Ring wolny

Informacje administracyjne, propozycje, wnioski, skargi

Użytkowników forum Twoj.Net obowiązuje REGULAMIN.
Regulamin forum
Uwaga: forum moderowane.
1) Odpowiedzi na pytania będą udzielane albo zbiorczo jako nowy wpis, albo poprzez edycję wpisu z pytaniem.
2) Wypowiedzi nie odnoszące się do meritum dyskusji będą albo usuwane, albo przenoszone/wydzielane do odpowiedniego tematu.
3) Wpisy zawierające złośliwości, wycieczki osobiste i inwektywy pod adresem innych użytkowników lub forów będą usuwane niezależnie od zawartości merytorycznej. Tak samo mogą zostać usunięte wpisy, w których zostaną one zacytowane.
Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Re: Protest moderatorów FK

Postautor: Livia » 10.01.10, 16:09

mnie podczepiony temat nie przeszkadza, kazdy ma wolny wybor, czy klikac na niego czy nie
z ilosci klikniec widac, ze ludzie czytaja, wiec jest zainteresowanie globalne i bardzo wygodna forma
przekazu informacji
Sielskie tez bedzie z niego korzystalo gdy wreszcie beda mieli na co zaprosic do siebie

uwazam, ze Mia i reszta z niczego robi problem dla faktu 'zadymy' aby na sile
przeforsowac swoja wole... bowiem chyba po raz pierwszy nie poszlo po jej mysli
i oczywisci az bucha zwykla zawiscia i zazdroscia z frekwencji userow na OBLOKU

szczerze? mam dosyc dyktatorskich zachowan paru tutejszych userow i nikt mi nie
wcisnie,
ze forum OBLOK bylo i jest bojkotowane przez osoby roszczace sobie prawo wlasnosci
do forum TN.

Godryk nie masz za co przepraszac, bo jest to zwykla manipulacja ze strony Mii, Adeli, Arcany i paru
jeszcze userow z Sielskiego...

nigdzie w regulaminie nie ma na temac, co wolno w tej kwestii... uwazam ten temat i sonda jest za bardzo
naciagana i juz mam dosyc mielenia na ten sam temat

a ze niektorzy nie moga pogodzic sie z faktem ze wieksza czesc ludu uwaza inaczej to juz ich problem a
nie nasz...

mnie wnerwiaja np kilometrowe teksty w podpisach, za ograniczenie wielkosci avatara... i co mam
robic z tego powodu sondy i awantury

pozd.
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 10.01.10, 17:30

Mia Wallace pisze:
Jedik pisze:no więc, na którym forum jest ogłoszenie globalne i kto jest moderatorem tego forum? gdzie tu pogwałcenie praw moderatorskich i czyich?

Ogloszenia globalne wiszą na forum, które prowadzimy wspólne z ElFem i McWattem. Treść tych ogłoszeń nie jest kompatybilna z treścią naszego forum. Żadne z naszej trójki nie ma to na to wpływu. To jest pogwałcenie regulaminu, przeciwko któremu protestujemy.

rozumiem, ze wszyscy moderatorzy Twoj Netu musza sie zgodzic ze trojka Kinomanow,
ma problem z jednym podczepionym tematem, ktorego prawie nie widac

co podpiety temat ma wspolnego z kompatybilnoscia tresci forum kinomana... :pajac:
oczywiscie, ze forum kinomana jest o odmiennej tresci niz pozostale...

traci mi tu aluzja do poziomu merytorycznego wszystkich pozostalych forow TN

... moze ja czegos nie rozumiem... :hmmm:

Awatar użytkownika
Adela
Harpia :-)

Postautor: Adela » 10.01.10, 17:36

Livia pisze:mnie podczepiony temat nie przeszkadza, kazdy ma wolny wybor, czy klikac na niego czy nie
z ilosci klikniec widac, ze ludzie czytaja, wiec jest zainteresowanie globalne i bardzo wygodna forma
przekazu informacji
Sielskie tez bedzie z niego korzystalo gdy wreszcie beda mieli na co zaprosic do siebie

uwazam, ze Mia i reszta z niczego robi problem dla faktu 'zadymy' aby na sile
przeforsowac swoja wole... bowiem chyba po raz pierwszy nie poszlo po jej mysli
i oczywisci az bucha zwykla zawiscia i zazdroscia z frekwencji userow na OBLOKU

szczerze? mam dosyc dyktatorskich zachowan paru tutejszych userow i nikt mi nie
wcisnie,
ze forum OBLOK bylo i jest bojkotowane przez osoby roszczace sobie prawo wlasnosci
do forum TN.

Godryk nie masz za co przepraszac, bo jest to zwykla manipulacja ze strony Mii, Adeli, Arcany i paru
jeszcze userow z Sielskiego...

nigdzie w regulaminie nie ma na temac, co wolno w tej kwestii... uwazam ten temat i sonda jest za bardzo
naciagana i juz mam dosyc mielenia na ten sam temat

a ze niektorzy nie moga pogodzic sie z faktem ze wieksza czesc ludu uwaza inaczej to juz ich problem a
nie nasz...

mnie wnerwiaja np kilometrowe teksty w podpisach, za ograniczenie wielkosci avatara... i co mam
robic z tego powodu sondy i awantury

pozd.

Ja proszę SzPAdmina, żeby pouczył tę kobitę.
Niech się raz na jutro odpierdoli od Sielskiego.
Nikt z Sielskich jeszcze się nie wypowiedział w tym temacie, póki co głos zabierają Kinomani w sprawie SWOJEGO forum, a tej sie Sielskim czka i czka.
Szanowanko.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 10.01.10, 18:52

Adela pisze:Ja proszę SzPAdmina, żeby pouczył tę kobitę.
Niech się raz na jutro odpierdoli od Sielskiego.
Nikt z Sielskich jeszcze się nie wypowiedział w tym temacie, póki co głos zabierają Kinomani w sprawie SWOJEGO forum, a tej sie Sielskim czka i czka.
Szanowanko.

temat zalozony jest dla moderatorow calego forum, wiec kazdy z nas ma sie wypowiedziec

... czy po tym wpisie
ktos ma jeszcze watpliwosci o dobrych zamiarach wzgledem Obloku, moderatorow kinomana i sielskiego?
obłuda...

Awatar użytkownika
DoggieDaisy
Witch :-)

Postautor: DoggieDaisy » 10.01.10, 18:57

Livia, do tej pory milczałam, bo nie lubię konfliktów. Ale teraz ci powiem krótko i po żołniersku

Idź kobieto do lekarza. Bo to jest mania prześladowcza co uskuteczniasz. Podejrzewam huśtawkę hormonalną, OZN, menopauzę i starczą złośliwość. Amen.

Godryk, ja Ci współczuję.

I już się nie dziwię, że Wódz się trzyma z daleka. Bo obcowanie z wariatami może się odbić na zdrowiu psychicznym.

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 10.01.10, 19:03

Livia pisze:temat zalozony jest dla moderatorow calego forum, wiec kazdy z nas ma sie wypowiedziec

... czy po tym wpisie
ktos ma jeszcze watpliwosci o dobrych zamiarach wzgledem Obloku, moderatorow kinomana i sielskiego?
obłuda...

No to się wypowiadaj ale - PATRZ MIE NA USTA - NIE O SIELSKIM A O TEMACIE "OGŁOSZENIA".
Paniała wreszcie?

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 11.01.10, 21:23

OK, nie zrozumieliśmy się w takim razie. Myślałem, że Mia prosi o ujawnienie wyników.
.
W dodatku co kilka miesięcy Crowley wybierał roślinę rosnącą zbyt powoli albo ulegającą więdnięciu liści czy brązowieniu, albo też po prostu nie wyglądającą tak dobrze jak inne i obnosił ją wśród pozostałych.
— Pożegnajcie się z waszym przyjacielem - mawiał. - Po prostu nie potrafił dać sobie rady...

Awatar użytkownika
Mia Wallace
Jej Eminencja Harpia :-)

Postautor: Mia Wallace » 11.01.10, 23:04

Ja? Ja tylko poprosiłam o jawne głosowanie by uniknąć tych kretyńskich insynuacji, ze mamy podwójne nicki :D Ponieważ znowu insynuacja padła, to rzuciłam w odpowiedzi, kto jeszcze głosował za.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 11.01.10, 23:12

Swoją drogą to co myślą o administracji autorzy insynuacji o naszych podwójnych nickach? Że rejestrowaliście nam drugi profil, wyposażony w narzędzia moderatorskie, do umacniania autorytetu? :D

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 12.01.10, 10:47

niestety ale stwierdzam, ze temat Protest Mii i FK, jest wylacznie
nowym pretekstem do ciagniecia prywatnej wojny przeciwko mnie. Przykro, ze wciaga w to
cale spoleczenstwo TN, ktore mysli, ze sprawa dotyczy dobra calego forum. 'Protest' jest
nastepna proba podjecia walki ze mna, w ktora jak do tej pory nie dalam sie wciagnac.

Polecam poczytac rozmowy w Variatkowie, FK nie ma knajpy, bo chce zachowac pozory powaznego
i elitarnego forum ale do wyzwisk i wulgaryzmow wykorzystuje knajpe na sielskim, sprytnie posuniecie.

Kochani, zostaliscie wciagnieci w prywatne potyczki. Protest userki Mii, jest czysta kpina i niesmaczna
proba podwazenia autorytetu dyrekcji i mojego.

Caly ten temat, problem, zagadanienie jest prywatna zabawa i proba przeforsowania swojej woli co wiaze sie z
niepowaznym potraktowaniem nas wszystkich.

Forum Kinomana ma az 3 moderatorow, Sielskie przyjelo dzisiaj w nocy jeszcze jednego moderatora wiec
jest teraz 4 moderatorow na jedno forum.

Pytanie, po co az tylu moderatorow na tak male fora? Mamy mniej Adminow na cale forum TN niz
FK lub Sielskie. Jaki jest cel takiej ilosci modow na jedno forum?

Wyniki sondy tego tematu oraz opinie nie beda dla mnie ostateczna wyrocznia, bo kazdy post
'protestujacych' i postronnych moderatorow Sielskiego Variatkowa
jest jedna wielka kpina i nastepna proba siania niezgody wsrod userow Twoj Netu.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 12.01.10, 11:19

Bardzo proszę adminów o zwrócenie uwagi userce Livii, że ten temat nie służy wygłaszaniu jej prywatnych opinii na temat innych userów a złamania regulaminu ogolnego forum TN i dyskusji nad tym, czy naprawić istniejącą sytuację, czy przejść nad nią do porządku dziennego.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Rozalia
Wyga

Postautor: Rozalia » 12.01.10, 11:52

DoggieDaisy pisze:Livia, do tej pory milczałam, bo nie lubię konfliktów. Ale teraz ci powiem krótko i po żołniersku

Idź kobieto do lekarza. Bo to jest mania prześladowcza co uskuteczniasz. Podejrzewam huśtawkę hormonalną, OZN, menopauzę i starczą złośliwość. Amen.

Godryk, ja Ci współczuję.

I już się nie dziwię, że Wódz się trzyma z daleka. Bo obcowanie z wariatami może się odbić na zdrowiu psychicznym.

:oops:

Jak w temacie
W życiu kobiety pewne są trzy rzeczy, śmierć, podatki i menopauza...

http://www.youtube.com/watch?v=2EnEhcTO_aU

Awatar użytkownika
owczarnia
Dama Negocjowalnego Afektu
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 12.01.10, 11:57

Livia, weź ochłoń w końcu i zrozum, że nikt nie ma ochoty czytać tego Twojego spamu w postaci ogłoszeń o konkursach odbywających się na Obłoku. Generalnie spam jako taki jest ogólnie nieustającym przedmiotem walki ze strony użytkowników, więc się nie dziw, że nie mamy zamiaru pozwolić się bezkarnie nim zalewać. Ktoś w poprzednim wątku wspominał coś o reklamach, uważając to za doskonałe porównanie. Otóż nie, z reklamą to nie ma nic wspólnego. To jest najzwyklejszy w świecie spam, z tą różnicą, że na takiej na przykład skrzynce mailowej można sobie uruchomić filtr, a TN takiej opcji nie przewiduje.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 12.01.10, 12:09

Livia pisze:Forum Kinomana ma az 3 moderatorow, Sielskie przyjelo dzisiaj w nocy jeszcze jednego moderatora wiec

Pytanie, po co az tylu moderatorow na tak male fora? Mamy mniej Adminow na cale forum TN niz

Jakim prawem Knajpa Alternatywna ma aż sześcioro moderatorów?
Czy ktoś ich liczbę ustalał i uzyskał na to zgodę od Livii?
Co to za samowola, żeby bez konsultacji z cysorzową jakieśtam forum sobie skład moderatorski ustalało!
To jest niedopuszczalne! :grrr:

Awatar użytkownika
mcwatt
Snusmumriken

Postautor: mcwatt » 12.01.10, 13:40

Godryk, ja cię bardzo przepraszam, ale ponieważ nie usunąłeś tego postu czuję się w obowiązku kilka spraw wyjaśnić.

Livia pisze:niestety ale stwierdzam, ze temat Protest Mii i FK, jest wylacznie
nowym pretekstem do ciagniecia prywatnej wojny przeciwko mnie. Przykro, ze wciaga w to
cale spoleczenstwo TN, ktore mysli, ze sprawa dotyczy dobra calego forum. 'Protest' jest
nastepna proba podjecia walki ze mna, w ktora jak do tej pory nie dalam sie wciagnac.

Nic bardziej mylnego. Z całej trójki modów ja najbardziej spalałem się nad tym protestem, a nie przypominam sobie żebym toczył z tobą jakąś prywatną wojnę. O Elfie to nawet nie wspomnę.

Polecam poczytac rozmowy w Variatkowie, FK nie ma knajpy, bo chce zachowac pozory powaznego
i elitarnego forum ale do wyzwisk i wulgaryzmow wykorzystuje knajpe na sielskim, sprytnie posuniecie.

Na Sielskim wypowiadam się już X lat, Elf się nie udziela, ja nic nie wspominałem o głosowaniu na Sielskim, a że tamtejsze moderatorki mają cięte języki - no cóż :D Fakt że mamy (tzn FK i Sielskie) podobne zdanie na temat ogłoszeń globalnych, ale podciąganie wszystkich udzielających się na tych forach pod jakiś wyimaginowany spisek to paranoja...
FK jak wszystkie fora ma swoje zasady i drobne manieryzmy, nie określił bym go jako elitarnego czy poważnego. Jeśli ktoś nie chce się stosować do panujących tam zwyczajów to nie powinien się dziwić że został potraktowany w jaki określony sposób (zdaje się że tobie Livio coś takiego się przydarzyło nie tak dawno, prawda? I stąd niechęć do wszystkich Kinomanów?)

Kochani, zostaliscie wciagnieci w prywatne potyczki. Protest userki Mii, jest czysta kpina i niesmaczna
proba podwazenia autorytetu dyrekcji i mojego.

Mia nie podważa autorytetu Godryka, nie podobają jej się niektóre jego działania i o tym pisze. Jakoś nie przeszkadza to obojgu w prowadzeniu dyskusji na demonizowanym Forum Kinomana...

Forum Kinomana ma az 3 moderatorow, Sielskie przyjelo dzisiaj w nocy jeszcze jednego moderatora wiec

W zasadzie to nie muszę się tłumaczyć, ale dla świętego spokoju... Istnienie trzech modów na FK spowodowane jest tym że jesteśmy bardzo zajętymi - w realu - ludźmi, aby więc utrzymywać porządek jest nas AŻ troje. Są fora które mają więcej modów - przykład podała Adela - i jakoś nikomu do tej pory nie przyszło do głowy protestować.
A do tego my tak lubimy władzę :cheess:

Wyniki sondy tego tematu oraz opinie nie beda dla mnie ostateczna wyrocznia, bo kazdy post
jest jedna wielka kpina i nastepna proba siania niezgody wsrod userow Twoj Netu.

Z pewnością Godryk - który założył ten temat - nie miał zamiaru siania niezgody, protest też nie miał tego na celu.
To jest bardziej sprawa techniczna i nad tym powinniśmy dyskutować. Howgh.
Lost my muchness, have I?

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 12.01.10, 15:26

Godryk. Ja wreszcie napiszę jak to od naszej strony wygląda.
Jest sobie TN, miał czasy lepsze i gorsze, pady, przenosiny, przypływy, odpływy.
I w tym wszystkim - trzon. Grupę stałych userów.
Mniej aktywnych, bardziej aktywnych, odchodzących na dłużej i wracających.
Mało! Niemal każde forum ma w sieci zapasowe miejsce, żeby w razie czego się nie pogubić, przeczekać (nie daj Bóg) kolejny pad i WRÓCIĆ. Bo tu kolebka żeby nie wiem co.
Zawsze na TN panowała zasada "Żyj sobie i daj innym żyć".
I właśnie o to chodzi.
Przecież wiele razy powstawało tu jakieś forum. Miało potencjał - przeżyło. Nie miało - zdechło.
Jak w całym necie na każdym innym forum.
I nagle pół roku temu nad TN-em otworzyły się niebiosa.
KLĘKAJCIE NARODY!!! Teraz dopiero zaznacie cudu, bo wcześniej nie mieliście pojęcia czym dla was może byś TN.
I zaczęły się namolne agitacje uskuteczniane z wdziękiem upierdliwego akwizytora, któremu najpierw daje się do zrozumienia, że nie jesteśmy zainteresowani, w końcu chce się już mu drzwi przed nosem zamknąć, a ten jeszcze girę ładuje i swoje dalej nawija, by w końcu na tychże drzwiach przywalić swoją reklamę i to takim klejem którego nawet aceton nie ruszy.
Jakoś żadne inne forum takiego huku wokół siebie robić nie musi.
Kłania się stary Krasicki: "Dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny!"
Postaw wreszcie na inteligencję TN-owych bywalców.
Nie wierzę, że 98% userów włazi li i jedynie na jedno zalinkowane sobie na amen forum i nosa nie wystawia. Bez upierdliwego nawoływania - zechcą to znajdą, zainteresują się, to się przyłączą.
Globalne ogłoszenia, to dla mnie informacja od administracji typu: jutro od 15 do 20 będzie przerwa techniczna. Albo: potrzebna ściepa na nowy serwer.
A nie ogłoszenie, że jakaś grupka bab ślini się do jakiegoś aktora. Zagranicznego.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 12.01.10, 16:43

Adela pisze:Godryk. Ja wreszcie napiszę jak to od naszej strony wygląda.
.... itd.

od waszej strony zawsze wygladalo inaczej, nie wspomne o slinieniu sie na podobne tematy u was
i na FK... przed ostatnim padem

walnelas niezla bryle tekstu o zerowej tresci, nie mowiac juz o konkluzji

wyraznie tylko widac... my... my... i znowu my....

tn byl zawsze wszystkich i znowu manipulujesz faktami - w ostatnich czasach wasze sielskie nabralo wolnosci slowa
uprzednio nie mozna bylo napisac slowa dupa a juz ublizyc komus???? od razu nozyce i wycinanka...
a teraz prawie cala wasza knajpa to obelgi werbalne laciny ulicznej pod moim adresm... cytowac nie bede, wstyd mi za
was

wiesz, nie kazdy ma chec na taka wolnosc slowa... za wasze obelgi na innym forum juz dawno byscie dostaly
bana
przypomne wam Zepka, zjechal Mie i co... narobila takiej awantury, ze zbanowali go na wieki a Miechu dostal bana
na 2 tyg!!!!
ale to wam nie wystarczylo i tak drazylyscie, ze 5SS zostala usunieta... a dlaczego? bo wtedy najwiekszym waszym
wrogiem byl Jurek, aczkolwiek wszystkie wasze zle emocje, uskutecznialyscie na 5. bo tam byla wolnosc.
Na swoich forach gralyscie kulutre ale upust chamstwa dawalyscie u nas...

przezylam nie jeden pad TN i zawsze wracalam, moje odejscie z TN bylo przymusowe.... pogonilyscie nie tylko mnie

tym razem, po powrocie nie uda wam sie mnie stad wywalic, jesli Obloki wam przeszkadzaja oraz modernizacja forum przez dyrekcje,
macie wolny wybor... sa inne miejsca... bo wasza walka swiadczy tylko o strachu... was nigdzie nie chca

a najciekawsze, z historii TN jest, ze trzy userki obecnie tak bardzo wspierajace sie byly wrogami na noze,
Mia kontra Adela, Mia contra Owca... i w zaleznosci od wiatru... jedna z druga trzymala przeciwko tej trzeciej

Ewidentnie Owca dobila na moda, zeby moc glosowac i dowalic mi w tym temacie: potwierdzenie w knajpie na sielskim.

Chyba napisze podanie do dyrekcji, bo obelgi pod moim adresm, przechodz wszelkie granice
i chcialabym aby dostaly bana na wieki, badz na pare tygodni jako kare i nauczke, za popularyzowanie wulgaryzmow na forum.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 12.01.10, 16:45

mcwatt pisze:Godryk, ja cię bardzo przepraszam, ale ponieważ nie usunąłeś tego postu czuję się w obowiązku kilka spraw wyjaśnić.... itd .

a dlaczego mialby usunac? czy ublizam komus badz obrazam
obowiazek poprawnego usera spelnij czytajac wpisy w knajpie na
sielskim i obiektywnie ocen co powinno byc usuniete a co nie

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 12.01.10, 16:55

Godryk pisze:Jak na razie widzę, że Adela, Daisy, Mia i Owczarnia nie potrafią powstrzymać się od odpowiedzi na posty Livii - i odwrotnie. Proponuję wszystkim zainteresowanym Paniom przesyłanie sobie tego rodzaju opinii za pomocą prywatnych wiadomości.

Wciąż widzę argumenty typu: "pamiętam, jak parę lat temu". Proszę dyskutantów o trzymanie się kalendarza. Mamy obecnie rok 2010. Ciągnięcie w nieskończoność sporów sprzed lat nie ma sensu.

przykro mi ale z tymi paniami sie nie da. probowalam. panie uwielbiaja byc na scenie. czy rola jest zla czy dobra
nie wazne, wazne aby bylo je widac

przypadek patologiczny

i jak widac, nastepny temat offtopikowany.... zrobila sie zwyczajna zadyma, zero dyskusji tylko wypominanie
i awantra jak zwykle gotowa...

temat stal sie zwykla knajpa i Protest stracil na wadze... wyniki tej sondy nie przekonuja mnie do faktycznego stanu
rzeczy

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 12.01.10, 17:39

Livia pisze:
i jak widac, nastepny temat offtopikowany.... zrobila sie zwyczajna zadyma, zero dyskusji tylko wypominanie

Pokaż mi w czterech wpisach, które popełniłam w tym temacie chociaż jedno wypominanie.
Za to z twojej strony co my tu mamy ze dwa posty wyżej: :hmmm:

przypomne wam Zepka, zjechal Mie i co... narobila takiej awantury, ze zbanowali go na wieki a Miechu dostal bana
na 2 tyg!!!!
ale to wam nie wystarczylo i tak drazylyscie, ze 5SS zostala usunieta... a dlaczego? bo wtedy najwiekszym waszym
wrogiem byl Jurek, aczkolwiek wszystkie wasze zle emocje, uskutecznialyscie na 5. bo tam byla wolnosc.

a najciekawsze, z historii TN jest, ze trzy userki obecnie tak bardzo wspierajace sie byly wrogami na noze,
Mia kontra Adela, Mia contra Owca... i w zaleznosci od wiatru... jedna z druga trzymala przeciwko tej trzeciej

Nieeeee, no to nie jest wypominanie nic a nic.

tym razem, po powrocie nie uda wam sie mnie stad wywalic,

Powtórzę jeszcze raz : Żyj sobie, pozwól innym żyć. Tak jak chcą a nie tak jak tobie pasuje.

od waszej strony zawsze wygladalo inaczej, nie wspomne o slinieniu sie na podobne tematy u was
i na FK... przed ostatnim padem

A jezeli nawet , to nie obnosiłyśmy tego po całym TN. :cheess:
I nie zamęczałyśmy innych forów coby se przyśli popaczeć.
Sami włazili :D

Guano ci do relacji Mia, Owca, Adela plotkaro.
Ewidentnie Owca dobila na moda, zeby moc glosowac i dowalic mi w tym temacie: potwierdzenie w knajpie na sielskim.

Guano ci do składu modów na Sielskim i do tego co Sielskie zawiera.
Sama piszesz, że nikt nas nie trawi, nikt do nas nie zagląda, że trupiarnia i mogiła, to co za różnica o czym tam się pisze?
Przeca nikt nie czyta.
wyniki tej sondy nie przekonuja mnie do faktycznego stanu
rzeczy

Bo co?
Bo nagle okazało się, że tylko Obłoczkom pasowała ta urągająca globalna promocja?

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 12.01.10, 18:11

Adela pisze:(...) Bo co?
Bo nagle okazało się, że tylko Obłoczkom pasowała ta urągająca globalna promocja?

gdy zlosc ci przejdzie, przyjzyj sie glosowaniu... Obloczki glosuja wedlug wlasnej nieprzymuszonej woli
nie jestesmy stadem baranow, co za jednym baranem... cale stado

nasi moderatorzy glosowali na rozne opcje - obiektywnie podchodzac do sprawy
a wasze stado glosowalo jak te barany wszyscy na to samo

i kto moze mowic o obiektywnym podejsciu do tematu... ktory osobiscie uwazam jest wylacznie prowokacja
i proba osmieszenia dyrekcji i userow...

typowa wasza 'pyskowka'

wbrew pozorom nie tylko Walach czyta regulamin - ja tez, i nigdzie nie jest napisane badz ustalone prawo do
protestu w tak bzdetnej sprawie... argumentujac ze podpiety temat zaslania piekne widoki na FK...

proponuje zakup wiekszego monitora i widoki powroca, lub zmienic kierunek zainteresowania tzn
kierowac wzrok na tematy o filmach a nie o ogloszeniach... ale coz wscibska ciekawosc jest widocznie silniejsza

Awatar użytkownika
Ali
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ali » 12.01.10, 18:20

Livia pisze:Forum Kinomana ma az 3 moderatorow, Sielskie przyjelo dzisiaj w nocy jeszcze jednego moderatora wiec jest teraz 4 moderatorow na jedno forum.

Pytanie, po co az tylu moderatorow na tak male fora?

Owca kiedyś moderowała z nami forum. Zawsze była trójka czynnych modów na Sielskim. Weź pod uwagę, że ja obecnie bardzo rzadko zaglądam na TN, Daisy też dużo mniej niż kiedyś, więc Adela sama została na placu boju. Fajnie więc, że będzie miała pomoc w postaci Owcy, tym bardziej, że jako moderatorki całkiem nieźle się wszystkie dogadywałyśmy.

Livia pisze:Wyniki sondy tego tematu oraz opinie nie beda dla mnie ostateczna wyrocznia, bo kazdy post

Livio, poczułam się dotknięta! Jestem, wg Twoich słów, "postronnym moderatorem Sielskiego Variatkowa", bo nie biorę udziału w proteście. Jak dotąd wypowiadałam się stricte na temat i nie zauważyłam, abym napisała coś, co byłoby kpiną w ogólnym tego pojęciu, ani niczego, co byłoby próbą siania niezgody wśród userów Twoj Netu! Ani w tym temacie, ani w knajpie na Sielskim, ani gdziekolwiek indziej!
Bardzo proszę, abyś ważyła słowa w przyszłości.

Acha, to nie jest atak na Ciebie, dla jasności sytuacji.

Livia pisze:...tak drazylyscie, ze 5SS zostala usunieta... a dlaczego? bo wtedy najwiekszym waszym

Jurek nie był niczyim wrogiem. Wrogiem była głupota i ścisłe przestrzeganie jakiegoś śmiesznego regulaminu, napisanego grafomańsko, trzymanie się go pazurami nawet wówczas, gdy przestrzeganie go godziło w dobre imię innych użytkowników, gdy nikt nie wycinał wulgaryzmów i chamstwa, kierowanego personalnie do użytkowników tamtego forum, a później nawet do jego moderatorów. Gdzie był władyka topika i święte notki, tym bardziej święte, im bardziej obraźliwe treści zawierały.
Nie przypisuj nam jakichś wielkich mocy, nikt nikogo znikąd nie przeganiał, nie wyrzucał, sami się wynieśliście, więc proszę, nie ubarwiaj faktów, bo to co napisałaś, to nadinterpretacja.

To mój prywatny pogląd. Mój jako Ali, nie jako moda. I też nie jest to żaden atak na nikogo.

Wolę zastrzec, żeby nie było znowu jakichś nadinterpretacji. I przepraszam za off'a, ale nie udało mi się tym razem zmilczeć.

Awatar użytkownika
Ali
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ali » 12.01.10, 18:24

Livia pisze:nasi moderatorzy glosowali na rozne opcje - obiektywnie podchodzac do sprawy
a wasze stado glosowalo jak te barany wszyscy na to samo

Livia! Drugi raz mnie obraziłaś w jednym temacie! Radzę, aby trzeciego razu nie było!

Awatar użytkownika
owczarnia
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 12.01.10, 19:02

Livia pisze:Ewidentnie Owca dobila na moda, zeby moc glosowac i dowalic mi w tym temacie: potwierdzenie w knajpie na sielskim.

Słuchaj no, laleczko: ja na tym forum jestem szmat czasu. Na tyle długi, że jeszcze przed Tobą tu byłam i Niepokalane zanim się Sielskim stało moderowałam, nim żeście się w ogóle z tym Twoim z Zepkiem zapoznać zdążyli. Więc łaskawie ze mnie zejdź. Mam takie samo prawo głosu w interesującej mnie sprawie, jak i reszta starych userów, odeszłam kiedyś na własną prośbę z moderunku, to teraz do niego na własną prośbę wróciłam. I reszta niech Cię nie interesuje.

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Re: Ring wolny

Postautor: Godryk » 12.01.10, 19:15

Tytułem wyjaśnienia: każde forum ma prawo mieć tylu moderatorów, ilu chce - to ich wewnętrzna sprawa. Knajpa Alternatywna na przykład ma 6 osób (póki się nie usunąłem, było 7). Fora dla graczy mają po 4-5.
.
W dodatku co kilka miesięcy Crowley wybierał roślinę rosnącą zbyt powoli albo ulegającą więdnięciu liści czy brązowieniu, albo też po prostu nie wyglądającą tak dobrze jak inne i obnosił ją wśród pozostałych.
— Pożegnajcie się z waszym przyjacielem - mawiał. - Po prostu nie potrafił dać sobie rady...

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 12.01.10, 19:18

Godryk pisze:Tytułem wyjaśnienia: każde forum ma prawo mieć tylu moderatorów, ilu chce - to ich wewnętrzna sprawa.

My też tak uważamy.
Miło się zgodzić z Adminem. :bowdown:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 13.01.10, 01:32

Ali pisze:Livio, poczułam się dotknięta! (...)

Ali, zupelnie nie bralam ciebie pod uwage, nie pasujesz mi do sielskiego stylu... piszac 'sielskie'
obiecuje ci, ze ciebie nie mialam na mysli... i nie czuj sie obrazona, bo ciebie okreslenie 'sielskie' w moim
pojeciu nie dotyczy... zawsze bylas sprawiedliwa, uczynna i przyjazna i chwala ci za to :bowdown:

ali pisze:Jurek nie był niczyim wrogiem. Wrogiem była głupota i ścisłe przestrzeganie jakiegoś śmiesznego regulaminu, napisanego grafomańsko, trzymanie się go pazurami nawet wówczas, gdy przestrzeganie go godziło w dobre imię innych użytkowników, gdy nikt nie wycinał wulgaryzmów i chamstwa, kierowanego personalnie do użytkowników tamtego forum, a później nawet do jego moderatorów. Gdzie był władyka topika i święte notki, tym bardziej święte, im bardziej obraźliwe treści zawierały.
Nie przypisuj nam jakichś wielkich mocy, nikt nikogo znikąd nie przeganiał, nie wyrzucał, sami się wynieśliście, więc proszę, nie ubarwiaj faktów, bo to co napisałaś, to nadinterpretacja.

To mój prywatny pogląd. Mój jako Ali, nie jako moda. I też nie jest to żaden atak na nikogo.

i tu potwierdzilas glupote Jurka ktora dokladnie pasuje do obecnej sytuacji wywolanej przez FK, przyczepili
sie na sile jakiegos glupiego regulaminu aczkolwiek brak tam paragrafu o globalnych ogloszeniach... i trzymaja sie pazurami dla uporu

podobnie ma sie ze sprawa notek kierowanych personalnie i godzenie w dobre imie usera, podajesz to jako przyklad
i zgadzam sie ze tak bylo
ale dlaczego na sielskim nikt nie reaguje, badzi usuwa notek makabrycznie wulgarnych na moj temat?

to o co, niby tak walczylyscie lub was wzburzalo... same teraz stosujecie... czytalas knajpe u was... jest jeszcze gorzej
niz kiedys na Jurkowym forum

sorki, ale zapodany argument zupelnia zaprzecza obecnemu stanu rzeczywistosci

mocy nie przypisuje tylko zaparcie aby nas zniszczyc co wam (bez ciebie) sie udalo, forum zostalo zlikwidowane
poszlo w pierdu gdzies w eter... zostalismy bez domu... a wy (bez ciebie) szalalyscie z radosci ze sie udalo...

Ali, wiesz dobrze, ze gdyby sielskie nie rozpoczelo awantury na naszym forum, nie polecialo do dyrekcji po pomoc
bylibysmy tutaj nadal...

z powazaniem :)

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 13.01.10, 01:35

owczarnia pisze:
Livia pisze:Ewidentnie Owca dobila na moda, zeby moc glosowac i dowalic mi w tym temacie: potwierdzenie w knajpie na sielskim.

Słuchaj no, laleczko: ja na tym forum jestem szmat czasu. Na tyle długi, że jeszcze przed Tobą tu byłam i Niepokalane zanim się Sielskim stało moderowałam, nim żeście się w ogóle z tym Twoim z Zepkiem zapoznać zdążyli. Więc łaskawie ze mnie zejdź. Mam takie samo prawo głosu w interesującej mnie sprawie, jak i reszta starych userów, odeszłam kiedyś na własną prośbę z moderunku, to teraz do niego na własną prośbę wróciłam. I reszta niech Cię nie interesuje.

a to jako przyklad notki, ktora bylaby natychmiast usunieta kiedys na forum sielskim

BTW. bylam moderatorem 4 forow i sie nie chwale jak to niektorzy robia :fiufiu:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 13.01.10, 01:39

Adela pisze:
Godryk pisze:Tytułem wyjaśnienia: każde forum ma prawo mieć tylu moderatorów, ilu chce - to ich wewnętrzna sprawa.

My też tak uważamy.

a tu jawny przyklad manipulacji - nagle podlizywanie sie dyrekcji ktora zbesztalo sie na maksa... w roznych tematach :fiufiu: typowe zagranie... szybkie odwracanie kota ogonem....

chyba strach zaczal grasowac na TN :woot: bo dyrekcja wziela sie za porzadki :cheess:

Awatar użytkownika
owczarnia
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 13.01.10, 06:22

Livia pisze:
owczarnia pisze:

a to jako przyklad notki, ktora bylaby natychmiast usunieta kiedys na forum sielskim

BTW. bylam moderatorem 4 forow i sie nie chwale jak to niektorzy robia :fiufiu:

Zacznijmy od tego, że najsamprzód to by poleciały w eter Twoje upierdliwe zaczepki. Więc ja Cię grzecznie proszę, odczep się ode mnie, dobra? Zajmij się tym swoim Obłokiem, moderuj sobie choćby z dziesięć forów, byle z dala od nas. Chyba, że zaczniesz się zachowywać jak normalny człowiek, chociaż prawdę powiedziawszy raczej straciłam na to nadzieję.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 13.01.10, 11:26

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 13.01.10, 11:50

Livia pisze:
Adela pisze:

My też tak uważamy.

a tu jawny przyklad manipulacji - nagle podlizywanie sie dyrekcji ktora zbesztalo sie na maksa... w roznych tematach :fiufiu: typowe zagranie... szybkie odwracanie kota ogonem....

chyba strach zaczal grasowac na TN :woot: bo dyrekcja wziela sie za porzadki :cheess:

Godryk.
Tak z ręką na sercu powiedz.
Nie uważasz, że ta baba permanentnie Cię ośmiesza?

Awatar użytkownika
Rozalia
Wyga

Postautor: Rozalia » 13.01.10, 12:28

Powiem tylko jedno.
Zazdroszcze tym, ktorzy nie maja wiekszych problemow w zyciu.
Problem ogloszen na internetowym forum jest na pewno powazniejszy, niz np. ten, ze w Chinach przewrocil sie worek z ryzem
Obrazek

Weiter so!
Amen.
W życiu kobiety pewne są trzy rzeczy, śmierć, podatki i menopauza...

http://www.youtube.com/watch?v=2EnEhcTO_aU

Awatar użytkownika
mcwatt
Snusmumriken

Postautor: mcwatt » 13.01.10, 15:28

Rozalia pisze:Problem ogloszen na internetowym forum jest na pewno powazniejszy, niz np. ten, ze w Chinach przewrocil sie worek z ryzem
Obrazek

Z pewnością nie dla właściciela worka.
Lost my muchness, have I?

Awatar użytkownika
Ali
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ali » 13.01.10, 19:17

Livio, miło mi bardzo, że masz o mnie dobre zdanie, naprawdę i szczerze - bardzo się cieszę :)
Ale pisząc, że ja to nie Sielskie nie masz racji - ja jestem Sielska jak najbardziej! Jestem modem na Sielskim od samego początku jego istnienia i jestem nieodłączną jego cząstką. Mimo, iż ostatnio rzadko na nim bywam, to jednak bardzo się z nim utożsamiam.

Poruszyłaś w swoim poście dużo ważnych spraw i to nie na priv.

Przede wszystkim sprawa banicji - 5SŚ założył Skandal i przez jakiś czas było to NASZE WSPÓLNE FORUM, choć nie wszyscy o tym dziś chcą pamiętać. Sielskie (jako Koło Gospodyń Wiejskich) powstało dla żartu, ale szybko stało się miejscem dla tych, którzy na Piątce poczuli się niekomfortowo i obco. I to my byliśmy pierwszymi banitami. Na ówczesnych modach 5SŚ odejście tak dużej grupy ludzi nie zrobiło najmniejszego wrażenia, nie dało im nic do myślenia. Na tych, którzy na Piątce pozostali - również nie. I nikt nie martwił się dokąd poszliśmy.

To, że odeszliście w ogóle z TN-u nie było wynikiem najazdów Sielskiego na Piątkę. Piątka wcale nie była dłużna Sielskiemu, a jednak Sielskie na TN zostało. Mogła zostać i Piątka.

Wiesz, kiedyś na psim forum administracja zrobiła swoje porządki, które nie spodobały się użytkownikom. Tak jak modzi 5SŚ - byli ślepi i głusi na argumenty i prośby. W efekcie stało się analogicznie jak tu - pewna grupa ludzi znalazła sobie inne miejsce w cyberprzestrzeni i do dzisiaj ma się świetnie, bo działa na swoich własnych zasadach. I choć na początku było żal, to teraz nikt już do tego tematu nie wraca, nie szuka winnych, nikogo nie oskarża, bo co to teraz zmieni?

Co do usuwania notek obraźliwych - nie wydaje mi się konieczne usuwanie notek starych forumowych, TN-owskich wyjadaczy, ponieważ każdy wie sam na ile może sobie pozwolić i wie, że pracuje na własny nick i własne ryzyko. Wychodzę z założenia, że starzy użytkownicy, zaprawieni w bojach od lat, sami sobie świetnie poradzą ;) :D
Co innego gdy na forum pojawi się ktoś spoza naszego grona i zacznie mącić - wówczas jako mod wyciągnę nożyczki i wkroczę do akcji. Tak zawsze było na Sielskim i tak będzie nadal.

Pozdrawiam serdecznie :)

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 13.01.10, 19:33

No to fajnie, że się toczą wspominki w gronie starych wyjadaczy, tylko jak tych wyjadaczy liczyć? Czy wyjadacz na jednym forum TN, to na innym dalej wyjadacz, czy już nie wyjadacz i należy go ciąć, jak się nie umie zachować? Albo czy wyjadacz po przerwie to dalej wyjadacz, czy już nie?

Pamiętam wejście Livii, jakoś tak latem, na Sielskie: "TN zdycha, chodźcie do nas". Ironia losu spowodowała, że serwer Obłoków dostał zadyszki i to Obłoki przyszły tu. Niemniej po tamtym wejściu byłem do Obłoków nastawiony sceptycznie.

A tymczasem parę nowszych obłokowych inicjatyw mi się podoba - przykładem Konkurs Fotograficzny czy Fototeka. Owszem, to samo można było zrobić w Klubie Fotograficznym, ale nie wiem, czy nikt na to nie wpadł, czy się nie przyjęło - w każdym razie nie było takich inicjatyw.

Owszem, mogą się zdarzać tarcia między użytkownikami, bo na TNie i na samodzielnych Obłokach zwyczaje były różne. Ale to jest kwestia nastawienia: widzę, że nowi użytkownicy wchodzą na Obłoki i zadomowiają się, więc widocznie taka atmosfera na jednym czy drugim subforum też jest przydatna, skoro ma swoich zwolenników.

Więc generalnie wychodzi na to, że połączenie Obłoków z TN to był dobry pomysł.
.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 13.01.10, 19:39

Godryk pisze:
A tymczasem parę nowszych obłokowych inicjatyw mi się podoba - przykładem Konkurs Fotograficzny czy Fototeka.

Ekhem, toż to pomysły z Klubu Fotograficznego z TN, z poprzedniego skryptu :D

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 13.01.10, 20:01

Jasne, ale jakoś nikt nie wpadł na pomysł, żeby je odświeżyć, zanim się Obłoki nie przeprowadziły. Może brakowało chętnych, nie wiem - a teraz są.
.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 13.01.10, 20:03

A tu się zgodzę.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 13.01.10, 20:15

Wracając do rzeczy: czy mam rozumieć, że ten konflikt to taka gra towarzyska w gronie starych wyjadaczy, którzy znają reguły zabawy i sprawia im przyjemność ganianie się po forach z różnymi epitetami?
.

Wróć do „Administracja”