Co leci w TV....

Forum poświęcone szeroko rozumianej sztuce filmowej i telewizyjnej. Ulubione filmy, programy, recenzje, zapowiedzi.

Moderatorzy: Livia, Otol, Simon

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Co leci w TV....

Postautor: Livia » 27.08.07, 23:51

:blink:

w tivi......... nic nie ma :hmmm:
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
marlon
Zielony

Re: Co w TiVi... warto, nie warto obejrzeć

Postautor: marlon » 29.08.07, 14:43

Tylko i wyłacznie Kuba W. i jego nowy program "Bez sensu"...to jak sie wydaje jednyne dwa sensowne programy w naszej polskiej Tivi :fiufiu:

Awatar użytkownika
I think so I am
Peter Petrelli
Kontaktowanie:

Postautor: I think so I am » 29.08.07, 17:38

Od jutra TVP1 zacznie emitować trzecią serię LOST. Myślę, że warto to obejrzeć jeszcze raz (jeśli ktoś widział na ABC lub AXN), aby przypomnieć sobie losy bohaterów. Dla tych, którzy tego sezonu jeszcze nie oglądali - jest to pozycja wręcz obowiązkowa ;]
Najlepsza strona o Herosach w Polsce

Chciałbyś wcielić się w jedną z postaci z serialu Heroes? A może masz pomysł na własną, unikalną postać? Już dziś możesz tego dokonać! Zapraszamy na Pamiętnik herosów.

http://www.heroes-sesje.cba.pl

Awatar użytkownika
Ginny
Zaawansowany

Postautor: Ginny » 01.09.07, 23:27

Dwa seriale na "dwójce" - maerykańska "Brzydual Betty", czyli remake kultowej gdzieniegdzie (np. w mojej klasie licealnej) "Brzyduli" ;) - w poniedziałki o 22.00. A w środy o 17.20 angielskie "Co ludzie powiedzą" - dla odmiany kultowy serial dla mojej rodziny.
Nie istnieje nic, poza tym, co czujesz.

Awatar użytkownika
Mercedes
Zielony

Postautor: Mercedes » 02.09.07, 18:03

Ginny @ 02.09.07, 00:27 pisze:Dwa seriale na "dwójce" - maerykańska "Brzydual Betty", czyli remake kultowej gdzieniegdzie (np. w mojej klasie licealnej) "Brzyduli" ;) - w poniedziałki o 22.00. A w środy o 17.20 angielskie "Co ludzie powiedzą" - dla odmiany kultowy serial dla mojej rodziny.

Co ludzie powiedzą jest boskie, a Pani Bukiet zabójcza. :cheess: Dla wielbicieli angielskiego humoru, zabawa przednia.

Brzydulę oglądałam, jestem w sumie ciekawa amerykańskiej wersji.

Awatar użytkownika
Malwina
Początkujący

Postautor: Malwina » 02.09.07, 18:27

Co Wy tu za pierdoły reklamujecie?

Nowy polski serial rusza od przyszłego tygodnia... (chyba od 07 września - piątek) "Tajemnica twierdzy szyfrów" na podstawie scenariusza Bogusława Wołoszańskiego.

http://film.onet.pl/11768,film_tworcy.html

Awatar użytkownika
Ginny
Zaawansowany

Postautor: Ginny » 02.09.07, 23:09

Na "Tajemnicę twierdzy szyfrów" to czekam już tak długo, że niemal zapomniałam, że ma być. Cud, że w ogóle to puszczą. I TAKA obsada... :jolly:
Nie istnieje nic, poza tym, co czujesz.

Awatar użytkownika
Almir
Zielony

Postautor: Almir » 03.09.07, 12:26

Brzydula Betty umrze smiercia naturalna, z minimalna ogladalnoscia. Kto przy zdrowych zmyslach nadaje serial w czasie antenowym Szymona Majewskiego? :blink:
Grab the devil by the horns and fuck him up the ass

Awatar użytkownika
bildad
Początkujący

Postautor: bildad » 03.09.07, 14:02

Szymon Majewski nie jest raczej zbytnią konkurencją dla Betty :P
-"I think your ankles are magnificent.
-Well, I play a lot of ping pong."

Awatar użytkownika
Almir
Zielony

Postautor: Almir » 03.09.07, 14:32

Tylko dla takich moherow jak Ty, Kasienko :bleble:
Grab the devil by the horns and fuck him up the ass

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 03.09.07, 18:08

TV4
21:00 Pogromcy mitów - serial dokumentalny

Kino kochamy między innymi za to, że potrafi przenieść nas w świat iluzji i sprawić, że jak dzieci chłoniemy przedstawioną na ekranie opowieść, zawieszając na chwilę swój krytycyzm. Niektóre sceny w filmach są tak przekonujące lub tak często powtarzane, że nawet nie kwestionujemy ich prawdopodobnieństwa i na ich podstawie podświadomie budujemy swoje wyobrażenia o granicach ludzkich możliwości. Pogromcy mitów postanowili poddać próbie kilka słynnych scen z hollywoodzkich filmów i na własnej skórze przekonać się, czy mamy w nich do czynienia z nadzwyczajną pomysłowością twórców filmowych, czy też z czystą fantazją, nie liczącą się z rzeczywistością.
W filmie “Indiana Jones i Świątynia Zagłady” bohater Harrisona Forda skacze z ostatniego piętra budynku, by uniknąć gradu kul. Na jego szczęście budynek ma szereg płóciennych zadaszeń, które łagodzą upadek. Pogromcy postanowili sami przekonać się czy to możliwe. Umieszczają kilka zadaszeń na ścianie budynku, a biedny stary Buster przygotowuje się do skoku... Czy takie zadaszenie rzeczywiście działa jak siatka bezpieczeństwa?
Widzieliśmy to na filmach setki razy: w walce na miecze, jeden z przeciwników przecina - swoim mieczem - miecz tego drugiego na pół. Czy rzeczywiście stal może przeciąć stal? Grant buduje robota, który potrafi wymachiwać mieczem z siłą prawdziwego samuraja, po czym razem z Kari poddają testom repliki różnego rodzaju mieczy. Wkrótce warsztat, w którym przeprowadzają testy rozbrzmiewa szczękiem broni...
Kolej na mity związane ze środkami lokomocji. W filmie “Austin Powers i Złoty Członek”, Austin katapultuje się ze swego kabrioletu, ratując się przed atakiem helikoptera. Adam i Jamie sprawdzają, czy możliwe jest zainstalowanie fotela katapultowego w samochodzie - w dodatku takiego, który wyglądałby jak zwykłe samochodowe siedzenie, nie zdradzając w żaden sposób swych szczególnych właściwości.
Następnie nasi pogromcy zmierzą się ze sceną z filmu “Diukowie Hazzardu”. Mają sprawdzić, czy możliwe jest by samochód “wzbił się” na ponad 5 metrów ponad ziemię. W tym celu wprowadzą go zdalnie na maksymalnych obrotach na rodzaj rampy, z której ma poszybować w górę. Okaże się to trudniejsze niż przypuszczali...
Tymczasem Tory, Kari i Grant biorą na celownik sceny, w których bohaterowie filmowi pokonują zamknięte drzwi, strzelając w nie z broni palnej. Test odbywa się w miejscowym klubie strzeleckim, gdzie specjalnie w tym celu zaistalowano drzwi z różnymi rodzajami zamków. Kiedy pistolety okazują się zawodne, w ruch idą strzelby...

ogladalam wiele odcinkow... niezle sie usmialam :cheess:

Awatar użytkownika
Alfa
Początkujący

Postautor: Alfa » 03.09.07, 18:41

W czwartki o 20:00 na tvp2 serial "House". Genialny serial o cynicznym lekarzu i jego trojce studentow medycyny.
http://www.filmweb.pl/Dr+House+2004+o+filmie,Film,id=130177
(\__/)
(O.o )
(> < )
This is Humster. Copy Humster into your signature to help him on his way to world domination.

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 04.09.07, 22:54

potwierdzam, dobry serial, ogladam go juz od pol roku, nowy sezon jeszcze ciekawszy :cheess:

Awatar użytkownika
Alfa
Początkujący

Postautor: Alfa » 20.09.07, 20:44

Alfa @ 03.09.07, 19:41 pisze:W czwartki o 20:00 na tvp2 serial "House". Genialny serial o cynicznym lekarzu i jego trojce studentow medycyny.
http://www.filmweb.pl/Dr+House+2004+o+filmie,Film,id=130177

juz sie poprawiam w czwartki o 22:00 na tvp 2

A juz niedługo bo od soboty tez bardzo fajny serial "My name is Earl" :) Bedzie emitowany co tydzien w sobote o 20:45 takze na tvp2.

"Earl Hickey to drobny złodziejaszek, który niespodziewanie wygrywa na loterii 100.000 dolarów. Gdy niefortunnie traci kupon, postanawia całkowicie odmienić swoje życie - chce naprawić wszelkie zło które wyrządził innym. Spisuje długą listę złych uczynków i wraz z młodszym bratem Randym próbują naprawić szkody."
Polecam!!
(\__/)
(O.o )
(> < )
This is Humster. Copy Humster into your signature to help him on his way to world domination.

Awatar użytkownika
lumol
Zielony

Postautor: lumol » 28.10.07, 14:38

Ja polecam Lizzie McGuirre
http://pl.youtube.com/watch?v=WQ4k1C63wqo
to leci na zig zapie
--- lumol ---

a_kordek
Zielony

Postautor: a_kordek » 30.10.07, 16:05

A jak już wam się wszystko znudzi , włączcie Planet i obejrzyjcie Zagadki Trójkąta Bermudzkiego albo Zapomniane odkrycia starożytności. Ja oglądam jeszcze Europa wzdłuż i wszerz

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 01.11.07, 20:36

dziasiaj chyba niezly film na tvp1 poznym wieczorem
Mila księżycowego światła :fiufiu:

Awatar użytkownika
lumol
Zielony

Postautor: lumol » 13.12.07, 21:12

Ja od siebie dorzucę program którego od niedawna jestem fanem.
Otóż na Zig-Zapie leci takie "pasmo" Hyper.
Bardzo fajne, rzeczowe i treściwe programy o komputerach, grach, mandze
i wielu innych pokrewnych klimatach ;-)
Na stronie http://www.hyper.pl można sobie zlookać rozkład jazdy i zobaczyć co kiedy
i o której leci ;-)
Pzdr
--- lumol ---

kasiula_00

Postautor: kasiula_00 » 20.02.08, 19:30

Ja nie jestem "za" oglądaniem tv i nie bardzo się orientuję z tego co mi wiadomo to największą popularność odgrywał program You can dance ;) i przyznam, że to było fajne. Natomiast jestem zwolenniczką kina i ostatnio było mnóstwo nowych rozmaitości, między innymi Jumper albo Rozmowy Nocą, film ten podbił moje serce:P oglądając go pośmiałam się i łezkę uroniłam:) pozdrawiam

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 24.08.09, 19:51

ludziska kochane

nie kazdy czyta progam tv i czasem przegapia sie cos
faktycznie interesujacego

dajcie info o programach, filmach ect
tzn na kazdy temat... bo zapewne mamy rozne upodobania :cheess:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Re: TiVi program

Postautor: Livia » 24.08.09, 22:18

:grrr: zupelnie przez przypadek zobaczylam ze juz od paru
tygodni idzie serial w tivi o mojej ukochanej tematyce...

Imperium
USA 2005, odc. 5 i 6/6, czas: 41 min, kostiumowy/historyczny
TVP2
godz 23:25

zalapie sie na dwa ostatnie odcinki a niech to szlag :bang: :bang: :bang:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 12.09.09, 17:03

Inperium do dupy... :fiufiu:

ten kto nie widzial
dzis
na Ale Kino - Dogville godz 20:15
TVP2 - The city by the sea godz 20:50

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 22.09.09, 22:13

Nowości i sprawdzone hity w jesiennej ramówce TVN
(Katarzyna Najman, Warszawa/11 sierpnia 2009 18:14)

Dyrektor programowy TVN - Edward Miszczak - przedstawił jesienną ramówkę stacji. Najmocniejszymi jej punktami mają być druga edycja show "Mam talent!", kontynuacja "BrzydUli" i nowy tajemniczy serial "Naznaczony".

Produkcją, która wzbudza największe emocje, jest serial "Naznaczony", który zobaczymy w TVN od 9 września

Jesienna ramówka TVN zaskoczy nas zarówno nowymi produkcjami, jak i sprawdzonymi, lubianymi przez widzów pozycjami.

- Hitem na pewno będzie drugie wydanie "Mam talent!" (odwiedź oficjalną stronę show!) – zapowiada Edward Miszczak dyrektor programowy TVN. - Wszyscy dorośli do tego programu. Na castingch pojawiło się około 10000 osób, czyli dwukrotnie więcej niż przy pierwszej edycji – dodaje.

Nie zmieniło się ani jury (Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki) , ani prowadzący program (Marcin Prokop i Szymon Hołownia), którzy zafundują nam sporą dawkę adrenaliny. Wiemy już, że przez casting przebrnął akordeonista, który jak powiedziała Agnieszka Chylińska "odczarował ten fajansiarski instrument", a także władca marionetek, wraz ze swymi muppetami.

Kolejną mocną pozycją mają być kolejne odcinki "BrzydUli". – Dopiero teraz zacznie się dziać – zapewnia grająca tytułową rolę Julia Kamińska. – Ula będzie się robić coraz ładniejsza, potem się pokłóci, później dostanie awans, może nawet odejdzie z firmy, naprawdę będzie się działo – obiecuje aktorka.

O zdobycie dużej popularności będzie też walczył nowy serial "Naznaczony", w którym główną rolę gra Piotr Adamczyk. – Ten serial, ma szansę stać się kultowym, bo sięga głęboko w trzewia – mówi tajemniczo Edward Miszczak. - Oglądając ten serial nie będziemy wykonywać telefonów do znajomych, jeść kolacji, czy wychodzić do kuchni, by zrobić sobie herbatę, bo to serial, który wciska w fotel – dodaje Piotr Adamczyk.

Sumienie nie da o sobie zapomnieć - zobacz zwiastun serialu "Naznaczony" w Plejada.pl!

Stałym punktem programu ma być niedzielny "Taniec z gwiazdami". Będzie to już dziesiąta, jubileuszowa edycja. Producentom udało się namówić dwanaście gwiazd do wyjścia na parkiet i poddania się ocenie. Jak zapowiadają władze stacji, to właśnie gwiazdorski skład ma być najmocniejszą bronią "Tańca z Gwiazdami" i przyciągać widzów przed telewizory. - Sugerowaliśmy, że to będzie ostatnia edycja, ale chyba trzeba to będzie odszczekać – zdradza Edward Miszczak.

Ciekawie zapowiada się powrót na antenę TVN Martyny Wojciechowskiej. Tym razem zobaczymy ją w nowym programie "Kobieta na krańcu świata". Jak zapowiada autorka, ten program będzie skierowany do ludzi ciekawych świata. - Mamy niesamowite bohaterki, które opowiadają nam swoje doświadczenia i trudne, i zabawne, i bolesne. Mówimy o rzeczach, o których wiele osób nie miało pojęcia. Z każdym dniem dowiadywałam się czegoś nowego – opowiada podróżniczka.

Wśród nowości pojawi się serial komediowy "Grzeszni i Bogaci", który ma być polską satyrą na wszelakie opery mydlane. Zobaczymy także dobrze znane: "Na Wspólnej", "Niania", "39,5", czy "Teraz albo Nigdy". Fani serialu "Californication" będą mogli śledzić dalsze losy Hanka Moody’iego.

Po prezentacji jesiennych propozycji TVN Piotr Adamczyk rozważa zakup telewizora. - Jestem człowiekiem, który nie posiada telewizora, ale jak zobaczyłem te propozycje, to trochę zatęskniłem. Jednak taki telewizor by się przydał, zapowiada się bardzo ciekawy program – mówi.

Mucha uwiedzie Damięckiego - zobacz zwiastun nowej serii "Teraz albo nigdy!" w Plejada.pl!

Wkrótce na naszych stronach więcej informacji o nowych programach TVN, a także o kontynuacjach sprawdzonych hitów.

Tymczasem w serwisie Plejada.pl zobacz kulisy nagrywania spotów promocyjnych programów z jesiennej ramówki TVN:
"Mam talent!"
"Niania"
"BrzydUla"
"Teraz albo nigdy!"
"39 i pół"

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 30.09.09, 10:49

Holoubek gra i reżyseruje
24-09-2009 17:41

Ta sztuka uważana jest za jedno z najlepszych dzieł światowego romantyzmu. Powstała równo 170 lat temu. Była jedynym dramatem Juliusza Słowackiego wystawionym za jego życia

źródło: PAT

Napisany przez Słowackiego w Paryżu w 1839 roku, dziś przemawia do nas bez historycznej perspektywy. To, że bohaterami są postacie z kostiumowej przeszłości – król bawidamek Jan Kazimierz, sobiepański wojewoda i młody szaławiła, przedstawiciel złotej dworskiej młodzieży, paź królewski – Jan Mazepa to tylko sztafaż.

Gustaw Holoubek musiał mieć jakiś szczególny sentyment do „Mazepy”. Kilkakrotnie wystawiał go na deskach scenicznych. W 1975 roku przygotował ekranizację z Jerzym Bończakiem w roli tytułowej. Sam zadebiutował w tym utworze rolą Jana Kazimierza w Teatrze Śląskim w Katowicach w 1953 roku. Potem powtórzył tę postać w inscenizacji telewizyjnej w 1969 roku.

Rolę tytułową powierzył wówczas Ignacemu Gogolewskiemu. Gogolewski, który grał Mazepę z dużym powodzeniem dziesięć lat wcześniej w macierzystym Teatrze Polskim, wyposażył swego bohatera we wszystkie atrybuty postaci romantycznych. Był wybornym kochankiem słynącym z miłosnych podbojów, a przy tym rycerskim młodzieńcem broniącym honoru króla.

– Mazepa to jeden z wielu bohaterów Słowackiego, których miałem okazję zagrać w teatrze – mówi Ignacy Gogolewski. – Słowackiego zawsze ceniłem za piękno słowa, a jednocześnie pamiętałem jego myśl zawartą w „Beniowskim”, że strofa winna być taktem, nie wędzidłem. Dlatego też starałem się podawać tekst niesłychanie swobodnie i miałem w tym pełne zrozumienie Gustawa Holoubka.

Okazało się więc, że – jak pisano w recenzjach – wystarczy oczyścić tekst Słowackiego z nadmiernego melodramatyzmu i sentymentalizmu, a barokowy przepych scenografii zastąpić surowymi murami wyludnionego zamczyska. Reszta należy do aktorów. A ci są w spektaklu Holoubka naprawdę znakomici. Obok Holoubka i Gogolewskiego zobaczymy m.in. Aleksandrę Śląską i Jana Świderskiego.

mazepa 20.05 | tvp kultura | wtorek

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 13.11.09, 21:18

Gothika
Polsat

rok produkcji: 2003
godzina: 21:45

Piątek, 13 listopada 2009

czas trwania: 15 min

występują: Halle Berry, scenariusz: Sebastian Gutierrez, operatorzy: Matthew Libatique

Doktor Miranda Grey wraz z mężem Dougiem pracuje na oddziale psychiatrycznym więzienia dla kobiet. Jedną z jej podopiecznych jest morderczyni Chloe, która twierdzi, że torturuje ją szatan. Miranda nie wierzy w te opowieści. Wszystko się zmienia, kiedy pewnego wieczoru po drodze z pracy spotyka zakrwawioną młodą kobietę. Następnego dnia Miranda budzi się na własnym oddziale jako pacjentka. Jej mąż został zamordowany, ona nie pamięta, co się z nią działo w tym czasie, a co gorsza, dręczą ją dziwne wizje.

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 14.01.10, 20:50

Dzisiaj o 21:00 na TV4 "Dziewiąte wrota" Romana Polańskiego z Johnny Depp'em w roli głównej. Polecam!

Dla miłośników sci-fi na TVN7 będzie dzisiaj "Immortal kobieta pułapka" o godzinie 23:30

Również dzisiaj na Zone Europa o 21:50 zobaczyć można "Mulholland Drive" Davida Lynch'a

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 14.01.10, 20:59

Jutro na Polsacie o północy "Brazil" (Terry Gilliam)

Wspaniałą "Malenę" Giuseppe Tornatore będzie można poznać też jutro na Ale Kino o 18:25

O 21:00 jutro na AXN polecam zobaczyć świetny film "Życie, którego nie było" z Julianne Moore w roli głównej (powtórka o 1:00)

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 15.01.10, 13:17

Sobota 16.01.2010r

HBO2 o godzinie 22:00 Tim Burton i jego Sweeney Todd: demoniczny golibroda z Fleet Street

HBO2 po Sweeney Todd (o 23:55) - Droga do przebaczenia z Joaquin Phoenix w roli głównej

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Postautor: Anihilator » 15.01.10, 13:22

17.01.2010 r (Niedziela)

Ale Kino! o 13:20 - Hero

Zone Europa o 20:00 - U-571

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 15.01.10, 14:26

super! pare pozycji na pewno obejrze...
a niektóre mogę jeszcze raz :bum:

aha, dla ścisłości, ja mam platformę POLSATU więc pewnych
kanałów nie odbieram :cheess:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 25.01.10, 19:36

wczoraj był dobry film w nocy na tvp 1

szkoda, że wam wcześniej nie dałam info, wart obejrzenia

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 03.02.10, 20:44

"Królik po berlińsku"

dziś o godz 23:30 na TVP1

polecam!!!!!

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Re: >>> Co leci w TV....

Postautor: Livia » 28.02.10, 21:10

u mnie na kazdym kanale tylko sport :w00t:

Awatar użytkownika
Anihilator
globe-trotter

Re: > Co leci w TV.... <

Postautor: Anihilator » 01.03.10, 19:10

Ale Kino!

2010-03-24 środa 20:10
Miasto Boga (Cidade de Deus)
dramat sensacyjny, Brazylia/Francja, 2002, reż. Fernando Meirelles, Kátia Lund

Polecam bardzo!!!

2010-03-25 czwartek 20:10
Kino Mówi: Siostry Magdalenki (The Magdalene Sisters)
obyczajowy, Wlk. Brytania/Irlandia, 2002, reż. Peter Mullan

Również bardzo polecam!!!

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 02.03.10, 01:21

szkoda ze nie mam tych kanalow

oba filmy doskonale... tez goraco polecam

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 05.03.10, 22:07

:ok:

Śpiewaj i walcz
TVP1 godz.20

Najlepsi debiutanci
Nowy program rozrywkowy TVP1 ma za zadanie wyłonić najciekawszych i najzdolniejszych debiutantów muzycznych (solistów lub zespoły), którzy wystąpią podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w ramach Koncertu Debiuty.

ogladalam dzisiaj pierwszy odcinek, nawet dobrze zrobiony program, warto ogladac... a moze
ktos tez widzial...

nawet ciekawe postacie i jury wreszcie jakies normalne cos w rodzaju Idola ale bardziej ambitne

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 26.04.10, 12:34

... czy nic w tivi ciekawego nie ma :oops:

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Kontaktowanie:

Postautor: Livia » 10.05.10, 16:24

Czas Decyzji w TVN24

Dziś w TVN24 o godz. 18.15 premiera nowego programu "Czas Decyzji". Jego gospodarz Maciej Knapik o wyborach i kampanii prezydenckiej rozmawiać będzie z ekspertami i publicystami.
Pięć dni w tygodniu, od godz. 18.15 do godz. 18.55, widzowie będą mogli poznać najnowsze i najważniejsze informacje na temat kandydatów na urząd prezydenta. W każdym odcinku ich wypowiedzi, przebieg kampanii wyborczej oraz programy zostaną poddane ocenie sztabu ekspertów. Bieżące wydarzenia na scenie wyborczej komentować będą też publicyści.
W każdym poniedziałkowym wydaniu "Czas Decyzji" poznamy wyniki specjalnego sondażu prezydenckiego, który co tydzień zostanie przeprowadzany na zlecenie TVN24 przez pracownię SMG/KRC.
"Czas Decyzji" będzie emitowany podczas kampanii wyborczej aż do chwili ostatecznego rozstrzygnięcia wyborów i zastąpi w TVN24 "Skaner Polityczny".
Wszystkie informacje nt. wyborów prezydenckich 2010, 24 godziny na dobę, możesz zobaczyć w SPECJALNYM SERWISIE TVN24.PL - CZAS DECYZJI

nsz/mtom/k

Wróć do „Kino i TV”