Nasze foty II

Forum związane przede wszystkim z dokonaniami fanów - bywalców Forum Mangi i Anime . Napisałeś fanfik? Wiersz? Chcesz się pochwalić ciekawymi rysunkami? Własnym bądź znalezionym doujinshi? Skleciłeś jakieś Anime Music Video? To jest miejsce dla właśnie dla Ciebie! Dyskusje, tutoriale, recenzje, pomoc - to wszystko własnie tutaj. Prócz twórczości typowo fanowskiej znajdziesz też informacje o wszelakich imprezach, konwentach organizowanych przez fanów na terenie całej Polski.

Moderatorzy: Nook, Tufturek

Marcelaget
Zielony
Kontaktowanie:

Nasze foty II

Postautor: Marcelaget » 18.06.15, 13:18

Chcialem rozpoczac dyskusje o wplywie technologicznych fenomenw ostatnich lat na nasze zycie. Czy uwazacie, ze takie zjawiska jak hacking, YouTube czy wreszcie telefonia komrkowa maja na nas i na otaczajacy nas swiat pozytywny wplyw? Jesli nie, to dlaczego? Czy ktrekolwiek z wymienionych zjawisk uwazacie za istotne?

pozdrawiam,
Mateusz

Awatar użytkownika
_Nook_
Zielony
Kontaktowanie:

Re: Nasze foty II

Postautor: _Nook_ » 22.12.15, 15:46

Przypomnę się rzucając kilkoma fotami:
Z Meet&Greet z zespołem Arch Enemy przed ich koncertem w warszawskim klubie Progresja, 13 lipca 2014 r..
Dzierżę flagę fanklubową u dołu z lewej. Koncert cudowny, AE jako ludzie również przemili. Najlepsze urodziny ever! :woot:
Z koncertu zespołu Amaranthe w warszawskiej Proximie, 10 kwietnia 2015.
Moja Ev i ja dzielnie trzymamy flagę dla zespołu. Koncert również mega, choć z zupełnie innych względów. :claphands:

Z koncertu mojej własnej kapeli w Luboniu, 14 listopada 2015.
Chyba nafajniejsze miejsce w jakim zagraliśmy.

Enjoy! :bum:
Without order nothing exists, without chaos nothing evolves.

Wróć do „Fanowskie Sprawy”