Ibisz... co piszczy w jego życiu

Tu możesz czcić swojego idola - miejsce dla prawdziwych wielbicieli.

Moderatorzy: Livia, Otol

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Ibisz... co piszczy w jego życiu

Postautor: Livia » 21.08.09, 17:50

... był moim faworytem, i tak już z przyzwyczajenia czytam
co u niego piszczy i dziele się z wami.... :bum:
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Re: Ibisz... co piszczy w jego życiu

Postautor: Livia » 21.08.09, 17:52

Wysłany: Wto, 30.06.2009,

Muszą przeprosić Ibisza!

Redaktor naczelny pisma "Twoje Imperium" oraz TVP SA mają przeprosić Krzysztofa Ibisza za pisanie o rzekomej "zmianie orientacji seksualnej" popularnego prezentera i zapłacić mu łącznie 80 tys. zł - orzekł w środę prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie

Sąd utrzymał w mocy zasadniczą część wyroku I instancji.

Latem 2004 r. kolorowy tygodnik zamieścił na pierwszej stronie zdjęcie Ibisza z tytułem "Mieszka z nim; flirtuje z nią". W tekście podano wiele szczegółów z życia prywatnego Ibisza, pisano m.in. o jego rozwodzie. Donosząc, że mieszka z kolegą, pisano, że spotyka się z "panią Anią". Informację powtórzył program TVP "Teleplotki".

Ibisz wytoczył za to proces cywilny o ochronę dóbr osobistych. Żądał zakazania tym mediom dalszego pisania o nim, oraz 200 tys. zł zadośćuczynienia.

W listopadzie 2006 r. Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał wydawcy i redaktorowi naczelnemu pisma - Jerzemu Gonczarskiemu oraz zarządowi TVP i redaktorowi "Teleplotek" - Sławomirowi Kozłowskiemu opublikowanie przeprosin za "bezprawne zamieszczenie godzących w dobre imię powoda informacji dotyczących intymnej sfery jego życia". Pomniejszył jednak kwotę żądanego zadośćuczynienia i zasądził 20 tys. zł od gazety i jej naczelnego oraz 15 tys. zł od TVP.

"Pozwany musi oswoić się z tym, że piszą o nim media" - stwierdził sąd okręgowy w pisemnym uzasadnieniu wyroku.

Nie pogodziły się z nim obie strony procesu i wniosły apelację, które w środę zbadał warszawski SA. Mec. Maciej Ślusarek domagał się podniesienia sumy zadośćuczynienia, bo - jak przekonywał -przyznana kwota "nie spełnia oczekiwań jego klienta".

Odnosząc się do istoty sprawy, mec. Ślusarek mówił o nowym pojęciu "komercjalizacji popularności", istotnej dla takich osób publicznych, jak właśnie Ibisz - prezenter TV, dla którego popularność to wymiar obecności na rynku.

"Krzysztof Ibisz oswoił się z artykułami na swój temat - że jego program jest lepszy czy gorszy, o tym czy wyrzucą go z Polsatu, albo jak było na ślubie czy urodzinach syna. Ale ten tekst był inny. Dotyka najintymniejszych sfer życia" - przekonywał.

Zdaniem adwokata, zasądzenie tak niskiej kwoty, to "kompromitacja wymiaru sprawiedliwości". "To tak, jakby powiedzieć: piszcie wszystko, co wam ślina na język przyniesie" - przekonywał dodając, że wydawcy kolorowej prasy sami przyznają, iż kwoty rzędu stu tysięcy "wpuszcza się w koszty" kontrowersyjnej publikacji o znanej osobie. "Tutaj poszła w świat informacja, której skutków nawet przeprosiny i zadośćuczynienie nie przekreślą" - dodał mec. Ślusarek.

Pełnomocnik redaktora naczelnego pisma "Twoje Imperium" nie wierzył, by publikacja rzeczywiście wyrządziła krzywdę Ibiszowi. "Nie zgadzam się, by dziś, w tak nowoczesnym kraju jak Polska, słowo gej uważać za równie obraźliwe jak złodziej czy pijak. Sąd także nie powinien godzić się na takie rozumienie sprawy" - mówił mec. Michał Jaworski.

Powoływał się on na Kodeks Honorowy Boziewicza, który wprowadził pojęcie zdolności honorowej. "Co by było, gdyby o mnie napisano w takiej gazecie, że zdradzam żonę? Nic by nie było, bo uważam, że gazety takie, jak Fakt, Super Express czy Twoje Imperium nie mają zdolności honorowej i z nimi się nie procesuje. Nikt z mojej rodziny nawet nie bierze ich do ręki" - zapewniał.

"Rażąco naruszono prawo powoda do prywatności i intymności" - stwierdził sąd apelacyjny. W ustnym uzasadnieniu wyroku podkreślono, że choć polskie społeczeństwo uchodzi za konserwatywne, to nie można uznawać za pejoratywne informacji dotyczących orientacji seksualnej - "mimo że część obywateli może tak uważać".

Wyrok jest prawomocny. Ibiszowi i Gonczarskiemu przysługuje jeszcze kasacja do Sądu Najwyższego. Nie wiadomo, czy skorzystają z tego prawa.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 21.08.09, 17:52

Kochający synek

Sami nie wiemy, co o tym myśleć Krzysztof Ibisz w dniu swoich 43 urodzin kupił ogromny bukiet róż i pojechał do swojej mamy, aby podziękować jej za wszystko, co dla niego zrobiła. Wszystko byłoby w porządku, w końcu to piękny gest, gdyby nie to, że prezenter postanowił o tym zawiadomić Fakt

W ten szczególny dla mnie dzień odwiedziłem mamę i wręczyłem jej kwiaty. Chciałem jej w ten sposób podziękować za to, że mnie urodziła i wychowała powiedział tabloidowi.

A naszym zdaniem Krzysio przy okazji chciał się trochę polansować. Widocznie zdał sobie sprawę z tego, że już stracił zainteresowanie młodych kobiet oglądających telewizję i próbuje podbić serca ich mam.

Nam takie pokazówki wydają się po prostu żałosne, ale może na kogoś to podziała.

Poniżej prezentujemy zdjęcia Krzysia, które pojawiły się w Fakcie Pokażcie swoim mamom

Z ostatniej chwili: wyszło szydło z worka! Ibisz będzie twarzą kampanii reklamowej nowego dodatku do Faktu Gwiazdy. Ręka rękę myje

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 22.08.09, 17:40

ŚRODA 30.07.2008
Ibisz zagra w "M jak miłość"!

Patrząc na sztucznie uśmiechniętego Ibisza prowadzącego głupawe show, mało kto uświadamia sobie, że ten przesłodzony prezenter jest z wykształcenia aktorem, absolwentem łódzkiej filmówki. Fakt donosi, że stanął wreszcie przed swoją życiową szansą - dostał propozycję zagrania w M jak miłość. To zdumiewające, jak trudno musi być twórcom serialu znaleźć odtwórców ról. Po zaangażowaniu Ibisza pozostają już chyba tylko łapanki na ulicach.
Łepkowska musi mieć naprawdę za dużo pieniędzy, skoro z takim rozmachem wyrzuca je w błoto. Za rolę w M jak miłość prezenter ma dostawać... 50 tysięcy złotych miesięcznie! Nie wiadomo, jak długo, ale tabloid twierdzi, że z cała pewnością nie będzie to epizod.
A akurat w epizodach Ibisz na największą wprawę - pokazał się w Plebanii, Pensjonacie pod Różą i Świecie według Kiepskich. Ciekawe swoją drogą, czy do M jak miłość wkręciła go Cichopek. Bo tak się składa, że postać, w którą wcieli się Ibisz, pojawi się w otoczeniu serialowej Kingi.
Tak działa show-biznes - ona go wkręci tu, on ją potem gdzie indziej. A efekt jest taki, że wszyscy musimy później oglądać te manekiny.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Zobacz jak Ibisz lansuje się na molo

Obrazek

Ileż on ma na sobie! I nie chodzi wcale o liczbę ubrań, ale o ich cenę - 10 000 zł. Krzysztof Ibisz (42 l.) na sopockim molo popisywał się modnymi ciuchami! A musiały być na tyle skąpe, by publiczność zobaczyła też jego bicepsy, wypracowane na lekcjach z prywatnym trenerem. Gwiazdor Polsatu wyraźnie chce dać do zrozumienia, że rozpoczął nowy okres w życiu!

Jeżeli ktoś jeszcze pamięta plotki na temat zabiedzonego Krzysztofa Ibisza, niech szybko o nich zapomni. Trud włożony w codzienne treningi nie poszedł na marne. Dzisaj Ibisz wygląda idealnie, o czym informuje Fakt.

Gwiazdor przebywa w Sopocie, do którego przyjechał, aby poprowadzić koncert Przebojowe lato. Wcześniej jednak przespacerował się sopockim molo. Miał się czym pochwalić. Odpowiednia koszulka eksponowała bicepsy prezentera i jego płaski brzuch. Lekka opalenizna, dobrze zrobione włosy i uśmieszek pewnego siebie faceta.

Fakt wyliczył, że oprócz młodego wyglądu Ibisz szpanował ubraniami i dodatkami za 10 tys. złotych. Spodnie Diesla, buty Converse, markowy zegarek, i pasek ach, ten pasek firmy Dsquared, który dodał tyle szyku prezenterowi. Za, bagatelka, 1200 złotych.

Obrazek

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

poniedziałek [08.12.2008, 23:24]

Ibisz ma kochankę?!

Krzysztof Ibisz (43 l.) uchodził za jednego z najbardziej lubianych przez starsze panie prezenterów w kraju. Trudno powiedzieć, czy popularności przysparzają mu wystudiowane miny, czy słodki uśmieszek emerytowanego boksera (jeśli nie wiecie o co chodzi obejrzyjcie kiedyś "Kłamczucha"), ale coś sprawia, że gdy na ekranie pojawia się "Krzysio" , słupki oglądalności rosną, a on sam ma opinię "wymarzonego zięcia".

Zdający sobie z tego sprawę Ibisz, już jakiś czas temu postawił na gwiazdorskie "must-have" - wysportowane ciało, modne ubrania i przyjaźń z tabloidami to od kilku lat nieodzowne atrybuty prowadzącego "Jak Oni śpiewają".

Jedynym co przeszkadzało mu dotychczas w wizerunku celebryty - casanovy z prawdziwego zdarzenia, było małżeństwo z serialową aktorką Anną Nowak (42 l.).
Jednak i tenwizerunkowy problem profesjonalista Krzyś postanowił rozwiązać.

Magazyn SHOW donosi, że gdy gwiazda niemieckiego tasiemca "Lindenstrasse" wreszcie na stałe wróciła do Polski zastała ... pusty dom. Krzyś, jak na "prawdziwego twardziela" przystało, wyprowadził się "po angielsku"! Zostawił żonę z małym dzieckiem!

Żeby było bardziej żenująco... okazuje się, że "samiec alfa" Krzyś ma o wiele młodszą kochankę!!! Przecież w mniemaniu wszystkich niespełnionych, podstarzałych twardzieli o męskości stanowi kochanka a im młodsza, tym męskość większa

Wszystko wskazuje na to , że takie właśnie wzorce bycia prawdziwym mężczyzną wziął sobie do serca Krzyś. Znajomi z jego otoczenia zdradzili "Show", że nie próżnował podczas nieobecności matki jego drugiego dziecka.

"(...) prawdziwą przyczyną rozpadu małżeństwa [Ibiszów] jest inna kobieta. Dużo od niego młodsza, bardzo atrakcyjna. To z jej pojawieniem łączy się również zamiłowanie prezentera do młodzieżowego stylu ubierania się oraz pedantyczna dbałość o zachowanie wysportowanej sylwetki" donosi dzisiejsze Show.

Niestety jeszcze nie wiemy, kim jest dziewczynka, dla której "amant" postanowił rozbić rodzinę.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 22.08.09, 17:41

WTOREK 16.12.2008
Kim jest asystentka Ibisza?

Pod koniec listopada opublikowaliśmy zdjęcia młodej asystentki Krzysztofa Ibisza. Dziewczyna nie odstępuje go ostatnio na krok podczas prowadzonych przez niego imprez. Skąd się wzięła?
Obrazek
Obrazek
To Paulina Piosik, 21 latka z Wrocławia. Studiuje dziennikarstwo na tamtejszym uniwersytecie. Jak informuje serwis Coverstory.pl, dziewczyna od dawna jest wielką fanką Ibisza. Serwis dotarł do maili wysyłanych przez Piosik do jego oficjalnego fan klubu, opublikowanych później na jego stronie. Pisze w nich o swojej fascynacji "Krzysiem" i o tym, jak dostała się do prowadzonego przez niego teleturnieju, Gra w ciemno.
Uwaga - to prawdziwe cytaty. Nie do wiary, ale ta dziewczyna naprawdę coś takiego napisała:
Wybranie odpowiedniej garderoby, żeby jakoś wypaść przy Krzysiu, który zawsze wygląda jak z żurnala zajęło mi tydzień. Dzień przed nagraniem nie mogłam spać i jeść. Nie docierało do mnie, że uścisnę dłoń człowiekowi, który jest tak znamienitą postacią polskiego ekranu, uhonorowany setką nagród i uwielbiany przez rzesze fanów. Czułam się, jak we śnie. Dalej jest jeszcze lepiej:
Serce z sekundy na sekundę waliło mi coraz mocniej, wydawało mi się, że nawet je słychać. Aż nagle całkowicie chyba przestało bić. Wtedy właśnie do studia wszedł Krzysiu. Widownia zaczęła bić brawo. On powiedział do nich kilka słów, po czym ku mojemu przerażeniu ruszył w moją stronę. Kolana mi się ugięły, gdy podszedł do mnie i z takim uśmiechem, jakiego jeszcze nigdy nie widziałam przywitał się ze mną. Swoim wzrokiem objął mnie całą, po czym podał mi dłoń. Zobaczył, że jestem zestresowana i szepnął mi na ucho, że on tak tylko groźnie wygląda. Zażartował jeszcze parę razy i rozpoczęliśmy grę. Nie czułam już w ogóle dystansu, jaki nas dzielił. Wydawało mi się, że siedzę z wieloletnim przyjacielem, a nie Gwiazdą ["gwiazdą" napisała z wielkiej litery, żeby jeszcze bardziej podkreślić swój szacunek do "Krzysia"]. Podczas nagrania wiele razy się śmialiśmy i żartowaliśmy, że zrobimy razem nawet imprezę urodzinową, bo obchodzimy je tego samego dnia 25, tylko miesiąc nas różni (Krzysiu jest z lutego, a ja ze stycznia). Dzięki niemu wygrałam 23 tysiące złotych, czyli kwotę, o jakiej nawet nie marzyłam przychodząc do programu. Choć po nagraniu zostałam tak szybko zabrana na setkę, że nie zdążyłam nawet podziękować Krzysiowi i poprosić go o autograf, to jestem przeszczęśliwa, że mogłam poznać go osobiście i rozmawiać z nim aż półtorej godziny!
Krzysiek Ibisz ma szczęście. Jakaś część polskich kobiet ma do niego wyraźnie słabość, choć w oczach ich facetów nie uchodzi za rywala. Małaszyński, Zakościelny, nawet Prokop - ok. Ale Ibisz?

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

piątek [05.12.2008, 02:18]

Asystentka Ibisza to fanatyczka!

Kilka dni temu redakcja Pudelka opublikowała zdjęcia tajemniczej asystentki Krzysztofa Ibisza. Dziewczyna bardzo sumienie wykonywała swoje obowiązki cały czas stała tuż przy nim, była wpatrzona jak w obrazek i podawała wodę oraz ciastka.

Zaintrygowało nas, że osoba na zdjęciach nie pasowała do żadnej z oficjalnie znanych asystentek gwiazdora.

Prowadzeni dziennikarską ciekawością postanowiliśmy sprawdzić kim jest. Zaczęliśmy od ustalenia personaliów ślicznej nieznajomej. Jeden z naszych czytelników napisał, że nazywa się Paulina Piosik, urodziła się 25 stycznia 1987 roku i studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim. Wszystkie informacje potwierdziliśmy na jej oficjalnej stronie.

Na dalszych etapach naszego śledztwa odkryliśmy naprawdę szokujące fakty dotyczące młodej asystentki Ibisza. Okazało się, że dziewczyna traktuje swojego pracodawcę niczym bóstwo. To niemalże fanatyczna wyznawczyni mistrza telewizyjnej rozrywki!!!

Oto fragmenty listu jaki napisała do fanklubu gwiazdora. Opisuje w nim całą historię swojej znajomości z Krzysztofem. Zaczyna od okresu, kiedy tylko marzyła by go zobaczyć na żywo:

Co roku we Wrocławiu w Hali Ludowej organizowane są Targi Ślubne. Moja firma również dostała zaproszenie i szef stwierdził, że nie może nas tam zabraknąć. Jako najmłodsza z załogi dostałam bojowe zadanie aranżacji naszego stoiska. Jakież było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłam, że znajduje się ono tuż obok sceny. Moja radość nie wynikała z tego, że więcej ludzi skorzysta z naszych usług tylko z tego, że będę tak blisko człowieka, którego od lat podziwiałam i który miał istotny wpływ na moją decyzję o przyszłym zawodzie. Krzysiu Ibisz tego dnia tryskał radością i humorem. Zauroczyła mnie jego naturalność i spontaniczność. Zrobiłam mu chyba z setkę zdjęć, ale niestety nie udało mi się z nim osobiście porozmawiać i nawet nie przypuszczałam, że to może się kiedyś wydarzyć.

Następnie opisuje jak zgłosiła się do teleturnieju Gra w ciemno&. Akapit o pozytywnym przejściu eliminacji, kończy się tak:

Obrazek

-Wybranie odpowiedniej garderoby, żeby jakoś wypaść przy Krzysiu, który zawsze wygląda jak z żurnala zajęło mi tydzień. Dzień przed nagraniem nie mogłam spać i jeść. Nie docierało do mnie, że uścisnę dłoń człowiekowi, który jest tak znamienitą postacią polskiego ekranu, uhonorowany setką nagród i uwielbiany przez rzesze fanów. Czułam się, jak we śnie.

Paulina wygrała w teleturnieju 23 000 zł, ale do końca życia zapamiętała zupełnie co innego:

-Serce z sekundy na sekundę waliło mi coraz mocniej, wydawało mi się, że nawet je słychać. Aż nagle całkowicie chyba przestało bić. Wtedy właśnie do studia wszedł Krzysiu. Widownia zaczęła bić brawo. On powiedział do nich kilka słów, po czym ku mojemu przerażeniu ruszył w moją stronę. Kolana mi się ugięły, gdy podszedł do mnie i z takim uśmiechem, jakiego jeszcze nigdy nie widziałam przywitał się ze mną. Swoim wzrokiem objął mnie całą, po czym podał mi dłoń. Zobaczył, że jestem zestresowana i szepnął mi na ucho, że on tak tylko groźnie wygląda. Nie czułam już w ogóle dystansu, jaki nas dzielił. Wydawało mi się, że siedzę z wieloletnim przyjacielem, a nie Gwiazdą. …jestem przeszczęśliwa, że mogłam poznać go osobiście i rozmawiać z nim aż półtorej godziny!

Po powrocie do domu Paulina zapisała się do fanklubu. Opis swojej "życiowej przygody" z Krzysiem kończy zdaniem:

Krzysiu dziękuję za to, że jesteś!

Obrazek

Jesteście w szoku? My naprawdę zaczęliśmy obawiać się o Krzysztofa. Paulina jest ładna, wygląda na miłą i mądrą dziewczynę, jednak tym listem nas przeraziła. Gdyby ktoś napisał coś podobnego do CoverStory i chciałby z nami pracować.... natychmiast byśmy odmówili doradzając jednocześnie kontakt ze specjalistą. Cenimy lojalnych i oddanych pracowników, ale fanatyków się boimy. Po takim liście nikt pracy w redakcji by nie dostał. Listu też byśmy nie opublikowali - w obawie przed posądzeniem o kompleksy i zarzutami, że robimy ludziom wodę z mózgu.

Może to my jacyś dziwni jesteśmy bo nie mamy żadnych idoli i dlatego poziom fascynacji bardzo młodej i ładnej dziewczyny nie mieści nam się w głowie?

Zupełnie nic z tego nie rozumiemy. Paulina u Ibisza pracuje, a tekst wisi na stronie ibisz.info. Zatem Krzysztof musi znać jej prawdziwe oblicze i dlaczego on się nie boi? Rozumiecie o co tu chodzi? My naprawdę nie.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Odwołał spotkanie w WigilięPierwszy kryzys u Ibisza
31.12.2008, 03:33
Miały być urocze święta w rodzinnej atmosferze, ale zamiast karpia i pierogów wyszedł klops!

Krzysztof Ibisz (43 l.) tę Wigilię miał spędzić ze swą mamą i rodziną swojej uroczej asystentki Pauliny (21 l.). Do spotkania jednak nie doszło. Ibisz odwołał wszystko dosłownie w ostatniej chwili! Swoim zachowaniem wywołał zdumienie rodziny i sprawił przykrość zafascynowanej gwiazdorem dziewczynie. Dlaczego to zrobił?

Choć Krzysztof nie jest jeszcze rozwiedziony z Anną Nowak-Ibisz (42 l.), w te święta nie miał zamiaru udawać, że wszystko jest w porządku. Mimo że bardzo kocha swego małego synka Vincenta (2 l.) zdecydował, że do świątecznej kolacji zasiądzie z rodziną swojej asystentki – o czym pisaliśmy kilka dni temu.

To miało być pierwsze spotkanie w tak dużym gronie. Oprócz mamy dziewczyny do Warszawy mieli przyjechać ukochani dziadkowie Pauliny. Wszyscy z napięciem czekali na ten wieczór. Mama i babcia młodej asystentki zajęły się szykowaniem wigilijnych potraw. Miało być pięknie i świątecznie...
Wystarczył jeden telefon, by cały plan runął. Krzysztof poinformował matkę swojej nowej sympatii, że takie spotkanie to za duże ryzyko dla jego medialnego wizerunku. Dał też do zrozumienia, że podejrzewa, iż to ktoś z rodziny Pauliny poinformował media o wigilijnych planach gwiazdora...
Rodzina dziewczyny była mocno zdziwiona telefonem Krzysztofa. Wszyscy byli już przygotowani na to, że spędzą święta z mężczyzną, którym zafascynowana jest ich córka i wnuczka. Zwłaszcza dziadkowie Pauliny źle przyjęli tę wiadomość – było im bardzo przykro. W końcu po raz pierwszy mieli się spotkać z Ibiszem i do tego w tak wyjątkowym momencie.

Jednak nie tylko rodzina Pauliny znalazła się w niezręcznej sytuacji. Między młotem a kowadłem jest teraz ona sama. Dziewczyna ma świadomość tego, że choć chce być jak najbliżej swojego szefa, to jej rodzina może go nie zaakceptować po takim afroncie.
Jakiś czas temu Fakt jako pierwszy napisał o tym, że Krzysztof postanowił się rozwieść ze swą drugą żoną, Anną Nowak-Ibisz. Wiadomość ta była sensacją na warszawskich salonach. Para uchodziła za zgodne małżeństwo.

Choć Anna pracowała jako aktorka przy niemieckiej produkcji serialowej i często nie było jej w domu, nikt nie spodziewał się, że Krzysztof będzie chciał się z nią rozwieść. Ludzie z otoczenia Anny twierdzili, że ona chce jeszcze walczyć o to małżeństwo. Krzysztof miał jednak inne plany. Dla niego drugie małżeństwo było już nie do uratowania. Prawie miesiąc temu wyprowadził się z domu i zamieszkał sam.

Od jakiegoś czasu pojawia się w towarzystwie swojej asystentki, młodej wrocławianki Pauliny. Dlatego te święta mieli spędzić razem, z jej rodziną i matką Krzysztofa. Ale nie wyszło. Czy ten pierwszy konflikt z nową rodziną będzie miał poważniejsze skutki? Czas pokaże.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 22.08.09, 17:42

Związek Krzysztofa Ibisza (42 l.) z jego asystentką -fanatyczką - Pauliną (21 l.) jeszcze na dobre się nie zaczął, a już przeżywa swój pierwszy kryzys.

"Fakt" donosi, że wbrew wcześniejszym doniesieniom pan Krzysztof nie usiadł przy wigilijnym stole z Pauliną i jej rodziną, gdyż w ostatnim momencie stwierdził, że wśród bliskich asystentki jest... donosiciel, który "sprzedał" "Faktowi" wszystkie szczegóły na temat świątecznych planów prezentera.

Nie ma co się dziwić, że takie zachowanie zszokowało wszystkich. Najbardziej ucierpieli oczywiście dziadkowie Pauliny, dla których wigilijne spotkanie z gwiazdorem miało być prezentem samym w sobie.

Zgryz ma teraz także fanatyczka - kocha Ibisza, ale jak tu być z facetem, który w ten sposób potraktował jej najbliższych. Wciąż nęka ją pytanie czy po takim zachowaniu oboje nie będą mieli przeciwko sobie całej jej rodziny?

Swoją drogą, tok rozumowania Krzysia naprawdę nas poraża. Nie starczyłoby nam palców obydwu rąk, żeby policzyć ile razy dziennikarz sam zaprzedał się "Faktowi". Tylko ostatnio dał się sfotografować w sklepie z zabawkami krzycząc tym samym: "Jestem dobrym tatą".

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 22.08.09, 17:42

Żona (właściwie już była) Krzysztofa Ibisza, Anna, zasłynęła w Polsce głównie rozebraniem się na okładce Vivy. Bardziej znana jest w Niemczech, gdzie przez 16 lat (!) grała Urszulę w znanej telenoweli Lindenstrasse.
Obrazek
Obrazek

Zachodnim fanom zdecydowała się pokazać znacznie więcej niż polskim. Na okładce niemieckiego Playboya z 1998 roku nikt jej nie zasłaniał...

Obrazek

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 22.08.09, 17:43

NIEDZIELA 04.01.2009
Szczęśliwy bo rozwiedziony?

Krzysztof Ibisz to osoba, którą rzadko (a może nawet wcale) można zobaczyć bez irytującego, przyklejonego uśmiechu. Nie wydaje Wam się, że zrobił się jeszcze szerszy, odkąd rozwiódł się z drugą żoną?
Wyraźnie widać to na zdjęciach zrobionych mu przez naszego czytelnika podczas prób do sylewstrowej imprezy. Przyjrzycie się - tak wygląda zadowolony z życia, wolny człowiek, który wygrał z łupieżem:

chyba nowa asystentka... albo zle widze

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Janiak o Ibiszu: W pewnym wieku tak nie wypada

Olivier Janiak w rozmowie z Kubą Wojewódzkim dał się naciągnąć na rozmowę o modzie. Bo od czego można zacząć pogawędkę z "Olim", jak pieszczotliwie nazwał go prowadzący?

Janiak jakoś nie chciał omawiać stylu kolegów po fachu, ale mimochodem wypowiedział się o stylu Krzysztofa Ibisza. Stwierdził - nie bez racji zresztą - że w pewnym wieku pewnych rzeczy robić nie wypada, że nie ma co silić się na bycie młodszym i fajniejszym, niż w rzeczywistości. Czy miał też na myśli te idiotyczne gesty, którymi Ibisz raczy nas podczas Jak Oni śpiewają?

Zdaniem Janiaka prezenter ima się wszystkiego, co możliwe. Tylko
dlaczego ktoś to głośno powiedział dopiero w czwartej edycji?

szkoda ze ten janiak ze mna nie gadal... juz od 2 edycji mowie, ze przyglupie gesty i teksty wali w tym JOS..

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Kłamczuch
program rozrywkowy, Polska, 2008
prow. Krzysztof Ibisz

Zabawa oparta na strategii, taktyce i kłamstwach. Sześciu uczestników odpowiada na wyświetlające się na pulpicie pytania. Wśród graczy znajduje się osoba, która oprócz pytań widzi poprawne odpowiedzi - to kłamczuch. Kłamczuch wykorzystując podpowiedzi, zachowując twarz pokerzysty musi pozostać w grze jak najdłużej, a jednocześnie zebrać na swoim koncie zadowalającą go sumę. Po każdej rundzie pytań gracze eliminują jedną z osób. W finale pozostaje tylko dwoje graczy, a każdy z nich wie, kto jest Kłamczuchem. Teraz właściwego wyboru musi dokonać publiczność. Widzowie w studiu cały czas próbują rozwikłać zagadkę, który spośród graczy oszukuje? Zdemaskowany Kłamczuch traci wszystko. Jeżeli jednak przetrwa, zostaje zwycięzcą.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Zatroskany ojciec o przyszłym zięciu
Ibisz to nie facet dla mojej córki!
24.01.2009, 02:40
Ojciec boi się, że prezenter wykorzysta Paulinę (22 l.) i złamie jej serce. Nie takiego zięcia sobie wymarzył

To był dla niego prawdziwy szok. Kiedy Zygmunt Piosik otworzył Fakt i przeczytał, że jego córka ma romans z Krzysztofem Ibiszem (44 l.), nie mógł w to uwierzyć.

To był dla mnie szok. Moja ukochana córeczka została kochanką faceta, który jest w moim wieku kręci z niedowierzaniem głową ojciec Pauliny. Wychowałem ją na porządną dziewczynę. Nie mogę patrzeć, jak marnuje sobie życie u boku kogoś, z kim nie czeka ją żadna przyszłość. Przecież to rozwodnik, któremu rozpada się już drugie małżeństwo! Moja córka zasługuje na kogoś lepszego niż podstarzały lowelas, który wykorzysta ją i porzuci zwierza się pan Zygmunt.

Na początku grudnia gruchnęła wieść, że gospodarz polsatowskiego Jak oni śpiewają po raz drugi się rozwodzi. Jego związek z Anną Nowak-Ibisz (43 l.) zakończył się porażką. Dwa tygodnie później wyszło na jaw, że Ibisz jest bardzo blisko ze swoją asystentką Pauliną, młodszą od niego o ponad 20 lat. Studentka trzeciego roku dziennikarstwa we Wrocławiu zawróciła w głowie prezenterowi.
Odkąd pan Zygmunt dowiedział się o tym, drży o los Pauliny. Jak sam mówi, jego córka jest dla niego wszystkim, i to mimo że ich kontakty nie wyglądają ostatnio najlepiej.

Rok temu odszedł bowiem od jej matki i związał się z inną kobietą. Kiedy wyjechał do pracy za granicę, jego kontakty z córką się popsuły. Piosik zapewnia jednak, że los Pauliny zawsze leżał mu na sercu.

Ona ma do mnie żal i staram ją zrozumieć wyjaśnia. Musi jednak pamiętać, że jestem jej ojcem i bardzo się o nią martwię. Nie chce odbierać ode mnie telefonów, dlatego za pośrednictwem Faktu chcę powiedzieć: kocham cię, Paulinko. Błagam, nie wiąż się z Krzysztofem Ibiszem, bo to nie jest facet dla ciebie. Nie chcę, żebyś cierpiała!

Pan Zygmunt nie może pogodzić się z tym, że o romansie jego córki z Ibiszem rozpisują się plotkarskie portale internetowe. Nie mogę czytać tych paskudnych komentarzy, które piszą ludzie na temat Pauliny załamuje ręce ojciec. I to wszystko przez Ibisza. Ludzie jej nie znają, a wyzywają ją od najgorszych. Ja znam swoją córkę i wiem, że to dobra, uczciwa i porządna dziewczyna, a nie jakaś pierwsza lepsza, która z byle kim pójdzie do łóżka mówi Piosik i chowa twarz w dłoniach.

Paulina zawsze była skromna i nieśmiała. Jednak odkąd wyjechała do Warszawy, bardzo się zmieniła. Ibisz zawrócił jej w głowie i omotał ją. Jest zaślepiona. Jako jej ojciec czuję się w obowiązku, by ją ostrzec przed zmanierowanym gwiazdorem, któremu zależy tylko na przygodzie z dużo od niego młodszą i ładną dziewczyną! kończy swoje zwierzenia pan Zygmunt.

Czy córka zdecyduje się posłuchać jego rad? Czas pokaże.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

To Paulina Piosik, 21 latka z Wrocławia. Studiuje dziennikarstwo na tamtejszym uniwersytecie. Jak informuje serwis Coverstory.pl, dziewczyna od dawna jest wielką fanką Ibisza. Serwis dotarł do maili wysyłanych przez Piosik do jego oficjalnego fan klubu, opublikowanych później na jego stronie. Pisze w nich o swojej fascynacji "Krzysiem" i o tym, jak dostała się do prowadzonego przez niego teleturnieju, Gra w ciemno.
Uwaga - to prawdziwe cytaty. Nie do wiary, ale ta dziewczyna naprawdę coś takiego napisała:
Wybranie odpowiedniej garderoby, żeby jakoś wypaść przy Krzysiu, który zawsze wygląda jak z żurnala zajęło mi tydzień. Dzień przed nagraniem nie mogłam spać i jeść. Nie docierało do mnie, że uścisnę dłoń człowiekowi, który jest tak znamienitą postacią polskiego ekranu, uhonorowany setką nagród i uwielbiany przez rzesze fanów. Czułam się, jak we śnie.
Dalej jest jeszcze lepiej:
Serce z sekundy na sekundę waliło mi coraz mocniej, wydawało mi się, że nawet je słychać. Aż nagle całkowicie chyba przestało bić. Wtedy właśnie do studia wszedł Krzysiu. Widownia zaczęła bić brawo. On powiedział do nich kilka słów, po czym ku mojemu przerażeniu ruszył w moją stronę. Kolana mi się ugięły, gdy podszedł do mnie i z takim uśmiechem, jakiego jeszcze nigdy nie widziałam przywitał się ze mną. Swoim wzrokiem objął mnie całą, po czym podał mi dłoń. Zobaczył, że jestem zestresowana i szepnął mi na ucho, że on tak tylko groźnie wygląda. Zażartował jeszcze parę razy i rozpoczęliśmy grę.
Nie czułam już w ogóle dystansu, jaki nas dzielił. Wydawało mi się, że siedzę z wieloletnim przyjacielem, a nie Gwiazdą ["gwiazdą" napisała z wielkiej litery, żeby jeszcze bardziej podkreślić swój szacunek do "Krzysia"]. Podczas nagrania wiele razy się śmialiśmy i żartowaliśmy, że zrobimy razem nawet imprezę urodzinową, bo obchodzimy je tego samego dnia 25, tylko miesiąc nas różni (Krzysiu jest z lutego, a ja ze stycznia). Dzięki niemu wygrałam 23 tysiące złotych, czyli kwotę, o jakiej nawet nie marzyłam przychodząc do programu. Choć po nagraniu zostałam tak szybko zabrana na setkę, że nie zdążyłam nawet podziękować Krzysiowi i poprosić go o autograf, to jestem przeszczęśliwa, że mogłam poznać go osobiście i rozmawiać z nim aż półtorej godziny!
Krzysiek Ibisz ma szczęście. Jakaś część polskich kobiet ma do niego wyraźnie słabość, choć w oczach ich facetów nie uchodzi za rywala. Małaszyński, Zakościelny, nawet Prokop - ok. Ale Ibisz?

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 22.08.09, 17:44

Kilka dni temu redakcja Pudelka opublikowała zdjęcia tajemniczej asystentki Krzysztofa Ibisza. Dziewczyna bardzo sumienie wykonywała swoje obowiązki – cały czas stała tuż przy nim, była wpatrzona jak w obrazek i podawała wodę oraz ciastka.

Zaintrygowało nas, że osoba na zdjęciach nie pasowała do żadnej z oficjalnie znanych asystentek gwiazdora.

Prowadzeni dziennikarską ciekawością postanowiliśmy sprawdzić kim jest. Zaczęliśmy od ustalenia personaliów ślicznej nieznajomej. Jeden z naszych czytelników napisał, że nazywa się Paulina Piosik, urodziła się 25 stycznia 1987 roku i studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim. Wszystkie informacje potwierdziliśmy na jej oficjalnej stronie.

Na dalszych etapach naszego śledztwa odkryliśmy naprawdę szokujące fakty dotyczące młodej asystentki Ibisza. Okazało się, że dziewczyna traktuje swojego pracodawcę niczym bóstwo. To niemalże fanatyczna wyznawczyni mistrza telewizyjnej rozrywki!!!

Oto fragmenty listu jaki napisała do fanklubu gwiazdora. Opisuje w nim całą historię swojej znajomości z Krzysztofem. Zaczyna od okresu, kiedy tylko marzyła by go zobaczyć na żywo:

Co roku we Wrocławiu w Hali Ludowej organizowane są Targi Ślubne. Moja firma również dostała zaproszenie i szef stwierdził, że nie może nas tam zabraknąć. Jako najmłodsza z załogi dostałam bojowe zadanie aranżacji naszego stoiska. Jakież było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłam, że znajduje się ono tuż obok sceny. Moja radość nie wynikała z tego, że więcej ludzi skorzysta z naszych usług tylko z tego, że będę tak blisko człowieka, którego od lat podziwiałam i który miał istotny wpływ na moją decyzję o przyszłym zawodzie. Krzysiu Ibisz tego dnia tryskał radością i humorem. Zauroczyła mnie jego naturalność i spontaniczność. Zrobiłam mu chyba z setkę zdjęć, ale niestety nie udało mi się z nim osobiście porozmawiać i nawet nie przypuszczałam, że to może się kiedyś wydarzyć.

Następnie opisuje jak zgłosiła się do teleturnieju
Gra w ciemno Akapit o pozytywnym przejściu eliminacji, kończy się tak:

Wybranie odpowiedniej garderoby, żeby jakoś wypaść przy Krzysiu, który zawsze wygląda jak z żurnala zajęło mi tydzień. Dzień przed nagraniem nie mogłam spać i jeść. Nie docierało do mnie, że uścisnę dłoń człowiekowi, który jest tak znamienitą postacią polskiego ekranu, uhonorowany setką nagród i uwielbiany przez rzesze fanów. Czułam się, jak we śnie.

Paulina wygrała w teleturnieju 23 000 zł, ale do końca życia zapamiętała zupełnie co innego:

Serce z sekundy na sekundę waliło mi coraz mocniej, wydawało mi się, że nawet je słychać. Aż nagle całkowicie chyba przestało bić. Wtedy właśnie do studia wszedł Krzysiu. Widownia zaczęła bić brawo. On powiedział do nich kilka słów, po czym ku mojemu przerażeniu ruszył w moją stronę. Kolana mi się ugięły, gdy podszedł do mnie i z takim uśmiechem, jakiego jeszcze nigdy nie widziałam przywitał się ze mną. Swoim wzrokiem objął mnie całą, po czym podał mi dłoń. Zobaczył, że jestem zestresowana i szepnął mi na ucho, że on tak tylko groźnie wygląda. Nie czułam już w ogóle dystansu, jaki nas dzielił. Wydawało mi się, że siedzę z wieloletnim przyjacielem, a nie Gwiazdą. jestem przeszczęśliwa, że mogłam poznać go osobiście i rozmawiać z nim aż półtorej godziny!

Po powrocie do domu Paulina zapisała się do fanklubu. Opis swojej "życiowej przygody" z Krzysiem kończy zdaniem:

Krzysiu dziękuję za to, że jesteś!

Jesteście w szoku? My naprawdę zaczęliśmy obawiać się o Krzysztofa. Paulina jest ładna, wygląda na miłą i mądrą dziewczynę, jednak tym listem nas przeraziła. Gdyby ktoś napisał coś podobnego do CoverStory i chciałby z nami pracować.... natychmiast byśmy odmówili doradzając jednocześnie kontakt ze specjalistą. Cenimy lojalnych i oddanych pracowników, ale fanatyków się boimy. Po takim liście nikt pracy w redakcji by nie dostał. Listu też byśmy nie opublikowali - w obawie przed posądzeniem o kompleksy i zarzutami, że robimy ludziom wodę z mózgu

Może to my jacyś dziwni jesteśmy bo nie mamy żadnych idoli i dlatego poziom fascynacji bardzo młodej i ładnej dziewczyny nie mieści nam się w głowie?

Zupełnie nic z tego nie rozumiemy. Paulina u Ibisza pracuje, a tekst wisi na stronie ibisz.info. Zatem Krzysztof musi znać jej prawdziwe oblicze i dlaczego on się nie boi? Rozumiecie o co tu chodzi? My naprawdę nie.

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 22.08.09, 17:44

Będzie partnerką Ibisza
Wielki powrót Agaty Młynarskiej

23.01.2009, 01:41

Już od marca Agata wraz z Krzysztofem Ibiszem (44 l.) poprowadzą nowy wielki show w Polsacie. Program ma na razie tylko roboczy tytuł Mr. and Mrs. Ale tak doświadczona para gwarantuje świetne widowisko.

Agata i Krzysztof nie ukrywają, że uwielbiają ze sobą pracować i na scenie rozumieją się rewelacyjnie. Wystarczy im jedno spojrzenie i każde wie, co ma mówić i robić. Choć znają się od lat, to program tego typu poprowadzą wspólnie po raz pierwszy.

Ich gośćmi będą polskie gwiazdy, które w studiu pojawią się wraz ze swoimi partnerami. W każdym odcinku zobaczymy trzy pary. Gospodarze programu będą sprawdzać, która z nich jest najbardziej zgrana i wie najwięcej o ukochanym lub ukochanej. Zwycięzcy odcinka będą mogli wygrać całkiem sporą sumkę, która oczywiście zostanie przekazana na jakiś szczytny cel. Agata jest również producentką show, nie ulega więc wątpliwości, że zrobi wszystko, by program był na bardzo wysokim poziomie.
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Ibisz spędzi święta z asystentką i jej rodziną!

Krzysztof Ibisz jeszcze nie rozwiódł się z Anną Nowak-Ibisz, a już pokazuje kto zajął jej miejsce u jego boku. Prezenter nie zaplanował świąt z żoną, bo ma je zamiar spędzić ze swoją asystentką Pauliną oraz jej rodziną. Donosiliśmy już, że Paulina jest zapatrzoną w Krzysztofa nastolatką i na stronie internetowej Ibisza daje temu wyraz poprzez zaangażowane uczuciowo wpisy. Para spędza ze sobą mnóstwo czasu. Paulina nie odstępuje właściwie Krzysztofa na krok.

W święta zasiądą razem do stołu. Będą przy nim również rodzice oraz dziadkowie Pauliny. W przeddzień świąt do stolicy przyjedzie najbliższa rodzina Pauliny. Babcia i mama mają się zająć przygotowaniem wigilijnych potraw. Uroczysta kolacja odbędzie się w nowym, luksusowym apartamencie blondwłosej asystentki. Paulina mieszka w nim od kilku miesięcy. Dziadkowie na czas warszawskiej wizyty zamieszkają w starym mieszkaniu dziewczyny - czytamy w Fakcie. To ciekawe, że asystentkę stać na ekskluzywny apartament.

Dla Krzysztofa to nie będzie jednak czas zapoznania się z rodziną asystentki. Ibisz od dłuższego czasu zna rodziców Pauliny, a z jej mamą ma nawet częsty kontakt. Ibisz jest bardzo zaprzyjaźniony z matką Pauliny. Nic dziwnego, w końcu są rówieśnikami i podobno znali się już dużo wcześniej. Mama Pauliny ma we Wrocławiu sieć sklepów z męskimi ubraniami. Ponoć Krzysiek często do niej dzwoni i radzi się nawet w sprawach wyboru krawata - donosi tabloid. teraz juz wiadomo dlaczego w tej edycji wygladal jak przyglup
Zaproszenie Krzysztofa na święta nie jest zwykłą uprzejmością. Fakt wysnuwa teorię, że Paulinę i Ibisza łączy coś więcej niż praca i przyjaźń. Oni mają już wspólne plany na przyszłość, ponoć to ona naciskała Krzyśka, by przyspieszył rozwód - wyznaje informator gazety.

Rodzice są zachwyceni nowym "chłopakiem" córki. Mama Pauliny cieszy się, że córka znalazła tak świetnego i dobrze ustawionego faceta, ma jednak wyrzuty sumienia, że jej córka rozbija rodzinę - zdradził przyjaciel mamy.

Nie ma to jak świąteczna atomsfera. Szkoda, że kosztem rodziny Krzysztofa.
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

ŚRODA 28.01.2009
"Ufam już tylko synowi!"

Od początku swoich kłopotów małżeńskich Anna Ibisz-Nowak nie znika ze stron tabloidów. Jeszcze niedawno poniżała się publicznie ogłaszając: Moje uczucia do Krzysia się nie zmieniły! Kocham go. Zobacz: "Ibisz liczy na szybki rozwód". Poproszona przez tabloid o wypowiedź, zawsze chętnie odpowiada. Jedno się zmieniło - nie chce już mówić słowa o Ibiszu.
Obrazek

Jego głośny romans z młodszą od niej o dwadzieścia lat Pauliną był chyba zbyt wielkim poniżeniem. Ucieszyło ją może tylko to, że skończył się dramatycznym apelem ojca dziewczyny (przypomnijmy: "Ibisz, ZOSTAW MOJĄ CÓRKĘ!").
Ponieważ Krzysztof wyprowadził się już z domu, Anna została sama z synkiem Vincentem i bez pracy, gdyż jej kontrakt z producentami niemieckego serialu Lindestrasse wygasł w grudniu.
Moja decyzja była przemyślana i wcale nie bałam się jej podjąć - mówi Faktowi o rezygnacji z pracy. Teraz chodzę na castingi i jestem dobrej myśli. W Polsce się teraz dużo kręci, więc wierzę, że wkrótce gdzieś zagram. Życie nie kończy się ani po czterdziestce ani po pięćdziesiątce, a ja jestem optymistką. Przecież w wielkim hicie "Gotowe na wszystko" nie grają dwudziestolatki. Na pewno nie chwycę dziesięciu srok za ogon - mówi zupełnie tak, jakby już mogła przebierać w propozycjach. Chcę tak to poukładać, żeby mieć czas dla syna. W końcu po to mam dziecko, żeby być z nim blisko, szczególnie, że tak długo na to czekałam. Odchowałam wspaniałego faceta. To teraz jedyny mężczyzna, któremu ufam i dla którego jestem w stanie zrobić wszystko.
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 22.08.09, 17:45

CZWARTEK 29.01.2009
U Ibisza nie ma kryzysu!

Kariera Krzysia Ibisza podobno wciąż kwitnie. Znany laluś został właśnie twarzą Galerii Jasło. Nie brzmi może imponująco, ale zarobił na tym nieźle.
W dobie kryzysu nawet to rozumiem - mówi z przekąsem informator Super Expressu. W końcu on też mógł go odczuć. Wynegocjował 70 tysięcy złotych. To horrendalne pieniądze, gdy nakład pracy jest raczej niewielki.
Pracownicy warszawskich agencji reklamowych też są tą sumą zdziwini: To bardzo dużo. W stolicy stawki są od 20 do 100 tysięcy złotych. Ale wiadomo, to jest bogata Warszawa, tu wszystko kosztuje inaczej. W miejszych miejscowościach także kwoty za reklamowanie sklepów są o wiele mniejsze.
Na razie trudno powiedzieć, żeby Ibisz się nadmiernie przepracowywał jako "twarz" Galerii. W ciągu czterech miesięcy pojechał do Jasła trzy razy - na otwarcie, na pokaz mody i fryzur, który prowadził i na podpisanie kontraktu.
Pytanie dnia: Zapłacilibyście 70 tysięcy za taką twarz?
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

"Super Express" o prezenterze
Ibisz twarzą galerii... za 70 tys. zł

Krzysztof Ibisz żadnego zajęcia się nie boi. Praca przy "Jak Oni śpiewają" to dla niego za mało

Mimo, że prowadził już niezliczoną ilość teleturniejów i pokazów mody taki rodzaj pracy nigdy go nie znudził.

Jak podaje "Super Express" w najbliższy piątek zareklamuje galerię handlową na Podkarpaciu i poprowadzi w niej imprezę.
Zgarnie za to bagatela...70 tysięcy złotych.

- Krzyś zgodził się być twarzą Galerii Jasło. W dobie kryzysu nawet to rozumiem. W końcu on też mógł go odczuć. Wynegocjował za to 70 tys. złotych! To horrendalne pieniądze, gdy nakład pracy jest raczej niewielki - mówi informator gazety.

Tabloid nie dziwi się Ibiszowi.

- Krzyś musi chałturzyć! W końcu czeka go drugi rozwód. Teraz spotyka się z młodą i atrakcyjną dziewczyną. A to wszystko naprawdę słono kosztuje - czytamy na zakończenie w "Super Expressie".
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

OKI, kim jest ten Ibisz

Obrazek

Krzysztof Ibisz
Data urodzenia: 1965-02-25
Krzysztof Ibisz (ur. 25 lutego 1965 w Warszawie) - polski dziennikarz, producent, prezenter telewizji Polsat i aktor. W latach 1993-1996 współpracował z TVP, gdzie prowadził programy: Czar Par (1994, 1995, 1996), Pomidor, Przyjaciele, Sopot Festival (1993, 1996), Festiwal w Opolu '94, wybory Miss Polonia (1995, 1996, 1997), Rozmowy Jedynki oraz Studio Jedynki. W 1997 był doradcą prezesa do spraw programowych Telewizji Wisła oraz autorem i producentem teleturnieju Wszystko albo nic. Pracował w TVN - prowadził tam autorskie programy: teleturniej rodzinny Wszystko albo nic, Ibisz, gwiazdy, muzyka, talk-show Ibisekcja oraz programy takie jak: Zostań Gwiazdą (3 edycje) i Gorączka złota (live). Od 2000 roku pracuje w telewizji Polsat. Prowadził wiele programów telewizyjnych, m.in. Bar, Dwa światy, Awanturę o Kasę, Życiową Szansę, Rosyjską ruletkę, Grę w Ciemno oraz talk show Kto ma rację?, konkursy Miss Polski (2001, 2003, 2004, 2006, 2007), Sylwester z Gwiazdami - wielki koncert noworoczny 2006/2007 dla 140 000 osób na Krakowskim Rynku, "Sylwestrową Moc Przebojow" - wielki koncert noworoczny 2007/2008 dla 200 000 osób na Krakowskim Rynku, Krakowskie Wianki 2007 - koncert dla 200 000 osób, Przebojowe Lato - koncert w Płocku, koncerty live największych polskich gwiazd i programy Fundacji Polsat oraz pierwszą i drugą edycję programu rozrywkowego Jak oni śpiewają? z Katarzyną Cichopek. Główne role: "Desperacja", "Gdańsk 39", "Wiatraki z Ranley", "Kolos". Wystąpił także w filmach: "Sobowtór", "Dzieci i ryby", "Maria Curie", "Napoleon", "Bal na dworcu w Koluszkach", "Opowieść o Dziadach Adama Mickiewicza", "Sztuka kochania", "Kanclerz", "Odbicia", "ESD", "Żuraw i czapla", Job, czyli ostatnia szara komórka. Pojawił się gościnnie w serialach: Świat według Kiepskich, Pierwsza miłość, Pensjonat pod Różą. Aktualnie gra w serialu Plebania postać Krzysztofa Barańskiego. Dubbingował postać Migotka w Muminkach W latach 1991-1993 był posłem na Sejm I kadencji wybranym z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Należał do tzw. frakcji Małe Piwo, przekształconej w Koło Poselskie Spolegliwość, następnie zasiadał w KP Partii Emerytów i Rencistów "Nadzieja". W roku 1984 został abiturientem Liceum św. Augustyna w Warszawie. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Telewizyjną, Teatralną i Filmową w Łodzi (uzyskał tytuł magistra sztuki)oraz studia podyplomowe w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Był żonaty z dziennikarką,redaktor naczelną dwóch czasopism Anną Ibisz (Zejdler) i jest od 2005 roku z aktorką Anną Nowak-Ibisz, ma dwóch synów z obydwu małżeństw Maksymiliana i Vincenta.
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 22.08.09, 17:46

ŚRODA 04.02.2009
Ibisz zatrudni Jacykowa!

Obrazek

Wszyscy oglądający rozdanie Telekamer zauważyli na pewno, że Krzysztof Ibisz pojawił się na imprezie z jakąś blondynką. Co ciekawe nie była nią Paulina "Ibisz zostaw moją córkę!" Piosik, a kobieta widoczna na zdjęciu. Lansik.pl ogłosił już właściwie, że to jego nowa kobieta.
Musimy się nie zgodzić z tą wersją. Ta kobieta nie jest jego nową kochanką, ale menedżerką. Sama się z tym zresztą obnosi.
Ta pani brała udział w wykładzie organizowanym na mojej uczelni, na temat marketingu - mówi nasz informator. Opowiadała o pracy i byciu menadżerką Krzysia Ibisza. Opowiadała na przykład, że "Krzysio" (tak o nim dokładnie mówiła!) dzwonił do niej już w jakieś 2 godziny po jej porodzie.
To akurat nas nie zaskakuje. Co tam poród? Co ciekawe, menedżerka zdradziła na spotkaniu również najbliższe plany "Krzysia". Ponoć prezenter planuje zupełną zmianę wizerunku i w tym celu chce wynająć... Jacykowa.
Szczerze? Nawet do siebie pasują.

w szczegolnosci gdy Krzysiu zrobil sobie lyfting :que musi se jeszcze strzelic botoxu w usta i jak blizniaki...
Obrazek
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 22.08.09, 17:46

ŚRODA 25.02.2009
Paulina rzuciła Krzysia!

Dobra wiadomość dla fanek Krzysia Ibisza: Fakt donosi, że właśnie zakończył się jego romans z młodszą o połowę Pauliną Piosik, studentką z Wrocławia. Jej tato, dość "sceptycznie" nastawiony do "podstarzałego lowelasa i rozwodnika" na pewno odetchnie z ulgą.
Dziewczyna, która jeszcze do niedawna nazywała Ibisza "znamienitą postacią polskiego ekranu" i z wypiekami na twarzy wspominała ich pierwsze spotkanie na planie teleturnieju Gra w ciemno podobno odpuściła. Fakt twierdzi, że zrezygnowała też z pracy asystentki Krzyśka, spakowała się i wróciła do rodzinnego miasta.
Dziwicie się jej? Jej ojciec ogłosił przecież publicznie, że Krzysztof ją wykorzysta i porzuci.
To był dla mnie szok - wyznał Zygmunt Piosik Faktowi. Moja ukochana córeczka została kochanką faceta, który jest w moim wieku! Wychowałem ją na porządną dziewczynę. Nie mogę patrzeć, jak marnuje sobie życie u boku kogoś, z kim nie czeka ją żadna przyszłość. Przecież to rozwodnik, któremu rozpada się już drugie małzeństwo. Moja córka zasługuje na kogoś lepszego niż ten podstarzały lowelas, który wykorzysta ją i porzuci.
Narobił jej takiej siary, że dziewczyna nie wyjdzie chyba z domu do końca kryzysu.
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 22.08.09, 17:47

PONIEDZIAŁEK 09.03.2009
Paulina wróciła do Ibisza!

Młoda asystentka Krzysztofa Ibisza zapatrzona w niego jak w obrazek Paulina Piosik zniknęła po dramatycznym apelu jej ojca. Ogłosił on na łamach Faktu, że jego córka została kochanką "podstarzałego lowelasa", który ją wykorzysta i skrzywdzi (zobacz: "Ibisz, ZOSTAW MOJĄ CÓRKĘ!"). Tym samym potwierdził, że łączy (łączył?) ich romans. Dziś Fakt donosi, że młoda kochanka wróciła...
Paulina towarzyszyła Krzyśkowi podczas nagrania sobotniego Jak ONI śpiewają. Oczy ze zdumienia przecierali nie tylko dziennikarze i publiczność, ale nawet osoby pracujące przy produkcji show - pisze tabloid.
Tak, jestem jego asystentką - przyznała Piosik. Nie chciała jednak odpowiadać na żadne inne pytania. Czy postanowiła dać mu kolejną szansę? A może raczej on jej? Trzeba pamiętać, że Paulina traktuje Ibisza jak pół-boga, ich relacje zdecydowanie nie należą do partnerskich.

........ inne zrodlo

Paulina Piosik, młoda i oddana asystentka Krzysztofa Ibisza wcale go nie zostawiła - wbrew wcześniejszym plotkom.

Mówiło się, że dziewczyna wróciła do rodzinnego Wrocławia, a rozstanie było dramatyczne. Media krzyczały: "Koniec romansu!"

Jak widać to nie koniec plotek, bo Piosik pojawiła się u boku Ibisza podczas najnowszego odcinka nowej edycji Jak Oni śpiewają.

W sam raz do plotek. Tym bardziej, że (niebawem była) żona prezentera "produkuje się" w Tańcu z gwiazdami (zdjęcia tutaj).
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Kto mówi o Ibiszu: Najarany na siebie......jak szczerbaty na suchary?

Dziś premierowy odcinek 5. edycji Jak Oni Śpiewają. Prowadzący Krzysztof Ibisz będzie miał przy sobie nową partnerkę. Fakt zapytał Tomasza Jacykowa czy razem z Joanną Liszowską prezenter stworzy dobrany duet.

- Krzysiek Ibisz jest bardzo wysportowanym czterdziestoparoletnim piętnastolatkiem, najaranym na siebie jak szczerbaty na suchary i nagle do tego duża blondyna jak Statua Wolności. Trzeba będzie ich do siebie dopasować, aby wyglądali fajnie - stwierdził stylista.

Zdaniem Jacykowa do Ibisza najbardziej pasowałaby kobieta w rozmiarze pomiędzy Kasią Cichopek a Joanną Liszowską.

Czy "statua" przyćmi dziś prowadzącego? Zobaczymy wieczorem, jak Ibisz obroni swą męskość.
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

CZWARTEK 12.03.2009
Paulina nie wróciła do Ibisza!

Nieoczekiwane pojawienie się Pauliny Piosik przy Krzysiu podczas nagrania sobotniego odcinka Jak ONI Śpiewają, zaskoczyło wszystkich. Przecież wiadomo było, że wcześniej się rozstali.
Jak twierdzi Fakt, zerwanie jest nadal aktualne. Przynajmniej to zawodowe. Krzysiowi zależało po prostu by pokazać, że rozstali się w zgodzie i nadal świetnie się dogadują.
Paulina znów jest asystentką Ibisza, ale tylko przez najbliższe dni - pisze tabloid. Na jej miejsce już została bowiem wybrana nowa dziewczyna, a Piosik ją tylko wyszkoli. Byli kochankowie spotykali sie wyłącznie w sprawach służbowych, a ich rozmowy dotyczyły tylko pracy. Jak się dowiedzieliśmy, powrót Pauliny był zwykłym medialnym przedstawieniem.

jak w jakims brazyliskim serialu
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 22.08.09, 17:48

Ibisz kombinuje z asystentką

12.03.2009, 01:22
Pojawienie się Pauliny Piosik (22 l.), asystentki Krzysztofa Ibisza (44 l.), w pierwszym odcinku "Jak Oni śpiewają" było dla wszystkich nie lada zaskoczeniem-

Spekulacjom nie było końca, zastanawiano się, czy dziewczyna na dobre wróciła do prezentera. Tylko Faktowi udało się dowiedzieć, jak jest naprawdę!

Z naszych informacji wynika, że Paulina znów jest asystentką Ibisza, ale tylko przez najbliższe dni! Na jej miejsce jest już bowiem wybrana nowa dziewczyna, a Piosik ją tylko szkoli. Dla Pauliny powrót do pracy z Krzysztofem nie był łatwą decyzją. Byli kochankowie spotkali się wyłącznie w sprawach zawodowych, a ich rozmowy dotyczyły tylko pracy. Jak się dowiedzieliśmy, powrót Pauliny był zwykłym medialnym przedstawieniem. Jej pojawienie się miało udowodnić wszystkim, że para rozstała się ze sobą w zgodzie, że nie mają do siebie żadnych żali i pretensji. Z uśmiechami na twarzy odegrali swoje role podczas programu, a gdy światła reflektorów zgasły i wyłączono wszystkie kamery, nie odzywając się do siebie słowem, rozeszli się w swoje strony.

Obrazek
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Ibisz spotyka się z byłą żoną
Środa, 11 marca (09:06)

Według najnowszych informacji, młoda asystentka Krzysztofa Ibisza postanowiła dać mu jeszcze jedną szansę i wróciła do niego. Tymczasem prezentera widziano ostatnio na kolacji w towarzystwie jego pierwszej żony...

Fotoreporter "Faktu" wyśledził ostatnio Krzysztofa Ibisza (44 l.) w jednej z warszawskich restauracji. Prezenter wybrał się na kolację w towarzystwie swojej pierwszej żony, 33-letniej Anny Zejdler-Ibisz.

"Oboje zachowywali się jak para najlepszych przyjaciół. Śmiali się i żartowali jak za dawnych czasów" - relacjonuje brukowiec.

Krzysztof i Anna pobrali się 11 lat temu. Wytrzymali ze sobą sześć lat. Jednak, jak widać, dbają o podtrzymywanie przyjaznych kontaktów - wychowują przecież 9-letniego syna.

Ostatnio okazało się także, że do Ibisza wróciła 22-letnia Paulina Piosik. W rozmowie z "Faktem" potwierdziła, że wciąż jest jego asystentką.

Źródło informacji: Fakt

Obrazek
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Ibisz tęskni za Cichopek
Czwartek, 19 marca (08:36)

Producenci show "Jak ONI śpiewają" są zachwyceni Joanną Liszowską. Aktorka jest żywiołowa, spontaniczna. Niestety pozycja Ibisza zaczęła słabnąć. Krzysztof tęskni za Kasią Cichopek...

Prezenter, który dotąd wiódł werbalny prym w programie, teraz zszedł na dalszy plan. Na scenie bryluje Joanna...

"Seksowna aktorka to nie tylko wulkan energii, ale także silna osobowość. Szczególnie było to widać podczas ostatniego programu. Choć Krzysiek jak zwykle rozpędzał się ze swoimi wypracowanymi wcześniej formułkami, to ostatnie słowo najczęściej należało do Asi. I to ona swoją osobowością zaczyna przyćmiewać starego telewizyjnego wygę" - czytamy w "Fakcie".
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 22.08.09, 17:49

Livia pisze:Ibisz spotyka się z byłą żoną
Środa, 11 marca (09:06)
(...)

Ibisza pierwsza zonka to byla niczego sobie kobitka, lepsza od nastepnej i 'bylej' juz z reszta :pajac:
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 22.08.09, 17:49

a kcesz zobaczyc jom jak wyglada teraz, bo to stara fotka
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 22.08.09, 17:49

Livia pisze:a kcesz zobaczyc jom jak wyglada teraz, bo to stara fotka

Dawaj :oooo:
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 22.08.09, 17:49

a masz tu jedna i druga :rolleye

Obrazek
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 22.08.09, 17:50

Z zawodu aktor i dziennikarz, był nawet posłem na Sejm. Teraz Krzysztof Ibisz chce spełnić swoje największe marzenie i... zostać reżyserem.
14-letni Krzyś podkładał głos pod bohatera kreskówki Scooby Doo. Zaczął w TVP, potem był w TVN, teraz jest twarzą Polsatu. Od lat analizuje każdy swój występ, by nie powtarzać błędów.

Obrazek

ostatnio cus za slabo analizuje swoje wystepy
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Krzysztof Ibisz od lat uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich prezenterów. W zeszłym roku dostał nagrodę dla Najlepiej Ubranego Dziennikarza. Chętnie wkłada dobrze skrojone garnitury, ale lubi też dżinsy, paski z dużymi klamrami, T-shirty z nadrukami i trampki, co mogliśmy zobaczyć m.in. w programie „Jak Oni śpiewają”. Podkreśla, że sam wypracował swój styl, nie korzystając przy tym z pomocy fachowców.

Obrazek
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

zywy to czlek czy jakis...

Obrazek

Krzysztof Ibisz jako nastolatek Ibisz grał na skrzypcach i altówce. Był nawet członkiem zespołu. Do dziś potrafi zaskoczyć świetną grą na tych instrumentach.
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 22.08.09, 17:51

Ślub Anny Zejdler i Krzysztofa Ibisza był godny królewskiej pary. Na ceremonię zaproszono 800 osób. Panna młoda wystąpiła w krynolinie, na którą zużyto 30 metrów atłasu, a „Ave Maria” śpiewała Justyna Steczkowska.

Obrazek
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 22.08.09, 17:51

W 2005 roku Krzysztof Ibisz drugi raz popularny prezenter stanął na ślubnym kobiercu z Anną Nowak. Tym razem obyło się bez medialnego szumu. „Nawet nie filmowaliśmy ceremonii”, twierdził Ibisz.

Obrazek
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Wróć do „Klub Wielce Wiernych”