Protest moderatorów FK

Informacje administracyjne, propozycje, wnioski, skargi

Użytkowników forum Twoj.Net obowiązuje REGULAMIN.
Regulamin forum
Uwaga: forum moderowane.
1) Odpowiedzi na pytania będą udzielane albo zbiorczo jako nowy wpis, albo poprzez edycję wpisu z pytaniem.
2) Wypowiedzi nie odnoszące się do meritum dyskusji będą albo usuwane, albo przenoszone/wydzielane do odpowiedniego tematu.
3) Wpisy zawierające złośliwości, wycieczki osobiste i inwektywy pod adresem innych użytkowników lub forów będą usuwane niezależnie od zawartości merytorycznej. Tak samo mogą zostać usunięte wpisy, w których zostaną one zacytowane.

W jaki sposób umieszczać ogłoszenia na wszystkich forach Twoj.Netu?

Czas głosowania minął 17.01.10, 00:24

Pozostawić istniejące rozwiązanie - pojedynczy przyklejony temat na ogłoszenia globalne widoczny na każdym forum
2
7%
Stworzyć dział ogłoszeń globalnych, widoczny na stronie głównej forum
14
50%
Pozwolić każdemu użytkownikowi samodzielnie zdecydować, czy chce oglądać ogłoszenia globalne, czy je wyłączyć
12
43%

Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
Mia Wallace
Jej Eminencja Harpia :-)

Re: Protest moderatorów FK

Postautor: Mia Wallace » 12.01.10, 12:40

Godryk pisze:Jak na razie widzę, że Adela, Daisy, Mia i Owczarnia nie potrafią powstrzymać się od odpowiedzi na posty Livii - i odwrotnie. Proponuję wszystkim zainteresowanym Paniom przesyłanie sobie tego rodzaju opinii za pomocą prywatnych wiadomości.

Wciąż widzę argumenty typu: "pamiętam, jak parę lat temu". Proszę dyskutantów o trzymanie się kalendarza. Mamy obecnie rok 2010. Ciągnięcie w nieskończoność sporów sprzed lat nie ma sensu.

Nie ciągnę żadnych sporów sprzed lat, wykazałam na prostym przykładzie, jak starzy admini podchodzili do pomysłów globalnych ogłoszeń. Odpowiedzi na żaden z licznych w tym temacie ataków na moje forum i mnie osobiście, także się tutaj nie uświadczy.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 12.01.10, 12:42

Również pamiętam to ogłoszenie Owcy, a także próby poinformowania wszystkich użytkowników o ciekawych akcjach autorstwa innych znanych userów TN. Ponieważ w "dawnych czasach" nie było takiej możliwości jaka pojawiła się teraz (czyt. globalne ogłoszenia) komunikacja ta była bardzo utrudniona. Dlatego nadal podtrzymuję swoje zdanie, że pomysł jest dobry i korzystny dla wszystkich (nie tylko dla "Obłoków" ze wzgledu na wszelkiego rodzaju mniej lub bardziej poważne konkursy ale także dla tych, kórzy chcą informować o tego typu wydarzeniach jak dawniej Owczarnia itd).
Oczywiście głos mój w tej ankiecie nadal niezmiennie na opcję nr 3 aby każdy mógł sam decydować czy chce o tych wszystkich imprezach, konkursach, akcjach charytatywnych itp być informowanym :)

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 12.01.10, 12:47

Mia, od kilku miesięcy wciąż powtarzasz, że "starzy admini" to czy tamto. Proponuję, byś zwróciła uwagę, że "starzy admini" przez cały czas mają wgląd w to, co się dzieje na forum - i jak dotąd nie wyrazili zastrzeżeń.
.
W dodatku co kilka miesięcy Crowley wybierał roślinę rosnącą zbyt powoli albo ulegającą więdnięciu liści czy brązowieniu, albo też po prostu nie wyglądającą tak dobrze jak inne i obnosił ją wśród pozostałych.
— Pożegnajcie się z waszym przyjacielem - mawiał. - Po prostu nie potrafił dać sobie rady...

Awatar użytkownika
owczarnia
Dama Negocjowalnego Afektu
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 12.01.10, 12:49

Godryk pisze:Argument jest więc chybiony - chyba że masz na myśli fakt, że FK protestuje również przeciw takim ogłoszeniom. :-)

Argument jest bardzo dobry. Spam to spam i skoro za takowy uznaje się nawet akcje charytatywne, czego doświadczyłam na własnej skórze, pomysł z ogłoszeniami globalnymi tym bardziej tymże jest. Jeśli będę chciała podwiesić coś na FK czy gdziekolwiek indziej, zdecdydują o tym moderatorzy. I o to chodzi. Jak dla mnie tam, gdzie sobie tego życzą, można wieszać co się chce. Grunt, żeby nie przymusowo. Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć?...
All work and no play makes Jack a dull boy.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 12.01.10, 12:55

Godryk pisze:Mia, od kilku miesięcy wciąż powtarzasz, że "starzy admini" to czy tamto. Proponuję, byś zwróciła uwagę, że "starzy admini" przez cały czas mają wgląd w to, co się dzieje na forum - i jak dotąd nie wyrazili zastrzeżeń.

Starzy admini są praktycznie nieobecni, co wiemy wszyscy, dlatego trudno, by wyrażali jakiekolwiek zastrzeżenia. Nie jest tajemnicą, że jesteś obecnie najaktywniejszym adminem z całej piątki. I nie jest tajemnicą, że pracujesz w stylu zupełnie odmiennym od pozostałej czwórki.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
mcwatt
Snusmumriken

Postautor: mcwatt » 12.01.10, 13:11

Anihilator pisze:Również pamiętam to ogłoszenie Owcy, a także próby poinformowania wszystkich użytkowników o ciekawych akcjach autorstwa innych znanych userów TN. Ponieważ w "dawnych czasach" nie było takiej możliwości jaka pojawiła się teraz (czyt. globalne ogłoszenia) komunikacja ta była bardzo utrudniona. Dlatego nadal podtrzymuję swoje zdanie, że pomysł jest dobry i korzystny dla wszystkich (nie tylko dla "Obłoków" ze wzgledu na wszelkiego rodzaju mniej lub bardziej poważne konkursy ale także dla tych, którzy chcą informować o tego typu wydarzeniach jak dawniej Owczarnia itd).
Oczywiście głos mój w tej ankiecie nadal niezmiennie na opcję nr 3 aby każdy mógł sam decydować czy chce o tych wszystkich imprezach, konkursach, akcjach charytatywnych itp być informowanym :)

Ani, ale nikt z nas nie neguje potrzeby istnienia ogłoszeń, chodzi tylko i wyłącznie o formę ich przedstawiania. Jakkolwiek skończy się to głosowanie ogłoszenia pozostaną :)
Lost my muchness, have I?

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 12.01.10, 13:11

Mia Wallace pisze:Starzy admini są praktycznie nieobecni, co wiemy wszyscy, dlatego trudno, by wyrażali jakiekolwiek zastrzeżenia. Nie jest tajemnicą, że jesteś obecnie najaktywniejszym adminem z całej piątki. I nie jest tajemnicą, że pracujesz w stylu zupełnie odmiennym od pozostałej czwórki.
W takim razie proponuję, abyś ich zapytała bezpośrednio, zamiast co jakiś czas publicznie sugerować, że to, co robię, robię wbrew ich koncepcjom. PMki odbierają.
.
W dodatku co kilka miesięcy Crowley wybierał roślinę rosnącą zbyt powoli albo ulegającą więdnięciu liści czy brązowieniu, albo też po prostu nie wyglądającą tak dobrze jak inne i obnosił ją wśród pozostałych.
— Pożegnajcie się z waszym przyjacielem - mawiał. - Po prostu nie potrafił dać sobie rady...

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 12.01.10, 13:20

mcwatt pisze:
Anihilator pisze:Również pamiętam to ogłoszenie Owcy, a także próby poinformowania wszystkich użytkowników o ciekawych akcjach autorstwa innych znanych userów TN. Ponieważ w "dawnych czasach" nie było takiej możliwości jaka pojawiła się teraz (czyt. globalne ogłoszenia) komunikacja ta była bardzo utrudniona. Dlatego nadal podtrzymuję swoje zdanie, że pomysł jest dobry i korzystny dla wszystkich (nie tylko dla "Obłoków" ze wzgledu na wszelkiego rodzaju mniej lub bardziej poważne konkursy ale także dla tych, którzy chcą informować o tego typu wydarzeniach jak dawniej Owczarnia itd).

Ani, ale nikt z nas nie neguje potrzeby istnienia ogłoszeń, chodzi tylko i wyłącznie o formę ich przedstawiania. Jakkolwiek skończy się to głosowanie ogłoszenia pozostaną :)

Wiem o tym mcwatt :)
Jest jednak druga strona medalu - jeżeli przejdzie opcja nr 2 to ogłoszenia nie będą już "globalnymi", a jedynie kolejnym tematem, na który mało kto będzie zaglądał (tak jak napisał wcześniej Godryk - wielu userów wchodzi z przyzwyczajenia bezpośrednio na swoje fora, a nie na stronę główną TN). Rozumiesz o co mi chodzi?

Awatar użytkownika
mcwatt
Snusmumriken

Postautor: mcwatt » 12.01.10, 13:46

Anihilator pisze:
mcwatt pisze:

Wiem o tym mcwatt :)
Jest jednak druga strona medalu - jeżeli przejdzie opcja nr 2 to ogłoszenia nie będą już "globalnymi", a jedynie kolejnym tematem, na który mało kto będzie zaglądał (tak jak napisał wcześniej Godryk - wielu userów wchodzi z przyzwyczajenia bezpośrednio na swoje fora, a nie na stronę główną TN). Rozumiesz o co mi chodzi?

Oczywiście, dlatego sugerowałem podwieszanie linka do ewentualnego osobnego działu przez moderatorów forów które sobie tego zażyczą. Z wypowiedzi wiemy że nie zrobią tego tylko Sielskie i FK, więc strata duża nie będzie - do tego userzy obu udzielają się na wielu innych forach i jak będzie jakieś ciekawe ogłoszenie to z pewnością reszta się dowie. Zdaję sobie sprawę że nie jest to rozwiązanie idealne, ale żadne z trzech tak naprawdę nie jest. Na razie widać że pierwotna opcja ma najmniej zwolenników, a to utwierdza mnie tylko w przekonaniu że protest nie był bezzasadny :)

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 12.01.10, 14:02

mcwatt pisze: Na razie widać że pierwotna opcja ma najmniej zwolenników, a to utwierdza mnie tylko w przekonaniu że protest nie był bezzasadny :)

Zgadza się ale to dlatego, że wcześniejsza ankieta nie posiadała opcji nr 3, która moim zdaniem jest najkorzystniejsza dla wszystkich (taki kompromis - jak ja to lubię :D ).

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 12.01.10, 17:20

Wypowiedzi nie odnoszące się do meritum (lub odnoszące się w niewielkim stopniu) zostały wydzielone do odrebnego tematu.
.

Awatar użytkownika
beata white
Wiedźma

Postautor: beata white » 12.01.10, 17:59

Opcja numer dwa. Nie zaśmieca to nikomu forum, a każdy użytkownik może sobie zajrzeć, jeśli ma takie życzenie, i zobaczyć, czy jest tam coś dla niego interesującego.

Ani - jako zwykły człowiek i użytkownik, a nie jako mod - nie znoszę, jak ktoś mnie uszczęśliwia na siłę.
Ja, osobiście, z przyzwyczajenia od lat wchodzę na stronę główną, ponieważ to TN jest MOIM forum, Alternatywa jest tylko podforum, które moderuję.
Jeśli, jak sama piszesz, istnieje obawa, że globalne będą "kolejnym tematem, na który mało kto będzie zaglądał" - to po jaką cholerę wieszać je na każdym forum, i wciskać ludziom coś, czego nie lubią? Żeby uciekli na inne, mniej zaśmiecone forum?
Jeśli "globalne" będą ciekawe - nie bój się - użytkownicy będą tam walili drzwiami i oknami.
A jeśli nie - to po co wciskać śmietnik każdemu pod nos?
Życie zaczyna się po czterdziestce. I tego będę się teraz trzymać
The only thing better than the first love, is the last love (by myself)
Życie to materia, na której jedziesz. Dlatego należy ją tak ukształtować, żeby cię dupa nie bolała.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 12.01.10, 18:17

Godryk pisze:
Mia Wallace pisze:Starzy admini są praktycznie nieobecni, co wiemy wszyscy, dlatego trudno, by wyrażali jakiekolwiek zastrzeżenia. Nie jest tajemnicą, że jesteś obecnie najaktywniejszym adminem z całej piątki. I nie jest tajemnicą, że pracujesz w stylu zupełnie odmiennym od pozostałej czwórki.
W takim razie proponuję, abyś ich zapytała bezpośrednio, zamiast co jakiś czas publicznie sugerować, że to, co robię, robię wbrew ich koncepcjom. PMki odbierają.

O, nienienie, wróć to tempo! Ja nigdzie, ale to nigdzie, nie sugeruję, ze robisz coś wbrew starym adminom. Mówię wprost, ze działasz w stylu totalnie innym niż oni, co dla mnie- i jako usera, i jako moda, jest wyraźnie widoczne. I powiem szczerze - momentami uciążliwe, stad protest :)

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
owczarnia
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 12.01.10, 18:57

Anihilator pisze:Jest jednak druga strona medalu - jeżeli przejdzie opcja nr 2 to ogłoszenia nie będą już "globalnymi", a jedynie kolejnym tematem, na który mało kto będzie zaglądał (tak jak napisał wcześniej Godryk - wielu userów wchodzi z przyzwyczajenia bezpośrednio na swoje fora, a nie na stronę główną TN). Rozumiesz o co mi chodzi?

No ale wyjaśnij mi jedno: uważasz, że przymus rozwiązuje sprawę? Chciałabyś tak, żeby Ci ktoś nad głową wisiał i dudlił to, co chce powiedzieć, bez względu na to czy Ty masz ochotę słuchać? Nowi userzy zawsze wchodzą przez główną, siłą rzeczy. A my jeśli będziemy tych ogłoszeń ciekawi, znajdziemy drogę, do licha! Co to za mania z tym uszczęśliwianiem na siłę?

Chyba, że... chodzi tu po prostu o reklamę. Jednego konkretnego forum. No umówmy się, tak to zaczyna wyglądać. To zabieganie, żeby na pewno aby każdy zobaczył...

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 12.01.10, 19:21

Dlatego jest opcja nr 3. Kto będzie chciał, będzie czytał; kto nie będzie chciał, wyłączy.
.

Awatar użytkownika
owczarnia
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 12.01.10, 20:17

Ale fizycznie te ogłoszenia będą wisieć, czyż nie? W dodatku misz-masz się zrobi, a po co? Moim zdaniem opcja z osobnym działem jest po stokroć bardziej czytelna i sensowna. Zawsze wiadomo, gdzie te ogłoszenia są, zawsze tam i tylko tam. A nie takie nie wiadomo co. Ani userzy z tego nic nie będą mieć, ani te cholerne ogłoszenia za grosz sensu wówczas...

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 12.01.10, 20:26

No ale w osobnym dziale też przecież będą wisieć. A misz-masz - gdzie, jaki? Albo nie będzie ich widać, albo będzie to jeden oddzielny blok u góry strony.
.

Awatar użytkownika
beata white
Wiedźma

Postautor: beata white » 12.01.10, 20:34

Godryk pisze:No ale w osobnym dziale też przecież będą wisieć.

No to "bez sęsu" :)

Bo albo opcja 1 - uszczęśliwiamy wszystkich na siłę, albo opcja 3 - uszczęśliwiamy wszystkich na siłę, a kto chce - niech wyłączy, ale i tak robimy osobny temat, na wszelki wypadek, żeby ci co wyłączyli, mogli sprawdzić, czy nie ma tam czegoś interesującego... :pajac: :pajac:
Skoro one i tak mają wisieć gdzieś, w osobnym temacie, to opcja druga (na którą, nota bene, dotychczas głosowało najwięcej osób) jest najbardziej logiczna, czyż nie? :)
Życie to materia, na której jedziesz. Dlatego należy ją tak ukształtować, żeby cię dupa nie bolała.

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 12.01.10, 20:35

Beatko i Owieczko :) Nie będę odpowiadała na to po raz kolejny (bo moja wypowiedź, którą cytujecie zawiera również odpowiedź na Wasze uwagi). Jedyne co mogę dodać w tym temacie to, że nikt nikogo nie chce na siłę uszczęśliwiać - to jedynie ciekawa moim zdaniem propozycja komunikacji pomiędzy userami różnych forów.
Rozumiem, że nie wszystkim odpowiada ta forma i dlatego powstał ten temat. Szanuję Wasze zdanie i mam nadzieję, że moje zdanie również ma tu jakieś znaczenie i zostanie uszanowane.
Pozostaje czekać na ostateczne wyniki ankiety i niezależnie od tego jakie one będą - ja to zaakcepuję i protestować nie zamierzam :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 12.01.10, 20:37

W opcji 3, jeśli ktoś wyłączy, to nie zobaczy tematu ogłoszeniowego - niezależnie od tego, na które forum wejdzie. Będzie widzieć ogłoszenie tylko w panelu użytkownika.
.

Awatar użytkownika
beata white
Wiedźma

Postautor: beata white » 12.01.10, 20:44

O jeżu malusieńki...
Wysiłek konia, pod górę...
A opcja druga taka prosta... :P :D

Awatar użytkownika
owczarnia
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 12.01.10, 21:45

Anihilator pisze:Beatko i Owieczko :) Nie będę odpowiadała na to po raz kolejny (bo moja wypowiedź, którą cytujecie zawiera również odpowiedź na Wasze uwagi). Jedyne co mogę dodać w tym temacie to, że nikt nikogo nie chce na siłę uszczęśliwiać - to jedynie ciekawa moim zdaniem propozycja komunikacji pomiędzy userami różnych forów.
Rozumiem, że nie wszystkim odpowiada ta forma i dlatego powstał ten temat. Szanuję Wasze zdanie i mam nadzieję, że moje zdanie również ma tu jakieś znaczenie i zostanie uszanowane.
Pozostaje czekać na ostateczne wyniki ankiety i niezależnie od tego jakie one będą - ja to zaakcepuję i protestować nie zamierzam :)

Pozdrawiam

Ani, nie obraź się, ale mnie to trochę przypomina argumentację mojego sąsiada, tego od fortepianu... Ja mu mówię, że należy się liczyć z innymi, a on mi na to "No właśnie!" - że niby ja się z faktem, że on swoje dziecki gry na tym wspaniałym instrumencie uczyć pragnie takoż liczyć powinnam. A jak mnie to brzdęgolenie w pracy przeszkadza, to przecież zawsze korki do uszu mogę wsadzić :rolleyes:...

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 12.01.10, 21:53

Ja się nie obrażam ale nie wiem co to ma do tego co napisałam?
Właśnie o to chodzi, że ja się liczę z innymi (kilku osobom zależy na tych ogłoszeniach, a kilku innym nie - dlatego wybrałam opcję 3, która moim zdaniem jest kompromisem dla wszystkich. Kto chce będzie je widział, a kto nie - nie będzie.). I tyle w tym temacie :)

Awatar użytkownika
beata white
Wiedźma

Postautor: beata white » 12.01.10, 21:59

Między opcją drugą, a trzecią różnica jest taka, że przy przegłosowaniu opcji trzeciej, ta część użytkowników, która wyłączy ogłoszenia, nie będzie miała okazji widzieć tych, które potencjalnie mogłyby ich zainteresować.
Tłumacząc to na własnym przykładzie - ja wyłączę. Gdyby globalne były w wydzielonym temacie - czasem bym tam z ciekawości zaglądała, sprawdzić, czy nie ma czegoś ciekawego. A tak po prostu znikną mi z oczu, więc i z pamięci.
Nie, nie zaglądam do mojego profilu; w ciągu ostatniego roku - rzadziej, niż dwadzieścia razy, podejrzewam. Z czego znakomita większość to grudniowe, świąteczne PM-ki.

Awatar użytkownika
owczarnia
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 12.01.10, 22:04

Podpisuję się wszystkimi łapami pod Beatą.

I jeszcze do Ani: no może niefortunnie po prostu zacytowałam Twoją ostatnią wypowiedź, chodziło mi o ogólne wrażenie, na podstawie wszystkich postów Twojego (i w sumie nie tylko ) autorstwa w tym temacie :).

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 12.01.10, 22:08

Owieczko - ja cały czas trzymam się tej samej opcji i podobnie ją argumentuję :)

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 12.01.10, 22:20

Zaczynam się zastanawiać, czy nie prościej było rozsyłać ogłoszenia do wszystkich PMkami... ;-D
.

Awatar użytkownika
owczarnia
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 12.01.10, 22:26

Anihilator pisze:Owieczko - ja cały czas trzymam się tej samej opcji i podobnie ją argumentuję :)

Dlatego też mówię o ogólnym wrażeniu :).

Awatar użytkownika
beata white
Wiedźma

Postautor: beata white » 12.01.10, 22:29

Godryk pisze:Zaczynam się zastanawiać, czy nie prościej było rozsyłać ogłoszenia do wszystkich PMkami... ;-D

Nauczka na przyszłość... :D :D ;)

Awatar użytkownika
mcwatt
Snusmumriken

Postautor: mcwatt » 13.01.10, 15:40

Godryk pisze:Zaczynam się zastanawiać, czy nie prościej było rozsyłać ogłoszenia do wszystkich PMkami... ;-D

Już cię korci :cheess: Teraz pomyśl jaka byłaby reakcja userów jakby zaczęło im zalewać skrzynkę ogłoszeniami o konkursach na najlepszych aktorów / aktorki / wpisać dowolne :D

Awatar użytkownika
owczarnia
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 13.01.10, 16:34

Ja tam mogę w ramach poglądowych zaprezentować taką reakcję, tylko nie wiem, czy ten nówka serwer to przetrzyma :bum:...

Awatar użytkownika
Jedik
niedobry pies

Postautor: Jedik » 13.01.10, 17:30

beata white pisze:Między opcją drugą, a trzecią różnica jest taka, że przy przegłosowaniu opcji trzeciej, ta część użytkowników, która wyłączy ogłoszenia, nie będzie miała okazji widzieć tych, które potencjalnie mogłyby ich zainteresować.
Tłumacząc to na własnym przykładzie - ja wyłączę. Gdyby globalne były w wydzielonym temacie - czasem bym tam z ciekawości zaglądała, sprawdzić, czy nie ma czegoś ciekawego. A tak po prostu znikną mi z oczu, więc i z pamięci.
Nie, nie zaglądam do mojego profilu; w ciągu ostatniego roku - rzadziej, niż dwadzieścia razy, podejrzewam. Z czego znakomita większość to grudniowe, świąteczne PM-ki.

a do wydzielonego tematu/forum z tej ciekawości to zaglądałabyś częściej? :cheess:
Makary, Makary, Ty jesteś bałwan stary

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 13.01.10, 18:03

To chyba oczywiste, ze odpowiem za Beatę. Jeśli wchodzi się przez stronę głowną i widzi się nowy post na forum administracyjnym, to się tam zagląda.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 13.01.10, 18:08

Na administracyjnym może tak, ale jakby były ogłoszenia, to byłyby oddzielnym forum, nie na administracyjnym. I wówczas zasady wieszania ogłoszeń też byłyby luźniejsze, niż w tym temacie (bo teraz są ostre specjalnie - żeby ogłoszeń było mało). Więc informacje warte przeczytania mogą się zgubić wśród mniej istotnych - tak jak było w Strefie Wolnego Słowa.
.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 13.01.10, 18:12

Bez obaw. Jeśli powstanie forum ogłoszeniowe, to każdy, kto jest nim zainteresowany, będzie je odwiedzał, gdy zobaczy nową notkę. Natomiast jeśli faktycznie przejdzie opcja nr 3, to pomijając jej niezgodnośc z regulaminem, faktycznie ogłoszenia ciekawe będą uciekać. Tak jak pisała Beata.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Jedik
niedobry pies

Postautor: Jedik » 13.01.10, 21:00

ja tam wchodzę zawsze przez główną i niemal nigdy nie zaglądam na wydzielone administracyjne
mam cztery stałe pyknięcia - sielskie, anime, pilkarzyki i kinoman oraz dodatkowo raz na jakiś czas czytam hurtem kilkaset notek w knajpie alternatywnej, a do administracyjnego specjalnie nie zaglądalem
a teraz popatrz: tak z ciekawości sobie na administracyjne zaglądam, bo się globalne ogloszenie pojawilo i dyskusje na ten temat, gdyby było osobne forum to raczej nic z tego :oooh: :oooh:

Awatar użytkownika
beata white
Wiedźma

Postautor: beata white » 13.01.10, 21:00

Jedik pisze:
beata white pisze:Między opcją drugą, a trzecią różnica jest taka, że przy przegłosowaniu opcji trzeciej, ta część użytkowników, która wyłączy ogłoszenia, nie będzie miała okazji widzieć tych, które potencjalnie mogłyby ich zainteresować.

a do wydzielonego tematu/forum z tej ciekawości to zaglądałabyś częściej? :cheess:

Jedik, kurnia, co za pytanie? :D Przecież ja kobita jestem - z natury ciekawa... :viking:

Awatar użytkownika
Jedik
niedobry pies

Postautor: Jedik » 13.01.10, 21:58

zatem mamy ciekawą a także i ciekawską z natury kobitkę, która wie, że we własnym profilu może znaleźć różne dziwne lub inne taaaakie ciekawe rzeczy, czy w tej sytuacji aby przypadkiem owa ciekawość nie podszepnie jej do ucha:
zajrzyj, moja miła, co tam jest, zajrzyj, nie bój się, to nic, tylko małe spojrzenie, nie grzech, ach kliknij na swój profil, kliknij, proszę, zrób to wszak tam ciekawe globalne ogłoszenia są skryte....

a gdybym był w profilu
to co byś powiedziała
w profilu sobie siedział
czy coś byś przeciw miała

zajrzałabym, zajrzała, zajrzałabym, zajrzała....

^_^

Awatar użytkownika
beata white
Wiedźma

Postautor: beata white » 13.01.10, 22:40

Jedik - bad, bad dog...! :P

Generalnie mam głęboko, w nosie, gdzie owe będą. Byle mi na forum pod sufitem nie wisiały. O! :holy:

Awatar użytkownika
owczarnia
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 13.01.10, 23:17

Wstydzilibyście się. Tak poważny temat zanieczyszczać!

Wróć do „Administracja”