Numerologia, Księżyc.... i na nasze samopoczucie

Perły z lamusa. :-)

Moderatorzy: Livia, Otol

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Posty: 7935
Rejestracja: 25.08.07, 17:11
Lokalizacja: Obłok
Kontaktowanie:

Numerologia, Księżyc.... i na nasze samopoczucie

Postautor: Livia » 18.08.09, 10:00

Czym zajmuje się numerologia?

Liczby towarzyszą nam każdego dnia. Widzimy je w datach, miarach, sumach, godzinach. Numerologia to dziedzina, która nadaje liczbom specjalne znaczenie. Kto pozna swoją liczbę, ten może lepiej zrozumieć swój charakter, a być może i przeznaczenie. Numerologia to popularna dziś dziedzina wróżbiarstwa.

Numerologia wywodzi się z zasady uznawanej i rozwijanej przez pitagorejczyków. Byli oni uczniami i następcami Pitagorasa - legendarnego greckiego mędrca i nauczyciela z IV wieku p.n.e.

Powtarzali oni za swoim mistrzem, że rzeczywistość, jaką widzimy składa się z ilości i liczb. Liczby uznawali za symbole, pod którymi ukrywało się prawdziwe znaczenie zjawisk i bytów. Przypisywali im wielką magiczną moc. Bowiem kto poznał liczby, ten mógł przeniknąć losy świata.

Według numerologii charakter i przeznaczenie każdego człowieka da się wyrazić w liczbach, które wyrażają się w ważnych dla niego datach i innych danych. Dzieje się tak ponieważ liczby są nieskończone i zróżnicowane, podobnie jak ilość zjawisk oraz ludzkich charakterów i losów w otaczającym nas świecie.

Najważniejszą datą jest data urodzenia, której wpływu nie możemy zmienić. Numerologowie w swojej pracy posługują się też specjalnymi metodami przeliczania liter na liczby, podobnie jak wielcy kabaliści i dawni magowie. Uważają, że liczby wpływają na nas dzięki szczególnym wibracjom, które przenikają cały kosmos i są przyczyną wszystkich wydarzeń.

Numerologia przypisuje szczególne znaczenie wszystkim liczbom, jakie widzimy w swoim otoczeniu. Każde ważne daty, a nawet adresy również składają się z liczb. Poprzez dodanie ich do siebie możesz sprawdzić jaki będzie "charakter" mieszkania czy samochodu, jakim jeździsz. Doświadczeni numerologowie wykorzystują do wróżenia wszystkie liczby, jakie dostrzegają w swoim otoczeniu. Możesz także dodać do siebie liczby z numeru PESEL czy innego ważnego dokumenty aby sprawdzić jaka będzie jego numerologiczna "wibracja".Aby otrzymać indywidualną przepowiednię należy zsumować cyfry, jakie zawiera data urodzenia. Sumujemy tak długo, aż wynik będzie jednocyfrowy.

Na przykład:
31.05.1977 to: 3+1+0+5+1+9+7+7= 33, czyli 3+3=6.
Liczba mistrzowska 33 jest liczbą osoby, która urodziła się 31.05.1977.

Jeśli jesteś liczbą mistrzowską: 11, 22, 33 lub 44, zsumuj swoje mistrzowskie liczby do jednej cyfry, np. 1+1=2 i przeczytaj prognozę dla tej cyfry podstawowej (w naszym przykładzie dla liczby 6).


My numerologicznie

Bugatti - 1
Rozalia - 2
nostalgia - 3
slawek.k - 4
polda -8
Livia - 9
Otol -10


kto chce dołączyć się do naszej listy?
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Posty: 7935
Rejestracja: 25.08.07, 17:11
Lokalizacja: Obłok
Kontaktowanie:

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Livia » 18.08.09, 10:00

Horoskop numerologiczny
na czerwiec 2009 r.Czerwcem, według numerologów, włada w 2009 roku liczba Osiem. Osiem jest symbolem odrodzenia, przemiany i równowagi między niebem a ziemią. Aura czerwca sprzyjać będzie nie tylko odpoczynkowi, ale i planowaniu przyszłych dokonań oraz zdobywaniu nagród za rzeczywiście poniesione trudy. Na szczególne sukcesy liczyć mogą bankowcy, księgowi i osoby, które żyją z pracy związanej z ziemią i nieruchomościami.
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Posty: 7935
Rejestracja: 25.08.07, 17:11
Lokalizacja: Obłok
Kontaktowanie:

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Livia » 18.08.09, 10:01

JEDYNKO,
w czerwcu zabierzesz się za wielkie porządki. Postanowisz zrobić nowy plan swojej pracy, a może nawet całego swojego życia! Zastanów się nad tym, co przeszkadza ci w osiągnięciu sukcesu i nie obawiaj się zmian. Teraz łatwiej rzucisz nałogi, schudniesz i przestaniesz zadawać się z niemiłymi osobami. W miłości bądź jednak ostrożna, bo partnerowi trudno będzie nadążyć za twoimi zmiennymi zachciankami. Jeśli poczujesz się przemęczona, to bez wahania wybierz się na urlop. Weekend za miastem lub w sympatycznym spa poprawi nie tylko twoją kondycję, ale i nastrój.

Rada dla Jedynki:
Twoim ukrytym sprzymierzeńcem jest twoja własna intuicja. Najpierw słuchaj siebie, a dopiero potem pytaj o zdanie innych ludzi.

DWÓJKO,
w czerwcu czekają cię ambitne zadania i ważne obowiązki. Odkurz swoje marzenia i zastanów się, które z nich uda się teraz zrealizować. Ambicja pchać cię będzie do przodu, a odwagi też ci nie zabraknie. Czerwiec sprzyja większym sukcesom, ale zamiast planować i dyskutować, musisz sama zabrać się do dzieła. Współpracownicy zaczną cię słuchać, przełożeni będą doceniać, a wrogowie nabiorą do ciebie szacunku. Wykorzystaj ten miesiąc aby umocnić swoją pozycję i przy okazji zdobyć dodatkową gotówkę. W miłości czeka cię niespodzianka. Ktoś zupełnie nowy zawładnie twoją wyobraźnią. Oprzyj się pokusie zdrady, bo jeśli prawda wyjdzie na jaw, to możesz mieć kłopoty!

Rada dla Dwójki:
Idź za ciosem i nie oglądaj się na innych. W tym miesiącu konkurencja cię nie dogoni.

TRÓJKO,
w czerwcu poczujesz, że potrzebujesz prawdziwych przyjaciół. Twój nastrój stanie się zmienny, a nadchodzące wakacje sprawią, że zaczniesz myśleć o przeprowadzce w cieplejsze niż Polska kraje. Bądź dla siebie wyrozumiała i trzymaj się z daleka od dodatkowych obowiązków i zbyt ambitnych zadań, a spędzisz czerwiec w dobrej formie. Tego lata zasługujesz na odrobinę luksusu! Miesiąc sprzyja udanym zakupom, dbaniu o zdrowie i urodę. W sprawach rodzinnych zapowiada się jednak trochę więcej zamieszania. Organizacja większej uroczystości lub przyjęcia nie uda się bez twojej pomocy.

Rada dla Trójki:
Pamiętaj, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, a będziesz idealnym pośrednikiem i prawdziwym dyplomatą.

CZWÓRKO,
w czerwcu czeka cię wiele ważnych spraw, z którymi będziesz musiała sama się uporać. Odróżnij to, co jest ważne od tego, co jeszcze może trochę poczekać. Jeśli przygotujesz sobie dobry plan pracy, to unikniesz komplikacji i nieporozumień. Czerwiec sprzyja współpracy z innymi ludźmi. Będziesz otwarta na nowe pomysły i niezwykłe inspiracje. Bądź jednak ostrożna tam, gdzie mowa o pożyczkach i większych pieniądzach. Zbytnia beztroska i zbyt wiele wydatków mogą sprawić, że rodzina wypowie się bardzo krytycznie o twoim postępowaniu. W miłości czeka cię większe zainteresowanie płci przeciwnej. Jeśli jesteś samotna, to los ześle ci szansę na niezwykłą romantyczną przygodę.

Rada dla Czwórki:
Pomyśl jak dobrze gospodarować swoją energią. Zbyt wiele imprez i szaleństw do białego rana może pogorszyć twoją kondycję.

PIĄTKO,
w czerwcu rodzina i jej sprawy okażą się dla ciebie najważniejsze. W innych dziedzinach twojego życia zapowiada się wreszcie więcej spokoju. Będziesz pomagać, decydować, a nawet rozstrzygać spory, które dotyczą niektórych krewnych. Bądź sprawiedliwa i życzliwa dla wszystkich, ale nie pozwól się wykorzystywać osobie, która najbardziej w całej rodzinie lubi plotki i intrygi. Czerwiec sprzyja też udanym zakupom. Zapragniesz od nowa urządzić salon, nie dasz sobie rady bez nowych akcesoriów kuchennych. Pomyśl także o tych wynalazkach, które przydadzą ci się w wolnym czasie. Nowy komputer czy zestaw kina domowego sprawi, że nawet samotne popołudnie nie wyda ci się nudne.

Rada dla Piątek:
Spotykaj się w tym miesiącu z ludźmi, których darzysz zaufaniem. Wierni przyjaciele w każdej sytuacji dotrzymają ci towarzystwa.

SZÓSTKO,
w czerwcu staniesz się towarzyska i optymistyczna. Zapowiada się miesiąc pełen towarzyskich atrakcji. Posypią się zaproszenia na ważne imprezy: będziesz wznosić toasty, reprezentować swoją firmę w większym gronie, pokazywać się wśród VIP-ów i innych znanych ludzi. Odkryjesz, że sprawia ci to wielką przyjemność, a nowe znajomości okażą się przydatne. W pracy zapowiada się mniej trudnych spraw, a więcej nagłych spotkań i długich narad. Zabieraj głos na każdy interesujący cię temat, a szef cię doceni i wynagrodzi. W miłości pojawią się nowe pokusy. Być może kogoś ważnego przedstawią ci dobrzy przyjaciele.

Rada dla Szóstek:
W każdej sytuacji bądź sobą! Twoje poczucie humoru i refleks sprawią, że wspaniale poradzisz sobie w każdej towarzyskiej sytuacji.

SIÓDEMKO,
w czerwcu zabierzesz się za zaległe sprawy. Będziesz bardzo dokładna i krytyczna, nie pozwolisz oszukać się w żadnej sprawie. Miesiąc sprzyja większym inwestycjom, ważnym decyzjom zawodowym i służbowym podróżom. Twoje rzeczowe podejście wpłynie też na miłosne sprawy. Zamiast romantycznych przygód wybierzesz w tym miesiącu towarzystwo kogoś, na kogo naprawdę możesz liczyć. Nastrój bardzo poprawi ci wakacyjny wyjazd. Z dala od domowych obowiązków jeszcze raz przemyślisz swoje sprawy i zobaczysz je w o wiele lepszym świetle.

Rada dla Siódemki:
Jeśli mimo usilnych starań nie możesz kogoś zmienić, to postaraj się go po prostu zaakceptować.

ÓSEMKO,
w czerwcu będziesz filozoficznie podchodzić do życiowych spraw i wynikających z nich problemów. Czeka cię spokojniejszy miesiąc i udany początek wakacji. Odsuniesz się od zbyt hałaśliwych znajomych, a ryzykowne pomysły wydadzą ci się nie warte zachodu. Odzyskasz wewnętrzną równowagę, znajdziesz w sobie źródło radości i siły. Trudno będzie cię zdenerwować lub skłonić do pośpiesznych decyzji. Dzięki temu zasłużysz na szacunek pewnej ważnej dla ciebie osoby. Czerwiec sprzyja rozwijaniu zainteresowania malarstwem, literaturą i muzyką. W galerii lub na koncercie poczujesz, że twoje życie wreszcie zmierza w dobrym kierunku. Także w pracy osiągniesz większe niż w poprzednich miesiącach sukcesy. Łatwiej pokonasz trudności i zasłużysz na obiecane ci nagrody.

Rada dla Ósemki:
Dyskusje z przyjaciółmi okażą się inspirujące. Uda się też romantyczny wyjazd, choćby tylko na długi weekend.

DZIEWIĄTKO,
w czerwcu zostaniesz rozliczona z efektów twojej pracy. Nie obawiaj się niczego, bo szczęście jest po twojej stronie. Postaraj się tylko być obiektywna wobec siebie i nie dyskutuj, jeśli nie masz racji! Czerwiec sprzyja twoim inwestycjom i finansom. Jeśli chcesz w swoich interesach coś uporządkować, naprawić lub zmienić, to ten miesiąc okaże się bardzo sprzyjający. W wolnym czasie zajmij się sportem. Zapisz się na basen, wznów karnet na siłownię. Dzięki temu także w następnych miesiącach będziesz energiczna i w dobrym humorze.

Rada dla Dziewiątek:
Unikaj słownych konfliktów, bo stracisz w nich więcej, niż warta jest wygrana. Słowo "przepraszam" pomoże ci sprawnie wybrnąć z niejednej trudnej sytuacji.
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Posty: 7935
Rejestracja: 25.08.07, 17:11
Lokalizacja: Obłok
Kontaktowanie:

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Livia » 18.08.09, 10:02

możecie powiedzieć jaka 'cyfrą' jesteście?
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Posty: 7935
Rejestracja: 25.08.07, 17:11
Lokalizacja: Obłok
Kontaktowanie:

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Livia » 18.08.09, 10:02

właśnie mamy pełnie księżyca....


Magiczna siła Księżyca


Co noc na niebie pojawia się znana wszystkim sylwetka Księżyca. Od czasu do czasu widzimy go wychylającego się zza domu na przeciwko. Podczas wakacji udaje się nam podpatrzeć go z bliska, wydaje się nam wtedy ogromny i tajemniczy.
Pokryty jest misterną siatką cieni i dziur, jak to nam Ziemianom się wydaje. Wyobrażamy sobie, że jest na nim wiele kraterów, gór i nie zdobytych kanionów.

Co jest po jego ciemnej stronie? W który miejscu wylądował Mistrz Twardowski? Księżyc od wieków fascynował i przyciągał uwagę ludzi. Powstało na jego temat wiele legend i opowieści niesamowitych. Uważany był za siedzibę zmarłych lub za statek wiozący dusze.

Limbus to legendarna kraina księżycowa, gdzie ponoć jest przechowywane wszystko, co zmarnowano na Ziemi: stracony czas, roztrwonione bogactwa, niedotrzymane przyrzeczenia, nie wysłuchane modlitwy, nieudane próby, łzy przelane na darmo, nie spełnione marzenia czy też próżne chęci.
Plamy na Księżycu uważane były za blizny po walce z potworami. Widziano w tarczy Księżyca twarz ludzką.
Księżyc sprzyjał zakochanym, dawał natchnienie poetom, wywoływał sny i marzenia senne, sprowadzał choroby i pomieszanie zmysłów. Księżyc wiąże się z magią (zioła lecznicze zbierane podczas pełni działają najskuteczniej) i czarami (promienie Księżyca są podobno pożywieniem dla czarodziejek i dają im zarazem nieśmiertelność).

Księżyc jest uważany za symbol tajnych, ukrytych stron Natury. Ma ogromny wpływ na życie Ziemi. Rządzi fazami przyrody: przypływami i odpływami morza oraz cyklami biologicznymi człowieka (menstruacja u kobiet).
Służył kiedyś ludziom do ustalania czasu i przepowiadania pogody. Odmierzał tygodnie i miesiące, był więc równie ważny co Słońce, które odmierzało cykl dzienny i roczny.
Uważano, że czerwony Księżyc zapowiada nieszczęście. Jeśli towarzyszył mu deszcz meteorytów i zaćmienie Słońca, wróżono wielką katastrofę.

Współcześnie mało przejmujemy się wpływem Księżyca na życie Ziemi i nasze własne. Jednak cykl nowiów i pełni istnieje nadal w świadomości naszej kultury.

Na nowiu Księżyc znika, (umiera) na trzy dni, aby ponownie przybierać kształty i zmierzać do pełni. Żyjąc zgodnie z rytmem Księżyca dopasowujemy się do naturalnych rytmów przyrody i zdobywamy potężnego sprzymierzeńca.

Jak nasze babcie
korzystały z wiedzy o fazach lunarnych?

Księżyc pomaga w pielęgnacji urody, dbaniu o linię, planowaniu miesięcznego cyklu aktywności.

Na nowiu, kiedy Księżyc znika, warto rozpoczynać nowe sprawy. Łatwiej wtedy rzucić palenie, rozpocząć dietę odchudzającą. Zdolność samooczyszczania organizmu jest większa niż zwykle. Złogi, trucizny i wodę można podczas nowiu szybciej i łatwiej wydalić z organizmu. Łatwiej nam zrezygnować z dań i napojów, do których się przyzwyczailiśmy. Ciało jest gotowe do oczyszczania się i regeneracji. Jednodniowa głodówka pomoże zapobiec wielu chorobom i poprawi nasze samopoczucie.
Jest to korzystny czas aby zacząć realizować nowe postanowienia życiowe. Jest to również moment zatrzymania, skupienia uwagi, czas refleksji i medytacji nad własnym życiem.

Kiedy Księżyca przybywa nasze ciało jest gotowe do wchłaniania wszelkich substancji odżywczych i wzmacniających, potrzebnych organizmowi do wzrostu i prawidłowego rozwoju.
Przybywamy wtedy na wadze, mimo że jemy tyle, co zwykle.
Włosy strzyżone w tym czasie odrastają szybciej i są zdrowsze. Jest to również czas spontanicznego działania. Łatwiej nam podejmować nowe wyzwania, angażować się w nowe projekty i inwestycje. Rodzi się też wtedy więcej dzieci.

Kiedy Księżyc jest w pełni, ludzie zachowują się inaczej niż zwykle. Są silnie podnieceni, w działaniu kierują się emocjami i instynktem. Niewinna sprzeczka może się przerodzić w poważny i groźny w skutkach konflikt. Lunatycy wędrują we śnie, zakochani są niespokojni i nie mogą wytrzymać bez swojej drugiej połowy.
Podczas pełni policja wzmacnia swoje patrole i posterunki, ponieważ zwiększa się liczba przestępstw i wypadków. Rany silniej krwawią, a krwotoki trudniej zatamować. Dlatego nie poleca się przeprowadzania operacji w tym czasie. W okolicach Salzburga w Austrii kobiety o małych piersiach wystawiały je na światło pełni Księżyca.
Pełnia jest również dobrym dniem na ścisły post. Na pełni organizm najlepiej przyswaja zawarte w wodzie składniki mineralne i mikroelementy.

Kiedy Księżyca ubywa i zmierza on do nowiu, jesteśmy bardzo aktywni i świadomi swoich czynów. Większość prac domowych wykonywana jest wtedy bez wysiłku, operacje dają lepsze rezultaty niż zazwyczaj. Nie tyjemy tak szybko, nawet gdy jemy więcej niż normalnie. Jest to najlepszy czas do przeprowadzania kuracji odchudzającej. Organizm wypłukuje zbędne substancje, poci się i wydycha. Rany łatwiej się goją, skóra lepiej wysycha i zabliźnia się. Dlatego wizyty u kosmetyczki i wszelkie oczyszczające zabiegi skóry należy wykonywać po pełni, kiedy Księżyca ubywa. Włosy strzyżone wtedy odrastają gęściej.

Żyjemy wedle rytmów Księżyca, wraz ze zwierzętami i roślinami poddajemy się nieświadomie jego wpływom. Warto spróbować bardziej świadomie wykorzystywać jego wpływy. Pozwoli to nam żyć w zgodzie z naturą, pozbawi nas niepotrzebnych stresów i błędnych decyzji życiowych.
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Posty: 7935
Rejestracja: 25.08.07, 17:11
Lokalizacja: Obłok
Kontaktowanie:

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Livia » 18.08.09, 10:03

Na podstawie aktualnego położenia Księżyca w Zodiaku prognozować możemy o naszych nastrojach i tendencjach, jakie ujawnią się w ludzkich zachowaniach.
W jednym znaku Księżyc przebywa około 2,5 dnia.
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Posty: 7935
Rejestracja: 25.08.07, 17:11
Lokalizacja: Obłok
Kontaktowanie:

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Livia » 18.08.09, 10:03

Kalendarz Księżycowy na lipiec 2009

lipiec 2009
7.07.2009 Księżyc w znaku Barana
Pełnia


Księżyc w Baranie

Na podstawie aktualnego położenia Księżyca w Zodiaku prognozować możemy o naszych nastrojach i tendencjach, jakie ujawnią się w ludzkich zachowaniach.
W jednym znaku Księżyc przebywa około 2,5 dnia.

Aura
Księżyc nastraja optymistycznie i entuzjastycznie do nowych, także ryzykownych przedsięwzięć. Osoby ceniące rywalizację wykorzystają dziś okazję do wykazania się. Dyskusje toczą się wartko, możemy być bardziej rozdrażnieni, łatwiej sprowokować przeciwnika. W przedsięwzięciach liczy się aktywność, odwaga, samodzielność i przedsiębiorczość.
Uczucia i emocje stać dziś będą na drugim miejscu. Nie należy dziś liczyć na ludzką wyrozumiałość czy sentymenty. Trzeba uważać aby rozpoczęte dziś plany miały podstawy finansowe i nie okazały się szalonym pomysłem, który za kilka dni odłożymy do lamusa.
Dzień sprzyja wycieczkom, podróżom, spotkaniom towarzyskim.
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran
Posty: 4852
Rejestracja: 14.08.09, 21:02
Lokalizacja: z Bugatowa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Bugatti » 18.08.09, 10:04

Livia napisał:
możecie odpowiedzieć jaka 'cyfrą' jesteście?


NUMBER ONE
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Livia
Boska Cesarzowa
Posty: 7935
Rejestracja: 25.08.07, 17:11
Lokalizacja: Obłok
Kontaktowanie:

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Livia » 18.08.09, 10:04

ja nr 9
"I am not young enough to know everything"
:wisienka:Obłokowe Emotki

nostalgia
Zaawansowany
Posty: 576
Rejestracja: 20.08.09, 18:04

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: nostalgia » 18.08.09, 10:04

a ja 3
Ramiona czasem, też są nawiasem.

Nie bij muchy, która siedzi na głowie tygrysa.

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:05

11
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran
Posty: 4852
Rejestracja: 14.08.09, 21:02
Lokalizacja: z Bugatowa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Bugatti » 18.08.09, 10:05

Takiego numeru nie ma, prawdopodobnie jestes dwojka?
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

nostalgia
Zaawansowany
Posty: 576
Rejestracja: 20.08.09, 18:04

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: nostalgia » 18.08.09, 10:05

no dobra ,a Ty droga Bogatko
Ramiona czasem, też są nawiasem.

Nie bij muchy, która siedzi na głowie tygrysa.

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran
Posty: 4852
Rejestracja: 14.08.09, 21:02
Lokalizacja: z Bugatowa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Bugatti » 18.08.09, 10:06

Napisalam wyzej, numer 1
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:06

Bugatti napisał:
Takiego numeru nie ma, prawdopodobnie jestes dwojka?Jestem jedenastką, to jest liczba mistrzowska i mi nie wciśniesz, że jestem dwójką.
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran
Posty: 4852
Rejestracja: 14.08.09, 21:02
Lokalizacja: z Bugatowa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Bugatti » 18.08.09, 10:07

Nie ma 11-ki, dodaje sie 1 plus 1 i wychodzi 2 (sa tylko od 1 do 9).... sorry
BTW, ja mam 10, tzn. 1 (bo 1 plus 0 jest 1)
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:07

By Livia
Linek ma racje :devil:

jest 11 - mistrzowska cyfra
czasem liczy sie jako 2

rozalia a ty jaki numer jestes?

slawek.k tez moglbly powiedziec....
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:07

By Livia
ekstra ciekawostka

.... mowia ze 13 jest nieszczesliwa

A to ciekawe:

Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13
Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13
Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13
Postrzelony 13 Maja
9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13
Zmarł w 13 tygodniu roku.
JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter

czy to zbieg okoliczności ?
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:08

By Livia

Malvina kiedys opisala to

Ja też wolę liczby nieparzyste. Przede wszystkim dlatego, że moim zdaniem - popychają one świat do przodu. Natomiast liczby parzyste to takie okopywanie się na z góry upatrzonych stanowiskach.

I tak mi się kojarzy w skrócie:

1- pionier, 3- artysta, 5- podróżnik, 7-naukowiec, 9- wizjoner

2- negocjator, 4- urzędas, 6- opiekun, 8-biznesmen

Już z tego można zauważyć, że nieparzyste odkrywają nową materię, natomiast parzyste działają na tym, co już jest gotowe.
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:08

By Livia
Wróżba Autorskimi Kartami Numerologicznymi na 2009 rok
Małgorzata Stawarz


W kręgu energii , czyli co przyciągniesz?

Jedynka

Dla finansów korzystne miesiące, to: styczeń, luty, sierpień. W grudniu nie daj się wciągnąć w nielegalny interes, aby nie stać ofiarą podstępu. Najszczęśliwszy powinien być: kwiecień, sierpień i październik! Wtedy szczęście ci będzie sprzyjać i szybko osiągniesz sukces, dystansując konkurencję. W ciągu całego roku uważaj na wszystko, co nielegalne lub nienaturalne! Twoim atutem będzie intuicja. Przesłanie roku podpowiada, aby nie łamać prawa finansowego.

Dwójka

Najlepsze miesiące to: marzec, kwiecień, maj, lipiec, sierpień, listopad i grudzień. Cały rok ucz się odróżniania tego, co jest tylko błyskotką, a co naprawdę ma klasę i wartość? Chodzi głównie o to, aby trzymać się faktów i nie ulec magii zysków, które mogą się okazać iluzją, a nawet doprowadzić do krachu. Pamiętaj o tym, że bez względu na wszystko, rok 2009 skończy się rozwiązaniem wielu problemów naraz. Dostaniesz dużo dowodów miłości oraz więzi z rodziną oraz przyjaciółmi.

Trójka

W 2009 narzekać i marudzić byłoby grzechem! Karty wskazują powodzenie w nieomal każdym miesiącu, poza lekkim zakłóceniem sielanki we wrześniu. Ktoś może na ciebie wtedy nakrzyczeć, albo skłonić do wybuchu złości. Jeśli zachowasz rozsądek, nie będzie z tego konsekwencji. Rok zaczniesz zwiększeniem wpływów, w tym możliwości finansowych, a zakończysz dobrymi, prawnymi umowami. W kwietniu i w maju rodzinne sprawy powinny iść wyjątkowo pomyślnie. Czerwiec i lipiec zapowiada się nawet bajkowo! W sierpniu ustabilizują się sprawy nieruchomości lub prawne i związane ze spółkami. W październiku solidnie załatwisz sprawy w urzędach lub sądach.

Czwórka

Do najlepszych miesięcy roku 2009 powinien należeć: styczeń, luty, czerwiec, listopad i grudzień. Zaczniesz rok umowami zawodowymi, a także rozkwitem uczuć. Zakończysz ten rok mocnymi, a nawet niezniszczalnymi układami oraz rozliczeniem wielu zobowiązań. Zagrożeniem tego roku będzie to, że możesz nie chcieć przyjaźni lub spółek, a rok wymaga budowanie dobrych i przyjaznych relacji. Dość ryzykowny dla więzi rodzinnych może być będzie sierpień i wrzesień. O zerwanie nie będzie trudno. Jeśli nie zaczniesz pokazywać władzy w bliskim środowisku, to naprawdę na tym sporo zyskasz!

Piątka

W 2009 roku trudno będzie wystartować, jeśli urzędy lub prawo nie jest wsparciem, a zamieszanie wywołuje tylko nerwy. Jednak od kwietnia zaczną się zachodzić wspaniałe zmiany! Los pomoże w spełnieniu osobistych marzeń. Dobra passa powinna trwać do końca lipca. Przybędzie pieniędzy, ale też nowych znajomych i wyczucia do faktów. W sierpniu szykuje się spory wydatek, a we wrześniu opóźnienie wielu spraw lub zerwanie wieloletniej przyjaźni, czy też układu. Październik i listopad umożliwi dobre orzeczenia sądowe i jakieś udogodnienia. Grudzień może wymagać już oszczędzania sił i ostrożności w inwestycjach. Przesłaniem tego roku jest to, żeby nie liczyć na zyski bez pisemnej umowy, czy zamówienia. Mogą powstać straty, do których nie można dopuścić! Szanuj swoje nerwy!

Szóstka

Dla Szóstki 2009 rok będzie wyjątkowo udany! Cały upłynie pod opieką wyjątkowo silnych i dobrych Aniołów! Chyba będziesz pupilkiem Nieba! Ciekawe pomysły, jakimi zaczniesz ten rok, zaowocują korzystnymi umowami i dochodami. Już w maju i czerwcu szykują się szerokie kontakty z cudzoziemcami i poszerzenie pola działania. Rozwiniesz skrzydła i wyzwolisz się z wszelkich ograniczeń lub nałogów! W lipcu trzeba zrobić badania, aby sprawdzić stan zdrowia. Im wcześniej, tym lepiej! Nie musisz się martwić, bo już w sierpniu sama natura przyniesie dobre efekty dla zdrowia. Pozytywne znaczenie będzie mieć głęboka wiara! W ciągu roku odniesiesz wiele sukcesów. Zamkniesz rok solidnymi umowami, opływając w luksusy!

Siódemka

Do końca lipca 2009 roku każdy kolejny miesiąc będzie bardzo dobry! Przed tobą pomyślność w sprawach urzędowych, finansowych, rodzinnych i spełnienie osobistych marzeń. Sukces będzie gonić sukces! Najtrudniejsze mogą okazać się miesiące: sierpień, wrzesień, październik. Nielojalność i brak wzajemnego zrozumienia wywoła jakieś zmieszanie. We wrześniu możesz działać pod presja czasu lub układów. Na szczęście w listopadzie szczęście przyniesie Koło Fortuny. Na koniec roku nie zaczynaj czegoś nowego trochę samowolnie. Zbyt ostra walka może się skończyć stratą pieniędzy lub zdrowia. Przesłanie roku wskazuje, aby nie marnować sił i funduszy na cele, które nie mają dla ciebie osobistej wartości.

Ósemka

Do bardzo udanych miesięcy roku 2009 powinien należeć: marzec, kwiecień, maj, czerwiec, listopad i grudzień. Przesłanie roku wskazuje jednak, aby nie lekceważyć ograniczeń i nie wywoływać zamieszania. Ogranicz także nagłe wyjazdy oraz dalekie podróże. Zacznij wreszcie planowanie! Rok zacznie się znudzeniem spotkaniami rodzinnymi i przyjacielskimi, więc karnawał byłoby dobrze spędzać sam na sam z ukochaną osobą. Pewne sprawy i tak będą się toczyć ospale. W kwietniu jednak ruszą z kopyta ku powodzeniu! W kolejnych miesiącach przede wszystkim będą udane sprawy finansowe. Między lipcem i wrześniem mogą występować zakłócenia w rozliczeniach z powodu niedopracowanych umów, dzieł lub zasad działania.

Dziewiątka i Doskonali 11,22,33,44

Rok 2009 zacznie się pewnie przełomem w przegranej sprawie. Trzeba jednak dokonać gruntownych zmian i wycofać się z walki o wszystko i nic. Pokonasz wroga w samym sobie! Udane miesiące to: styczeń, marzec, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik i listopad. Słabsze: luty, kwiecień i grudzień. Na koniec roku nie wystawiaj rachunku bliskim ludziom, bo możesz stracić zaufanie i zaplecze. Przesłanie roku wskazuje, aby zmienić myślenie i triumfować tylko uczciwie! Dużego znaczenia nabierze pokora i mocna wiara. Rozkład energii wskazuje, że nie musisz martwić się pieniędzmi, a zdrowie będzie zależeć od sposobu myślenia. Miłość zakwitnie we wrześniu, a z nią nastąpi upragniona równowaga.
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Rozalia
Wyga
Posty: 1856
Rejestracja: 18.08.09, 05:07

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Rozalia » 18.08.09, 10:09

Jam 2 jest
W życiu kobiety pewne są trzy rzeczy, śmierć, podatki i menopauza...

http://www.youtube.com/watch?v=2EnEhcTO_aU

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:09

By Livia


Symbolika liczb

Numerologia wykorzystuje cyfry od 0 do 9 oraz liczby 11 i 22, będące wyższymi oktawami 2 i 4 ki. 11, 22 to Liczby Mistrzowskie. Posiadają one większy potencjał, są bardziej obciążone i wymagają większej dojrzałości, czasu oraz wysiłku żeby zintegrować je z osobowością.

Od zarania dziejów ludzie chcieli lepiej poznać siebie samych. Astrolodzy znajdowali odpowiedzi w planetach i gwiazdach, a numerolodzy w liczbach. Zdobyta w ten sposób wiedza stanowi starożytny dorobek współczesnej psychologii.

Wszechświat, w tym ludzie i nasze otoczenie zbudowany jest z atomów z wirującymi elektronami. W numerologii cyfry i litery odzwierciedlają kształt tych wibracji, opisując go w formie ludzkich zachowań. W praktyce numerologicznej badając nazwisko i datę urodzenia osoby, analizujemy różne aspekty jej życia.
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:09

By Livia
Bugatti - 1

Przedsiębiorca

Jedynka jest urodzonym liderem. Jest niezależna, o silnym poczuciu własnej wartości. W sprawach, które kocha działa z odwagą, przekonaniem i determinacją. Nie znosi sprzeciwu. Do zadań podchodzi kreatywnie, w unikalny dla siebie sposób. Będąc świadoma roli przywódcy inicjuje nowe projekty motywując innych do działania. Najlepiej jednak czuje się we własnym biznesie, gdy rozpoczyna go od zera i gdzie jest swoim szefem. Dla równowagi, eliminacji stresu, powinna wzmacniać siły uprawiając sport.


POCZĄTEK, KIERUNEK, PRZYWÓDZTWO, pasja, aktywność, surowość, odwaga, determinacja, oryginalność, brak kontroli, wiara w siebie, sukces, niezależność, decyzja.
--------------------------------------------------------------------------------
Wyraża jedność, centrum. Symbolizuje ją punkt, punkt w kole - Słońce, symbol witalności.
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:10

By Livia
Rozalia - 2

Instynktowny dyplomata

Dwójka jest bardzo wrażliwa i czująca. Działa pod wpływem emocji i uczuć. Intuicyjnie wyczuwa potrzeby innych. Ta cecha czyni ją taktownym, instynktownym dyplomatą. Dwójka intuicyjnie znajduje kompromis. Jest mistrzem chwili. Potrafi spełniać czyjeś życzenia z magiczną delikatnością. Dzieje się tak ponieważ okazuje uczucia poprzez gesty, podarunki, wysłuchanie partnera. Świetnie się czuje pracując w zespole. Nie lubi hierarchii, dba o poszanowanie włożonego wkładu pracy. Dwójka nie lubi działać w świetle jupiterów, ponieważ jest raczej wstydliwa. Ceni bezpieczeństwo i komfort.

WSPÓŁPRACA, POROZUMIENIE, EMOCJE, pasywność, dyplomacja, nieśmiałość, uprzejmość, ostrożność, przyjaźń, czucie, pokój, dobroć, receptywność, relacja, równowaga.
--------------------------------------------------------------------------------
Wyraża dwoistość, równoważenie przeciwieństw jak: męski - żeński, spokój - ruch, linia prosta - krzywa, światło - ciemność, dobro - zło. Księżyc.
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:10

By Livia
nostalgia - 3

Radość tworzenia

Trójka jest osobą bardzo kreatywną, o silnej samo ekspresji. Radośnie komunikuje własne emocje, obdarzając innych optymizmem i uprzejmością. Dzięki silnej ekspresji może być duszą towarzystwa lub skupiać na sobie uwagę innych ludzi. Stąd już krok do popularności. Jest osobą emocjonalną, otwartą na ciosy - dlatego musi być ostrożna. Pisarze, aktorzy, muzycy mają silną cyfrę 3. Trójka własną wyobraźnią kreuje rzeczywistość materialną. Będąc trójką masz duże szanse na życiowy sukces, gdyż pomysłowość i kreatywność potrzebne są w każdym zawodzie.


EKSPRESJA, KREATYWNOŚĆ, SZTUKA, radość, wyobraźnia, erudycja, talent - oryginalność, optymizm, inspiracja, szczęście, entuzjazm, radość życia, urok, myślenie abstrakcyjne, wyobraźnia, komunikacja.
--------------------------------------------------------------------------------
Uważana przez starożytnych filozofów jako liczba doskonała, przejawiająca się na przykład w postaci Trójcy Świętej, trzech stanów materii: stały, ciekły, lotny. Trójkąt.
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:10

By Livia

... ale sie ustawilyscie po kolei
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:11

By Livia
Livia - 9

Uniwersalna miłość

Dziewiątka to uniwersalna miłość, żyje humanistycznymi ideałami, starając się je wcielać w życie. Ma szerokie spojrzenie i marzy o większej sprawiedliwości na świecie. W każdym człowieku dostrzega Boga. Najlepiej realizuje się poprzez służbę dla innych, na przykład kierując instytucjami charytatywnymi. Niezależna i dumna nie uznaje żadnych form poddaństwa. Dziewiątki czują przestrzeń fizyczną. Lubią chodzić po szczytach gór. Mają predyspozycje do zawodów jak dekorator wnętrz czy przestrzeni lub fotograf. Ze względu na silne spojrzenie społeczne, dziewiątka może być, politykiem, prawnikiem, nauczycielem. Kluczem osobowości dziewiątki jest potrzeba poświęcenia się. Sukces osiągnie poświęcając się dla szerszej idei, nie oczekując nic w zamian. Na tej drodze im więcej da tym więcej otrzyma. Dziewiątki są powściągliwe w okazywaniu uczuć. Jej miłość bardziej zwrócona jest w stronę marzeń niż partnera.

WSPÓŁCZUCIE, BEZINTERESOWNOŚĆ, DUCHOWOŚĆ, spełnienie, idealizm, skromność, misja, niezależność, rozgłos, koniec, służba, pełnia, wzrost, poświęcenie, humanitaryzm, altruizm, inspiracja.
--------------------------------------------------------------------------------
Liczba symbolizująca wolność od ograniczeń.
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:11

By Livia
Numerologia - prognozowanie z liczb, opierające się na przekonaniu, że numer przyporządkowany danemu obiektowi (numer domu, samochodu, telefonu, zakodowane pod postacią liczby imię, itp.) ma związek z jego losem. Numerologia uważana jest przez naukowców za pseudonaukę, nie mającą żadnych racjonalnych, ani eksperymentalnych podstaw.

Przedmiotem numerologii są nie tylko liczby, lecz również nazwy własne, które zamienia się na liczby poprzez ponumerowanie liter alfabetu, a następnie ich sumowanie. Numerologom nie przeszkadza to, że przyporządkowanie liczb literom jest całkowicie arbitralne. Co więcej ten sam wyraz zapisany w różnych językach lub alfabetach może dawać inny magiczny numer.

Według numerologów nic nie dzieje się przypadkowo, ani to, że ktoś urodził się w jakimś kraju, ani, że posiada takie a nie inne imiona i nazwiska, datę urodzenia itp. Według numerologii dusza człowieka wstępuje w ciało po to, aby się doskonalić. W ziemskim życiu każdy z nas przeżywa jakieś lekcje (czasem nawet dosyć drastyczne doświadczenia), z których płynie nauka. Numerologia pozwala właśnie poznać to - jakie lekcje nas czekają, a jakie mamy już za sobą.

Podstawową procedurą numerologii jest sumowanie cyfr danej liczby.

Np. aby ocenić, co przyniesie dany rok - sumuje się cyfry daty urodzenia, aż do uzyskania jednej cyfry, będącej "liczbą urodzenia" danej osoby: - np. osoba urodzona 21-08-1979 r.: 2+1 + 8 + 1+9+7+9 = 37 ⇒ 3+7 = 10 ⇒ 1+0 = 1 (taka osoba jest numerologiczną jedynką),

- następnie sumuje się cyfry zawarte w danym roku - np. 2006 = 2+0+0+6 = 8. Zatem rok 2006 dla numerologicznej jedynki ma wibrację: 1 + 8 (wibracja daty urodzenia plus wibracja roku)= 9.

Czyli rokowi temu odpowiada liczba 9.

Innym sposobem jest sumowanie cyfr przypisanych literom imienia i nazwiska. Więksi znawcy jeszcze oddzielają imię od nazwiska, albo samogłoski od spółgłosek.

Literom A, Ą, J, S, Ś jest przypisana cyfra 1.
Literom B, K, T jest przypisana cyfra 2.
Literom C, Ć, L, Ł, U jest przypisana cyfra 3.
Literom D, M, V, jest przypisana cyfra 4.
Literom E, Ę, N, Ń, W jest przypisana cyfra 5.
Literom F, O, Ó, X jest przypisana cyfra 6.
Literom G, P, Y jest przypisana cyfra 7.
Literom H, Q, Z, Ż, Ź jest przypisana cyfra 8.
Literom I , R jest przypisana cyfra 9.
Według numerologii "liczba urodzenia" determinuje cechy osoby, i tak:

1 - to człowiek o cechach przywódczych, pionier przecierający innym szlaki, indywidualista, człowiek o silnej "wibracji", mocno zaznaczający swoją obecność, eksponujący swoje ego,
2 - to "dyplomata" mający świadomość dwóch obliczy świata, zainteresowany drugim człowiekiem, wrażliwy, kierujący się w życiu uczuciami,
3 - to człowiek ukierunkowany na osobiste spełnienie, o dużych talentach i możliwościach w każdej dziedzinie, we wszystkim co robi widać wolę działania, siłę, przedsiębiorczość oraz kreatywność. Ponieważ jednak jest zwykle osobą świecącą "światłem odbitym", to kiedy jest słabo ukierunkowana, zdeterminowana, trudno jej się odnaleźć,
4 - to logik osiągający najwięcej dzięki wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, bardzo odporny na stres związany z pracą,
5 - to osoba chętnie ucząca się nowych rzeczy, otwarta na nowinki, mająca dużą łatwość w zdobywaniu wiedzy, wielką zmysłowość oraz związaną z tym skłonność do używek,
6 - to osoba rodzinna, uważająca rodzinę za fundament swojego życia i mocno z nią związana. Jest zwykle kreatywna intelektualnie, ma łatwość odnajdywania się w przestrzeni i czasie, nie lubi stawiać sobie ograniczeń, jest bardzo uczuciowa,
7 - to osoba wrażliwa i introwertyczna, łatwo robiąca karierę zawodową, bardzo zainteresowana sprawami duchowymi. Zbyt silna siódemka powoduje nadmierne przywiązanie do materii,
8 - to twórca na dużą skalę, energia zmieniająca się w materię, osoba tworząca i działająca poprzez podświadomość, uparta i zdeterminowana w działaniu,
9 - to osoba opierająca swoje działanie na bezinteresownej miłości, posiadająca "wibrację" spełnienia, skazana na powodzenie, które często objawia się po 36, a na pewno po 45 roku życia.
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Rozalia
Wyga
Posty: 1856
Rejestracja: 18.08.09, 05:07

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Rozalia » 18.08.09, 10:12

Ale fajne jestesmy, nie?
W życiu kobiety pewne są trzy rzeczy, śmierć, podatki i menopauza...

http://www.youtube.com/watch?v=2EnEhcTO_aU

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:12

By Livia
normalnie... shocking :wow

ciekawe jaka cyfra jest polda, slawek....
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran
Posty: 4852
Rejestracja: 14.08.09, 21:02
Lokalizacja: z Bugatowa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Bugatti » 18.08.09, 10:13

Livia napisał:
Linek ma racje
jest 11 - mistrzowska cyfra
czasem liczy sie jako 2

rozalia a ty jaki numer jestes?

slawek.k tez moglbly powiedziec....
ZAWSZE jako 2
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:13

Nie, nie zawsze, jako dwójkę można policzyć kogoś
komu po zsumowaniu wychodzi np. 20, ale liczb mistrzowskich się
nie upadla sumowaniem!!
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran
Posty: 4852
Rejestracja: 14.08.09, 21:02
Lokalizacja: z Bugatowa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Bugatti » 18.08.09, 10:13

:blink:
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:14

By Livia

Obrazek
wreszcie sie dogadali
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:15

Ty zbyt pomocna nie byłaś w naszym dogadywaniu się :bleh: :bleh:
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:15

By Livia

Obrazek
a kto stosowne argumenty zapodal... zamiast dziamgac jak ty...
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:16

:fiufiu: :no:
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:17

By Livia

... i co sprawdzil sie wam opis waszego 'ja' :fiufiu:

Linek ty mistrzem jestes... wiec robisz jako wzmocniona 2...

kurde, malvina by nam sie tu przydala
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can

Awatar użytkownika
Bugatti
Weteran
Posty: 4852
Rejestracja: 14.08.09, 21:02
Lokalizacja: z Bugatowa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Bugatti » 18.08.09, 10:17

Livia napisał:
Bugatti - 1

Przedsiębiorca

Jedynka jest urodzonym liderem. Jest niezależna, o silnym poczuciu własnej wartości. W sprawach, które kocha działa z odwagą, przekonaniem i determinacją. Nie znosi sprzeciwu. Do zadań podchodzi kreatywnie, w unikalny dla siebie sposób. Będąc świadoma roli przywódcy inicjuje nowe projekty motywując innych do działania. Najlepiej jednak czuje się we własnym biznesie, gdy rozpoczyna go od zera i gdzie jest swoim szefem. Dla równowagi, eliminacji stresu, powinna wzmacniać siły uprawiając sport.


POCZĄTEK, KIERUNEK, PRZYWÓDZTWO, pasja, aktywność, surowość, odwaga, determinacja, oryginalność, brak kontroli, wiara w siebie, sukces, niezależność, decyzja.
--------------------------------------------------------------------------------
Wyraża jedność, centrum. Symbolizuje ją punkt, punkt w kole - Słońce, symbol witalności.:oooo: Livka, to strzal w 10!!! :orany wszystko 'siem' zgadza....
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best."

-Oscar Wilde-

Awatar użytkownika
Otol
Weteran
Posty: 2760
Rejestracja: 04.08.09, 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księżyc, numerologia i na nasze samopoczucie....

Postautor: Otol » 18.08.09, 10:18

By Livia
.... widzisz ze moja glowka pracuje

9 tez zgadza sie ze mna :hmm

zreszta macie dowod po zajsciu na 5.
Granice Twojego języka są granicami Twojego świata!
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again
Take me, Spanish Caravan
Yes, I know you can


Wróć do „Antykwariat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron