mediami były usta Krzysztofa. Większe, pełniejsze, nabrzmiałe. Oscylujące kształtem pomiędzy późną Edytą Górniak a środkowym Louisem Armstrongiem. Co ciekawe, premiera nowych, wielkich ust prezentera Polastu miała miejsce w programie "Dzień Dobry TVN". Podobno Polsat miał za małe studio

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.11.09, 15:27

:blink:

02.11.2009

Ibisz o Dodzie i Wojewódzkim: Wskaże mi pani prawdziwe autorytety?

O Krzysztofie Ibiszu mówi się ostatnimi czasy dość dużo. Wszystko przez samego showmana, którego wypowiedzi prowokują do plotek. Może to właśnie od opowiadania bzdur spuchły mu usta? W każdym razie Ibisz powiedział ostatnio coś, co lada dzień doczeka się komentarza z ust samej Dody , Wojewódzkiego oraz Jacykowa.

W wywiadzie dla Wprost Light Ibisz zasugerował dziennikarce, że Tomek Jacyków nie jest autorytetem. Ba, wzorem dla Polaków nie jest także Doda i Wojewódzki:

O widzę, że cytuje pani Tomka niczym narodowego wieszcza, gratuluję... Gdyby nie jego kontrowersyjne wypowiedzi, on sam nigdy by nie zaistniał. Jacyków, Doda, Wojewódzki - może jednak wskaże mi pani prawdziwe autorytety, żebym mógł poważnie odnieść się do ich opinii.

Akurat w tej kwestii zgadzamy się z Krzysiem. Jest tylko jedno ale: po co to powiedział? Teraz Jacyków skieruje ogień w Ibisza opowiadając niesmaczne historie ze swojego życia, Doda wymierzy swe armaty i obśmieje prowadzącego a Wojewódzki... on i tak robi sobie jaja z Krzysia. A my będziemy musieli o tym pisać.

Ibisz powiedział także o operacjach plastycznych i o tym, jak czuje się dobrze wyglądający Polak (czyli on):

Jestem trochę prekursorem, choć prekursorzy zawsze dostają po głowie. Teraz, gdy promuję modę na sport i zdrowy styl życia, też spotykam się z różnego rodzaju zarzutami. Polska jest krajem, gdzie jak się dobrze wygląda, to trzeba się z tego usprawiedliwiać. A ja właśnie wydaję książkę, która powie, jak zyskać moc po czterdziestce.

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 25.11.09, 01:31

ŚRODA 25.11.2009
Prokop o Ibiszu (???): "TO JEST MARNE!" Obrazek

Marcin Prokop coraz chętniej otwiera się na łamach prasy plotkarskiej. Równie chętnie przyjmuje zaproszenia i wypowiada się na dręczące ogół Polaków tematy.

W ostatnim wywiadzie dla Show postanowił zweryfikować jeden z popularnych symboli męskości, jakie regularnie serwuje nam telewizja. Chociaż nie padło nazwisko owego prekursora nowego stylu
życia, lansującego prasowanie zmarszczek i powiększanie ust wśród płci brzydszej , ale bez trudu można się domyślić, do kogo pije Marcin:

Irytują mnie faceci dotknięci syndromem Piotrusia Pana, którzy mają po czterdzieści parę lat, dwie żony w plecy, botox w ustach i farbowane włosy - kpi ze swojego polsatowskiego kolegi Prokop - Zamiast wychowywać własne dzieci
i emanować życiową powagą, wolą szwendać się po imprezach w poszukiwaniu wrażeń - jak wtedy, gdy byli małolatami. To jest marne.

Przy okazji Prokop wypowiedział się na temat nagminnego porównywania go z Kubą Wojewódzkim. Okazuje się, że prezenterzy nie tylko nie żywią
do siebie urazy czy niechęci, ale poza ekranem telewizyjnym są kumplami. Przynajmniej tak utrzymuje Prokop.

Kiedyś już próbowano stworzyć ze mnie Kubę bis, rewolwerowca strzelającego puentą z biodra. To był chybiony pomysł, a ja słabo się w tym czułem. Mam temperament gościa, który lubi mówić, ale bardziej lubi słuchać, a Kuba jest telewizyjnym perpetuum mobile - w swoim programie
potrzebuje gości wyłącznie jako oprawy własnej osoby. Próby zestawiana nas sprawiają, że wysoko unoszę brwi. Bo nie widzę podobieństwa.

Czyli ich rzekoma rywalizacja to tylko i wyłącznie wymysł producentów?
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 25.11.09, 22:56

:w00t: :w00t:

25.11.2009
Ibisz o operacjach: "W Brazylii ludzie chodzą z plastrami do pracy!"

Z okładki najnowszego "Wprostu" straszy połączona twarz Krzysztofa Ibisza i La Toi Jackson. W artykule "Twarz z katalogu" poproszono o wypowiedzi znanych polskich celebrytów. Głos zabrali między innymi Tomasz Jacyków, Frytka, Magdalena Schejbal. Dodatkowo użyto cytatu z wywiadu prowadzącego "Jak oni śpiewają" dla "Wprost Light".
Biedny Krzysztof narzeka nad podejściem Polaków do operacji plastycznych:
Nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym. Każdy może robić, co chce, ze swoją twarzą i ciałem. Jeśli komuś coś przeszkadza, na przykład kobieta cierpi z powodu małego biustu, to powinna natychmiast zrobić operację. Są takie kraje, np. Brazylia, gdzie ludzie chodzą z plastrami na twarzy do pracy. Nie wstydzą się, lecz wręcz przeciwnie - są dumni, że było ich stać na operację. U nas tak nie jest.

Niestety Polska to nie Brazylia, a Ibisz miga się od odpowiedzi co sobie poprawił. W bajki o cudownych kremach i maseczkach ciężko uwierzyć.

... mam ten Wprost... okladka jest super... zaloze sie ze nastepna operacja u niego bedzie NOS... po tym wygladzeniu
nochal mu sie zrobil jak u murzyna
:w00t:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 25.11.09, 23:03

czesc artykuly z Wprost

Twarz z katalogu
Alfred Hitchcock mawiał, że najlepszy efekt specjalny to zbliżenie na ludzką twarz. Dziś musiałby zmienić zdanie. Zabiegi chirurgiczne i upiększające wzmacniane przez ewolucję powodują, że twarze znanych osób wyglądają niczym pozycje z katalogu. Usta Krzysztofa Ibisza, który odmawia komentarza na temat ingerencji w swoją urodę, zaczynają przypominać usta Meg Ryan. Nos Nicole Kidman od słynnego nosa rodziny Jacksonów dzieli jeszcze tylko jedna operacja. Mało tego, twarz Ibisza coraz bardziej przypomina oblicze La Toi Jackson, a ten rodzaj urody można odnaleźć jeszcze u wielu innych celebrytów. Czy mamy do czynienia ze swoistym klonowaniem typów ludzkich? Czy już wkrótce będziemy się różnić tylko w ramach ograniczonej liczby twarzy z katalogu?
Film „Australia" z Nicole Kidman wywołał burzę, bo okazało się, że świetna aktorka nie potrafi już grać. Jej wybotoksowana twarz zmieniła się w maskę i nie wyraża żadnych emocji. Krytykowano ją, że przypomina manekina lub porcelanową lalkę, której oczy są nieruchome, gdy się uśmiecha. Sharon Osbourne stwierdziła nawet, że Kidman ma czoło gładkie i nieruchome jak ekran plazmowy, a jeden z krytyków napisał w recenzji, że można na nim rozbijać jajka. Zaczęto wreszcie otwarcie mówić, że botoks nie służy gwiazdom. „Aktorom powinno się zabronić stosowania botoksu tak samo jak sportowcom sterydów" – stwierdziła laureatka Oskara Rachel Weisz. Podobnego zdania jest Colin Firth, który niedawno skrytykował korygowanie urody, argumentując: „Wstrzykiwanie sobie czegoś w twarz tak, aby była sparaliżowana, albo wycinanie czegoś, żeby usunąć wszelkie oznaki życia, to katastrofa, jeśli chce się wyrażać emocje. Twarz powinna się ruszać, jeśli chce się grać. Po co wyposażać skrzypce w struny, jeśli one nie wibrują?".

cd w gazecie

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 26.11.09, 03:37

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 01.12.09, 13:06

WTOREK 01.12.2009
Krzysio POZYWA za La Toyę Ibisz! :woot:

Zmieniająca się z edycji na edycję Jak ONI śpiewają buzia Krzysia Ibisza wywołuje wiele komentarzy. W większości niezbyt przychylnych pragnącemu zachować za wszelką cenę młodość prezenterowi. On sam jakiś czas temu, uprzedzając niejako reakcję stwierdził, że Polacy nie są przygotowani na taki styl życia. Narzekał też, że "nie są dumni z tego, że stać ich na operacje plastyczne".

Swój komentarz w sprawie dorzucił Wprost, umieszczając na okładce gwiazdę nowej ery - La Toyę Ibisz. Krzysztofowi dowcip ten się nie spodobał. Na tyle, że zamierza pozwać tygodnik do sądu. O swoich planach poinformował dziennikarza Wp TV:

Wiesz co to jest tak, że oczywiście można by dyskutować gdzie są granice satyry i dobrego smaku. Natomiast tu moim zdaniem ta granica została przekroczona. Będzie reakcja. Spotkam się w sądzie z wydawcą "Wprost". Mam dużo luzu na ten temat, śmieszą mnie różne rzeczy - przekonuje. Ale gdzieś jest taka granica, która została przeskoczona. To jest po prostu normalna reakcja człowieka...
Przy okazji Ibisz zapewnia, że niedawna wypowiedź Marcina Prokopa, zirytowanego "facetami wstrzykującymi sobie botoks w usta"... nie dotyczyła jego osoby:
Nic takiego nie było. Nie, to nie chodzi o mnie, o zupełnie kogoś innego - przekonuje. Przeczytałem tę wypowiedź i tam się w ogóle nic nie zgadza.

Przypomnijmy, co powiedział Prokop:

Irytują mnie faceci dotknięci syndromem Piotrusia Pana, którzy mają po czterdzieści parę lat, dwie żony w plecy, botox w ustach i farbowane włosy. Zamiast wychowywać własne dzieci i emanować życiową powagą, wolą szwendać się po imprezach w poszukiwaniu wrażeń - jak wtedy, gdy byli małolatami. To jest marne.

Czy rzeczywiście "nic się nie zgadza"? O kim w takim razie mówił?

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 16.12.09, 11:18

2009.12.16

Szykuje sie nowy programik..... :fiufiu:

Młynarska i Ibisz w nowym show Polsatu!

ObrazekObrazek

To już oficjalne - najsłodszą parą prowadzących najbliższej wiosny będą Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz. Kasia Cichopek nie została obsadzona w nowym show swojej stacji.

Pan i Pani, oparte na kanadyjskim formacie Mr. and Mrs. zajmie prawdopodobnie sobotnie miejsce po zakończonym definitywnie Jak ONI Śpiewają. Formuła programu zakłada zapraszanie do każdego odcinka trzech znanych par, które zmagają się wspólnie w konkurencjach mających sprawdzić wiedzę na temat partnera. Na koniec widzowie wskażą za pomocą
SMS-ów, która para ich zdaniem wie o sobie najwięcej.

Pani Agata pracowała przez bardzo długi czas nad formułą tego widowiska. Program
miał się już pojawić na wiosnę na naszej antenie, ale ze względu na sytuację na rynku został przeniesiony na przyszły rok - mówi Super Expressowi pracownik Polsatu.

Jak myślicie, jakie "znane pary" zobaczymy w programie? Dwie pierwsze obstawiamy w ciemno:

Obrazek :rzyg:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 20.12.09, 11:46

:woot: Siostra Michaela wystapi razem z Krzysztofem Ibiszem....

NIEDZIELA 20.12.2009
La Toya Jackson wystąpi na Sylwestrze Polsatu! Z Ibiszem!

Wyścig o wielkie sylwestrowe show trwa. Polsat, który z Dwójkowym duetem Doda-Maryla będzie walczył przebojami Michaela Jacksona otrzymał właśnie światowej sławy wsparcie - jak donoszą nasi informatorzy, podczas koncertu w Warszawie wystąpi... La Toya Jackson!

Na pomysł sprowadzenia starszej siostry Jacko wpadli producenci filmu Ciacho - podpięli się pod polsatowską imprezę
i sypnęli kasą (domyślamy się, że niemałą). Zresztą, na promocję Ciacha wydają naprawdę dużo, bo dołączyli się też chociażby do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pomysł wydaje się co najmniej zabawny, Jesteśmy ciekawi, jak zareaguje na niego Krzysio Ibisz, który razem z Kasią Cichopek poprowadzi koncert. Przecież dopiero co groził, że pozwie Wprost za tę okładkę...

Nareszcie będzie okazja do porównania ich na żywo.

Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 21.12.09, 13:50

:blink: wierzysz w to....

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 21.12.09, 18:39

:pajac: Nie wiem, zobaczymy jesli tak - to sypneli 'groszem'.... :fiufiu:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 25.12.09, 13:38

A jednak.... :pajac:

Ibisz o okładce: "GUL MI SKOCZYŁ!"

Obrazek

Krzysztof Ibisz znalazł się w wyjątkowo niekomfortowej sytuacji. Dopiero co ośmieszono go na okładce tygodnika Wprost ogłaszając "LaToyą Ibisz", a już będzie okazja, by porównać ich na żywo.

Jak dowiedzieliśmy się jako pierwsi (zobacz: La Toya Jackson wystąpi na Sylwestrze Polsatu! Z Ibiszem!), Krzysio będzie zmuszony pojawić się na jednej scenie ze zniszczoną operacjami plastycznymi siostrą Jacksona. Polsat zaprosił ją bowiem w charakterze gwiazdy na swój koncert sylwestrowy.

Ibisz potwierdza nasze informacje na swojej stronie internetowej. Widać, że wcale mu nie do śmiechu ale stara się obrócić to w żart:

Kochani! Mówiąc wprost - "There's no business like showbusiness". Ale po kolei... Jakiś czas temu tygodnik Wprost "zaszczycił" mnie okładką, na której wspólnie z LaToy'ą Jackson jaśniałem jako żywy przykład na to, co z człowiekiem może uczynić chirurgia plastyczna. Gdy ujrzałem ten subtelny fotomontaż, że się tak wyrażę, "gul mi skoczył".

Różne rzeczy już o mnie wypisywano, następnie odwoływano, by je potem skorygować i często w finale przeprosić, w paru przypadkach również zapłacić. Ale za przedstawiciela (przedstawicielkę) obu płci jeszcze nie robiłem...

A tygodnik Wprost nigdy wcześniej nie był czasopismem proroczym. Mniej więcej w czasie, gdy zaistniałem jako LaToya Ibisz zamykany był scenariusz wyjątkowo spektakularnego w tym roku Sylwestra z Polsatem, którego mam zaszczyt być współgospodarzem. Motywem przewodnim wieczoru będzie muzyka króla popu, Michaela Jacksona. Abyśmy w pełni mogli doświadczyć jego dokonań, nieśmiało snuliśmy wizje, że na scenie pojawi się ktoś z jego sławnej, muzycznej rodziny. I pojawi się. Kto? LaToya Jackson.

Jak już wspomniałem - ja też tam będę. Na tej samej scenie. Fotografów WPROST od razu informuję, że będzie można robić zdjęcia. W ogóle myślę, że tradycję można by kontynuować. Chętnie pojawiłbym się na okładce jako Krzysztof Obama, Angelina Ibisz, albo Mister GaGa. Widzowie Polsatu byliby zachwyceni, oglądając te gwiazdy w Polsce, wkrótce po montażu na okładce Wprost.

A ja przed Sylwestrem, oczywiście tradycyjnie, poddam się kilku operacjom plastycznym. Po pierwsze pójdę do fryzjera. Ścięcie włosów to poważna ingerencja w naturę, zmieniająca wizerunek. Jednak bez niej wyglądałbym jak spacerujący szałas. Po drugie, ogolę się. Dzięki tej operacji nie pomylą nie ze Świętym Mikołajem. No i oczywiście - po trzecie, podpompuję moje usta. Robię to codziennie przy pomocy pompki rowerowej. Wentylek mam w prawym uchu.

Krzysiu, widzimy że dowcip ci się wyostrzył... Efekty tych zabiegów będziecie mogli podziwiać już za osiem dni.

ObrazekObrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 25.12.09, 16:56

:blink:

e, nadal nie wierze... a jesli to prawda... to niech ja popiesci... robi
kariere... korzystajac z brata chwilowego powrotu do medi,
a ktorego dobila oswiadczeniem, ze byl pedofilem...

wredziuch... nic dziwnego ze Michael nigdy z nia nie mial duzo
wspolnego, nawet palcem nie kiwnal zeby jej pomoc w karierze

La Toya Jackson, siostra Króla Popu Michaela Jacksona przyjedzie do Warszawy na Sylwestra Polsatu. Wszystko dzięki producentowi filmu "Ciacho"- Motywem przewodnim tej imprezy będą piosenki ikony popkultury Michaela Jacksona. Nie ma go już z nami i pomyśleliśmy że obecność jego siostry pomoże nam przypomnieć klimat jego koncertów - mówi Patryk Vega, reżyser filmu "Ciacho".

Mało kto w to wierzył. Gdy pojawiły się pogłoski, że na sylwestrowym koncercie Polsatu wystąpi La Toya Jackson (53 l.), siostra legendarnego Michaela (50 l.), większość ludzi traktowało je jako mało śmieszny dowcip. Ale to prawda!

– Tak, potwierdzam to na sto procent – mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji.
– Z tego co wiemy, La Toya już zamówiła dwa bilety w klasie biznesowej na lot z Los Angeles – dowiadujemy się z kolei od organizatorów koncertu. Na miejscu będą w pogotowiu dwie czarne limuzyny. Zarezerwowane jest też całe piętro jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Warszawie. Kim będzie tajemnicza osoba towarzysząca gwieździe? Tego nie wiedzą nawet sami organizatorzy. Faktowi udało się za to ustalić, że hotelowa doba dla zaproszonych gości będzie ich kosztować około 12 tysięcy złotych!
– Być może La Toya Jackson będzie u nas gościć nawet kilka dni – mówi Terentiew. – Nie tylko zaśpiewa, ale będzie też jurorką w konkursie „Tańczyć jak Michael Jackson” :woot: o Puchar Prezydent Warszawy – dodaje nasza rozmówczyni. Fakt dowiedział się, że siostra króla popu zaśpiewa jednak tylko jedną piosenkę ku czci brata. Dobre i to.
– Nasze zaproszenie La Toya przyjęła bez wahania, jak tylko dowiedziała się, że ta sylwestrowa noc ma być u nas poświęcona pamięci jej brata – zdradza Nina Terentiew. – Ona doskonale wie, że w Polsce legenda Michaela Jacksona jest ciągle żywa – kończy szefowa Polsatu.

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 27.12.09, 11:53

Nastepne porownanie... :oooo:

NIEDZIELA 27.12.2009
Show-biznes zmienia ludzi? (ZDJĘCIA)

Zabawne. Wielu z Was zwróciło nam uwagę, że Edzia Góniak na ostatnich zdjęciach bez makijażu zaskakująco przypomina "odmłodzonego" Krzysia Ibisza. Nie wiemy, jaki wpływ ma na to fakt, że cztery lata przepracowali w jednym, przesłodzonym do bólu programie. Wygląda na to, że praca w ciężkich warunkach, botoks, robienie wystudiowanych min i głupkowate szczerzenie się do kamery upodabniają ludzi do siebie.

Była już La Toya Ibisz... Co powiecie na Krzysztofa Górniak?

Spójrzcie tylko na te zmysłowe usta...

Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 28.12.09, 02:21

no przece zapodalam zdjecia Edzi bez make up, u nas na tymze forum :fiufiu:

Szmatrix

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 28.12.09, 02:40

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 28.12.09, 03:23

ło matko! a ta nadal marudzi... albo on sie tylko chwali, ze dzieciaki najwazniejsze dla niego, fajnie czyta sie te bzdury na Śledziku, Krzyś założył sobie blogg i niby zdaje relacje ze swojego codzienne życia... teksty zalatują
talentem pisarskim Paulinki... przed tem udzielala sie na forach teraz smaruje jako on na śledziku :fiufiu:

27.11.2009
Anna Ibisz: "Od rozwodu boleśniejsza jest tylko śmierć!"

Anna Nowak-Ibisz po wielu latach kariery w Niemczech wróciła do Polski. Udało się jej nawet zatańczyć w "Tańcu z gwiazdami". Aktorka w "Fakcie" opowiedziała o swoich planach i bolesnych doświadczeniach związanych z Krzysztofem. Czekamy na ripostę showmana.

F: Czy udało się już pani ułożyć życie na nowo?
A. I.: Rozwód jest jednym z najboleśniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Większym stresem jest tylko śmierć bliskiej osoby. I ja na pewno potrzebuję czasu, żeby sobie z tym poradzić. Nie zaliczam się do osób, które mogą z uśmiechem powiedzieć: rozwiodłam się i teraz rozpoczynam nowe, wspaniałe życie. Dla mnie rozwód był traumą. Staram się jednak pomaleńku, małymi kroczkami, stawać na nogi. Myślę, że aby spojrzeć na to, co się stało, z dystansem, potrzebuję jeszcze co najmniej roku.
Niestety nie może liczyć na pomoc Krzyśka w wychowaniu Vincenta. Większość czasu poświęca pracy.
Mój były mąż bardzo dużo pracuje. Jego pomoc jest więc ograniczona przez zobowiązania zawodowe. A ich jest bardzo dużo. Tak naprawdę stałym punktem w życiu mojego dziecka jestem ja.

Lubimy takie rozczulające wywiady jakby wyjęte z "Rozmów w toku".

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 28.12.09, 13:32

Livia pisze:no przece zapodalam zdjecia Edzi bez make up, u nas na tymze forum :fiufiu:

Szmatrix

:woot: Podalas tylko zdjecia Edzi bez makijazu, ale ja zamiescilam inne, podobienstwo Edzi do Krzysia... (Krzysztof Gorniak...) tak jak to zrobiono z La Toya :fiufiu:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 28.12.09, 14:57

no ale nie bylo lacza z pudelkiem wczoraj... moze Krzysiu wyslal im jakiegos wirusa :w00t:

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 28.12.09, 17:31

:blink: Jak nie bylo? ja mialam... :fiufiu:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 28.12.09, 19:22

gdy zobaczysz godzine... w moim poscie / wtedy lacza nie bylo

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 28.12.09, 19:24

:pajac:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 28.12.09, 19:46

... teraz tam lece :piesek:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 28.12.09, 20:11

ło matko, jak on wygląda :woot: czy tak zle wygladal? :blink:

bugi, on chyba juz se cus z nosem zrobil, nie taki wielki :oooo:

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 29.12.09, 12:42

WTOREK 29.12.2009
Żąda dwóch apartamentów!

Chcieli "wielkiej gwiazdy", to mają. La Toya (Ibisz) Jackson, która uświetni sylwestrowy koncert Polsatu w Warszawie, stawia jego organiatorom coraz większe i bardziej absurdalne wymagania. Przypomnijmy - starsza siostra Jakcona za wykonanie w naszej stolicy dwóch piosenek dostanie 100 tysięcy dolarów (czyli jakieś 300 tysięcy złotych). Ponadto zażyczyła sobie limuzyny do wycieczek oraz aparamentów. Dwóch.

Jak donosi Fakt, La Toya zażądała wynajęcia dodatkowego luksusowego pokoju, zlokalizowanego w hotelu stojącym tuż obok sceny, na której wystąpi. I tylko podczas trwania koncertu... Po co? Nie wiadomo.

Aż tak bardzo nas to nie dziwi. W końcu to przedstawicielka jednej z najbardziej ekscentrycznych rodzin świata. Podejrzewamy, że to jeszcze nie koniec.

Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 30.12.09, 10:23

:hmmm:
Ciekawe jak zaprezentuje sie Krzysztof, na tle La Toyi...(dostal kiedys nagrode)...

La Toya Jackson, która ma uświetnić sylwestra z Polsatem, porządnie przygotowuje się do występu u boku swojego sobowtóra, Krzysia Ibisza. Na tę specjalną okazję kupiła wyjątkową kreację. Nasz informator biorący udział w przygotowaniach donosi, że za złotą suknię z bardzo głębokim dekoltem zapłaciła... 15 tysięcy dolarów! Krzysio będzie musiał się chyba rozebrać, aby to przebić. Kreację La Toya kupiła w luksusowym nowojorskim butiku.
W Warszawie siostra tragicznie zmarłego Michaela

Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 30.12.09, 10:28

:pajac:
A w 'tym' wystapi Kasia Cichopek...

Kasia Cichopek intensywnie przygotowuje się do poprowadzenia sylwestrowego koncertu Polsatu. Póki co jest to ostatnia posada, którą zaproponowała jej Nina Terentiew. Nic więc dziwnego, że chce wypaść jak najlepiej. Jak donosi nasz informator, Pyza kupiła na imprezę sukienkę za ponad 2 tysiące złotych.
Srebrna asymetryczna kreacja w jednym z butików kosztuje dokładnie 2 200 złotych. Doliczyć do tego trzeba jeszcze buty i dodatki. Nie wiadomo, czy Kasia sama zafundowała sobie tą sukienkę, czy stroje na imprezę kupuje swoim pracownikom Polsat. W każdym razie warto przypomnieć, że Dwójka wydała (z naszych pieniędzy) aż 50 tysięcy złotych na sukienki dla Dody i Maryli...
Ciekawe, jak Kasia będzie wyglądała w takiej dopasowanej kreacji.

Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 31.12.09, 01:14

:hmmm: Dlugo nie musialam czekac na info w 'czym wystapi' Ibisz w Sylwestra... :oho:

CZWARTEK 31.12.2009
Ibisz zażądał smokingu za 2,5 TYSIĄCA DOLARÓW!

Sylwester w Polsacie zapowiada się wyjątkowo ciekawie. La Toya Jackson nie szczędziła Polsatowi wydatków, żeby zabłysnąć podczas występu. Na swoją złotą suknię z głębokim dekoltem wydała aż 15 tysięcy dolarów. Znając gust siostry zmarłego Michaela Jacksona spodziewamy się czegoś bardzo tandetnego, świecącego i odsłaniającego jej silikonowe piersi.

Krzysio Ibisz nie zniósłby oczywiście, gdyby jego żeński sobowtór lśnił tego wieczora jaśniej niż on. Zaszalał i kupił smoking od Armaniego za 2,5 tysiąca dolarów. Czy faktycznie zapłaci za niego z własnej kieszeni? A może naciągnie na ten wydatek Polsat? Z naszych źródeł winika, że stacja nie zamierza wykosztować się na luksusowe kaprysy prezentera.

Ibisz pozazdrościł La Toyi i zażyczył sobie specjalnie na tę okazję garnituru Armaniego za 2500 dolarów - mówi nasze źródło pracujące przy produkcji. Polsat mówi kategorycznie stop.

Cóż, nie można dogodzić wszystkim.

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 31.12.09, 11:03

La Toya juz Polsce... :blink:

CZWARTEK 31.12.2009
PRZYJECHAŁA!

La Toya Jackson jest już w Polsce. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami gwiazda przyleciała dziś wieczorem, aby spokojnie przygotować się do występu.

Otoczona ochroniarzami szybko udała się do hotelu i nie chciała rozmawiać z dziennikarzami. Udzieliła tylko kilku zdawkowych odpowiedzi i oczywiście ogłosiła, że bardzo cieszy się, że jest w Warszawie.

La Toya miała twarz zakrytą ciemnymi okularami i mocno nasuniętą na czoło czapką z daszkiem.

Przypomnijmy, nasz informator jako pierwszy doniósł, że sobowtórka Ibisza wystąpi razem z nim na scenie w Sylwestra. Krzysio starał się obrócić to w żart, ale wyszło mu jakoś nieszczerze...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 31.12.09, 11:05

CZWARTEK 31.12.2009
Dostanie 100 tysięcy dolarów za... POLICZENIE DO 10!

Obrazek

Rodzeństwo Michaela Jacksona chyba jeszcze nigdy nie zarabiało takich pieniędzy, jak po śmierci ich sławnego brata. Kto by jednak pomyślał, że najlepszy biznes będzie na tym robiła jego starsza siostra, La Toya?

Kilka dni temu Fakt donosił, że gwiazda dostanie 100 tysięcy dolarów za wykonanie dwóch piosenek. Zajęłoby jej to jakieś 10 minut. Okazuje się, że piosenkarka nie będzie musiała się "wysilać" aż tak bardzo. W swoim najnowszym wpisie na wideoblogu nagranym w warszawskim hotelu twierdzi, że za te pieniądze jedynie... odliczy sekundy do północy!

Witajcie, jestem właśnie w Polsce. Dopiero co weszłam do swojego pokoju – informuje swoich fanów La Toya. Przyleciałam tutaj, by odliczyć sekundy do Nowego Roku. Plotka głosi, że robię jakieś show, albo koncert, ale to nie prawda.

Żeby nie było wątpliwości, powtórzyła to potem drugi raz. Polecamy ten krótki klip - dla momentu, w którym La Toya wystraszyła się własnego odbicia w szybie.

ZOBACZ:
La Toya Jackson w pokoju hotelowym

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 31.12.09, 11:16

Za tyle pieniedzy, ktore otrzyma, to powinna zaspiewac te dwie piosenki :oops:
BTW - niezly zarobek za odliczanie sekund przed polnoca.... :fiufiu:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 02.01.10, 01:12

:pajac: Wcale nie sa do siebie podobni... :blink:

PIĄTEK 01.01.2010
Ibisz czy La Toya? PORÓWNAJ!

Podczas wczorajszej imprezy sylwestrowej Polsatu w Warszawie Krzysio Ibisz musiał zmierzyć się ze swoimi koszmarami i stanął na scenie obok La Toyi Jackson. Miało to pewnie świadczyć o jego dystansie do siebie, który ostatnio manifestuje (zobacz: Ibisz o okładce: "GUL MI SKOCZYŁ!" ). W każdym razie wszyscy mogli ich sobie wreszcie porównać na żywo. Jak wrażenia?

Mina Ibisza ma mówi: "Zobaczcie, wcale nie jestem do niej podobny!". Przekonał Was?

(Przypomnimy tylko, że Krzysiek ma 44 lata, La Toya 53. Żadne z nich nie przyznało się dotąd do operacji plastycznych...)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 02.01.10, 15:59

o kurka!
ale w dupe jej wlazi... normalnie pajac... cichopkowa olal na maksa,
plecami do niej, wpatrzony jak w obrazek w tego odrestaurowanego
antyka...

BTW... przy niej wyglada jak jej wujek albo cus :fiufiu:

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 03.01.10, 15:26

Ogladalam powtorke i musze stwierdzic, ze Ibisz wygladal bardzo niekorzystnie w ten sylwestrowy wieczor/noc... :woot: po co on tak strasznie krzyczal (az ochrypl) :oops: od tego jest mikrofon...
Czekalam, aby zobaczyc kiecke La Toyii, ale zmieniono prawdopodobnie plany, lub Polsat nie chcial jej zaplacic za nia tyle kasy plus gaza, plus hotel itd..... :fiufiu:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 03.01.10, 17:37

Zapomnialam dodac, ze smiesznie to wygladalo jak Ibisz wprowadzal i wyprowadzal za raczke ze sceny La Toye, prowadzacy byli jacys pogubieni i przekrzykiwali sie nawzajem, :woot: a w ogole to po co 4 osoby prowadzily ten program... :oops:
Artysci nie za bardzo dobrani, podobala mi sie Gorniak (ze wzgledu na jej glos) oraz Szwedka 'September', ktora jako jedna potrafi spiewac bezblednie po angielsku... :wub:

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 03.01.10, 23:07

nie ogladalam... nagralam... gdy przelece speedem nagranie wypowiem sie :D

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 22.01.10, 13:35

:w00t: normalnie mnie powalilo
reggi niby mamy tanczyc do Krzysia :blink:

Earl Jacob 'Krzysztof'

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 22.01.10, 13:48

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 29.01.10, 12:23

PIĄTEK 29.01.2010
IBISZ WRACA do... "Czaru par"!

Obrazek

To już będzie naprawdę ciężko przebić... Polsat postanowił odkurzyć popularny 17 lat temu teleturniej Czar par. Oczywiście z Krzysiem Ibiszem jako prowadzącym. Szkoda byłoby zmarnować wysiłek, jaki wkłada w to, by być wiecznie młodym. Po "pompowaniu ust pompką" zainteresował się ponoć dietą makrobiotyczną...

Widzowie, którzy pamiętają pierwsze edycje Czaru Par mogą się nawet nie zorientować, że mają do czynienia z kilkanaście lat starszym Krzysiem. Przypomnijmy - od zakończenia jego emisji minęło już 14 lat...
Sądzę, że Krzysztof dostanie ten program
- mówi Życiu na gorąco pracownik Polsatu. Trzeba przyznać, że jako showman sprawdza się doskonale.

Też tak uważacie?
Korzystając z okazji porównajmy dzisiejszego Krzysztofa z tym sprzed lat. Który bardziej się Wam podoba?

Obrazek

-Oscar Wilde-

Wróć do „Klub Wielce Wiernych”