Dragon Ball PH

Forum związane przede wszystkim z dokonaniami fanów - bywalców Forum Mangi i Anime . Napisałeś fanfik? Wiersz? Chcesz się pochwalić ciekawymi rysunkami? Własnym bądź znalezionym doujinshi? Skleciłeś jakieś Anime Music Video? To jest miejsce dla właśnie dla Ciebie! Dyskusje, tutoriale, recenzje, pomoc - to wszystko własnie tutaj. Prócz twórczości typowo fanowskiej znajdziesz też informacje o wszelakich imprezach, konwentach organizowanych przez fanów na terenie całej Polski.

Moderatorzy: Nook, Tufturek

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący
Lokalizacja: Gdzieś w Superprzestrzeni między Otchłanią, a Absolutem

Re: Dragon Ball PH

Postautor: leviathan_16 » 10.07.08, 10:10

Tytus:
Wybacz do tego rzucania spojlerami :P zawsze tak mi sie "przypadkiem" powie to lub tamto, ale to sie raczej nie powinno powtorzyc

Vod:
Ale Tuf to sa pewnie grzeczne chlopaki po maturze i wiedza, ze dopiero jak jest sie pelnoletnim to mozna robic to z kobieta :P

Tak zeby nie bylo offtopa...
myslalem o rysunkach do kazdego rozdzialu np. po 4 albo cos kolo tego w kazdym razie kluczowe sceny

Np. do rozdzialu 1 propozycje:
1. Gohan stoi na pustyni i czeka na Piccolo, ktorego widac na obrazku jako maly zblizajacy sie punkcik otoczony aura
2. Walka Gohan i Picco, albo zamiasttego scene jak Picco dobija Gohana albo ten robi Power Up
3. Zarbon rozmawiajacy z Picco
4. Szok Picco po rozmowie z Zarbonem lub zamiast tego zajac luke ktoryms obrazkiem z 2 punktu :P
Między mrokiem Otchłani, a światłem Absolutu istnieje Super Przestrzeń. W miejscu tym pośród wielu wymiarów panują niepodzielnie Kreatorzy i Dozorcy. Jednak seria zdarzeń w jednym z kosmosów, mimo iż drobna w skali multiversum może zmienić to miejsce na zawsze.

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 10.07.08, 13:42

Vood :

Ok, moge ci przyzec ze cokolwiek przekaze na OR, bedzie to ubrane. :bleh:

A co do Dyter Special dobrze by bylo gdyby wszystkie trzy czesci sie znalazly na stronie. :/

Levy :

Przeczytalam twoje propozycje i powiem tak. Rysuj ;) Ja wole skupic sie na projektach postaci na poczatek. :cheess:
http://padzi.deviantart.com/ - zapraszam

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 10.07.08, 16:39

Zaria & Tuf:

A co do Dyter Special dobrze by bylo gdyby wszystkie trzy czesci sie znalazly na stronie. :/

Jak to "prawdopodobnie"? ;-]
Podpisałeś cyrog... znaczy kontrakt, nie? Będzie na OR. Na 100%!

Ok, po takich naciskach się poddaje....wygraliście :bleh:

Tuf:

Jest spora szansa, że przeczytali go ludzie nie znający wcześniej PH którzy zaglądają na OR. Przypomnij mi wieczorem to sprawdzę statystyki odwiedzin podstron i zobaczymy.

Przypomnij mi przypomnieć :bleh:

Policz dobrze. W maju (ew. na początku czerwca - ale wtedy też nie) nie ma jeszcze wakacji.

Błędnie zakładasz, że u Changelingów i Monsturnów ciąża trwa tyle samo co u ludzi. :bleh:

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 10.07.08, 17:03

Ale Tuf to sa pewnie grzeczne chlopaki po maturze i wiedza, ze dopiero jak jest sie pelnoletnim to mozna robic to z kobieta

Po maturze zwykle jest się już pełnoletnim.
Poza tym tak jak to piszesz wynika, że wcześniej "chłopaki" mogą "to" robić z innym chłopakiem :-P

Ok, moge ci przyzec ze cokolwiek przekaze na OR, bedzie to ubrane.

Nie działajmy pochopnie. Mężczyźni owszem - tak. Ale rysunki kobiet przyjmiemy i takie, i takie ;-)

Błędnie zakładasz, że u Changelingów i Monsturnów ciąża trwa tyle samo co u ludzi.

Najwyraźniej także błędnie zakładam, ze Ty i Zaria jesteście ludźmi, nie changelingami :-P

Zdrufki :byebye:
Outside Reality -> http://outsidereality.pl

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 10.07.08, 21:55

Jeśli ktoś śledzi temat i interesują go losy fika to informuje, że 2 i 3 rozdział DB PH pojawił się na stronie. Wszystkim chętnym życzę miłej lektury.

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 10.07.08, 21:57

Chciałem zaznaczyć i przypomnieć że wersje rozdziałów które są na OR są po tuningu, poprawione like never before.

Jeżeli mi to znajdziecie w nich jakieś błędy (literówki, czy cokolwiek innego) dajcie znać Tytusowi lub mnie.

Pozdrowienia :byebye:

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 11.07.08, 22:55

Tuf :

Najwyraźniej także błędnie zakładam, ze Ty i Zaria jesteście ludźmi, nie changelingami :-P

Jesli juz to ja moge byc Monturnem :cheess: .
Changi sa fuj. :cheess:

...
A ja czekam na reszte rozdzialow na OR

Tytus :

Ok, po takich naciskach się poddaje....wygraliście

No to teraz musisz skonczyc! ;]

Awatar użytkownika
Nath
Początkujący

Postautor: Nath » 12.07.08, 14:32

Nie działajmy pochopnie. Mężczyźni owszem - tak. Ale rysunki kobiet przyjmiemy i takie, i takie ;-)

Brawo Vod! :claphands:
Zawsze doceniałem Twój zdrowy rozsądek :cheess:

Pozdrawiam :)
Risk something, take back what's yours
say something that you know they might attack you for
cause I'm sick of being treated like I have before
like it's stupid standing for what I'm standing for.

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 12.07.08, 19:11

Chciałem zaznaczyć i przypomnieć że wersje rozdziałów które są na OR są po tuningu, poprawione like never before.

Jeżeli mi to znajdziecie w nich jakieś błędy (literówki, czy cokolwiek innego) dajcie znać Tytusowi lub mnie.

Pozdrowienia :byebye:

Dołączam się do tego apelu...

Plus dodaje linka do fika na stronie Tufa....niby link ma w opisie, ale nie każdy musi zwrócić na to uwagę:

http://www.dbaz.prv.pl

Zaria:

No to teraz musisz skonczyc! ;]

Postaram sie :ok:

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 14.07.08, 10:18

Zaria zaszczepiona na DeviantArt :)
kazdy majacy account na DA i bedacy osoba dorosla ja zobaczy :bleh: ale nie wiem jak bedzie z osobami non-DA :bleh: moze wkleje rysunek na Photobucket lub Imageshack i tutaj rzuce linkiem :)
Między mrokiem Otchłani, a światłem Absolutu istnieje Super Przestrzeń. W miejscu tym pośród wielu wymiarów panują niepodzielnie Kreatorzy i Dozorcy. Jednak seria zdarzeń w jednym z kosmosów, mimo iż drobna w skali multiversum może zmienić to miejsce na zawsze.

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 14.07.08, 13:41

Jak zawsze w takiej sytuacji ogłaszam, że na stronie od wczoraj leżą rozdziały 4 i 5...

Zainteresowanych zapraszam tutaj:

Lev:

Zajrzałem na twojego Deva...

Musze przyznać, że całkiem nieźle ci to wyszło. Trochę nie podoba mi się twarz, ale ogólne jest ok :ok:

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 14.07.08, 15:25

Twarz ci sie pewnie nie podoba przez ten nos :bleh:
tak samo jak Carra, ktora swego czasu wrzucilem na DA

W kazdym razie pomyslow u mnie sporo na rysunki, ale z wykonaniem moze byc problem :bleh:
Ehh... to lenistwo :)

A w tle to nie wiem czy dobre miasto wrzucilem i czy owo w ogole w jakims stopniu przypomina to o ktorym wspomnialem w komencie :P

Pozdrawiam :byebye:

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 14.07.08, 17:04

Levy :

Jeszcze raz dzieki za Zarie :bleh: . Ale co do miasta to musisz poczekac na opinie Tytusa ;)

Mordi

Postautor: Mordi » 16.07.08, 14:51

W jaki sposób można dołączyć do beta testerów Dragon Ball PH ? NA DBFF przeczytałem 13 rozdziałów a podobno jest 15, więc ??:>

A jeżeli możliwości dołączenia nie ma to... kiedy będziemy mogli zobaczyć 14-nastkę i 15-nastkę ? ;)

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 16.07.08, 15:11

Mordi:
Moze zagadaj do Tajtusa na gg? Bo nie wiem czy moge sie uznać za beta testa, ale Mr. T pytal mnie o opinie na temat 14 i 15... w kazdym razie czytalem, ale mniejsza o to...

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 16.07.08, 15:33

Mordi:

W jaki sposób można dołączyć do beta testerów Dragon Ball PH ? NA DBFF przeczytałem 13 rozdziałów a podobno jest 15, więc ??:>

A jeżeli możliwości dołączenia nie ma to... kiedy będziemy mogli zobaczyć 14-nastkę i 15-nastkę ? ;)

Tak napisanych jest 15. (a 16 sie pisze lub zostala ukonczona - zalezy jak podziele tekst) Ja bym tez sugerowal przeczytanie tych starych od nowa na Outside Reality, poniewaz one raz sa poprawione like never before i maja troche zmian w samej tresci, zeby lepiej wszystko pasowalo. Przykladowo: Zerd z 16 skoczyl na 19...bo uznalem ze troche starsza postac bedzie lepsza...zmienilo tez sie pare imion mniej waznych postaci...zeby lepiej pasowaly do konwencji i tak dalej.

Co do zobaczenia 14-stki i 15-stki...wszystkie prosby i ewentualne narzekania prosze kierowac do Vooda...on obecnie redaguje rozdzialy i tempo pojawiania sie rodzialow na stronie zalezy wylacznie od niego.

Nowych beta-testerow przyjme z checia....wystarczy zagadac do mnie na GG lub E-mail...ale jak juz ktos zostanie moim testerem to uwaga jestem wymagajacym...nie wystarczy powiedziec "rozdzial mi sie podobal" trzeba napisac tyrade dlaczego i starac sie wylapywac bledy od logicznych poprzez jezykowe.

Lev:

Mordi:
Moze zagadaj do Tajtusa na gg? Bo nie wiem czy moge sie uznać za beta testa, ale Mr. T pytal mnie o opinie na temat 14 i 15... w kazdym razie czytalem, ale mniejsza o to...

Lev zawsze doceniam twoje opinie, bo jednak czytelnik to czytelnik, ale do beta-testera sporo ci brakuje...

Co do tla na obrazku....jest ok....nie jestem wielkim fanem wklejania prawdziwych tel do rysunkow...ale tutaj wyglada to ok...

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 16.07.08, 15:57

Hehe :)
Nie wiem czy bylbym dobrym beta testerem :bleh:
ale zawsze to jakas pomoc i to prawie zawsze pod reka :) p[rzynajmniej w czasie 15 :D

W kazdym razie ja czekam az na OR calosc sie pojawi i mozna sie spokojnie wtedy zabrac :)

Bloki to klocki z betonu stlai i innych kompozytow, ale nie chcialo mi sie ich juz rysowac i dodawacjeszcze roznych pierdol wiec wyszuklalem w zbiorach jakas dobra tapetke z maistem i walnelem na tlo :) w kazdym razie trza bylo jeszcze nalozyc klilka filtrow, ale i tak efekt jest rafczej p[rzecietny przynajmniej moim zdaniem co widac na powiekszeniu

Jakby co to tutaj rzucam linkiem dla poza DArtowcow :bleh:
http://fc03.deviantart.com/fs32/f/2008/ ... han_16.jpg

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 17.07.08, 00:09

Na Outside Reality pojawił się 6 rozdział DB PH...wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj...

Radeon
Zielony

Postautor: Radeon » 17.07.08, 09:43

A co to za & w 6 odcinku?
Tak w ogóle to fajne, przeczytałem to co było na dbff, teraz czytam "nowe" wersje odcinków na Outsidzie. Nie widzę specjalnych różnic, no ale może to dlatego, że starą wersję już zapomniałem :).
Pisz dalej.

Mordi

Postautor: Mordi » 17.07.08, 12:46

@Radeon

Te znaki to prawdopodobnie próba wstawienia spacji, tabulatorów, enterów itd. czyli ogólnie "białych znaków" w kodzie HTML.

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 17.07.08, 16:35

Nie wiem o jakich znakach mówicie, u mnie nic takiego nie ma.
To się pojawia na wszystkich przeglądarkach czy tylko na IE/FF/Operze?

Radeon
Zielony

Postautor: Radeon » 17.07.08, 18:25

Dziwne... teraz już jest normalnie...
Nie wiem, co to było. Używam Firefoxa.

Gość

Postautor: Gość » 18.07.08, 02:46

Lev :

Teraz widze ze ma dziwne sutki. Powinny byc bardziej okrogle.

Tytus :

co tam 6-ty rozdzial. Ja czekam az na stronie pojawi sie 10 gdzie jest akcja z ludzmi Coolera i Dodo :bleh: .

Myslalam tez nad komiksem. Tak sobie mysle ze albo cos z poczatkow GF2 albo z 16 rozdzialu. :hmmm: Moze cos z Dyter Special ale to czytalam juz tyle razy ze nie wiem czy udaloby mi sie cos jeszcze tego wycisnac.

Vood :

U mnie wszystko ok ze strona.

----

A ja sobie pozwole zademonstrowac Zarie i Kiri narysowane typowo komiksowym stylem. Po moim powrocie z Anglii jestem juz z nim zgadana na kolejny rysunek.
http://oesalces.deviantart.com/art/Zari ... l-84261069
http://oesalces.deviantart.com/art/Kiri-85927969

Mozna by takie cos wgrac na OR pozniej? ;]

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 18.07.08, 02:48

To powyzej to ja ;)

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 18.07.08, 09:52

Zgadzam sie z opinia :) sutki cos nie teges sa :bleh:
Ciekawe co za rysunek tym razem Oesacles zmontuje jak wrocisz :)
Moze kolejna kobietke z PH zarzuci :bleh:

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 18.07.08, 15:43

Musze zdecydowac ktora ma narysowac. Albo bedzie to ktoras z kobiet do PH albo jedna z moich OC ktora nie nalezy do fandomu DBZ.

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 18.07.08, 21:57

Gość @ 18.07.08, 03:46 pisze:A ja sobie pozwole zademonstrowac Zarie i Kiri narysowane typowo komiksowym stylem. Po moim powrocie z Anglii jestem juz z nim zgadana na kolejny rysunek.
http://oesalces.deviantart.com/art/Zari ... l-84261069
http://oesalces.deviantart.com/art/Kiri-85927969

Mozna by takie cos wgrac na OR pozniej? ;]

Jak najbardziej. Ja jestem za wrzuceniem w Galerię OR wszystkiego, co tylko zgodzisz się (Ty i pozostali rysownicy, których prace tu zlinkowałaś) tam zamieścić, Zariu :) Nie ma Twoich rysunków, które by mi się nie podobały :)

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 19.07.08, 08:28

Rozdział 7 PH jest już na stronie zainteresowanych jak zwykle zapraszam do lektury.

Zaria:

co tam 6-ty rozdzial. Ja czekam az na stronie pojawi sie 10 gdzie jest akcja z ludzmi Coolera i Dodo :bleh: .

To już niedługo...

Myslalam tez nad komiksem. Tak sobie mysle ze albo cos z poczatkow GF2 albo z 16 rozdzialu. :hmmm: Moze cos z Dyter Special ale to czytalam juz tyle razy ze nie wiem czy udaloby mi sie cos jeszcze tego wycisnac.

Ja się będę cieszył ze wszystkiego...ale fajnie jakbyś narysowała coś z tłem i innymi żołnierzami/kosmitami na nim...to ci zawsze wychodziło świetnie.

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 20.07.08, 13:46

Rozdział 8 również jest na stronie. Zainteresowanych zapraszam na Outside Reality.

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 20.07.08, 21:24

Vood :

Powiedz tylko kiedy sie mam dopytac o ich zgode. Hmm... A takie pol-gole kobiety tez moga byc? (lub calkiem gole)

Tytus :

Bardzo dziekuje, staram sie caly czas. :cheess:

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 21.07.08, 19:54

Powiedz tylko kiedy sie mam dopytac o ich zgode.

To może trochę później, jak już uruchomimy "Galerię PH" na OR.
Zacznijmy od Twoich rysunków, na razie nie powinno ich zabraknąć ;-)

Hmm... A takie pol-gole kobiety tez moga byc? (lub calkiem gole)

No ba, takie to przede wszystkim ;)

A na poważnie: dobre pytanie, Zariu. Z jednej strony, nie chciałbym wprowadzać na OR żadnej cenzury. Z drugiej - na DBFF też nie chciałem jej wprowadzać, a jednak potem doszło do sytuacji, że prosiłem Vampircię o wycięcie niektórych scen erotycznych z jej fików. Była to z mojej strony jak by nie patrzeć, spora niekonsekwencja.

Dlatego też nie mogę obiecać, że zamieszczę wszystkie rysunki - być może część zdecyduję się pominąć. Z tym że:
1. Nie zamierzam wykluczać niczego z góry.
2. Kryteria będą dość łagodne (z tego co kojarzę Twoje rysunki, to raczej nie było wśród nich nic, czego nie chciałbym zamieścić).
3. Prawdopodobnie nic nie odrzucę, ale część rozebranych rysunków może się w Galerii OR pojawić jako "zaślepka" z napisem "kliknij, żeby obejrzeć (tylko osoby pełnoletnie)" czy coś w tym guście.

Mam nadzieję, ze takie warunki Ci odpowiadają :-)

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 21.07.08, 22:32

A ja jak zwykle chciałem ogłosić, że na OR pojawił się kolejny rozdział PH. Tym razem z numerkiem 9. Wszystkich chętnych zapraszam na Outside Reality.

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 22.07.08, 13:23

Vood :

Wedlug mnie ta zaslepka to zly pomysl. Takie cos tylko podburza ludzi do tego zeby zagladnac na ocenzurowany rysunek. Wiec i tak beda wlazic. :bleh:

A co do moich artow.

Naprawde BARDZO mi milo. Zamieszcze rysunki na OR ale nie teraz. Czemu? Ekhu, jestem emigrantem zarobkowym, siedze w Angli, nie mam skanera itp. Jak wroce to zaczne wysylac ci prace.

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 02.08.08, 13:33

Jesli kogoś to interesuje na OR pojawił się 10 odcinek DB PH. Życzę miłej lektury.

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 07.08.08, 14:30

Jeśli ktoś nie wchodzi regularnie na OR, a czyta DB PH (tak wiem, że przeceniam ilość swojej bazy czytelników) to ogłaszam, że na stronie pojawił się 11 rozdział fika. Zapraszam do lektury.

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ukog » 07.08.08, 18:36

uff... poczeka się na nowe...
But the Spirit Never Die
The World Belongs To Me...
https://www.youtube.com/channel/UCWkb5u6eobm-R5w7MW1xZrA?annotation_id=annotation_3204772135&feature=iv&src_vid=_ugJSOar-II
- KANAŁ NA YT-> Twierdza Gier, zapraszam.

LV_16

Postautor: LV_16 » 08.08.08, 15:27

Reklama dzwignia handlu Tytusie :)
ja jednak sie wstrzymam i poczekam, az wyjdzie calosc :)

Ciekawi mnie jakie wrazenie zrobi na tych, ktorzy jeszcze nie czytali 15 rozdzial :bleh:
W kazdym razie moim zdaniem to dobre zamkniecie serii, pozostaje teraz czekac na nastepne rozdzialiki, ktore mam nadzieje, piszesz Tajtusie... chocby te 2kb dziennie to juz cos :)

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 13.08.08, 10:28

Reklama dzwignia handlu Tytusie :)

W myśl tej zasady przypominam, że na stronie leżą już rozdziały 12 i 13, a to oznacza, że następne będą już te, które nie pojawiły się na DBFF. Oczywiście jak zwykle zapraszam wszystkich do lektury :cheess:

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 14.08.08, 15:06

No i nadszedł ten dzień. Niepublikowane dotychczas rozdziały 14 i 15 pojawiły się na stronie. Zapraszam do lektury i zachęcam do wypowiadania swoich opinii na forum.

P.S sory za posta pod postem, ale chciałem to ogłosić.

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 16.08.08, 16:06

Yhm, 14 rozdzial. Chyba pierwszy gdzie Zaria ma wieksza role ... I wreszcie pokazala Zerdowi gdzie. jego miejsce. Tak jest! Brawo dziewczyno! Bierz sie za Dytera :cheess: . Eeee... Ok to ostatnio to dodalam tak od serca. :bleh:

A 15 to Saiyanie. A fuuuuj. Jak ja ich nie lubie. Az dziw ze maja tylu fanow i fanek.... Fanek prawdopodobnie wiecej. Brrr...

Pisz 16 ... albo dokoncz Dyter special hehe..

Wróć do „Fanowskie Sprawy”