Dragon Ball PH

Forum związane przede wszystkim z dokonaniami fanów - bywalców Forum Mangi i Anime . Napisałeś fanfik? Wiersz? Chcesz się pochwalić ciekawymi rysunkami? Własnym bądź znalezionym doujinshi? Skleciłeś jakieś Anime Music Video? To jest miejsce dla właśnie dla Ciebie! Dyskusje, tutoriale, recenzje, pomoc - to wszystko własnie tutaj. Prócz twórczości typowo fanowskiej znajdziesz też informacje o wszelakich imprezach, konwentach organizowanych przez fanów na terenie całej Polski.

Moderatorzy: Nook, Tufturek

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Re: Dragon Ball PH

Postautor: Ukog » 16.08.08, 17:45

15 rozdział był jak dla mnie fenomenalny. Nieco przydługi można by podzielić na 2 ale i tak świetny;). Ciekawym czego szuka Slug:P
But the Spirit Never Die
The World Belongs To Me...
https://www.youtube.com/channel/UCWkb5u6eobm-R5w7MW1xZrA?annotation_id=annotation_3204772135&feature=iv&src_vid=_ugJSOar-II
- KANAŁ NA YT-> Twierdza Gier, zapraszam.

LV_16

Postautor: LV_16 » 17.08.08, 14:01

15 to zamkniecie pierwszej czesci i moim zdaniem dobrze, ze jest taki dlugi :)
Poza tym czy to nie przyjemne uczucie jak sie czyta tak dlugi i nadodatek bardzo ciekawy rozdzial :)
Teraz bedzie mozna w koncu spokojnie z reszta porozmawiac o aktualnychwydarzeniach :P

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 17.08.08, 16:41

Zaria:

Yhm, 14 rozdzial. Chyba pierwszy gdzie Zaria ma wieksza role ... I wreszcie pokazala Zerdowi gdzie. jego miejsce. Tak jest! Brawo dziewczyno! Bierz sie za Dytera :cheess: . Eeee... Ok to ostatnio to dodalam tak od serca. :bleh:

A 15 to Saiyanie. A fuuuuj. Jak ja ich nie lubie. Az dziw ze maja tylu fanow i fanek.... Fanek prawdopodobnie wiecej. Brrr...

Pisz 16 ... albo dokoncz Dyter special hehe..

Nie przesadzaj...Zaria miała już sporą rolę choćby w rozdziale 11stym. A kto się za kogo będzie brał to się jeszcze okaże.

Czemu Sajanie mają tylu fanów....pewnie dlatego, że są pół-blondynami.

Ukoq:

15 rozdział był jak dla mnie fenomenalny. Nieco przydługi można by podzielić na 2 ale i tak świetny;). Ciekawym czego szuka Slug:P

Dzięki za opinię. Chciałem uniknąć dzielenia go na kilka części z kilku powodów. Miedzy innymi z takiego, że jedna część musiałaby być przegadana, a Sajanom nie można czegoś takiego robić.

Czego szuka Slug....cóż, jak znajdzie to ci powie :P

Lev:

15 to zamkniecie pierwszej czesci i moim zdaniem dobrze, ze jest taki dlugi :)
Poza tym czy to nie przyjemne uczucie jak sie czyta tak dlugi i nadodatek bardzo ciekawy rozdzial :)
Teraz bedzie mozna w koncu spokojnie z reszta porozmawiac o aktualnychwydarzeniach :P

Dzięki za opinię, a jeśli chcesz dyskutować to nie ma przeszkód.

null

Postautor: null » 19.08.08, 22:54

No wszystko fajnie. Ale kiedy będzie 16 rozdział ?:P Bo doczekać się nie mogę ;P

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 19.08.08, 23:04

Null:

Witamy na forum...

Co do twojego pytania...rozdzial 16 jest juz praktycznie gotowy...przechodzi wlasnie poprawki nanoszone przeze mnie, a gdy tylko skoncze pojdzie do redaktora strony czyli Tufa.

null

Postautor: null » 24.08.08, 22:30

Cóż, po przeczytaniu tych piętnastu rozdziałów mam jedno pytanie. Czemu zabiłeś Goku już na samym początku fika ? Rozumiem, że koncepcja fika jest całkowicie inna( czyli bez znanego nam ziemskiego sajana) ale szkoda, że nie było chociaż kilku linijek opisu, jak to się stało. Poza tym to kilka różnych rozkminek mam: Co takiego tworzą Gero i Bulma - czyżby Komórczaka ? Czy nazwy sajańskich klanów są z czymś powiązane ? Oraz czy - skoro Slug nadal szuka artefaktów etc. po Kaioshinach - cesarz zna już tajniki "starożytnych nameczan" czy też to co szuka/znajdzie to będzie coś zupełnie niepowiązanego z kinówką ?

Spec
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Spec » 26.08.08, 08:51

Tytus kiedy 16 rozdział pojawi się na stronie. Wiem że to zależy od Voda, ale dysponujesz takim info ?
I drugie pytanko. Czy 16 rozdział jest równie długi jak 15 ? :)

pozd. Spec

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 26.08.08, 13:28

Null:

Cóż, po przeczytaniu tych piętnastu rozdziałów mam jedno pytanie. Czemu zabiłeś Goku już na samym początku fika ? Rozumiem, że koncepcja fika jest całkowicie inna( czyli bez znanego nam ziemskiego sajana) ale szkoda, że nie było chociaż kilku linijek opisu, jak to się stało.

Czemu zabilem Goku na samym poczatku - coz jest na to jedna odpowiedz...nie zrobilem tego...Goku zabilem jakies 20 lat przed poczatkiem :bleh: A na serio cala akcja na Ziemii miala byc w SOZ'ie (Siły Obronne Ziemii) trzy czesciowym specialu opisujacym te wydarzenia. A drugi bardziej bezposredni powod to eliminacja Goku pozwalala mi oderwac sie od pewnego schematu i stworzyc cos w innym kierunku.

Co takiego tworzą Gero i Bulma - czyżby Komórczaka ?

Czesciowa odpowiedz na to pytanie pojawi sie w rozdziale 17stym.

Czy nazwy sajańskich klanów są z czymś powiązane ?

Co masz na mysli?

Oraz czy - skoro Slug nadal szuka artefaktów etc. po Kaioshinach - cesarz zna już tajniki "starożytnych nameczan" czy też to co szuka/znajdzie to będzie coś zupełnie niepowiązanego z kinówką ?

On nie szuka smoczych kul, jesli o to pytasz, ale i tak je przypadkiem znalazl, z tym ze ziemskie. To czego szuka to cos innego.

Spec:

Tytus kiedy 16 rozdział pojawi się na stronie. Wiem że to zależy od Voda, ale dysponujesz takim info ?
I drugie pytanko. Czy 16 rozdział jest równie długi jak 15 ? :)

1.Pojawi sie, jak tylko skoncze go poprawiac i wysle do Tufa (plus czas na akcje redaktorskie Tufa). Ostatnio wpadla mi w rece gra Mass Effect, ktora musialem ukonczyc (2 razy) i to spowolnilo prace. Ale obiecuje, ze jak tylko dzisiaj wroce z kina to wezme sie na powaznie za tekst.

2.Nie, nie bedzie. Z kilku powodów:

-Rozdzial 15 byl zakonczeniem pierwszej czesci, dlatego musialem pozamykac tam sporo watkow. Przez to wyszlo takiego drugie
-Wiele osob narzekalo na dlugosc rozdzialu 15, wiec idac za rada vox populi podzielilem rozdzial 16 na trzy czesci 16,17,18. To ulatwi czytanie i mam nadzieje skroci okres czekania na kolejne rozdzialy.

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 26.08.08, 15:11

Tytus @ 26.08.08, 14:28 pisze:Ostatnio wpadla mi w rece gra Mass Effect, ktora musialem ukonczyc (2 razy)

Słowo "musiałem" nabiera w tym kontekście zupełnie nowego znaczenia :-P :-P :-P :-P

Pozdrowienia :byebye:
Outside Reality -> http://outsidereality.pl

Spec
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Spec » 26.08.08, 16:49

Vod:

"Słowo "musiałem" nabiera w tym kontekście zupełnie nowego znaczenia :-P :-P :-P :-P"

taa, z pewnością :P, a sam już nie pamiętam kiedy w coś ostatnio grałem na PC

pozd. dla autorów AZ i PH.

Gońcie się nawzajem :D

Spec
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Spec » 30.08.08, 18:51

Vod and Tytus, jak sie miewa 16 rozdzial PH ?

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 30.08.08, 23:25

Noooo, ja tu akurat jestem niewinny, bo tak samo jak i Wy, jeszcze tego rozdziału na oczy nie widziałem :)

Zdrufki :byebye:

Spec
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Spec » 31.08.08, 12:14

To coś modem Tytusa strasznie wolno przesyla dane ^^''

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 13.09.08, 14:08

A ja mam pytanie do Vooda. Kiedy mógłbyś otworzyć galerię PH na stronie?
http://padzi.deviantart.com/ - zapraszam

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 13.09.08, 14:57

Jak tylko ktoś przyśle jakieś ilustrację, które można by w niej umieścić ;-)

Zdrufki :byebye:

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 13.09.08, 18:40

Ok, a ile byś chciał na początek? :)

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 15.09.08, 05:39

Hmm, najlepiej tyle, by mail jeszcze zmieścił się w skrzynce na onet.pl :-P (vodnique -at- poczta.onet.pl)

Najlepiej prześlij wszystkie, które chciałabyś pokazać światu, Zariu. Jeżeli któreś uważasz za najlepsze, to daj znać w treści maila, postaram się je bardziej wyeksponować :)

Pozdrawiam :byebye:

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 27.09.08, 04:17

Bezsennosc ma swoje dobre strony.

Poprawilem wlasnie cala PH 16, ktora poleciala juz swiatlowodami do Vooda. Teraz czekam tylko jego zredagowanie i rozdzial pojawi sie na stronie. A ja w miedzy czasie biore sie za kolejne.

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 27.09.08, 07:01

Postaram się zamieścić jak najszybciej, co zapewne oznacza "jakoś na przyszły tydzień".

Przy okazji chciałem się upomnieć o ilustracje do PH - można by zrobić większy update, uzupełnić galerię, itd. Zariu, co Ty na to?

Pozdrawiam :byebye:

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 27.09.08, 16:19

Ja właśnie szykuje arty do wysłania. Mogę ci przysiąc że skrzynki nie zapchają ale i tak sporo ich. W każdym razie, arty będą starsze i nowsze.

Wyśle ci je zaraz jak skończę pewien art który obiecałam Tytusowi.

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 30.09.08, 21:30

Zgodnie z tradycja oglaszam pojawienie sie na stronie kolejnego rozdzialu DB PH. Wszystkich chetnych zapraszam do lektury i wypowiadania swoich opinii na jego jej temat.

http://www.dbaz.prv.pl/

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ukog » 01.10.08, 17:23

Rozdział ma bardzo fajna treść. Cieszy rozwinięciem w stronę freezera i daje nadzieję na lepsze jutro dla księcia. Z utęsknieniem czekam na kolejny rozdział.
But the Spirit Never Die
https://www.youtube.com/channel/UCWkb5u6eobm-R5w7MW1xZrA?annotation_id=annotation_3204772135&feature=iv&src_vid=_ugJSOar-II

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 01.10.08, 19:39

Rozdział fajny, ale...
a. za krótki
b. za bardzo jednowątkowy

Tyle zastrzeżeń. Wizje Freezera ok. PRLowski masażysta z klimatem. Humor fajny. Sama przemiana psychiczna księcia sprawia, że nie był to typowy "filler". Teraz nic tylko czekać na następne rozdziały :)

Pozdrówki :byebye:

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 01.10.08, 21:15

Vood aka Tuf - ostatniego arta ci podesłałam wiec lookaj maila :beer:

Ok co do rozdziału.

Mnie rozśmieszył. Wiem że było w nim trochę tragizmu ale tam gdzie występuje Dyter to ja jemu większość uwagi poświęcam. :cheess: Zaria zamiast z Zerdem powinna pójść z Dyterem gdzieś. EKHU, EKHU ... ja nic nie sugerowałam. *

Czekam na kolejny rodział. Uwierz mi z wielką niecierpliwością.

* oprócz tego że jestem największą fanką Dyta. :bum:

Radeon
Zielony

Postautor: Radeon » 02.10.08, 07:55

To ja raczej byłbym jego antyfanem... o ile wcześniej raczej nie zwracałem na niego uwagi, to w tym odcinku pokazał się najgorzej jak się dało :/. I może sobie nadawać, że jest ofiarą społeczeństwa, reklamy, czy czego tam, ale chcąc, mógłby się temu przeciwstawić.
Ogólnie rozdział fajny. Cierpienie Freezera nie jest puste, czuje się je przed monitorem. Może w końcu coś z niego wyrośnie.
Stonecold to był ten n00bek wyzywający od Snowblinda?

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 02.10.08, 14:15

o ile wcześniej raczej nie zwracałem na niego uwagi, to w tym odcinku pokazał się najgorzej jak się dało

Może i jest wredną szują, gnidą i leniem ale on jest taki ... hm ... (szukam odpowiedniego słowa) "uroczy" na swój sposób. :cheess: No i przystojny (heh, mówi to osoba która projektowała jego wygląd :bleble: no coż ).

A ja z niecierpliwością czekam na wątki ze Stonecoldem, mimo że jego z kolei nienawidzę jak jasna cholera! Czemu? Zobaczycie sami.

edit :

Zapomniałam po raz kolei dodać że jestem anty-fanką Zerda. Wybacz Tytus! :D

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ukog » 02.10.08, 14:16

Popieram wypowiedź Radeona. Dyter to zuuuuo... może sobie twierdzić że takim stworzyło go społeczeństwo ale to wciąż zuuuuo.
But the Spirit Never Die

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 02.10.08, 14:22

Zauważyłam że wszyscy faceci czytający DB PH nie lubią Dytera, a on wnosi tyle do fabuły. Bez niego byłoby raczej nudno, nie uważacie? :bleh:

ps. Czemu nikt nie narzeka na ciepłe kluski i makaron al'a Zerd? o_O

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ukog » 02.10.08, 15:40

Bo wystarczy że ty w uroczy sposób podkreślasz jego niepewną orientację;). A bez względu na uprzedzenia czy sympatie Dyter to zuuuuo.
But the Spirit Never Die

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący
Lokalizacja: Gdzieś w Superprzestrzeni między Otchłanią, a Absolutem

Postautor: leviathan_16 » 02.10.08, 15:55

Zaria:
Mylisz sie Zario :bleh: ja bardzo lubie Dytera, a sceny z jego udzialem wiele razy doprowadzaly mnie ze smiechu... czy to pobudka na skrzyzowaniu po libacji, czy to klotnia z barmanem lub tez ostatnio zmiennocykl i krecenie glowa ksiecia... moze lubie go dlatego, ze jest do mnie troche podobny jezeli chodzi o nawyki i zachowanie :bleh: w kazdym razie jedna z moich ulubionych postaci meskich...

Radeon:
Tak Stonecold to ten idiota, ktory wyzywal od Snowbilnda... chyba wszyscy tutaj na forum go nie lubia ;P i jeszcze ta blokada... ehh... podobny do wiekszosci Changow na Xeno...

Coz... rozdzial moglbyc dluzszy z tego co wiem, ale Tytus pocwiartowal go chyba na 3 czesci, aby hmm... ratowac PH... podobnie jak wczesniej Tuf... zmniejszyl zawartosc rozdzialow, aby czesciej sie ukazywaly...
Między mrokiem Otchłani, a światłem Absolutu istnieje Super Przestrzeń. W miejscu tym pośród wielu wymiarów panują niepodzielnie Kreatorzy i Dozorcy. Jednak seria zdarzeń w jednym z kosmosów, mimo iż drobna w skali multiversum może zmienić to miejsce na zawsze.

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 02.10.08, 19:07

Tuf:

Rozdział fajny, ale...
a. za krótki
b. za bardzo jednowątkowy

Za bardzo was rozpiescilem piszac wielowatkowe cegly po 100kb i wiecej :bleh: Dzieki za opinie. Nowe rozdzialy sa juz w produkcji.

Rozmowa o Dyterze:

Radeon:

To ja raczej byłbym jego antyfanem... o ile wcześniej raczej nie zwracałem na niego uwagi, to w tym odcinku pokazał się najgorzej jak się dało :/. I może sobie nadawać, że jest ofiarą społeczeństwa, reklamy, czy czego tam, ale chcąc, mógłby się temu przeciwstawić.

No wlasnie dotknales sedna...."chcąc", ale Dyter nie chce...jemu jest dobrze tak jak jest...to typ cwaniaka i lessera...czyli przyslowiowe jak zarobic, ale sie nie narobic. Dlatego czesto zuzywa wiecej energii unikajac pracy niz by tej energii spalil faktycznie pracujac :bleh:

Zaria:

Może i jest wredną szują, gnidą i leniem ale on jest taki ... hm ... (szukam odpowiedniego słowa) "uroczy" na swój sposób. :cheess: No i przystojny (heh, mówi to osoba która projektowała jego wygląd :bleble: no coż ).

To milo, ze ktos znajduje urok w Dyterze. Jakby rzekl Luke z SW "wciaz jest w nim dobro, moge je wyczuc". Widac Dyter potrzebuje kogos kto odkupi jego dusze. Poki co byl to Kivi, ktory zmuszal go do pracy strachem, ale to rozwiazanie krotkoterminowe.

Ukoq:

Dyter to zuuuuo... może sobie twierdzić że takim stworzyło go społeczeństwo ale to wciąż zuuuuo.

Ano prawda. Dyter to zuuuo, ale trzeba pamietac bez zla nie byloby dobra :bleh:

Lev:

Zaria:
Mylisz sie Zario :bleh: ja bardzo lubie Dytera, a sceny z jego udzialem wiele razy doprowadzaly mnie ze smiechu... czy to pobudka na skrzyzowaniu po libacji, czy to klotnia z barmanem lub tez ostatnio zmiennocykl i krecenie glowa ksiecia... moze lubie go dlatego, ze jest do mnie troche podobny jezeli chodzi o nawyki i zachowanie :bleh: w kazdym razie jedna z moich ulubionych postaci meskich...

Jestes podobny do Dytera w zachowaniu? Nie pokazuj mi sie na oczy! Jeszcze mnie upijesz, okradniesz, a pozniej sprzedasz mi moje rzeczy po kosmicznych cenach. :bleh:

Radeon:

Stonecold to był ten n00bek wyzywający od Snowblinda?

Leviathan juz na to odpowiedzial, ale ja potwierdze. Tak Stonecold to ta ten osobnik co rzucal Snowblindami. Gratulacje za pamiec.

Widze, ze wszyscy czekaja na kolejne rozdzialy...uwierzcie ja tez czekam :bleh:

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 02.10.08, 20:25

Ukog :
Bo wystarczy że ty w uroczy sposób podkreślasz jego niepewną orientację;)

Dyter nie jest krypto-gejem jak o to chodzi. Jak ja to źle odczytałam to mnie popraw.

----

Levy :
moze lubie go dlatego, ze jest do mnie troche podobny jezeli chodzi o nawyki i zachowanie

Możesz być jak on ALE nie pobijesz Dyta w bycie nałogowym seksoholikiem i alkoholikiem! :bum:

---

Tytus:
Dyterowi przydałby się kubeł zimnej wody. Najlepiej zeby była pozyskana ze sniegu na Lodowcach Bezimiennego.
Albo jakaś wyjątkowo mroźna dłoń która czasami mu dowali.

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 02.10.08, 20:35

Zaria:

Wychodzi na to, ze Dyter potrzebuje wladczej Changelinki z mrozna i twarda reka, ktora bedzie stosowac wobec niego technike "twardej milosci" i bedzie go trzymala w ryzach. :P

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ukog » 03.10.08, 13:39

Bo wystarczy że ty w uroczy sposób podkreślasz jego niepewną orientację;)

Ja mówiłem o Zerd'zie:D, bo pytałaś czemu nikt się go nie czepia:D
But the Spirit Never Die

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 03.10.08, 14:54

Ukog :
Ja mówiłem o Zerd'zie:D, bo pytałaś czemu nikt się go nie czepia:D

A w takim razie zwracam honor :oho:

Tytus :
Wychodzi na to, ze Dyter potrzebuje wladczej Changelinki z mrozna i twarda reka, ktora bedzie stosowac wobec niego technike "twardej milosci" i bedzie go trzymala w ryzach. :P

Na całe szczęsci ty i ja wiemy dlaczego takiej kobiety sobie nie znajdzie.

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący
Lokalizacja: Gdzieś w Superprzestrzeni między Otchłanią, a Absolutem

Postautor: leviathan_16 » 03.10.08, 15:29

Heh,,, Dyter to Dyter i nic tego nie zmieni ;P
Co do podobienstwa to nigdy nie ebde taki jak on :P
On to sie zalewa w trupa na okraglo, mnieraz wystarczylo i dalem sobie spokoj :bleh:
Co do seksoholizmu to to przemilcze... :bleh:

Dyter i wladcza zmiennoksztaltna... moze mu zaproponowacrandke z Frostbite :bleh:
Między mrokiem Otchłani, a światłem Absolutu istnieje Super Przestrzeń. W miejscu tym pośród wielu wymiarów panują niepodzielnie Kreatorzy i Dozorcy. Jednak seria zdarzeń w jednym z kosmosów, mimo iż drobna w skali multiversum może zmienić to miejsce na zawsze.

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 03.10.08, 17:16

Ja też raczej lubię Dytera, choć trochę drażni mnie trochę, że właściwie poza tym, że jest comic relief, nie miał na razie żadnej innej roli. Ale da się z tym żyć ;)

Pozdrówki :byebye:

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 03.10.08, 21:33

Tuf:

Widze, ze zmieniasz front po przeczytaniu Dyter Special-1 jakis czas temu, stwierdziles, ze nie lubisz go jako osoby.

Zaria:

Moze i ja to wiem, i ty to wiesz....ale czy Dyter to wie? Tego nikt nie wie. :bleh:

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 04.10.08, 12:52

Levy :
Dyter i wladcza zmiennoksztaltna... moze mu zaproponowacrandke z Frostbite :bleh:

Bo jak palnę! Wiesz że ja changów nie toleruje. :bleh:

Tytus:
Moze i ja to wiem, i ty to wiesz....ale czy Dyter to wie? Tego nikt nie wie. :bleh:

On to wie. Ja sama mu powiem. :cheess:

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 10.10.08, 13:43

Ok, wiem ze post pod postem itp.

Ale musze to wam pokazać. Oto Alora (z GF 2) narysowana innym stylem niż DBZ :oho: :
- http://oesalces.deviantart.com/art/Alora-100272765
A tu moje Zaria i Kiri w wykonaniu tego samego autora :
- http://oesalces.deviantart.com/art/Zari ... l-84261069
- http://oesalces.deviantart.com/art/Kiri-85927969

Co myślicie? :D

Wróć do „Fanowskie Sprawy”