Kilka nowości

Informacje administracyjne, propozycje, wnioski, skargi

Użytkowników forum Twoj.Net obowiązuje REGULAMIN.
Regulamin forum
Uwaga: forum moderowane.
1) Odpowiedzi na pytania będą udzielane albo zbiorczo jako nowy wpis, albo poprzez edycję wpisu z pytaniem.
2) Wypowiedzi nie odnoszące się do meritum dyskusji będą albo usuwane, albo przenoszone/wydzielane do odpowiedniego tematu.
3) Wpisy zawierające złośliwości, wycieczki osobiste i inwektywy pod adresem innych użytkowników lub forów będą usuwane niezależnie od zawartości merytorycznej. Tak samo mogą zostać usunięte wpisy, w których zostaną one zacytowane.
Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Kilka nowości

Postautor: Godryk » 24.01.10, 16:44

1) W regulaminie forum Twoj.Net dodałem punkty nt. kwestii technicznych pozostąjących w gestii administracji, a prócz tego punkt ujednolicający regulamin wiszący na forum administracyjnym ze skrótem regulaminu akceptowanym przez użytkowników przy rejestracji.

2) Rozluźniłem zasady na forum ogłoszeniowym - skoro jest już to forum, a nie temat, od teraz można umieszczać więcej różnych typów ogłoszeń. W tym również dotyczących kupna/sprzedaży.

3) Obłoki zapraszają wszystkich wielbicieli na nowe forum, gdzie każdy może postawić ołtarzyk swojemu idolowi. ;-)

4) Dodałem do BBCode kody dla indeksów górnych i dolnych - [ sup ] i [ sub ].

5) Jeśli komuś brakuje takiej czy innej funkcji forum albo ma inny pomysł, zapraszam do tematów "Uwagi odnośnie działania TN - kwestie techniczne" lub "Skargi, wnioski, propozycje" na forum administracyjnym.

6) Dodałem w dziale Hobby linki do forów tematycznych Świata w Obłokach. Ma to na celu przetestowanie takiego układu strony głównej, w którym wszystkie fora tematyczne są widoczne w jednym miejscu.

7) Przywróciłem nazwę działu Varia (ukłon dla Sielskiego :-) ) i przeniosłem tam z powrotem fora dyskusyjne z działu Net Cafe Pod Papugami i Sielskie, a także dodałem linki do Fanowskich Spraw i Knajpy Alternatywnej.
.
W dodatku co kilka miesięcy Crowley wybierał roślinę rosnącą zbyt powoli albo ulegającą więdnięciu liści czy brązowieniu, albo też po prostu nie wyglądającą tak dobrze jak inne i obnosił ją wśród pozostałych.
— Pożegnajcie się z waszym przyjacielem - mawiał. - Po prostu nie potrafił dać sobie rady...

Wróć do „Administracja”