Porządki

Informacje administracyjne, propozycje, wnioski, skargi

Użytkowników forum Twoj.Net obowiązuje REGULAMIN.
Regulamin forum
Uwaga: forum moderowane.
1) Odpowiedzi na pytania będą udzielane albo zbiorczo jako nowy wpis, albo poprzez edycję wpisu z pytaniem.
2) Wypowiedzi nie odnoszące się do meritum dyskusji będą albo usuwane, albo przenoszone/wydzielane do odpowiedniego tematu.
3) Wpisy zawierające złośliwości, wycieczki osobiste i inwektywy pod adresem innych użytkowników lub forów będą usuwane niezależnie od zawartości merytorycznej. Tak samo mogą zostać usunięte wpisy, w których zostaną one zacytowane.
Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Porządki

Postautor: Godryk » 14.12.11, 13:10

Od połowy listopada się przeprowadzałem, nie miałem dostępu do sieci, a potem brakowało mi czasu na regularne zaglądanie. W efekcie na forum rozpanoszyły się spamboty. Obecnie sytuacja jest opanowana - spamboty i ich posty wycięte. Przy okazji zablokowałem i przesunąłem do archiwum X część forów, na których od dawna nie było normalnego ruchu (poza, rzecz jasna, botami).
.
W dodatku co kilka miesięcy Crowley wybierał roślinę rosnącą zbyt powoli albo ulegającą więdnięciu liści czy brązowieniu, albo też po prostu nie wyglądającą tak dobrze jak inne i obnosił ją wśród pozostałych.
— Pożegnajcie się z waszym przyjacielem - mawiał. - Po prostu nie potrafił dać sobie rady...

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Re: Porządki

Postautor: Godryk » 07.07.13, 01:24

Zmieniłem strukturę forum - te działy, które żyją, są teraz lepiej widoczne. Kolejność na głównej stronie odpowiada chronologii najnowszych postów.
.
W dodatku co kilka miesięcy Crowley wybierał roślinę rosnącą zbyt powoli albo ulegającą więdnięciu liści czy brązowieniu, albo też po prostu nie wyglądającą tak dobrze jak inne i obnosił ją wśród pozostałych.
— Pożegnajcie się z waszym przyjacielem - mawiał. - Po prostu nie potrafił dać sobie rady...

Awatar użytkownika
Arthur Weasley
Weteran

Postautor: Arthur Weasley » 09.07.13, 10:39

Po pierwsze: jak się zamierza wprowadzać radykalne zmiany, to się najpierw pyta ludzi, co oni na to.
Po wtóre: HP Fanfiction jako subforum Strefy Harry'ego Pottera jest widoczne gorzej. Jeśli już ma nie być działów, to niech HP-FF będzie samoistnym forum.
Po trzecie: Knajpy 24 h też to dotyczy. Nawet w większym stopniu, bo HP-FF to chociaż było w dziale ze Strefą.
Znam tylko jeden naród na tyle głupi, że pozwolil sobie wmówić, iż jego historia to jedna wielka klęska, nieudacznictwo i wstyd.
(Rafał A. Ziemkiewicz, Cudzego nie znacie)

Awatar użytkownika
Mia Wallace
Jej Eminencja Harpia :-)

Postautor: Mia Wallace » 09.07.13, 23:37

Jakich ludzi, że tak sarkastycznie spytam? :P

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Arthur Weasley
Weteran

Postautor: Arthur Weasley » 09.07.13, 23:53

Wszystkich, źe tak merytorycznie odpowiem. Się ogłasza, że jest taki pomysł. Sytuacja nie wymagała natychmiastowego czy choćby pospiesznego działania, a i czasy, kiedy można by się spodziewać, że w takiej sprawie zabierze głos na przykład sto osób, na TwójNecie minęły dosyć dawno.
Znam tylko jeden naród na tyle głupi, że pozwolil sobie wmówić, iż jego historia to jedna wielka klęska, nieudacznictwo i wstyd.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 10.07.13, 08:43

No właśnie, minęły. Forum przypomina wazon z więdnącymi kwiatami. Godryk wywalił te najbardziej zdechłe. Nie ma się co awanturować.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Calluna
Wyga
Kontaktowanie:

Postautor: Calluna » 10.07.13, 10:36

Jeśli mogę...

Myślę, że zapytanie użytkowników nie jest złym pomysłem, wręcz przeciwnie.
Nad resztą muszę się zastanowić, bo dopiero przed chwilą przyuważyłam te zmiany.
Faktem pozostaje, że część forów jest jakby zamarła, nie wiem czy chowanie ich im pomoże... Chyba nie.
Knajpa 24 chyba też jakoś przestała współistnieć ze Stefą HP. Nie pamiętam, kiedy ostatnio się tam o HP rozmawiało...
Ludzie postanowili, że Boga nie ma. On jednak nie ma obowiązku stosowania się do ich uchwał.

A rozmawiać? Jak jest z kim, to wystarczy i milczenie.

Bogdan

Można w formie protestu stanąć na rękach na środku Marszałkowskiej. Tylko jak długo można stać na rękach?

Piotr Szulkin

Awatar użytkownika
Minerwa
Weteran
Kontaktowanie:

Postautor: Minerwa » 10.07.13, 15:11

Dokładnie, obecna Knajpa ze Strefą nie ma nic wspólnego od dawna, i zdecydowanie nie ma powodów, żeby miała być jej podforum. Z HP łączy ją jedynie nazwa, ale to akurat jest tradycja.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 10.07.13, 17:16

Tradycją to chyba jest to, że cokolwiek zrobi Godryk, to wpadacie z awanturą :D

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 10.07.13, 18:56

OK, Kocioł i Strefa rozdzielone.

Co do "chowania": obecny ruch na TN-ie jest na poziomie setki postów miesiecznie - w Dawnych Dobrych Czasach dziennie było wiecej. Więc jeśli ktoś ze starych użytkowników przyjdzie coś napisać, to niech to robi na tych forach, które jeszcze żyją i gdzie może liczyć na odpowiedź wcześniej niż po paru tygodniach.
.

Awatar użytkownika
Calluna
Wyga
Kontaktowanie:

Postautor: Calluna » 10.07.13, 19:00

Dzięki za rozdzielenie. :)
Ludzie postanowili, że Boga nie ma. On jednak nie ma obowiązku stosowania się do ich uchwał.

A rozmawiać? Jak jest z kim, to wystarczy i milczenie.

Bogdan

Można w formie protestu stanąć na rękach na środku Marszałkowskiej. Tylko jak długo można stać na rękach?

Piotr Szulkin

Awatar użytkownika
Arthur Weasley
Weteran

Postautor: Arthur Weasley » 10.07.13, 20:05

Super. Ekstra. Dzięki za szybką reakcję :)
Jeśli jeszcze HP Fanfiction przestanie być subforum Strefy, tak jak nim nigdy nie było, radość moja będzie zupełna.

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 10.07.13, 20:15

W takim razie nazwa "Strefa Harry'ego Pottera" staje się nazwą kategorii (z przeniesionym opisem), a forum Strefy ląduje poniżej na jednym poziomie z HP Ff - z nowym opisem i nieco zmienioną nazwą.
.

Awatar użytkownika
Arthur Weasley
Weteran

Postautor: Arthur Weasley » 10.07.13, 22:47

Znakomicie. Wielkie dzięki ponownie.

Awatar użytkownika
owczarnia
Dama Negocjowalnego Afektu
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 05.08.13, 00:57

Umarłam :rotfl:
All work and no play makes Jack a dull boy.

Wróć do „Administracja”