Lost

Forum poświęcone szeroko rozumianej sztuce filmowej i telewizyjnej. Ulubione filmy, programy, recenzje, zapowiedzi.

Moderatorzy: Livia, Otol, Simon

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Re: Lost

Postautor: Livia » 26.08.09, 10:07

Dla zainteresowanych :cheess:

od 16 wrzesnia w TVP

zaczynaja LOSTOW - sezon 5

rzuce se okiem jeszcze raz ;) moze wreszcie cus wykumam
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 22.09.09, 22:14

Greg Grunberg znowu zagubiony?
11 sierpień 2009 WENN, Alka

Greg Grunberg otrzymał propozycję powrotu do obsady serialu "Zagubieni" w finałowej serii.

Greg Grunberg w serialu "Herosi"
Aktor, który ostatnio występuje w serialu "Herosi", wcielał się w postać pilota lotu Oceanic 815 Setha Morrisa i pojawił się gościnnie w czwartym sezonie "Zagubionych".

- Jeżeli moi szefowie z NBC wyrażą na to zgodę, to zagram w "Zagubionych" - powiedział Grynberg w wywiadzie dla magazynu "TV Guide".

W ostatnich tygodniach swój powrót do popularnego serialu potwierdził również Ian Somerhalder, zaś Dominic Monaghan sugerował w niedawnych wywiadach, że jego bohater Charlie także może pojawić się w obsadzie ostatniej serii, której produkcja rozpocznie się na Hawajach jeszcze w tym miesiącu.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 21.10.09, 10:45

czy ktos wie kiedy ruszaja z LOSTAMI :pajac:

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 18.11.09, 19:40

niestety dopiero w styczniu :(

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 28.11.09, 13:16

mam abstynencje i demencje... bo juz nie pamietam na czym sie skonczylo :blink:

a tu jeszcze do stycznia :bang:

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 04.01.10, 14:45

Emisja 16 odcinków ostatniego, szóstego sezonu rozpocznie się 2 lutego 2010 roku - tak podano na Wikipedii.

Tutaj potwierdzenie informacji: http://www.tvguide.com/News/ABC-Sets-Lost-1012305.aspx

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 07.01.10, 01:15

:woot: :woot:

nareszcie... nie moge sie doczekac :ave: :ave:

Awatar użytkownika
Yarpenn
Wiking TwojNetowiec ]:->
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 04.02.10, 10:13

Aaaaa! Nowe Losty! Ktos juz ogladal?
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 04.02.10, 10:38

Ja dzisiaj będę oglądała - Lost Final Chapter czyli odcinek 0 nowego (ostatniego) sezonu...

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.02.10, 14:46

tez biegne do zrodelka :piesek:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.02.10, 14:52

juz siem scionga :cheess:

Awatar użytkownika
Yarpenn
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 04.02.10, 16:46

Zerowke sciagnalem, ale to jest po prostu takie kompendium na temat tego, co bylo do tej pory (troche sie wkurzylem, bo sie neico sciagalo). Teraz zasysam 1 i 2 odcinek wlasciwego sezonu.
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Yarpenn
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 05.02.10, 13:09

Jestem po 01-02....

AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaAAAaAAAAAA!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Ale mam ciary :D
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 05.02.10, 14:49

Ja mam już na samą myśl, a jeszcze nie oglądałam :D

Awatar użytkownika
Yarpenn
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 05.02.10, 14:55

Normalnie poltorej godziny nogi mi sie trzesly... MASAKRA!
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 05.02.10, 23:06

sciagnelam odcinek 0 i wnerwilam sie bo to streszczenie
ide sciagac nastepne... jesli Yarpenn juz obejrzal to i my musimy Anihil...

wlasnie mi sie sciaga :cheess:

Awatar użytkownika
Yarpenn
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 05.02.10, 23:19

Ja mam za soba zero, 01 i 02. Zerowka jest fajna, bo takie streszczenie sie przyda. Wbrew pozorom wyjasnia pare niejasnosci :)
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 05.02.10, 23:27

pare niejasnosci... tam same niejasnosci :w00t: wiem co dzis w nocy bede robila ;)

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 06.02.10, 11:44

e, Yarpenn, przesadziles... :fiufiu:

znalazlam troche historii o serialu, moze oswieci nas bardziej...

Zagubieni (ang. Lost) – amerykański serial fantastyczno–przygodowy, który przedstawia losy pasażerów samolotu linii Oceanic Airlines, którzy lecąc z Sydney do Los Angeles rozbijają się na pełnej tajemnic tropikalnej wyspie gdzieś na południowym Pacyfiku.
71 rozbitków, których teoretycznie poza tym, że są pasażerami tego samego feralnego lotu 815, nic nie łączy, niejednokrotnie musi walczyć o przetrwanie. Oprócz losów rozbitków na wyspie, w każdym odcinku, w retrospekcjach, przedstawiane jest życie przed katastrofą jednej lub kilku postaci. Począwszy od ostatniego odcinka trzeciego sezonu ("Through the Looking Glass") do retrospekcji dołączyły futurospekcje (ang. flash-forward), które ukazują życie niektórych rozbitków po opuszczeniu wyspy. Obecnie w serialu widzimy zarówno retrospekcje, jak i futurospekcje, a w jednym z odcinków pojawiły się obie formy.

Serial został stworzony przez J. J. Abramsa, Jeffreya Liebera i Damona Lindelofa, który jest obecnie głównym scenarzystą. Większość scen kręconych jest na hawajskiej wyspie O'ahu[1]. Odcinek pilotażowy po raz pierwszy można było zobaczyć 22 września 2004 roku. Od tego czasu powstało pięć sezonów serialu. W Stanach Zjednoczonych wyemitowała je telewizja ABC. Produkcją Zagubionych zajmują się Touchstone Television, Bad Robot Productions oraz Grass Skirt Productions. Muzykę do serialu skomponował Michael Giacchino. Zagubieni to jeden z najdroższych aktualnie produkowanych seriali telewizyjnych. Przyczynami wysokiego kosztu produkcji jest duża liczba postaci (każdej z nich twórcy starają się poświęcać tyle samo uwagi) oraz wysoki koszt kręcenia scen na Hawajach[2].

Niespodziewane zwroty akcji i nieustanne napięcie zagwarantowały Zagubionym popularność na całym świecie. W Ameryce odcinki pierwszego sezonu przyciągały przed telewizory średnio 16 milionów widzów. Serial, który cieszy się tak ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie, zyskał również uznanie krytyki. Nagrodzony został m.in. Nagrodą Emmy za najlepszy serial dramatyczny w 2005, Złotym Globem za najlepszy serial dramatyczny w 2005 czy też Nagrodą Gildii Aktorów Telewizyjnych za najlepszą obsadę serialu dramatycznego[3].

Zgodnie z najnowszymi trendami marketingowymi Zagubieni to coś więcej niż tylko serial telewizyjny. Autorzy starają się zaintrygować widza do tego, aby szukał on informacji w internecie, trafiając na liczne strony WWW założone tylko w jednym celu: zagmatwać jeszcze bardziej zagadki. Linie lotnicze Oceanic Airlines, Inicjatywa DHARMA, tajemniczy kod umieszczony na wszystkich produktach, to zapewne tylko część tropów którymi można podążyć szukając odpowiedzi na pytanie, co tak właściwie dzieje się na tajemniczej wyspie. Dodatkowo, aby uwiarygodnić fikcyjną historię, twórcy stosują metodę wplatania prawdziwych instytucji i osób takich jak Uniwersytet Michigan czy bagua (prawdziwy koncept filozoficzny przedstawiany jako symbol, który stał się logo DHARMA).

W maju 2007 roku producenci serialu zapowiedzieli, że po zakończeniu emisji trzeciego sezonu powstanie jeszcze 48 odcinków z przygodami rozbitków, zgrupowanych w trzech krótkich sezonach[4]. Planowano, aby trzy ostatnie serie zawierały po 16 odcinków każda. Jednakże strajk Gildii Scenarzystów Amerykańskich spowodował, że sezon czwarty został skrócony do 14 odcinków. W zaistniałych okolicznościach telewizja ABC podjęła decyzję o wydłużeniu piątego i szóstego sezonu do 17 odcinków każdy[5]. Tak więc ostatni epizod Zagubionych będzie 120 odcinkiem serialu, a wyemitowany zostanie w maju 2010 roku.

Pomysł

J. J. Abrams – twórca ZagubionychPierwszy zamysł Zagubionych pojawił się w styczniu 2004 roku, kiedy Lloyd Braun, ówczesny szef telewizji ABC, zlecił napisanie podstaw scenariusza serialu, który swoją fabułę miałby opierać na motywach książki Władca Much, filmu Cast Away: Poza światem, telewizyjnego serialu Gilligan's Island oraz popularnego amerykańskiego reality – show Survivor, w Polsce znanego jako Wyprawa Robinson. Na początku jako głównego scenarzystę zatrudniono Jeffreya Liebera[6], jednak Braun niezadowolony z wyników jego pracy, napisanie scenariusza do pilotażowego odcinka serialu zaproponował J. J. Abramsowi, twórcy serialu Alias: Agentka o stu twarzach. Do współpracy zaproszono także Damona Lindelofa[7], z którym Abrams wspólnie stworzył założenia serialu, sylwetki głównych postaci i główne wątki fabuły na pięć do sześciu sezonów do przodu[8][9].

Dwuczęściowy pierwszy epizod Zagubionych był najdroższym odcinkiem pilotażowym w historii telewizji – koszt jego produkcji wynosił 10-14 milionów dolarów[10]. Swoją światową premierę miał 24 lipca 2004 roku podczas targów Comic-Con w San Diego. W telewizji ABC wyemitowany został 22 września 2004 roku.

Pierwszy sezon serialu odniósł olbrzymi komercyjny sukces, zdobywając przy tym uznanie krytyków. Razem z dwiema innymi nowymi produkcjami ABC (Gotowymi na wszystko i Chirurgami) pomógł w sezonie telewizyjnym 2004/2005 powrócić tej stacji do czołówki najchętniej oglądanych kanałów telewizyjnych w Ameryce.

Legenda
1. Rozbitkowie ze środkowej części samolotu 815
2. Rozbitkowie z tylnej części samolotu 815
3. Inni (ang. The Others)
4. Znajdujący się na wyspie w trakcie katastrofy lotu 815 (oprócz Innych)
5. Ludzie Charlesa Widmore'a lub powiązani z nim
6. Postacie z retrospekcji / futurospekcji / lub powiązane z głównymi bohaterami
7. Inicjatywa DHARMA
8. Pasażerowie lotu 316 lecący z 6 ocalałych
9. Zjawisko nadprzyrodzone

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 07.02.10, 20:09

Dwa razy przeleciałam wszystkie sezony w ramach powtórki i już wiele się mi w głowie rozjaśniło. Jednak nowy sezon zaczyna od nowa wszystko gmatwać :D Uwielbiam to!

Awatar użytkownika
Yarpenn
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 07.02.10, 22:01

To co, obejrzal juz ktos 06 - 01 i 02 ?
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 08.02.10, 01:43

ja obejrzalam 0-1-2

Awatar użytkownika
Yarpenn
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 08.02.10, 06:54

No to czemu nikt nie pisze wrazen? :(
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 09.02.10, 08:05

"Zagubieni" w szóstkach

Szósty sezon niezwykle zagadkowego serialu to ostatnia okazja dla widzów, aby otrzymać odpowiedzi na wszystkie dręczące ich pytania. Albo i nie.

Liczba sześć odgrywa ważną rolę w serialu "Zagubieni".
Jednym z powracających tematów "Zagubionych" jest sekwencja sześciu liczb, które co jakiś czas pojawiają się w tym serialu o żyjących na tajemniczej wyspie rozbitkach. Jest też Oceanic Six, czyli grupka tych, którzy przeżyli katastrofę samolotu Lot 815, zdołali wydostać się z wyspy i przekonać cały świat, że są jedynymi, którzy przeżyli.
Liczba "sześć" jest też ważna z innego powodu: po wielu sezonach prób rozwikłania tajemnic otaczających przedstawioną w serialu wyspę i jej mieszkańców, w stacji ABC ruszył szósty i ostatni sezon "Zagubionych". Miejmy nadzieję, że ostatnie 16 odcinków da wiernym fanom serialu satysfakcjonujące odpowiedzi zamykające tę historię.

Z okazji tego doniosłego wydarzenia przygotowaliśmy sześć zestawień, o których widzowie powinni pamiętać podczas ostatniego, szóstego sezonu "Zagubionych".

I. Sześciu głównych graczy

1. Jack (Matthew Fox): Będący przeciwieństwem Locke'a (Terry O'Quinn), marnotrawny syn apodyktycznego ojca. Obiekt westchnień Kate i Juliet (Elizabeth Mitchell). Dowiódł, że potrafi być prawdziwym przywódcą rozbitków, ale także jednym z najbardziej zagubionych ludzi na wyspie.

2. Kate (Evangeline Lilly): Jest piękna i silna. Stworzyła jedną z najlepszych kobiecych kreacji telewizyjnych. Kochała swoją mamę, zabiła swojego tatę, kręcą ją typy spod ciemnej gwiazdy. Z pewnością będziemy za nią tęsknić, kiedy serial dobiegnie końca.

3. Sawyer (Josh Holloway): Żądny zemsty drań o przetłuszczonych blond włosach. Ale jest w nim iskierka dobra, dzięki której okazuje się tak sympatycznym antybohaterem. Podobnie jak Kate i Jacka, Sawyera łączy jakiś rodzaj więzi z tajemniczym Jacobem.

4.. Said (Naveen Andrews): Ten wyszkolony zabójca tak bardzo szuka miłości, że mógłby dla niej... zabić. Poza zagadkową więzią z Jacobem Saida pociąga mroczna strona wyspy. A on pociąga ją.

5. Hurley (Jorge Garcia): Kiedy już przestaniecie zastanawiać się, jakim cudem Hurleyowi nie udało się schudnąć na wyspie, na której przez pewien czas jedzenie stanowiło ściśle reglamentowany towar, będziecie mogli się skupić na jego niezwykłych zdolnościach. Na przykład, Hurley widzi zmarłych, jak ten dzieciak z "Szóstego zmysłu" albo ta kobieta z "Zaklinacza dusz". On również nawiązał dziwne relacje z Jacobem.

6. Ben (Michael Emerson): Jeden z najbardziej odrażających i nieprzewidywalnych zbirów na małym ekranie. Żyje na wyspie znacznie dłużej niż reszta grupy. Dzięki niemu serial nabrał kolorów i odnosimy wrażenie, że ledwie dotknęliśmy powierzchni jego mrocznej duszy.

ciąg dalszy tutaj: http://film.onet.pl/seriale/0,1597429,2,artykul.html

Awatar użytkownika
Yarpenn
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 10.02.10, 12:58

A ja juz obejrzalem 6x03 i trailer do 6x04 :P

re up: w artykule jest blad. Aaron nie wrocil na wyspe.
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Yarpenn
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 17.02.10, 13:51

Ja juz po 6x04. I nadal nie ma z kim pogadac :(
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 28.02.10, 20:59

jak to nie ma z kim... ja namietnie ogladam... ale pamietam, zes nie byl zadowolony
z naszego gdybania... wiec milcze :fiufiu:
wlasnie mam 4 obejrzec se dzis, juz w zeszlym tygodniu mialam ale z braku czasu
i sily...

Awatar użytkownika
Yarpenn
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 01.03.10, 20:31

Ja nie bylem zadowolony? Tamto forum mi po prostu nie podpasowalo... a tutaj nikt nic nie pisze to polazlem na polskie oficjalne...
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 02.03.10, 01:20

i co? zadowolony jestes.... dowiedziales sie czegos konkretnego

... ja nadal siedze jak przyklejona... i szukam rozwiazania
Jacob powrocil :blink:

Awatar użytkownika
Yarpenn
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 02.03.10, 06:51

Powrocil? On przeciez nie zyje. Jest duchem. I gada z Hurleyem, bo Hurley umie gadac z duchami :D
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 02.03.10, 12:20

co ty mnie za glupka uwazasz... dobrze wiem
ale zastanawiam sie co on kombinuje... :blink:

... a co powiesz na zmiane charakteru Claire?
kto by sie spodziewal... fajnie sie zakonczyl odcinek
... a to moj przyjaciel... i prosze... ciekawe czy koreanczyk
przejdzie na ich strone...

Awatar użytkownika
Yarpenn
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 03.03.10, 09:29

Claire nie zmienila charakteru. Ona zapadla na ta tajemnicza chorobe, o ktorej od pierwszego sezonu nawijala Rousseau. Ta, ktora prawdopodobnie powoduje Czarny.
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.03.10, 14:07

Rousseau, w tym przypadku tez musiala miec te sama chorobe... jak se
ja przypomne teraz... Czarny masz na mysli... ta czarna chmura co sie wije

nie znam okreslen polskich, po zagranicznemu serial ogladam..

Awatar użytkownika
Yarpenn
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 05.03.10, 15:16

Czarny sie wzielo od wygladu tego czlowieka w koncowce piatego sezonu, jak rozmawial na plazy z Jacobem "Ale wiesz, ze cie zabije?". To to samo, co czarny dym :)

Przeciez mnostwo polskich napisow po sieci krazy to mozesz sobie po polsku ogladac :P

Rousseau nie miala tej choroby. Ona po prostu zwariowala bo byla jedyna osoba z jej zalogi, ktorej wlasnie choroba nie dorwala.
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 05.03.10, 20:44

faceta pamietam, ale na zlego mi nie wygladal... i nie wydaje mi sie aby mial cos doczynienia
z chmura... chmura to bedzie osobny ewenement o ktorym sie dowiemy

a po kiego mi napisy... i tak rozumiem, polskie przetlumaczenia myla czleka w globalnych
debatach

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 05.03.10, 21:12

Livia pisze:faceta pamietam, ale na zlego mi nie wygladal... i nie wydaje mi sie aby mial cos doczynienia
z chmura... chmura to bedzie osobny ewenement o ktorym sie dowiemy

Chyba umknął Twojej uwadze fakt, że facet, który jakiś czas temu rozmawiał z Jackobem na plaży i sugerował, a nawet mówił otwarcie, że go zabije i pożyczył sobie ciało martwego już Johna Locke'a - pojawia się także jako wspomniany czarny dym. Zmasakrował już pod tą postacią wiele osób. Za każdym razem zanim się pojawi Locke najpierw słyszymy charakterystyczny dla "dymu" dźwięk. Tak było w ostatnim odcinku zanim pojawił się Saidowi, w poprzednim Sawyerowi i jeszcze wcześniej Alpertowi. Poza tym jako dym zgładził ludzi w miejcu gdzie zginął Jackob, a teraz w Świątyni...

Bez wątpienia Facet w ciele Locke'a jest "dymem" :)

Awatar użytkownika
Yarpenn
Kontaktowanie:

Postautor: Yarpenn » 05.03.10, 22:52

No dokladnie :) Czarny jest zly, zostal uwieziony wiele set lat temu przez Jakoba i jego wyznawcow. Ale wcale bym sie nie zdziwil, jakby sie na koncu okazalo, ze bylo dokladnie odwrotnie.

Tylko ze teraz tworcy sugeruja, ze dym zostal zamkniety na wyspie po to, zeby z niej nie uciec i nie zagrozic calemu swiatu. Masakra.
Tu ma być podpis. Ta.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 05.03.10, 23:36

no a kiedy murzyn ginal? pamietacie go... ten od narkotykow
a rodzenstwo?
chmura pokazywala sie wiele razy... i jakos nie wlazila w kazdego

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 06.03.10, 00:06

Yarpenn pisze:No dokladnie :) Czarny jest zly, zostal uwieziony wiele set lat temu przez Jakoba i jego wyznawcow. Ale wcale bym sie nie zdziwil, jakby sie na koncu okazalo, ze bylo dokladnie odwrotnie.

Też o tym pomyślałam ale przeciwko takiej teorii mógłby wskazywać fakt, że Locke jest aktualnie na prawdę "zły" i pod postacią dymu dopuszcza się od dawna samych złych czynów. Poza tym wystarczy spojrzeć na sprzymierzeńców Jackoba i "Locke'a" - po stronie Jackoba są Ci "dobrzy", a Locke musiał podstępem nakłonić Claire, Sawyera i Saida aby staneli po jego stronie (ich dusze jednocześnie stały się jakby zatrute?!).

Myślę, że kolejne odcinki odkryją więcej tajemnic przed nami. Wiele kwestii nadal pozostaje niewyjaśnionych.

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 06.03.10, 00:14

Livia pisze:no a kiedy murzyn ginal? pamietacie go... ten od narkotykow
a rodzenstwo?
chmura pokazywala sie wiele razy... i jakos nie wlazila w kazdego

Oczywiście, że pamiętamy - Mr. Eko był pierwszą ofiarą "dymu".
Nie wiadomo dlaczego akurat ciało Locke'a udało się wykorzystać jako nazwijmy to "avatar" ale kluczowa może tu być albo jego śmierć poza wyspą i przetransportowanie zwłok ponownie na wyspę albo kwestia kandydatury swojego rodzaju, bo przecież od początku wmawiano mu, że ma na wyspie ważną misję do wykonania?! Być może Jackob tak to wszystko zaplanował bo miał w tym jakiś ukryty cel? Wysoce prawdopodobne, że wszystko toczy się właśnie według scenariusza jaki przygotował wcześniej Jackob bo nadal pociąga za sznurki mimo, że formalnie nie żyje?!

Okaże się w kolejnych odcinkach mam nadzieję...

Wróć do „Kino i TV”