Skargi, wnioski, propozycje

Informacje administracyjne, propozycje, wnioski, skargi

Użytkowników forum Twoj.Net obowiązuje REGULAMIN.
Regulamin forum
Uwaga: forum moderowane.
1) Odpowiedzi na pytania będą udzielane albo zbiorczo jako nowy wpis, albo poprzez edycję wpisu z pytaniem.
2) Wypowiedzi nie odnoszące się do meritum dyskusji będą albo usuwane, albo przenoszone/wydzielane do odpowiedniego tematu.
3) Wpisy zawierające złośliwości, wycieczki osobiste i inwektywy pod adresem innych użytkowników lub forów będą usuwane niezależnie od zawartości merytorycznej. Tak samo mogą zostać usunięte wpisy, w których zostaną one zacytowane.
Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Skargi, wnioski, propozycje

Postautor: Godryk » 09.12.09, 01:24

(Żeby nie przedłużać przerwy, przywracam co ważniejsze tematy administracyjne - potem się je połączy. Miejsce na kwestie nie związane z technikaliami.)
.
W dodatku co kilka miesięcy Crowley wybierał roślinę rosnącą zbyt powoli albo ulegającą więdnięciu liści czy brązowieniu, albo też po prostu nie wyglądającą tak dobrze jak inne i obnosił ją wśród pozostałych.
— Pożegnajcie się z waszym przyjacielem - mawiał. - Po prostu nie potrafił dać sobie rady...

Awatar użytkownika
polda
Wyga
Kontaktowanie:

Re: Skargi, wnioski, propozycje

Postautor: polda » 13.02.10, 22:44

Prosiłbym o dołączenie Livii do moderatorów "Forum kibica". Obserwator ostatnio się nie pokazuje, a przydałaby mi się pomoc.

25.02. - Załatwione. G.
"If a man is called to be a streetsweeper, he should sweep streets even as Michelangelo painted, or Beethoven played music, or Shakespeare wrote poetry. He should sweep streets so well that all the hosts of heaven and earth will pause to say, here lived a great streetsweeper who did his job well."

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 17.02.10, 23:01

kopia czesci dyskusji

Livia pisze:
Anihilator pisze:Ja się nie mogę doczekać aż zobaczę Ciebie w tradycyjnych szatach. Livia z "gębą" Jackson'a jakoś mi nie pasuje :(
(...)

OK, powiem wam, ze moje boskie szaty nie mieszcza sie w dozwolony rozmiar tutejszej szafy, w miniaturkach
nie widac piekna moich bogatych kreacji
MJ w rozmiarze 100x100 jakos ujdzie :fiufiu:

szefostwo zaluje nam miejsca na wieksze avatary ale mozemy kilometrowe teksty zamieszczac w podpisie :hmmm:
chyba znowu zaprotestuje :)

Obrazek

wiec protestuje przeciwko dlugosci tekstu - 1000 znakow to duzo,
w praktyce kazdego z nas podpis moze tak wygladac

Obłokowe Emotki - protest...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 837&"=!(/E(038&%¤#? ()& (((888?=?^*****KHSUAK hdjskilski )"&&& &&& &&&&& HSK=#JSHYWN^~~~~~'<<<<hidah +333¤¤¤%"""@££££+392¤%"&^¨¨¨¨ wor YW KDH SPWICJSY``@&%??"!???``
23§§§§½½===?&%¤#"½""""" ½½>>>||||::::: |||||| ||||| @@@@@@ ++ ???? #####
##### 1000 znakow mozna wcisnac w podpisie, jesli kogos obchodzi, na avatara mamy 100x100 pix, zadne wdzianko sie nie miesci.... tylko jakies tam makro minaturki #######
&&&&&&&(/)=======(((((]]]]]]]€€€€€€€€€€€£ {{{{{{}}}}}} &&&&&&////////////////////___________??????\\\\\\\\
\\\\\\\ konca nie widac..... pisze i pisze................ az w koncu powiesc napisze.... hahahaha........ konca jak nie bylo tak nie ma............ juz druga powiesc rozpoczelam=#(/&&#(¤=??=)IFIEOO=# HDKEP

bylo by milo gdyby szanowna dyrekcja dala nam wiecej miejsca na avatary 100x120 toz to dla
poczatkujacych... i na takich minaturkach nie widac piekna avatara, a co milsze dla oka, tekst czy obraz :wisienka:
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 18.02.10, 00:17

:blushing: Ja tez lubie miec troche wiecej miejsca... ;)
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Mia Wallace
Jej Eminencja Harpia :-)

Postautor: Mia Wallace » 18.02.10, 20:55

A jak dla mnie teraz wszystko jest ok. Powiedziałabym wręcz, ze takie pierdoły jak awatary i podpisy mogą być w ogóle wyłączone - mnie wystarczy szukarka.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Otol
Weteran

Postautor: Otol » 19.02.10, 11:39

Uważam, że odrobinę miejsca
więcej na awatary zdecydowanie przydało by się.
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
owczarnia
Dama Negocjowalnego Afektu
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 19.02.10, 18:23

Ja osobiście bardzo lubię zawiesić oko na ładnym avatarze, czemu nie. I rzeczywiście, kiedyś 80x80 (i bodajże do 10kb), to było jakby odrobinę mało. Ale 100x100 jest rozmiarem uniwersalnym, blisko 30kb też pozwala już na spory wybór i swobodę. A żadnych skaczących czy też wirujących cudeniek, lub fociszy wielkości zdjęć profilowych z MySpace czy innego Fejsbuka sobie tu chyba nie będziemy na głowę zwalać, bo to nie portal społecznościowy, tylko forum, poważne w dodatku (podobno)? Nie róbmyż z niego choinki. Poza tym, już tak całkiem subiektywnie, uważam nieregularne (czytaj inne niż kwadratowe) avatary za obrzydliwe. Ale to już osobna para kaloszy.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Awatar użytkownika
Rozalia
Wyga

Postautor: Rozalia » 19.02.10, 20:11

Nie bardzo rozumiem, co moze byc obrzydliwego w nieregularnym awatarze Obrazek

Obrzydliwa, to dla mnie moze byc zupa ogorkowa, albo osmarkana chusteczka :cheess:
W życiu kobiety pewne są trzy rzeczy, śmierć, podatki i menopauza...

http://www.youtube.com/watch?v=2EnEhcTO_aU

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 21.02.10, 12:14

owczarnia pisze:Ja osobiście bardzo lubię zawiesić oko na ładnym avatarze, czemu nie. I rzeczywiście, kiedyś 80x80 (i bodajże do 10kb), to było jakby odrobinę mało. Ale 100x100 jest rozmiarem uniwersalnym, blisko 30kb też pozwala już na spory wybór i swobodę. A żadnych skaczących czy też wirujących cudeniek, lub fociszy wielkości zdjęć profilowych z MySpace czy innego Fejsbuka sobie tu chyba nie będziemy na głowę zwalać, bo to nie portal społecznościowy, tylko forum, poważne w dodatku (podobno)? Nie róbmyż z niego choinki. Poza tym, już tak całkiem subiektywnie, uważam nieregularne (czytaj inne niż kwadratowe) avatary za obrzydliwe. Ale to już osobna para kaloszy.

osobicie tez nie chcialabym choinki
ale ciut wieksze by sie przydaly

a mozlliwosc 'nieregularnych' to juz mamy

Obecny obraz:
Maksymalny rozmiar;
szerokość: 100 pikseli,
wysokość: 140 pikseli,
waga pliku: 29.30 KiB.

kwadrat jest uniwersalna forma jak wspomnialas, podawajac rozmiar 80x80
a my mamy prostokat, bok ma az 140 pix

wiec dlaczego nie wyposrodkowac i dac mozliwosc na kwadrat 120x120
zajmie tyle samo miejsca a bedzie deko wiekszy i avatar bedzie ladniej sie prezentowal :wisienka:

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 21.02.10, 15:16

A moze najpierw załatwić większe problemy, a potem się takimi głupotami zajmować? Ciągle klikając w zamieszczony link robi się przekierowanie na inną stronę np. :grrr:

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 26.02.10, 01:04

1) Jak widać na załączonym obrazku, teraz już CAŁA administracja działa w trybie offline. Jeśli chodzi o mnie - backupy robię co tydzień, na forum wpadam raz na tydzień-dwa, sprawdzam PM-ki i załatwiam. Więc jeśli po dwóch tygodniach nie odpowiem na PM-kę albo nie załatwię sprawy w inny sposób, proszę o ponowienie PM-ki.

2) Odnośnie sygnaturek: faktycznie sygnaturki są za długie. Generalnie sygnaturka jest po to, zeby albo poinformować innych forumowiczów o czymś istotnym, albo zaprezentować jakaś myśl, cytat, aforyzm itp. Sygnaturka nie służy jednak do tego, żeby pod każdą jednolinijkową wypowiedzią umieszczać stronę tekstu.

Dlatego sygnaturki zostały skrócone do 320 znaków (odpowiednik netykietowego zalecenia, by sygnaturka nie przekraczała 4 linii tekstu - jako że standardowo w linii mieści się 80 znaków, to 4 linie po 80 znaków daje 320 znaków).

Jeśli ktoś ma uzasadnione potrzeby, by zmieścić w sygnaturce coś więcej - np. istotne linki do różnych działów forum - to proszę o kontakt.

3) Odnośnie awatarów - uwaga podobna do powyższej. W zasadzie 100x100 to przyjęty na bardzo wielu forach rozmiar awatara. Programy graficzne, umożliwiające obróbkę zdjęć/obrazków, w tym przycinanie na wymiar, są powszechnie dostępne. A jesli ktoś nie ma, to zawsze może skorzystać z jakiegoś internetowego narzędzia. Wystarczy w guglu wpisać frazę "image resizer online". Dlatego takie będą maksymalne rozmiary obrazka od teraz. Co do wielkości awatarów, maksimum to 6 kB. W przypadku fotografii w jpg spokojnie wystarczy. Nie wszyscy muszą mieć animowane gify.

4) Dotychczasowe awatary i sygnaturki będą działać - limity zadziałają dopiero przy próbie zmiany.

5) Co do linków - tak się składa, że wszędzie w Internecie linki otwierają się w tym samym oknie. Poza stronami niektórych firm, których firmowi spece od marketingu wymyślili, że klient ma siedzieć na ich stronie jak pies łańcuchowy i dlatego otwierają każdy link w nowym oknie, żeby klient po zamknięciu tamtego okna wrócił do nich.

Każda sensowna przeglądarka umożliwia w menu pod prawym klawiszem otwarcie linku w nowym oknie albo w nowej zakładce. I chyba każdy użytkownik Internetu ma tę umiejętność opanowaną. Dlatego ustawienie dla całego forum TN otwierania linków w nowym oknie jest bez sensu.

Jednak skoro jest takie zapotrzebowanie, to pracuję nad tym, żeby można było sobie zachowanie linków zdefiniować w panelu użytkownika - jeśli ktoś sobie zaznaczy otwieranie w nowym oknie, wszystkie linki będą mu się otwierały w nowym oknie. Jeśli nie zaznaczy, będzie miał po staremu, w tym samym oknie.
.
W dodatku co kilka miesięcy Crowley wybierał roślinę rosnącą zbyt powoli albo ulegającą więdnięciu liści czy brązowieniu, albo też po prostu nie wyglądającą tak dobrze jak inne i obnosił ją wśród pozostałych.
— Pożegnajcie się z waszym przyjacielem - mawiał. - Po prostu nie potrafił dać sobie rady...

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 26.02.10, 19:16

Godryk pisze:5) Co do linków - tak się składa, że wszędzie w Internecie linki otwierają się w tym samym oknie. Poza stronami niektórych firm, których firmowi spece od marketingu wymyślili, że klient ma siedzieć na ich stronie jak pies łańcuchowy i dlatego otwierają każdy link w nowym oknie, żeby klient po zamknięciu tamtego okna wrócił do nich.

Każda sensowna przeglądarka umożliwia w menu pod prawym klawiszem otwarcie linku w nowym oknie albo w nowej zakładce. I chyba każdy użytkownik Internetu ma tę umiejętność opanowaną. Dlatego ustawienie dla całego forum TN otwierania linków w nowym oknie jest bez sensu.

Jednak skoro jest takie zapotrzebowanie, to pracuję nad tym, żeby można było sobie zachowanie linków zdefiniować w panelu użytkownika - jeśli ktoś sobie zaznaczy otwieranie w nowym oknie, wszystkie linki będą mu się otwierały w nowym oknie. Jeśli nie zaznaczy, będzie miał po staremu, w tym samym oknie.

Co umożliwia kazda sensowna przeglądarka to ja wiem. Że na większości stron linki otwierają się w tym samym oknie, to ja też wiem. Ale nie mówimy o innych stronach, ani o możliwościach przeglądarki, ani o znanej każdemu debilowi metodzie z prawym klawiszem. Tu, na TN, linki otwierały się w nowym oknie i było to rozwiązanie bardzo wygodne. Parę osób prosiło o powrót do tej sytuacji, sam obiecywałeś, ze nad tym popracujesz. I tak tygodnie mijają i niewiele się zmienia.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 26.02.10, 21:48

moge stargowac sie do 110x110 ;)
nawet bedzie mniejszy niz obecny 100x140
w kwadracie obraz wydaje sie i wiekszy i ladniej wyglada... od prostokata
no i daj przynajmniej 15kb :wisienka:

rozumiem ze wieksza robota ze zmiana linkowania, wiec smialo moge se klikac
na prawy... jesli chodzi o avatar to robota dla ciebie na 5 sek. A wiele radosci
dla milosnikow obrazkow :bum:

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 26.02.10, 22:05

Mantegan pisze:Mnie na przykład postulowane rozwiązanie zupełnie nie satysfakcjonuje,
dlatego prosiłbym nie uogólniać.
(Podoba mi się rozwiązanie obecne).

Kilka osób prosiło o powrót do starego rozwiązania. Godryk zobowiązał się, ze to poprawi. Faktem jest, nie ma opcji, ze uszczęśliwi się wszystkich, zawsze ktoś będzie narzekał.

Aha, rozumiem, ze jako przeciwnik uogólnień, jesteś przeciw również stwierdzeniom o tym, że każdy identyfikuje się ze swoim avatarem i uważa, ze ich przycięcie to jak strata duszy? :cheess:

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Adela
Harpia :-)

Postautor: Adela » 27.02.10, 00:48

Godryk pisze:5) Co do linków - tak się składa, że wszędzie w Internecie linki otwierają się w tym samym oknie. Poza stronami niektórych firm, których firmowi spece od marketingu wymyślili, że klient ma siedzieć na ich stronie jak pies łańcuchowy i dlatego otwierają każdy link w nowym oknie, żeby klient po zamknięciu tamtego okna wrócił do nich.

To my chyba w różnych Internetach się poruszamy.
Wszędzie gdzie ja grasuję, linki otwierają się w nowym oknie.
I nie są to strony niektórych firm :cheess:
A poza tym od kilku miesięcy usilnie starasz się o zwiększenie frekwencji na TN, co się chwali :ok: tym samym powinno Ci zależeć, "żeby klient po zamknięciu tamtego okna wrócił" tu :D
Będę wdzięczna za dodanie opcji nowego okna.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 28.02.10, 20:26

Owca, masz absolutnie racje, pare dni temu mieliśmy

Maksymalny rozmiar;

A teraz Obecny obraz:

Maksymalny rozmiar;
wysokość: 100 pikseli,
waga pliku: 5.86 KiB.

zmiana rozmiaru avatara jest bardzo brutalna,
nie tylko wielkość ale jakość poniżej dopuszczalnej granicy.
Nie mamy aż tylu userów na TN, żeby wielkość avatara miała
znaczenie.
Więkasz ilość userów jest nieaktywna a trzyma avatar, nie wspomnę
o zerowych nickach tzn stworzony profil bez żadnego wpisu a jest
takich przeszlo 900 szt. :blink:

Kiedyś po trzech miesiącach a może pół roku, admin usuwał "duchy"
i była to bardzo słuszna decyzja.

Godryk chce nas normalnie uszczuplić na maksa, ale to zakrawa juz na
anoreksje :woot: 100x100, 5,86kb

Godryk zmiłuj się nad nami... :pray:
forum niedługo graficznie bedzie przypominało bibliotekę... zero ozdób

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran

Postautor: Bugatti » 02.03.10, 12:16

Avatar jest wizytowka kazdego forumowicza, wiec co w tym zlego, jesli sie chce miec 'ladna wizytowke'... ;) i co zlego jest w obrazkach :blink: bardzo nudno by bylo na forum bez nich, to ja juz wole czytac 'madre teksty' w wygodnym fotelu... :fiufiu:
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 02.03.10, 15:31

Adela pisze:A ja avatara ogolić nie pozwolę! Noszę avatar od przed wojny! :grrr:

trzymam z toba,
wiem ze ogolnie masz mnie w glebokim powazaniu...

btw. bron boze nie ekperymentuj z swoim avatarem, bo juz ci sie tego samego nie da zaladowac...
dlatego u mnie teraz taki, :wisienka: zadnego starego nie moge
wcisnac o ile nie zmniejsze do wymaganego rozmiaru, najbardziej dotyczy to animowanych avatarow
moj nowy w wymaganych rozmiarach wyglada tak
--->> Obrazek

widzita go???? :blink:

ale sie narobilo :oops:
prosilam o zwiekszenie pola avatara nie powiekszajac wagi,
... zeby wyszedl nam kwadrat 110x110 /120x120
przeciez to mniej niz 100x140 powierzchniowo

a tu masz ci okroili nas na maksa z

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 02.03.10, 16:10

:fiufiu:

Obrazek 150 x 65 x 10.34kb

Obrazek 116 x 53 x 26,15kb

Awatar użytkownika
Jedik
niedobry pies

Postautor: Jedik » 03.03.10, 07:10

Livia pisze::fiufiu:

Obrazek 150 x 65 x 10.34kb

to jakaś mała wersja, nie pamiętam do jakich celów przerabiana, mój jest większy (chwalę się :P)
z uwagi na przeróbkę chodzą odwrotnie :D
Obrazek
Makary, Makary, Ty jesteś bałwan stary

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 06.03.10, 17:14

Awatary zwiększone do 140x100, wielkość pliku bez zmian.

Generalnie problem z limitem jest taki, że 70% użytkowników wykorzystuje go natychmiast maksymalnie - tyle osób ma awatary powyżej 25 kilo. Łatwo policzyć, ile to zjada miejsca na serwerze. Owszem, niektóre ruchome awatarki są fajne, niektóre niespecjalnie. Jeśli znajdę moda do dodawania różnych uprawnień do awatarów i sygnaturek dla użytkowników, ewentualnie grup użytkowników, to na pewno coś takiego zainstaluję...
.

Awatar użytkownika
Mantegan
Wyga

Postautor: Mantegan » 06.03.10, 23:33

(Tak dla ścisłości)
Niektóre animowane awatary są lżejsze niż te nieruchome.

Czy są fajne, to rzecz bardzo subiektywna.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 07.03.10, 00:58

Godryk pisze:Awatary zwiększone do 140x100, wielkość pliku bez zmian.

Generalnie problem z limitem jest taki, że 70% użytkowników wykorzystuje go natychmiast maksymalnie - tyle osób ma awatary powyżej 25 kilo. Łatwo policzyć, ile to zjada miejsca na serwerze. Owszem, niektóre ruchome awatarki są fajne, niektóre niespecjalnie. Jeśli znajdę moda do dodawania różnych uprawnień do awatarów i sygnaturek dla użytkowników, ewentualnie grup użytkowników, to na pewno coś takiego zainstaluję...

a nie mozesz dac nam formy kwadratu 110x110
to przeciez mniej miejsca zajmuje :wisienka:

a wielkosc moglaby byc przynajmniej do 10kb :pray:

Awatar użytkownika
Rozalia
Wyga

Postautor: Rozalia » 07.03.10, 23:06

Ok. Wszystko pieknie, tylko zastanawiam sie, dlaczego jeszcze dwa tygodnie temu avatar mogl miec do 25 kb. Cos sie stalo?

Znam forum gdzie avatar ma co prawda rozmiar 100x100, ale moze byc ciezki do 32 kb!!
I zapisanych jest ponad 4 tys uzytkownikow, gdzie codziennie przewija sie od 800 do 1000 ludzi.

Awatar użytkownika
Rozalia
Wyga

Postautor: Rozalia » 10.03.10, 18:03

Szfostwo bylo, bo posprzatane. A ja wciaz czekam na odpowiedz :hmmm:
Nie dlatego, ze mi zalezy na jakims wypasionym avatarze, ale tak z czystej ciekawosci.

http://twoj.net/viewtopic.php?p=179650#p179650

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 11.03.10, 23:01

Rozka, dopiero teraz sie dopatrzylam ze dostalas odpowiedz i ja tez

jest zapodany link w kolorze zielonym :blink:

http://twoj.net/viewtopic.php?p=179650#p179650

Awatar użytkownika
Rozalia
Wyga

Postautor: Rozalia » 11.03.10, 23:17

Moze ktos pomysli, zem upierdliwa Obrazek , ale czytac, to ja umiem.
Moje pytanie: dlaczego jeszcze trzy tygodnie temu avatar mogl miec do 25 kb?
Wielkosc i ciezar zostaly zmienione po pytaniu Livii, czy nie mozna byloby zamiast kilometrowego podpisu zwiekszyc avatara.

Ponieważ przy okazji sprawdziłem, co nam najbardziej "zapycha" konto. Okazało się, że większość użytkowników wykorzystuje rozmiar awatara "na maksa". Stąd decyzja o zmniejszeniu.

BTW, mój nowy ma 5 kilo. Czyli można nawet pełnokolorowe zdjęcie obrobić poniżej 6 kB, jak widać. - G.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 12.03.10, 12:05

dokladnie. zwrocilam uwage na nieuzyteczna mozliwosc kilometrowego podpisu i poprosilam o przerzucenie wagi na avatar.
owszem podpis zostal skrocony do 300 znakow, za co jestem wdzieczna
ale avatar nam zmniejszono nie wiadomo z jakich powodow, ok rozmiar dostalismy z powrotem 100x140pix
ale waga nadal minimalistyczna. Brakuje nam 20kb :blink: Tez czekam na odpowiedz.

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 12.03.10, 17:38

OK, po paru testach: 120 x 140, do 10 kB.
.

Awatar użytkownika
Rozalia
Wyga

Postautor: Rozalia » 12.03.10, 17:56

Dzieki :beer:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 12.03.10, 19:22

dzieki
no to sru... dla admina Obrazek

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 10.04.10, 20:49

dzieki za szybka reakcje administracji za zmiane koloru skorki forum.... jakos zielony dzisiaj nie pasuje

jesli moglabym poprosic aby zostawic te oparwe jako extra opcje do wyboru

ku czci i pamieci tej niesamowitej tragedii, jaka dzisiaj dotknela caly narod polski
i calej polonii na swiecie

Obrazek

Awatar użytkownika
Malwina
Początkujący

Postautor: Malwina » 10.04.10, 23:54

Moim zdaniem do całości powinna być jeszcze dokomponowana zwyczajowa czarna wstążka.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 11.04.10, 11:22

Obrazek by sie przydala....

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 11.12.10, 18:31

nie ma co sie oszukiwac
forum nam normalnie pada....

za duzo forow, o tym samym temacie
rozdrobnilismy sie na atomy

sa dwa przeciwne obozy ktore nie gadaja ze soba

... tak dalej sie nie da...

administracja tez nas olewa :fiufiu:

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 11.12.10, 19:59

To znaczy - jest to skarga, wniosek czy propozycja?
.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 13.12.10, 01:10

nie ma odpowiedniego tematu ;)
.... dumam...

Awatar użytkownika
owczarnia
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 05.08.13, 18:45

W związku ze spamem (mail/PW) reklamującym konkurencyjne dla TN fora, wnioskuję o bana dla niejakiego Promyczka.

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 05.08.13, 23:01

Rzuć proszę, jakimś forwardem - ja nie dostałem (dziwnym pewnie nie jest... ;-P ).
.

Awatar użytkownika
owczarnia
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 06.08.13, 00:02

Poszedł mail na forum.twoj.net@o2.pl.

Wróć do „Administracja”