The Revolution Series

Forum związane przede wszystkim z dokonaniami fanów - bywalców Forum Mangi i Anime . Napisałeś fanfik? Wiersz? Chcesz się pochwalić ciekawymi rysunkami? Własnym bądź znalezionym doujinshi? Skleciłeś jakieś Anime Music Video? To jest miejsce dla właśnie dla Ciebie! Dyskusje, tutoriale, recenzje, pomoc - to wszystko własnie tutaj. Prócz twórczości typowo fanowskiej znajdziesz też informacje o wszelakich imprezach, konwentach organizowanych przez fanów na terenie całej Polski.

Moderatorzy: Nook, Tufturek

Awatar użytkownika
Nook
Początkujący

The Revolution Series

Postautor: Nook » 15.10.09, 09:39

[link do tematu o C2R na starym forumie]

Joł.
Tematu o C2R nie zakładałem z racji przerwy w pisaniu fika, ale jako że jest skończony, wypada temat kontynuować :) Tak więc, zaraz jak czapter ukaże się na DBFF, proszę o opinię.

Jeśli będzie zapotrzebowanie, wystartuję z "Ready 4 Revolution" (wcześniej nazwane Xcept 4 The Chosen, ale ten tytuł jakoś nie oddawał w mojej ocenie ducha historii) - kontynuacją C2R, którą pożegnam się z fikami w ogóle. Czwórka w tytule będzie znacząca, bo nie dość, że to czwarta odsłona, to i sporo będzie się kręcić wokół samej liczby 4 ;) Pojawi się dużo nowej, fajnej muzyki, bardzo wielu nowych bohaterów, kilku starych powróci, a sama historią postaram się wrócić do korzeni DB, jednocześnie interpretując kilka starych, dobrych motywów na swój własny, przyznam, że kontrowersyjny, sposób. Wielokrotnie pojawia się tu słowo "historia", bo w przeciwieństwie do improwizowano-urywanej fabuły C2R, R4R powinna być pod tym względem dość spójna. Na dodatek poziom skomplikowania intrygi to dla mnie coś nowego :P Nawet w porównaniu z ostatnim rozdziałem C2R, haha. :bum:

Anyways, nie przynudzam już i zachęcam raz jeszcze do dzielenia się opiniami nt. fika (o ile ktoś jeszcze tego nie zrobił ;)).
Pozdrawiam!
without order nothing exists, witout chaos nothing evolves.

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Re: The Revolution Series

Postautor: Tufturek » 15.10.09, 21:32

Powtarzam gratulacje z GG - nigdy nie wątpiłem, że dasz radę dokończyć C2R, ale dobrze, że już to zrobiłeś, bo czas był najwyższy :-)

Zakończenie jest fajne. Nie takie jak oczekiwałem - nie wiem czy lepsze czy gorsze od tego co się spodziewałem, ale na pewno inne. I dużo bardziej otwarte niż można było oczekiwać, ale to tym lepiej :)

Zgłaszam zapotrzebowanie na R4R - podpisane przez 102 osoby, mnie, Bahamuta i setkę sterroryzowanych przez niego dziewic - sterroryzowanych tylko do czasu aż same zakosztują rozkoszy czytania C2Rki, oczywiście, a dziewic do czasu... hmm... o czym to ja...? Ok - mniejsza. Anyway - czekamy na ciąg dalszy :-)

Pozdrowienia :byebye:
Outside Reality -> http://outsidereality.pl

Awatar użytkownika
MaXDemage
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: MaXDemage » 16.10.09, 10:03

Yoł, nowy rozdział juz na DBFFie...

Gratulacje Nook, kolejnego skończonego milestona.

Oby takich więcej, oby więcej. ;p
(i obiecuje kiedys nadrobić HTS i C2RE ;p )

Timhay_

Postautor: Timhay_ » 16.10.09, 14:05

C2R wreszcie ukończone ;) Gratulację Nook ^^

Ja jednak zanim zabiorę się do tego chaptera przeczytam sobie najpierw raz jeszcze wszystko od początku, gdyż i tak pewnie o wielu wątkach z biegiem czasu zapomniałem ;)

Oczywiście czekam także z niecierpliwością na R4R ;>

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Nook
Początkujący

Postautor: Nook » 08.01.10, 00:13

Prolog do R4R napisany. Planowałem zmieścić się w około 10 kb, ale niestety rozrosło mi się toto w trakcie pisania i wyszło mi 2 razy tyle. Ale to tym lepiej dla Was. "Prolog" to oczywiście nazwa umowna, bo równie dobrze mógłby być to rozdział pierwszy. Ze względu na skok czasowy w rozdziale następnym (i całej reszcie historii) zostałem przy pierwotnym nazewnictwie. Tyle w kwestiach formalnych.

W prologu macie w zasadzie wyłożone na tacy wokół czego będzie kręcić się cała historia :) Pojawia się jedna persona grająca pierwsze skrzypce w C2R jak i tzw. terrifying (nie mylić z terrific) trio. Mam nadzieję, że polubicie ich (jak i całą stertę nowych postaci) jak i klimat samej opowieści. Rozdział po tym jak naniosę nań odpowiednie poprawki poleci w odpowiednie miejsce, a potem wraz ze wstępniakiem do publikacji :)

Pozdro!
without order nothing exists, witout chaos nothing evolves.

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 13.01.10, 06:43

Jako, że miałem dostęp do premierowej wersji prologu R4R, chciałbym podzielić się ze wszystkimi opinią.

Mianowicie: jest dobrze :D

Liczę na to, że Nook da radę regularnie wypuszczać kolejne części, bo historia zapowiada się ciekawie i czekanie długo na ciąg dalszy może się okazać frustrujące ;)

Pozdrawiam :byebye:
Outside Reality -> http://outsidereality.pl

Wróć do „Fanowskie Sprawy”