"Chłopaki..." - o fikach, i nie tylko

Forum związane przede wszystkim z dokonaniami fanów - bywalców Forum Mangi i Anime . Napisałeś fanfik? Wiersz? Chcesz się pochwalić ciekawymi rysunkami? Własnym bądź znalezionym doujinshi? Skleciłeś jakieś Anime Music Video? To jest miejsce dla właśnie dla Ciebie! Dyskusje, tutoriale, recenzje, pomoc - to wszystko własnie tutaj. Prócz twórczości typowo fanowskiej znajdziesz też informacje o wszelakich imprezach, konwentach organizowanych przez fanów na terenie całej Polski.

Moderatorzy: Nook, Tufturek

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

"Chłopaki..." - o fikach, i nie tylko

Postautor: Tufturek » 27.08.07, 10:25

Temat, który był tu od zawsze i być powinien, po wsze czasy.

Jeżeli modyfikacja tytułu uznana zostanie za zmianę negatywną, da się poprawić - trzeba jednak zwrócić uwagę na brak podtytułów tematów na nowym forum.

Temat ten poświęcony jest fanowskiej twórczości literackiej wszelkiego rodzaju - fanfiction, teksty inspirowane, teksty zupełnie nowe. Generalnie - wszystko, co fani napisali dla fanów i nie zażądali za to pieniędzy :-P

Jeżeli ktoś chciałby się podzielić swoimi doświadczeniami w fan-pisarstwie (albo wręcz przeciwnie, prosić o wskazówki), skomentować czyjąś twórczość czy rzucić uwagę do autora (oczywiście autorzy mogą rzucać uwagi "od autora" a nawet "od autora do autora"), to jest właściwe miejsce.

Także tutaj dzielimy się nowo znalezionymi interesującymi tekstami i/lub adresami serwisów poświęconych fan-twórczości.

Pozdrowienia :byebye:
Outside Reality -> http://outsidereality.pl

Picco
Zielony

Re: "Chłopaki..." - o fikach tradycyjnie i ogólnie

Postautor: Picco » 27.08.07, 16:08

Ja oddam od siebie jeszcze tyle ze jesli kots chciałby napisac cokolwiek do kogokolwiek na tym forum a nie znalazł odpowiedniego tematu to wydaje mi sie ze kontunuujac mysl dwóch poprzednich wersji forum moze to smiało zrobic tutaj czyli ogólny spam miło widziany:)
"Każdy kij ma dwa końce"

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 27.08.07, 16:37

Picco dobrze gada, dać mu piwa.

Awatar użytkownika
Mink_Dragon
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Mink_Dragon » 27.08.07, 19:09

Mam litewskie, może być? Została ostatnia puszka, pieczołowicie chowana przez mojego tatę na specjalną okazję ;)

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 27.08.07, 19:23

Heja ho, melduje sie na nowym forum :cheess:

Fajnie, ze na stronce cos znowu sie zaczyna dziac - postaram sie po wielu latach(?? nie wiem dokladnie, ale brzmi damatycznie) napisac cos na stronke :viking:

Pozdrawiam
Risk something, take back what's yours
say something that you know they might attack you for
cause I'm sick of being treated like I have before
like it's stupid standing for what I'm standing for.

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 27.08.07, 20:08

Ja tez sie posłusznie melduje na nowym forum...

Tufturek... Vodziu... Nowa ksywka czy się myle? :cheess:
http://padzi.deviantart.com/ - zapraszam

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 27.08.07, 20:20

Milo zobaczyc, ze ktos jednak pisze na forum zwlaszcza po utracie calej zawartosci. A ta opcja z kolorami czcionek fajna...

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 27.08.07, 21:32

Mink pisze:Mam litewskie, może być? Została ostatnia puszka, pieczołowicie chowana przez mojego tatę na specjalną okazję ;)

Litewskie piwo? - A toto dobre jest?
A zresztą, jak za darmo, to nieważne czy dobre :P

Nath - trzymam za słowo :ok:

Zaria pisze:Tufturek... Vodziu... Nowa ksywka czy się myle? :cheess:

Nie mylisz się, Zariu :)

Weszliśmy w astronomiczną erę wodnika i wyszliśmy z forumowej ery Vodnique'a :P
Poza tym irytowało mnie gdy na zagranicznych forach brano mnie za dziewczynę (jak Monique lub Veronique ;) )

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 27.08.07, 21:52

Weszliśmy w astronomiczną erę wodnika i wyszliśmy z forumowej ery Vodnique'a :P
Poza tym irytowało mnie gdy na zagranicznych forach brano mnie za dziewczynę (jak Monique lub Veronique ;) )

Oj znam ten bol...
Mnie nabardziej irytuje moja ksywa na DA (o ile jeszcze angole wołają Padzi-chan to polacy nie wiedza jak zdrabniac i jestem PadziQ bo czytaja przez "dź" :bum: )...
Tylko jak mamy do Ciebie wołać teraz zdrobniale (o ile jeszcze mozna bylo wolac na Vodziu to teraz nie mam pomyslu jeszcze ;) )

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 27.08.07, 22:00

Zaria pisze:Oj znam ten bol...
Mnie nabardziej irytuje moja ksywa na DA (o ile jeszcze angole wołają Padzi-chan to polacy nie wiedza jak zdrabniac i jestem PadziQ bo czytaja przez "dź" :bum: )...

A ja mam takie głupie pytanie - jak to się właściwie powinno czytać? :bum:

Tylko jak mamy do Ciebie wołać teraz zdrobniale (o ile jeszcze mozna bylo wolac na Vodziu to teraz nie mam pomyslu jeszcze ;) )

Może być "Vodziu" ;-)

---

Nawiasem mówiąc - kto chętny na moderatora? Zgłaszać się, jak coś :)

Zdrufki :byebye:

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 27.08.07, 22:15

A ja mam takie głupie pytanie - jak to się właściwie powinno czytać? :bum:

Teraz to mi juz wszystko jedno przywyklam do tego stylu czytania :bum: Ale jak Cie to interesuje to przeczytaj to przez "d" :bleh:

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 27.08.07, 22:34

Nawiasem mówiąc - kto chętny na moderatora? Zgłaszać się, jak coś :)

Zdrufki :byebye:

Szczerze mowiac fajnie byloby gdyby mozna utrzymac tradycje i Nookie by sie tym zajal, jesli oczywiscie bedzie mial czas, checi i wyrazi zgode.

Mam litewskie, może być? Została ostatnia puszka, pieczołowicie chowana przez mojego tatę na specjalną okazję ;)

Nie znam sie na litewskim piwie, ale wiem, ze ukrainska wodka np. Nemirnov bodajze z jeczmienia jest bardzo dobra, a najlepsze wino jakie pilem to gruzinskie. Co ciekawe gruzini podobno byli pierwszymi ktorzy zaczeli robic wino, ale czy to prawda pewny nie jestem.

Oj znam ten bol...

Ty sie ciesz, ze nie czytaja Pa Dzik...bo jeszcze zaczeli by cie wolac swinko, albo cos w tym stylu... :bleh:

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 27.08.07, 22:46

Zaria pisze:Teraz to mi juz wszystko jedno przywyklam do tego stylu czytania :bum: Ale jak Cie to interesuje to przeczytaj to przez "d"

Czyli jednak wymawia się "padi". Ok :)

Tytus pisze:Szczerze mowiac fajnie byloby gdyby mozna utrzymac tradycje i Nookie by sie tym zajal, jesli oczywiscie bedzie mial czas, checi i wyrazi zgode.

Liczę na niego - gdy tylko wróci (co, nawiasem mówiąc, mam nadzieję że nastąpi szybko - trzymam kciuki). Jednakże Nookie nie był moderatorem w "fanowskich", więc jest szansa na wolny etat w tym miejscu ;)

Tytus pisze:Co ciekawe gruzini podobno byli pierwszymi ktorzy zaczeli robic wino, ale czy to prawda pewny nie jestem.

Andrzej Pilipiuk zawsze chwali gruzińskie wino i robi mu sporą reklamę swoich książkach, zwłaszcza w serii "Kuzynki".

Po-zdrowienia :byebye:

Awatar użytkownika
Mink_Dragon
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Mink_Dragon » 28.08.07, 09:31

Tufturek pisze:Mam litewskie, może być? Została ostatnia puszka, pieczołowicie chowana przez mojego tatę na specjalną okazję ;)

Wszyscy naokoło mówią, ze dobre. tylko mi nie dali spróbować, bom niepełnoletnia ;]

Tytus pisze:Nie znam sie na litewskim piwie, ale wiem, ze ukrainska wodka np. Nemirnov bodajze z jeczmienia jest bardzo dobra, a najlepsze wino jakie pilem to gruzinskie. Co ciekawe gruzini podobno byli pierwszymi ktorzy zaczeli robic wino, ale czy to prawda pewny nie jestem.

I jeszcze ukraińska nalewka żurawinowa. Ale już jestem cicho, bo będzie, ze rozpijam forum ;)

Tuftutek pisze:Weszliśmy w astronomiczną erę wodnika i wyszliśmy z forumowej ery Vodnique'a :P
Poza tym irytowało mnie gdy na zagranicznych forach brano mnie za dziewczynę (jak Monique lub Veronique ;)

Chwię trwało, nim z Maxem rozgryźliśmy, jak się to czyta :)
Co do ery Wodnika - podobno Atlantyda osiągnęła swój rozkwit podczas Wodnikowego patronatu, 12 tysięcy lat temu. Zobaczymy, co z tego wyjdzie :)

Yuki

Postautor: Yuki » 28.08.07, 11:28

O nie, o nie, o nie, musze sie zarejestrowac od nowa? Boze, ja wcale nie lubie zmian ; ;

możemy nań mówić "Tufti", to takie męskie T^T

nie, ja chce stare forum... ;o;

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 28.08.07, 12:26

Tytus
Ty sie ciesz, ze nie czytaja Pa Dzik...bo jeszcze zaczeli by cie wolac swinko, albo cos w tym stylu... :bleh:

Ale z ciebie prosiak :bleh:

Vodziu:
Czyli jednak wymawia się "padi". Ok :)

A od kiedy "z" jest nieme? ;) ... no to moze tak. Przeczytaj kazda litere osobno. :bum:

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 28.08.07, 13:00

Tuf:

Poza tym irytowało mnie gdy na zagranicznych forach brano mnie za dziewczynę (jak Monique lub Veronique ;)

wiesz myslalem, ze Androidy nie maja plci i im zwisa czy ich biora za mezczyzne czy kobiete... :bleh:
z
A na serio...mialem podobny problem...kiedy ludzie na zagranicznych forach zamiast wolac na mnie Tajtus czy cos....wolali jedynie Zoo...a to sie u nich czyta Zu...dlatego wywalilem druga czesc mojej ksywy...

Mink:

I jeszcze ukraińska nalewka żurawinowa. Ale już jestem cicho, bo będzie, ze rozpijam forum ;)

A ja ci polecam jeszcze polska Monastyrke....mocne jak cholera, ale naprawde dobre...zwlaszcza te robione na sprawdzonych przepisach opracowanych jeszcze przez mnichow...ale tez juz nic nie mowie, bo mnie wezma za pijaka albo cos :bleh:

Zaria:

Chrum, chrum :swinka:

Yuki:

Szkoda, ze nie dalas sobie ksywki Juka... A i tak na marginesie poniewaz czekalem na starym forum, az bedziesz miala urodziny, zeby zlozyc ci zyczenia, jednak forum padlo...wiec...

Duzo szczescia i slodyczcy Tytus to tobie Yuki zyczy...

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący
Lokalizacja: Gdzieś w Superprzestrzeni między Otchłanią, a Absolutem

Postautor: leviathan_16 » 28.08.07, 15:38

LV-16 się melduje :D

Z tego co dobrze zrozumiałem to tu można wrzucać swoje fiki i zostaną one ocenione??
Jeżeli tak to może niedługo wrzucę tu swój debiutowy One Shot :hmmm:

3 klasa liceum się zbliża... :( szkoda, że nie mogę się cieszyć hm... wolnością od szkoły tak jak Vod... tzn. Tuf-san (może tak będę się do ciebie zwracał, czy może być Vod)

Pozdrawiam :byebye:
Między mrokiem Otchłani, a światłem Absolutu istnieje Super Przestrzeń. W miejscu tym pośród wielu wymiarów panują niepodzielnie Kreatorzy i Dozorcy. Jednak seria zdarzeń w jednym z kosmosów, mimo iż drobna w skali multiversum może zmienić to miejsce na zawsze.

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 28.08.07, 15:56

Lev:

Witaj Lev na nowym forum...twoj Av powinien sie spodobac Tufowi...

Tuf:

Zapomnialem spytac w poprzednim poscie...mozna sie dowiedziec dokad Nooka ponioslo? :hmmm:

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 28.08.07, 15:59

Tytus:
Ja też cię witam :D
Co do Nooka to biedakowi padł PC i niema z nim kontaktu od jakichś 3 może 4 tygodni :(

Między mrokiem Otchłani, a światłem Absolutu istnieje Super Przestrzeń. W miejscu tym pośród wielu wymiarów panują niepodzielnie Kreatorzy i Dozorcy. Jednak seria zdarzeń w jednym z kosmosów, mimo iż drobna w skali multiversum może zmienić to miejsce na zawsze.

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 28.08.07, 18:48

Coraz nas wiecej :viking:

Widac restauracja forum wplynela pozytywnie na aktywnosc :ok:

A teraz pytanko: Jakby ktos w niedlugim czasie chcial przeslac komus tekst to komu? Vodzio, Maxiu?
Nie tak odrazu jutro czy pojutrze, ale niebawem :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 28.08.07, 19:24

Mink pisze:Wszyscy naokoło mówią, ze dobre. tylko mi nie dali spróbować, bom niepełnoletnia

Ha, i słusznie. Młodzież od alkoholu trzeba trzymać z daleka!

Mink pisze:Chwię trwało, nim z Maxem rozgryźliśmy, jak się to czyta

Eee... ale co takiego?

Yuki pisze:O nie, o nie, o nie, musze sie zarejestrowac od nowa?

Oczywiście, że musisz! Co to za forum bez Yuki, zwłaszcza Evil.

Yuki pisze:możemy nań mówić "Tufti"

No, no, nie rozpędzajmy się...

Zaria pisze:A od kiedy "z" jest nieme? ;-) ... no to moze tak. Przeczytaj kazda litere osobno.

Ou yes, zagadka logiczna! Lubiem takie :-D
Czyli wymawia się "peadezeti". Też ładnie :-P

Tytus pisze:wiesz myslalem, ze Androidy nie maja plci i im zwisa czy ich biora za mezczyzne czy kobiete...

Niektóre nie mają, to im zwisa (metaforycznie, oczywiście :-P ), a niektóre mają.

Tytus pisze:A na serio...mialem podobny problem...kiedy ludzie na zagranicznych forach zamiast wolac na mnie Tajtus czy cos....wolali jedynie Zoo...a to sie u nich czyta Zu...dlatego wywalilem druga czesc mojej ksywy...

A wiesz, że takie "dezuu" to ma nawet nice ring to it ;-)

Leviathan pisze:Z tego co dobrze zrozumiałem to tu można wrzucać swoje fiki i zostaną one ocenione??

Można wrzucać. Czy zostaną ocenione, to już zależy :-P

Leviathan pisze:3 klasa liceum się zbliża... :( szkoda, że nie mogę się cieszyć hm... wolnością od szkoły tak jak Vod...

Taa...

Leviathan pisze:tzn. Tuf-san (może tak będę się do ciebie zwracał, czy może być Vod)

Pisz jak chcesz. Jak będzie źle, to usunę Twoją notkę najwyżej :-P
No bo i co to za przywilej z bycia moderatorem, gdy nie można sobie nadużyć władzy nieco, sasasasasa :-D :-P

Tytus pisze:Zapomnialem spytac w poprzednim poscie...mozna sie dowiedziec dokad Nooka ponioslo?

Leviathan pisze:Co do Nooka to biedakowi padł PC i niema z nim kontaktu od jakichś 3 może 4 tygodni

Ja jeszcze mogę dodać, że Nook dokładnie nie wie kiedy wróci - trochę to może potrwać. Ale jak tylko będzie mógł, to się pojawi :-)

Nath pisze:Widac restauracja forum wplynela pozytywnie na aktywnosc

Uuu... teraz jak to napisałeś, w ciągu 1k6 dni wszelka aktywność zniknie :P
Chyba, że na tym nowym forum Klątwa nie działa ;-)

Nath pisze:A teraz pytanko: Jakby ktos w niedlugim czasie chcial przeslac komus tekst to komu? Vodzio, Maxiu?

Jak do poprawki, to możesz słać do mnie (nie wiem ile czasu maja Max i Mink). Jak do zamieszczenia, to zależy na której stronce ma się znaleźć - redaktorem DBFF jest teraz Maximus :-)
Zamieszczenie na OR to bardziej skomplikowana sprawa, ale tez da się zrobić ;-)

Pozdrowienia dla wszystkich :byebye:

Awatar użytkownika
MaXDemage
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: MaXDemage » 28.08.07, 19:32

Wow - mamy nawet skin z anime na forum (co prawda fioletowy >_>) ale zawsze coś ;]

1' Do zamieszczenia bezpośrednio na DBFF to już do mnie słać - ale ja proponuje drogę Vood -> Max -> DBFF o ile Vood... tfu... tzn tfuturek... tfu... tzn Tufturek* nie będzie miał nic przeciwko temu.

2' Nieee, ja dalej bede pisał: Vood, Vodnique, Wodnik, Łood a nawet Łud! ;]

3' Vood: Mielisśmy problem z przeczytaniem tej Twojej nowej Xwy.

4' Witam reszte która się przylogowała do nas. Może nowe forum rozrusza troche ludzi ^_-
:grrr: :ok:

To tyle od mnie - over and out
----------
* Przepraszam nie mogłem się oprzeć aby nie zrobić uwagi na ten temat.

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 28.08.07, 19:54

Vood

O nie, nie, nie nie, nie... :bleh: ... Wracam do swoich oddanych hamerykanów, włochów, hiszpanów i czego tam jeszcze popadnie.
A tak na marginesie - LoL! :cheess:

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 28.08.07, 20:09

Vood:

Jak do poprawki, to możesz słać do mnie (nie wiem ile czasu maja Max i Mink). Jak do zamieszczenia, to zależy na której stronce ma się znaleźć - redaktorem DBFF jest teraz Maximus :-)

Pozdrowienia dla wszystkich :byebye:

Hmmm...tak z ciekawosci jakie wymagania trzeba spelnic aby dostac sie na OR?

A wiesz, że takie "dezuu" to ma nawet nice ring to it ;-)

Kwestia gustu...osobiscie nie bardzo mi sie to podoba, jesli ludzie mowia "Zuu", a nie kojarza Tytusa de Zuu :bleh:

Kiedys w podstawowce mialem opowiadanie w podreczniku do polskiego, ze kosmici kodowali swoje wiadomosci czytajac slowa tak jak ty przeczytales ksywke devowa Zarii...

Jestes Androidem czy Kosmita? :bleh:

Co do Nooka mam nadzieje, ze jak najszybciej uda sie rozwiazac mu problemy z kompem, bo forum bedzie bez niego niekompletne.

Co do klatwy...nawet najglupsze klatwy potrafia dzialac...

Kiedys Cejrowski opowiadal, ze bedac bodajze w Peru czlowiek od wywolywania zdjec...spapral zdjecia i nie chcial mu oddac pieniedzy...Cejrowki wiedzac, ze oni sa mocno przesadni poprosil o wode, po czym przeszedl dookola sklepu mowiac "Litwo ojczyno moja...". Facet sie tak wystraczyl ze oddal kase.....rok pozniej Cejrowski dowiedzial sie, ze ten sklep fotograficzny sie spalil...

Wiec bojmy sie klatw.

Awatar użytkownika
Sonderczyni aka TCO
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Sonderczyni aka TCO » 29.08.07, 00:34

Zagubione, abstynenckie, zdegenerowane dziecko we Mgle (trejdmark), które mignęło niegdyś jako The Cursed One melduje się (o dziwo) posłusznie na forum i przysięga lojalność (z frekwencją może być nieco gorzej znów, rok szkolny biegnie mi na spotkanie i chyba sie po drodze nie przewróci), tudzież aktywność na miarę możliwości.
Czyli innymi słowy-ja, nieszczęsna, nieco irytująca grafomanka-przybyłam wreszcie ^^".
Pozdrawiam wszystkich, zapraszam na wirtualną herbatę. Piwa, nawet rodzimego z pewnych względów nie mam xD.

Hm...o nickach, to ja bym mogła, a mogła, mam ich parę i wszystkie niezrozumiałe xD.
I believe that Google exists for a reason.

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 29.08.07, 01:28

Tufturek pisze:Jak do poprawki, to możesz słać do mnie (nie wiem ile czasu maja Max i Mink). Jak do zamieszczenia, to zależy na której stronce ma się znaleźć - redaktorem DBFF jest teraz Maximus :-)

Do poprawki to to bedzie napewno :bum:
A to dlatego, ze od jakiegos czasu pisanie przestalo mi sprawiac przyjemnosc. Zniknela radosc, ktora odczuwalem zaczynajac. Zamiast tego pojawily sie stawiane sobie wymagania, oczekiwania co do ukonczonych tekstow, goraczkowe - drobiazgowe oranie kazdej linijki...

Ale postanowilem z tym skonczyc i wrocic do korzeni :) Pisze for fun, dla siebie i dla ludzi takich jak Wy, jesli zechcecie to czytac. Nie przejmuje sie i nie stawiam sobie zadnego celu. Jak wyjdzie cos fajnego, to sie dopiero zacznie myslec co dalej. Kontynuuje teraz Miracle, pisze swobodnie i sprawia mi to przyjemnosc. Co innego, ze pewnie w zwiazku z tym, tekst bedzie miec wiecej bledow, choc oczywiscie postaram sie przed wyslaniem doprowadzic go do uczciwego stanu. Pisanie for fun nie znaczy przeciez, ze przestaje sie szanowac potencjalnych odbiorcow czy swoja wlasna prace :)

Rozstrzelalem sie, wybaczcie ;)

Witamy The Cursed One :)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Mink_Dragon
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Mink_Dragon » 29.08.07, 11:04

Tufturek @ 28.08.07, 20:24 pisze:Ha, i słusznie. Młodzież od alkoholu trzeba trzymać z daleka!

A czy ja twierdzę, ze niesłusznie? Kiedy ciotka postawiła próbowała we mnie wmusić pół litra, fakt, że nie jestem pełnoletnia, bardzo się przydał. Mamie już się nie udało :)

Tufturek pisze:Ja jeszcze mogę dodać, że Nook dokładnie nie wie kiedy wróci - trochę to może potrwać. Ale jak tylko będzie mógł, to się pojawi :-)

W to nie śmiem watpić:)

Tufturek pisze:Jak do poprawki, to możesz słać do mnie (nie wiem ile czasu maja Max i Mink). Jak do zamieszczenia, to zależy na której stronce ma się znaleźć - redaktorem DBFF jest teraz Maximus :-)

Mink ma maturkę, czyli od grudni będzie miała dużo czasu. Bo zostanie mi tylko sześć przedmiotów. Gorzej z dostępem do internetu. Ale jeśli chodzi o poprawki, to raczej polecam Vooda - jest o wiele poziomów wyżej:)

A korzystając z okazji, pragnę przypomnieć, że niedługo wrzesień i obiecałeś przyjechać do Polkowic. Mam nadzieję, że słowa dotrzymasz, a właściwie - dotrzymacie. ;)

Do poprawki to to bedzie napewno :bum:
A to dlatego, ze od jakiegos czasu pisanie przestalo mi sprawiac przyjemnosc. Zniknela radosc, ktora odczuwalem zaczynajac. Zamiast tego pojawily sie stawiane sobie wymagania, oczekiwania co do ukonczonych tekstow, goraczkowe - drobiazgowe oranie kazdej linijki...

Bo człowiek to takie przewrotne stworzenie. Póki pisałeś dla siebie, tudzież dla znajomych - było dobrze. Kiedy zacząłeś od siebie wymagać - nagle wszystko sie psuje. Ale wierzę, że sobie z tym poradzisz ;3

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 29.08.07, 14:28

Sonderczyni:

Witaj ponownie na forum...mam nadzieje, ze bedziesz sie czesto udzielac...

Nath:

Kontynuuje teraz Miracle, pisze swobodnie i sprawia mi to przyjemnosc. Co innego, ze pewnie w zwiazku z tym, tekst bedzie miec wiecej bledow, choc oczywiscie postaram sie przed wyslaniem doprowadzic go do uczciwego stanu. Pisanie for fun nie znaczy przeciez, ze przestaje sie szanowac potencjalnych odbiorcow czy swoja wlasna prace :)

W razie czego oferuje swoja pomoc przy poprawkach, moze nie stoi na super wysokim poziomie, ale strasznie zla tez nie jest....oceniam sie gdzies tak po srodku...na temat mojej pracy jako testera moze sie wypowiedziec jak narazie jedynie Tuf, bo on zna jej efekty.

Co do Miracle'a. Kiedys czytalem opowiadanie spod twojej reki o aniolach i diablach...to jest to? Bo juz szczerze mowiac nie kojarze tytulu.

NS tez byl fajnym opowiadaniem fantasy szkoda, ze juz go nie kontynuujesz.

Mink:

Mink ma maturkę, czyli od grudni będzie miała dużo czasu. Bo zostanie mi tylko sześć przedmiotów. Gorzej z dostępem do internetu.

Powiem tak. Nie licz na zbyt duzo wolnego czasu. To sie wydaje, ze jedynie 6 przedmiotow i bedzie sporo laby, ale w praktyce okazuje sie, ze jest duzo roboty zwiazanej z matura,, ktora bardzo pochlania czas, ale mam nadzieje, ze z dostepem do internetu bedzie o wiele lepiej.

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 29.08.07, 14:33

Nath @ 28.08.07, 19:48 pisze:Coraz nas wiecej :viking:

Widac restauracja forum wplynela pozytywnie na aktywnosc :ok:

To się okażę, z tego co pamiętam z poprzedniego TN to forum też żyło całkiem dobrze, ale hm... po Yroshiku Gate zaczęło powolizamierać, aż do tego stopnia, że ludzie odzywali się naprawdę rzadko, nawet raz na miesiąc :(

Mam nadzieję, że do tego tu nie dojdzie, bo lubię sobie porozmawiać z obcykanymi w tematach, które lubię :)

Mink_Dragon @ 29.08.07, 12:04 pisze:
Tufturek @ 28.08.07, 20:24 pisze:Ha, i słusznie. Młodzież od alkoholu trzeba trzymać z daleka!

A czy ja twierdzę, ze niesłusznie? Kiedy ciotka postawiła próbowała we mnie wmusić pół litra, fakt, że nie jestem pełnoletnia, bardzo się przydał. Mamie już się nie udało :)

Alkohol... Alkohol... problem wszystkich młodych ludzi, szczerze mówiąc alkoholu nie lubię, ale piję naprawdę rzadko(tylko na ważnych uroczystościach typu urodziny :))

Chociaż z tego co pamiętam to na ostatniej osiemnastce przecholowałem i od teraz moje zdanie brzmi "nigdy więcej"(przynajmniej nie w takiej ilości :bleh: )

Bo człowiek to takie przewrotne stworzenie. Póki pisałeś dla siebie, tudzież dla znajomych - było dobrze. Kiedy zacząłeś od siebie wymagać - nagle wszystko sie psuje. Ale wierzę, że sobie z tym poradzisz ;3

Niom... znam ten ból, na początku miałem straszną ochotę pisać, ale potem zaciąłem się w jednym miejscu i ruszyć z niego nie mogę... mam nadzieję, że ten stan wkrótce minie i dokończe tego One Shota, którego już zacząłem... ale z tego co mi się wydaje to błędów będzie chyba od groma... bolączki początkujących pisarzy amatorów... ehhh...
Mam dość :grrr:

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Sonderczyni aka TCO
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Sonderczyni aka TCO » 29.08.07, 16:13

To jest mój ból, stwierdziłam, że nawet pojedyncze wyrazy muszę liczyć, żeby nie przekraczać granicy zdrowego rozsądku w ilości słów w jednym zdaniu. I na ogół liczę (skończyły się te czasy, kiedy się pisało do swojej w pewnym stopniu beta testerki: "Dei, prawie dziewięćdziesiąt, yaay...xD").
Albo jakiś idiotyzm mnie napada, bo mi jakiś szczegół w historii nie pasuje i sie blokuję na dwa tygodnie.
Tak sie zastanawiam, co mi daje perfekcjonizm na moim poziomie (w zasadzie jego braku). chyba niewiele xD.
I wlazła mi ta absurdalność w krew, po próbie beztroskiego pisania wszystko mi w tym czymś nie pasowało.
Ech, może nawet i nie połtora metra wzrostu, a postawiłam sobie poprzeczkę na wysokości Spiskiego Hradu :pajac:
I believe that Google exists for a reason.

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 29.08.07, 16:29

The Cursed One: Witaj w klubie :bum:
A tak powazniej, na szczescie, ja az do takiego poziomu nie dotarlem... Nie licze wyrazow na szczescie jeszcze. Ale warto sobie zdac sprawe, ze pisanie to wieczna nauka i bledy sa nieuniknione.
Trzymam za Ciebie kciuki, zebys odnalazla radosc pisania :) Ja praktycznie pol roku nie dotykalem klawiatury, az w koncu poczulem glod pisania... wiec wygrzebalem bardzo stary projekt i zaczalem go kontynuowac. Bez cisnien :viking:

Tytus pisze:W razie czego oferuje swoja pomoc przy poprawkach, moze nie stoi na super wysokim poziomie, ale strasznie zla tez nie jest....oceniam sie gdzies tak po srodku...na temat mojej pracy jako testera moze sie wypowiedziec jak narazie jedynie Tuf, bo on zna jej efekty.

Co do Miracle'a. Kiedys czytalem opowiadanie spod twojej reki o aniolach i diablach...to jest to? Bo juz szczerze mowiac nie kojarze tytulu.

NS tez byl fajnym opowiadaniem fantasy szkoda, ze juz go nie kontynuujesz.

Ja tez kiedys korzystalem z Twojej pomocy Tajtusie :) Przy NS, to byla kooopa lat...
Tak, Miracle opowiada o aniolach i diablach :) I jest z zalozenia fikiem forumowym. Zanim pojawia sie kolejne czesci, zadbam, zeby przypomniec czesc pierwsza.

NS'a raczej nie bede kontynuowac - to byl zbyt wielki projekt i porwalem sie chyba rtoche z motyka na slonce. Ale pociesze, ze wiele pomyslow z NS'a sobie spisalem i zamierzam je kiedys kiedys jeszcze wykorzystac :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mink_Dragon
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Mink_Dragon » 29.08.07, 17:31

Tytus @ 29.08.07, 15:28 pisze:Powiem tak. Nie licz na zbyt duzo wolnego czasu. To sie wydaje, ze jedynie 6 przedmiotow i bedzie sporo laby, ale w praktyce okazuje sie, ze jest duzo roboty zwiazanej z matura,, ktora bardzo pochlania czas, ale mam nadzieje, ze z dostepem do internetu bedzie o wiele lepiej.

Niestety, zdaję sobie z tego sprawę. Zwłaszcza, że z trzech przedmiotów (polski, łacina i angielski) będę miała dodatkowe zajęcia. I to ma być podobno ewenement, bo nasi psorowie wyznają zasadę: "w szkole dobrze, ale w domu najlepiej" - możemy do nich dzwonić, jak mamy pytania, przychodzić na zajęcia do młodszych klas, ale wolą nam dać wolna rękę co do sposobu nauki.

A przyłożyć sie trzeba będzie, zwłaszcza jeśli chcę zdać na japonistykę. Córce Mariolki się udało - wiec może i ja będę miała to szczęście. Choć niestety, mnie czeka trochę pracy własnej - nie stać mnie na kilku korepetytorów ;(

Jest jeden plusominius - Max idzie na studia do Wrocławia, to oznacza, ze dziennie zwolni mi sie około 3 godzin na naukę. A jeśli teraz zdołałam zdobyć pasek, to mam nadzieję, że w trzeciej klasie uda się osiągnąć podobne wyniki:)
A "Słownik myśli polityczno-społecznej" to coś pięknego^o^

Fenix The Best
Zielony

Postautor: Fenix The Best » 29.08.07, 18:26

Juz myślałam, że nigdy nie uda mi sie tutaj żadnego posta napisać. :/
Oczywiście, o dziwo tym razem wszystko to wina Opery. ;)

No ale, po setnym-którymś razie udało mi się napisac posta. :oho:

Leviathan:
3 klasa liceum się zbliża... :( szkoda, że nie mogę się cieszyć hm... wolnością od szkoły tak jak Vod...

Oj... Ja myślałam kiedyś podobnie, ale od samego załatwiania sobie mieszkania w mieście, w którym bedę studiować posiwiałam...
A już o tym ile uczelnia może napsuć nerwów, to już nie będę wspominała. :thumbdown:
No ale cóż, papiery już złożone, stancja załatwiona i jest za późno by się przenieść na inną.
Zobaczymy jak to będzie za rok. ;)

Mink:
Niestety, zdaję sobie z tego sprawę. Zwłaszcza, że z trzech przedmiotów (polski, łacina i angielski) będę miała dodatkowe zajęcia. I to ma być podobno ewenement, bo nasi psorowie wyznają zasadę: "w szkole dobrze, ale w domu najlepiej" - możemy do nich dzwonić, jak mamy pytania, przychodzić na zajęcia do młodszych klas, ale wolą nam dać wolna rękę co do sposobu nauki.

o_O
Tylko pozazdrościć szkoły i nauczycieli, bo w moim lo wychodzili z założenia, że wszystkiego sami się nauczymy a oni nawet palcem nie kiwną. :thumbdown:
Ba, jak zdawałam maturę ustną z polskiego i weszłam do klasy, gdzie się wszystko odbywało, to od razu powiedziano mi że jestem na "czarnej liście", mój temat jest "żle sformułowany" i zaczęli się dziwić, że nikt nie poinformował mnie, że zmieniono jego brzmienie. :/
Zresztą nie tylko mnie tak zrobili. :/
No i weż tu człowieku po takim powitaniu przypomnij sobie o czym miałeś mówić. :/
Zresztą szkoda gadać co to się u mnie działo w czasie matur.
Naprawdę nie wiem czemu ta szkoła znajduje się w wojewódzkiej i krajowej czolówce. :/
Przyznaję jednak, że maturę u nas wszyscy zdali...

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 29.08.07, 18:41

Mink:

Ewenement ciekawe...u nas w szkole wszyscy, ktorzy zdawali mature z jezyka polskiego mieli obowiazek przychodzenia na zajecia dodatkowe, ktore byly zaraz po lekcjach...a jesli ktos nie przyszedl to sie robila afera i polonistka szla do wychowawcy. No, ale moja szkola startowala do miana liceum z najwyzszym poziomem nauczania w Plocku, moze dlatego tak cisneli.

A przyłożyć sie trzeba będzie, zwłaszcza jeśli chcę zdać na japonistykę. Córce Mariolki się udało - wiec może i ja będę miała to szczęście. Choć niestety, mnie czeka trochę pracy własnej - nie stać mnie na kilku korepetytorów ;(

Powodzenia w dostaniu sie na studia...tyle przynajmniej moge ci zyczyc...a w tym roku na japonistyke chyba kupa ludu byla 32 osoby na miejsce bodajze...

Nath:

Ja tez kiedys korzystalem z Twojej pomocy Tajtusie :) Przy NS, to byla kooopa lat...

Fakt, ale jak sam wspomniales to kooopa czasu temu...ale tak czy siak...jakby co jestem gotowy pomoc...

Tak, Miracle opowiada o aniolach i diablach :) I jest z zalozenia fikiem forumowym. Zanim pojawia sie kolejne czesci, zadbam, zeby przypomniec czesc pierwsza.

Az zapytam przez proznosc...tez wystapie? :bleh:

A na serio od czasu PBP chyba nie bylo zadnego fika forumowego...wiec zycze powodzenia. Chetnie przeczytam twoje opowiadanie forumowe...

NS'a raczej nie bede kontynuowac - to byl zbyt wielki projekt i porwalem sie chyba rtoche z motyka na slonce. Ale pociesze, ze wiele pomyslow z NS'a sobie spisalem i zamierzam je kiedys kiedys jeszcze wykorzystac :)

Mozna wiec rzec, ze na pewien sposob NS zyje dalej....long live NS :bleh:

TCO:

To, ze pisanie po jakims czasie przestaje sprawiac przyjemnosci dotyka chyba nas wszystkich...a przynajmniej wiekszosc...kazdy pisarz-amator dochodzi chyba do momentu, gdzie zaczyna widziec swoje bledy i chce je wyeliminowac, a nie tylko pisac. A eliminacja bledow jest zmudna, meczaca i odbierajaca przyjemnosc pisania...To taka imho naturalna kolej rzeczy.

Fenix:

Witaj na nowym forum...coraz wiecej nas tu naplywa....czekamy jeszcze tylko na emigrantow zeby wrocili :bleh:

Awatar użytkownika
MaXDemage
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: MaXDemage » 30.08.07, 09:39

Witam powracających ;]

Tytus:
Powodzenia w dostaniu sie na studia...tyle przynajmniej moge ci zyczyc...a w tym roku na japonistyke chyba kupa ludu byla 32 osoby na miejsce bodajze...

My wiemy, że jej się uda... ;) :bowdown: :ok:

Nath:
Tak, Miracle opowiada o aniolach i diablach I jest z zalozenia fikiem forumowym. Zanim pojawia sie kolejne czesci, zadbam, zeby przypomniec czesc pierwsza.

Ummm, to może wrzuce na DBFFa przypomnienie Miracla... ?? Hmm?? chcesz?? Zmotywuje Cie to do roboty, ;> :viking: :devil:

Uhh, powinnem dzisaj jeszcze zrobic mini updejt na stronce, coś ciekawego dla każdego chyba się znajdzie ;]

Psssst Vood, Gehenke, Gehenke podyślij ... :fiufiu: :los:

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 30.08.07, 11:16

Witam,ja tylko na moment :)

Wlasnie wybijam na Polcon 2007, korzystajac z faktu, ze w tym roku odbywa sie w Warszawie.
Szykuja sie 4 dni z fantastyka! Jak bedzie po wszystkim to napisze krotkie co i jak ;)

Tytus: Odpowiem Ci przy chwili czasu.

Maxiu: Poki co nie wrzucaj :) Podesle Ci troche bardziej zaktualizowana wersje pierwszej czesci niedlugo.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 30.08.07, 12:38

Nath:

Wlasnie wybijam na Polcon 2007, korzystajac z faktu, ze w tym roku odbywa sie w Warszawie.
Szykuja sie 4 dni z fantastyka! Jak bedzie po wszystkim to napisze krotkie co i jak ;)

Ja tez mialem jechac, ale dowiedzialem, sie o komukacyjnym paralizu Warszawy z powodu rozkopanych glownych drog i zrezygnowalem. Jak bys wrocil z dzisiejszego dnia to daj znac jak wyglada sytuacja...jesli nie bedzie zle to moze jeszcze pojade.

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 30.08.07, 13:25

Maxio pisze:1' Do zamieszczenia bezpośrednio na DBFF to już do mnie słać - ale ja proponuje drogę Vood -> Max -> DBFF o ile Vood... tfu... tzn tfuturek... tfu... tzn Tufturek* nie będzie miał nic przeciwko temu.

Nie będzie miał. Nie ma, nawet ;-)
Można słać do mnie, a ja potem skieruję do Maxia. Pytanie tylko, Maximusie. Słać Ci wszystko co dostanę, czy tylko to, co uważam za warte zamieszczenia?

Maxio pisze:3' Vood: Mielisśmy problem z przeczytaniem tej Twojej nowej Xwy.

Większość ludzi miała problemy z przeczytaniem poprzedniej :-P

Maxio pisze:Psssst Vood, Gehenke, Gehenke podyślij ...

Jak rozdział będzie zakończony, to podeślę. Na razie to wciąż wersja beta (nawet nie...).
Część trzecia się pisze.

---

Tytus pisze:Hmmm...tak z ciekawosci jakie wymagania trzeba spelnic aby dostac sie na OR?

Hmm, myślę, że łapówka byłaby bardzo na miejscu.
Other than that - tekst musi być skończony, lub przynajmniej dość zaawansowany i z widokami na zakończenie. Plus, autor musi być chętny i gotowy do pracy nad dziełem.
W redakcji mogę pomóc - na zasadzie kolorowania. Wcześniejsza, stosowana na DBFF lekka korekta to za mało.

Tytus pisze:Kiedys w podstawowce mialem opowiadanie w podreczniku do polskiego, ze kosmici kodowali swoje wiadomosci czytajac slowa tak jak ty przeczytales ksywke devowa Zarii...

Jestes Androidem czy Kosmita? :bleh:

Androidem z kosmosu :-P
Heh, chciałbym. Niestety, większość części jest z Taiwanu...

Tytus pisze:Co do Nooka mam nadzieje, ze jak najszybciej uda sie rozwiazac mu problemy z kompem, bo forum bedzie bez niego niekompletne.

Absolutna racja. Na szczęście, w przypadku Nooka to jedynie problemy techniczne, więc widoki na jego powrót są dobre :)
Pytanie tylko, kiedy.

Co do klątwy - no comments :pajac:

Tytus pisze:W razie czego oferuje swoja pomoc przy poprawkach, moze nie stoi na super wysokim poziomie, ale strasznie zla tez nie jest....oceniam sie gdzies tak po srodku...na temat mojej pracy jako testera moze sie wypowiedziec jak narazie jedynie Tuf, bo on zna jej efekty.

Wszyscy czytający GDBAZ je znają, właściwie ;-)
Tytus odpluskwia Gehennę od czasu do czasu. Najnowszy specjal też został przez niego zlustrowany.
ja ze swej strony polecam Tytusa. Skuteczny, wydajny betatester. Lekko używany, ale wciąż sprawny. A jak tani :-P

[quote"Tytus"]A na serio od czasu PBP chyba nie bylo zadnego fika forumowego...wiec zycze powodzenia. Chetnie przeczytam twoje opowiadanie forumowe...[/quote]

Zapominasz o ZF - które swoją drogą wciąż ukazuje się na RedOrionie ;-)

---

TCO - witamy na forum :-)

TCO pisze:To jest mój ból, stwierdziłam, że nawet pojedyncze wyrazy muszę liczyć, żeby nie przekraczać granicy zdrowego rozsądku w ilości słów w jednym zdaniu. I na ogół liczę

Długie zdania to nie problem, o ile dobrze się je czyta :)
Każdy ma swój styl pisania. Póki nawyki nie przeszkadzają czytelnikom w odbiorze tekstu, nie ma co się użerać z ich zwalczaniem.

TCO pisze:Albo jakiś idiotyzm mnie napada, bo mi jakiś szczegół w historii nie pasuje i sie blokuję na dwa tygodnie.

Znam to. Najbardziej mnie irytuje, gdy coś fajnego co właśnie wymyśliłem nie pasuje do wcześniej zaplanowanej reszty - i trzeba zmieniać resztę :-P
Albo jak element fabuły który musi znaleźć się w konkretnym miejscu, nagle okazuje się zupełnie niewiarygodny wśród wydarzeń otaczających. Argh...

Nie poddawaj się. Będzie dobrze :-)

---

Nath pisze:A to dlatego, ze od jakiegos czasu pisanie przestalo mi sprawiac przyjemnosc. Zniknela radosc, ktora odczuwalem zaczynajac. Zamiast tego pojawily sie stawiane sobie wymagania, oczekiwania co do ukonczonych tekstow, goraczkowe - drobiazgowe oranie kazdej linijki...

Znam to bardzo dobrze.
Ja niestety nie jestem już w stanie wrócić do poprzedniej metody pisania. Próbowałem. Serio. Nie dało się, nawet w przypadku fików. Jak Tobie się uda, to rzuć jakąś wskazówką ;-)

Co do tekstu - czekam. Podobnie jak Tytus, bardzo lubię teksty forumowe (nawet sam jeden pisałem, kiedy to było...) i nie mogę się doczekać swojej postaci :-P

---

Mink pisze:Ale jeśli chodzi o poprawki, to raczej polecam Vooda - jest o wiele poziomów wyżej:)

Nie dajcie się zwieść tej niewieście. Jest bardzo dobra w odburaczaniu tekstów, choć będzie Wam wmawiać inaczej.

Mink pisze:A korzystając z okazji, pragnę przypomnieć, że niedługo wrzesień i obiecałeś przyjechać do Polkowic. Mam nadzieję, że słowa dotrzymasz, a właściwie - dotrzymacie. ;)

Ja tez mam taką nadzieję...

---

Leviathan pisze:Niom... znam ten ból, na początku miałem straszną ochotę pisać, ale potem zaciąłem się w jednym miejscu i ruszyć z niego nie mogę... mam nadzieję, że ten stan wkrótce minie i dokończe tego One Shota, którego już zacząłem... ale z tego co mi się wydaje to błędów będzie chyba od groma... bolączki początkujących pisarzy amatorów... ehhh...

Dasz radę, Lev, o ile oczywiście nie uznasz, ze są ciekawsze rzeczy do roboty niż pisanie ;-)
Np. muszę przyznać, że stały dostęp do Internetu bardzo mi przeszkadza. Gdy miałem do dyspozycji jedynie modem/uczelnię, pisałem choćby z nudów. Teraz to nie takie proste :-P

---

Fenix! Witamy, witamy! Wciąż prowadzisz wojnę ze swoim komputerem? :-D
Kto wygrywa? :-P

Swoją drogą. Zostałaś studentką... Fiu fiu, jak ten czas leci. Pamiętam jak ja sam, tu na forum, chwaliłem się zdaną maturą. To były czasy. Stare, dobre czasy...
Ekhem, już wracam.
No to chwal się - co studiujesz i gdzie? No? Noooo?

---

I ja miałem sie pojawić na Polconie (Leau mnie namawiał - dość skutecznie). Ale nic z tego nie będzie (oczywiście...). Może za rok ;-)

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 30.08.07, 15:51

Dasz radę, Lev, o ile oczywiście nie uznasz, ze są ciekawsze rzeczy do roboty niż pisanie ;-)
Np. muszę przyznać, że stały dostęp do Internetu bardzo mi przeszkadza. Gdy miałem do dyspozycji jedynie modem/uczelnię, pisałem choćby z nudów. Teraz to nie takie proste :-P

Mam taką nadzieję, BTW jest dużo ciekawych rzeczy do roboty oprócz pisania, gdybym jednak dobrze pisał(mój warsztat pisarski raczej raczkuje) tak jak Tuf lub inni autorzy z DB FF to pewnie bym pisał dużó, gdyż pomysłów mam sporo :D

Ale żeby to osiągnąć to muszę pisać, czytać, pisać i dla odmiany czytać i pisać :)

Chaos Theory

Wróć do „Fanowskie Sprawy”