Dragon Ball PH

Forum związane przede wszystkim z dokonaniami fanów - bywalców Forum Mangi i Anime . Napisałeś fanfik? Wiersz? Chcesz się pochwalić ciekawymi rysunkami? Własnym bądź znalezionym doujinshi? Skleciłeś jakieś Anime Music Video? To jest miejsce dla właśnie dla Ciebie! Dyskusje, tutoriale, recenzje, pomoc - to wszystko własnie tutaj. Prócz twórczości typowo fanowskiej znajdziesz też informacje o wszelakich imprezach, konwentach organizowanych przez fanów na terenie całej Polski.

Moderatorzy: Nook, Tufturek

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Dragon Ball PH

Postautor: Ukog » 22.06.08, 20:38

A mogę wtrącić?:P sorki że się tak wcinam ale ja mógłbym ci polecić fika którego polecił mi TUF:P jest To DB PH alternatywna historia DBZ bardzo ciekawa i dobrze napisana;)
But the Spirit Never Die
The World Belongs To Me...
https://www.youtube.com/channel/UCWkb5u6eobm-R5w7MW1xZrA?annotation_id=annotation_3204772135&feature=iv&src_vid=_ugJSOar-II
- KANAŁ NA YT-> Twierdza Gier, zapraszam.

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Dragon Ball PH

Postautor: Tytus » 23.06.08, 13:11

A jako autor DB PH też się wtrącę. Radziłbym się wstrzymać przed czytaniem na kilka dni, ponieważ DB PH wkrótce pojawi się na OR. Przedłużone o dwa rozdziały. Plus wszystkie poprzednie będą miały zmiany kosmetyczne (lekkie poprawki, zmiana kilku faktów, żeby bardziej pasowało do całości)

Ukoq:

Dzięki, za polecenie...

A do wszystkich sory za offtopa...

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Re: Dragon Ball AZ

Postautor: Ukog » 28.06.08, 10:08

A kiedy planujesz dorzucić DB PH? Tylko nie mów za kilka dni czy za pare dni powiedz konkretniej że w przyszłym tygodniu albo coś.
But the Spirit Never Die
https://www.youtube.com/channel/UCWkb5u6eobm-R5w7MW1xZrA?annotation_id=annotation_3204772135&feature=iv&src_vid=_ugJSOar-II

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Re: Dragon Ball AZ

Postautor: Tufturek » 28.06.08, 16:48

(Najpewniej) po przyszłym weekendzie.

Pozdrawiam :byebye:
Outside Reality -> http://outsidereality.pl

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Dragon Ball PH

Postautor: Ukog » 03.07.08, 15:44

Eh... posucha... mało mangi mało Ficków fajnych... czekam na DB PH:P. Można znaleźć gdzieś te nowe rozdział już teraz?
But the Spirit Never Die

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Re: Dragon Ball PH

Postautor: Tytus » 03.07.08, 19:08

Ano można...musisz tylko włamać się na mój komputer :bleh:

Na serio 14stka i 15stka nigdzie nie były publikowane. A sama 15'stka była pisana dwa razy. I nie chce nikogo straszyć, ale to jak na razie najdłuższy rozdział jaki napisałem :bleh:

Co do stanu samego fika i moich prac nad nim (jeśli kogokolwiek to interesuje)

Na dzień dzisiejszy przejrzałem i naniosłem poprawki kosmetyczne na rozdziały od 1-13.

Rozdziały 14 i 15 są gotowe z tym ze 14 czeka poprawkę kosmetyczną, a 15 na przeczytanie przez Vooda.

Rozdział 16 jest gotowy na oko w 1/3

Ukończony i poprawiony jest także Dyter Special-1, ale nie wiem czy podeśle go na stronę.

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ukog » 04.07.08, 13:27

Podeślijjjj:D... DB PH jest super naprawdę

Dobra, może to nie było zbyt twórcze, ale pisane szczerze pod wpływem emocji, a takie wpisy są najlepsze:P... Chciałbym żebyś uchylił rąbka tajemnicy i powiedz czy planujesz kolejny trans dla Monstromów?:P. Kiedy skupisz się na akcji w Imperium Slug'a? A akcja na ziemi? Co z tytułowymi Smoczymi Kulami?:P
But the Spirit Never Die

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 04.07.08, 20:13

Podeślijjjj:D... DB PH jest super naprawdę

Uzależniam to trochę od odbioru PH przez czytelników, gdy fik pojawi się na stronie...głownie zależy mi na tym, coby się przekonać czy ktoś to jednak czyta...ale najwyraźniej tak.

I oczywiście dzięki za komplement.

Chciałbym żebyś uchylił rąbka tajemnicy i powiedz czy planujesz kolejny trans dla Monstromów?:P. Kiedy skupisz się na akcji w Imperium Slug'a? A akcja na ziemi? Co z tytułowymi Smoczymi Kulami?:P

ok rozbijmy to na punkty:

1. Monsturnów nie Monstromów :P I nie, nie planuje ich rasa ma tylko jedna transformacje.

2. Imperium Sluga a.k.a Cesarstwo tutaj ciężko mi odpowiedzieć. W PH watki Sluga będą się przewijać co jakiś czas (w15stce ma spora role choćby) ale sama akcja nigdy na stałe tam nie zagości.

Winne są dwa czynniki...nadmiar wątków w PH oraz moje planowanie.

Dawno temu planowałem trzy sagi dla mojego fika:

- SS
- PH
- PP

Zadanie okazało się na tyle karkołomne, że żeby mieć jakakolwiek nadzieje na zakończenie fika skupiłem się jedynie na PH, a to właśnie w SS miały znajdować się akcja w Cesarstwie.

3. Smocze kule i akcja na Ziemii: Rozdział 15nsty odpowiada częściowo na te pytanie.

Awatar użytkownika
Ukog
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Ukog » 05.07.08, 11:20

1. Monsturnów nie Monstromów :P I nie, nie planuje ich rasa ma tylko jedna transformacje.

Przepraszam po prostu mój błąd, nie to że nie doczytałem ale utrwaliło mi się Monstromów z jakieś innej serii, a sporo ficków ostatnio czytałem

2. Imperium Sluga a.k.a Cesarstwo tutaj ciężko mi odpowiedzieć. W PH watki Sluga będą się przewijać co jakiś czas (w15stce ma spora role choćby) ale sama akcja nigdy na stałe tam nie zagości.

Winne są dwa czynniki...nadmiar wątków w PH oraz moje planowanie.

Dawno temu planowałem trzy sagi dla mojego fika:

- SS
- PH
- PP

Zadanie okazało się na tyle karkołomne, że żeby mieć jakakolwiek nadzieje na zakończenie fika skupiłem się jedynie na PH, a to właśnie w SS miały znajdować się akcja w Cesarstwie.

Spoko chyba każdy to rozumie. Generalnie to chodziło mi o to, że chciałbym dowiedzieć się co tam u Sluga bo akcja jest nastawiona głównie na Changlia-jin'ów;).

3. Smocze kule i akcja na Ziemii: Rozdział 15nsty odpowiada częściowo na te pytanie.

Więc zwyczajnie nie mogę się doczekać;)... :ok:

No to powiedz mi jeszcze czy planujesz transformacje dla bohaterów ze "starej gwardii" DB jak Dodoria czy Ginyu? :claphands:
But the Spirit Never Die

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 05.07.08, 19:10

Więc zwyczajnie nie mogę się doczekać;)... :ok:

No to powiedz mi jeszcze czy planujesz transformacje dla bohaterów ze "starej gwardii" DB jak Dodoria czy Ginyu? :claphands:

Spoko już wkrótce bedzie na stronie...

Chcialbys wszystko wiedziec od razu :bleh: Zobaczysz, zobaczysz narazie nie zamierzam przestawac pisac....

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 07.07.08, 16:16

Moge sie wtracic? :bleh:

Ja jestem rysownikiem DB PH... odkad tylko pamietam. Nie spodziewalam sie ze ten fik doczeka sie wlasnego tematu na forum. To bardzo mile zaskoczenie. ;)

Ekhu... Pozwole sobie spytac czytelnikow, skoro za niedlugo fik bedzie na stronie OR.
Kogo ilustracje byscie chcieli zobaczyc? Licze na jakies sugestie nie tylko od strony autora :cheess:
http://padzi.deviantart.com/ - zapraszam

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 07.07.08, 16:36

Ja jestem rysownikiem DB PH... odkad tylko pamietam. Nie spodziewalam sie ze ten fik doczeka sie wlasnego tematu na forum. To bardzo mile zaskoczenie. ;)

I za rysowanie jestem ci niezmiernie wdzieczny mam tez nadzieje, ze nie przestaniesz rysowac....i ze PH doczeka sie takiej galerii jak AZ na OR.

Ekhu... Pozwole sobie spytac czytelnikow, skoro za niedlugo fik bedzie na stronie OR.
Kogo ilustracje byscie chcieli zobaczyc? Licze na jakies sugestie nie tylko od strony autora :cheess:

Nie tylko ode mnie...cholera zostane jeszcze przeglosowany....jesli chodzi o moje sugestie to chcialbym zobaczyc kogos z glownej obsady....jak Zarie, Zerda, Dytera, Alore itp.... ale zobaczymy co inni powiedza....

P.S a tak na marginesie to najbardziej chcialbym jakis komiks....jak kiedys rysowalas :P

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 07.07.08, 19:38

Tak, komiks, komiks! Tytus dobrze mówi!

Jeżeli chodzi o rysunki, to ja wolę postacie żeńskie - wszystko jedno które :-P

Pozdrowienia :byebye:

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 07.07.08, 19:57

No dobra komiks. A macie jakies konkretnie upatrzone fragmenty ? ;) Bo ja sie nie moge zdecydowac. Tytus powinien wiedziec o czym mowie. Ten fik jest pelen perelek i to jest w nim takie swietne.

Postacie zenskie? Hm... Niech pomysle, w fiku byly Zaria, Alora, Winter, wspomniana Icella (matka Freezera) i Nadja. Ktos jeszcze? :hmmm: Troche malo tych postaci.

A co z postaciami meskimi? Ktos ma propozycje?

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 07.07.08, 21:03

Ja mam propozycję jeżeli chodzi o rysowanie postaci męskich - nie rób tego. Kobiety ładniejsze są :-P

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 07.07.08, 21:39

Chcialem oglosic, ze pierwszy rozdzial DBPH juz na stronie....a takze dodac ze PH byl i jest pisany na przestrzeni lat i, ze pierwsze rozdzialy sa troche gorsze jakosciowo niz kolejne.

Zaria:

Postaci zenskich bylo znacznie wiecej....oprocz Zarii, Alory, Nadji i Winter byly jeszcze... Vami, Selvoy, PHowa Bulma i jeszcze pewnie ktos by sie znalazł. Badz co badz starczylo ci postaci na kalendarz kiedys :P

No dobra komiks. A macie jakies konkretnie upatrzone fragmenty ? ;) Bo ja sie nie moge zdecydowac. Tytus powinien wiedziec o czym mowie. Ten fik jest pelen perelek i to jest w nim takie swietne.

Hehe dzieki, ano tutaj trzeba pomyslec ja narazie nie mam propozycji, oprocz remakow starych komiksow....

Postacie meskie....to najlepiej glownych bohaterow Zerd i Leau.

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący
Lokalizacja: Gdzieś w Superprzestrzeni między Otchłanią, a Absolutem

Postautor: leviathan_16 » 08.07.08, 15:32

Hehe... PH to kawal swietnej roboty :)

Pamietam jak trafilem kilka lat temu na DB FF to PH bylo jednym z fikow jakie czytalem oprocz DB AZ i innych znakomitosci :) na poczatku go troche nie trawilem, ale pozniej lyknelem calosc :)

Aktualnie czytalem prawie cale PH oprocz Dytera3 :P i musze przyznac, ze warto bylo :)

Pozwole sobie rzucic porownanie jakie kiedys napisalem Tajtusowi na GieGie :)
Czytanie PH jest jak dostanie cegla w leb :P po przeczytaniu jednego rozdzialu nie mysli sie o niczym innym :P Ale te cegly jakimi sa rozdzialy PH to nie pustaki i zawsze niosa jakas tresc :) jak stwierdzil sam autor
Poza tym co do rysownikow sam chetnie podjalbym sie rysowania do PH i innych ficzkow, ale musze zabic w sobie lenia :)
Między mrokiem Otchłani, a światłem Absolutu istnieje Super Przestrzeń. W miejscu tym pośród wielu wymiarów panują niepodzielnie Kreatorzy i Dozorcy. Jednak seria zdarzeń w jednym z kosmosów, mimo iż drobna w skali multiversum może zmienić to miejsce na zawsze.

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 08.07.08, 15:56

Vood aka Tuf :

Ok, na poczatek moga byc babki. Jakies zamowienia? :bleh: Ja bym dala na poczatek Zarie, Alore i Nadje.

A swoja droga jesli chodzi o Zarie. Mam cale stosy jej fan artow od innych rysownikow z DA. Moglabym popytac ludzi czy chcieliby cos wrzucic (o ile ty tez zechcesz tego na OR) ;)

Tytus :

Nienawidze Zerda, ale sie moge postarac. A starych komiksow nie chce mi sie przerysowywac. Wole cos nowego stworzyc.
A co do kalendarza - polowa z tych postaci ma sie pojawic w przyszlosci w PH.
Wszyscy mi wypominaja kalendarz dammit ><'.

Levy :

Zgadzam sie co do tej cegly :bum:
No to zabijaj lenia i rysuj. Albo zrob jakies fajne pixele. ;)

A Dyter 3 jest extra. ;)

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 08.07.08, 16:04

Zaria:

Kod: Zaznacz cały

Nienawidze Zerda, ale sie moge postarac. A starych komiksow nie chce mi sie przerysowywac. Wole cos nowego stworzyc.
A co do kalendarza - polowa z tych postaci ma sie pojawic w przyszlosci w PH.
Wszyscy mi wypominaja kalendarz dammit ><'.

Wypominaja ci, bo byl na prawde fajny. Super ogladalo sie ten kalendarz....

A Dyter 3 jest extra. ;)

Dzieki :P Nie wszyscy sa tak uprzywilejowani jak ty :ok:

Co do wrzucania arty innych autorow to bardzo ciekawy pomysl, zobaczymy co Tuf na niego powie.

Tuf:

Ja mam propozycję jeżeli chodzi o rysowanie postaci męskich - nie rób tego. Kobiety ładniejsze są :-P

Nie lubisz mężczyzn?

Lev:

Dzieki za komplement :cheess:

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 08.07.08, 16:07

Heh... :D
jak na razie mam 2 pomysly na dzielka z Zaria do PH :P
Jedno jest juz gotowe tylko czeka na wycieniowanie, a drugie mam w glowie i wg Tytusa pomysl jest ciekawy :)

A co do pixeli to jak na razie okazuje sie ze do tego mam wiekszy zapal niz do innych duperelkow :P

Jakby co to zapraszam na: leviathan-16.deviantart.com tam mozecie zobaczyc te "pixele" o ktorych wspominala wyzej wymieniona Padzi :P
Między mrokiem Otchłani, a światłem Absolutu istnieje Super Przestrzeń. W miejscu tym pośród wielu wymiarów panują niepodzielnie Kreatorzy i Dozorcy. Jednak seria zdarzeń w jednym z kosmosów, mimo iż drobna w skali multiversum może zmienić to miejsce na zawsze.

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 08.07.08, 16:09

Tytus :

Wypominaja ci, bo byl na prawde fajny. Super ogladalo sie ten kalendarz....

Mow za siebie. Stare to to i brzydkie.
Narazie nie zamierzam rysowac kalendarza ... ponownie.
Hm, a nawet jesli to narysuje 12 golych chlopow a w miejsce lutego wstawie Sauze. Specialnie dla ciebie bo wiem jak go uwielbiasz. :bleble: *

* w lutym sa urodziny moje i Tytusa :bum:

Nom, Dyter 3 byl super, pierwszy raz pojawia sie Aspar. :ave:

Levy :

Serio? Super, nie moge sie doczekac ;)

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 08.07.08, 16:11

Zaria:
W PH to w lutym am urodziny bodajze Cooler :P
Co do tego kalendarza to skoro to maja byc panienki to moze ta prawie skonczona Zaria by sie nadala :P

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 08.07.08, 16:16

Levy :

Sauzaa tez moze byc z lutego. :bleh:

A wiesz o czym my mowimy? Nie pamietam czy byles juz na forum jak wrzucilam kalendarz z dziewczynami PH do dzialu Fan Art. ;)

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 08.07.08, 16:18

Lev:

W PH to w lutym am urodziny bodajze Cooler :P

Walniesz tutaj jeszcze jednym spoilerem, nawet najmniejszym to urwe ci glowe :bleh: Tylko ja moge spoilerowac...

Heh... :D
jak na razie mam 2 pomysly na dzielka z Zaria do PH :P

Musisz precyzowac, ze z postacią Zarią przez chwile mialem wrazenie, ze z nasza forumowa Zaria sie dogadales na temat jakiegos projektu...

Jedno jest juz gotowe tylko czeka na wycieniowanie, a drugie mam w glowie i wg Tytusa pomysl jest ciekawy :)

Ano tylko dokoncz wszystko i wrzuc na neta....

Zaria:

Hm, a nawet jesli to narysuje 12 golych chlopow a w miejsce lutego wstawie Sauze. Specialnie dla ciebie bo wiem jak go uwielbiasz. :bleble: *

Byloby fajnie...zobaczyc od ciebie taki nowy projekt, ale za Sauze....grrrr....

Nom, Dyter 3 byl super, pierwszy raz pojawia sie Aspar. :ave:

Dyter-1 prawdopodobnie pojdzie na OR, to moze odswiezy moj zapal do tego speciala....ale na razie jestem w trakcie PH 16.

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 08.07.08, 16:26

Hehe... faktycznie tak zabrzmialo :D ale kiedy on mialaby rysowac skoro jej niema :)

Co do spojlerow to u mnie krucho z pamiecia, a poza tym dawno nie czytalem tego dokumentu, w ktorym znajduja sie te informacje wiec nie wiem czy to co powiedzialem to prawda, ale mniejsza o to :P

Co do kalendarza o ktorym mowicie to cos mi sie obilo dawno temu o uszy i chyba go widzialem, ale to bylo daaawno temu :P

Dyter jak najbardziej by sie przydal na OR :)
dawno sie tak nie usmialem jak przy tym, w PH jest duzo perelek, ale tam to wiekszosc to perelki, bo jak juz mowiles D1-3 to komedyjki :)

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 08.07.08, 16:36

Lev:

Dyter jak najbardziej by sie przydal na OR :)
dawno sie tak nie usmialem jak przy tym, w PH jest duzo perelek, ale tam to wiekszosc to perelki, bo jak juz mowiles D1-3 to komedyjki :)

Ano, Dyter Special 1-3 to komedie. To byla taka moja odpowiedz na dosc powazny wydzwiek calego fika oraz wytlumaczenie skad jedna postac wziela sie w pewnym miejscu.

Co do kalendarza o ktorym mowicie to cos mi sie obilo dawno temu o uszy i chyba go widzialem, ale to bylo daaawno temu :P

Z tego co pamietam na stronie DA Zarii sa tam chyba jeszcze dwa arty z tego kalendarza...

Co do spojlerow to u mnie krucho z pamiecia, a poza tym dawno nie czytalem tego dokumentu, w ktorym znajduja sie te informacje wiec nie wiem czy to co powiedzialem to prawda, ale mniejsza o to :P

To przynajmniej staraj się nie spoilerowac....

Zaria:

Sauzaa tez moze byc z lutego. :bleh:

Czemu nie? :bleh:

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 08.07.08, 16:45

Cos sie namnorzylo tych lutowych chlopaczkow :D to pewnie te wpadki na poczatku wakacji mieli rodzice na koloniach albo cos w tym stylu :)

BTW szkoda ze nie udalo sie z 3 sagami SS PH i PP, bo z tego co wiem to to co sie tam dzieje to bardzo ciekawy kawalek... ale jak (a moze powinienem napisac jesli :P) PH skonczysz to moze PP mialoby jakas szanse :)
To pewnie zalezaloby od twego zapalu i tego ile osob by czytalo PH i czy by sie podobalo :)

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 08.07.08, 17:04

Lev:

BTW szkoda ze nie udalo sie z 3 sagami SS PH i PP, bo z tego co wiem to to co sie tam dzieje to bardzo ciekawy kawalek... ale jak (a moze powinienem napisac jesli :P) PH skonczysz to moze PP mialoby jakas szanse :)
To pewnie zalezaloby od twego zapalu i tego ile osob by czytalo PH i czy by sie podobalo :)

To zalezy nie tyle od zapalu, bo on pewnie dlugo jeszcze bedzie, ale bardziej od czasu i innych obowiazkow jakie mi sie namnoza...

A ja mam takie pytanie. Czytał ktos odswiezona wersje rodzialu namber łan, czy ci co zamierzaja czytac czekaja, az sie pojawi cos wiecej?

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 09.07.08, 02:04

Lev :

Cos sie namnorzylo tych lutowych chlopaczkow to pewnie te wpadki na poczatku wakacji mieli rodzice na koloniach albo cos w tym stylu

OMG, rozwaliles mnie tym :oooo: .Ekhu, ekhu. Zeby nie rzucac spojlerami powiem tylko ze Cooler byl planowanym dzieciakiem... A co do Sauzy to nie wiem. :cheess: Zapytaj Zarii moze kiedys ci zdradzi jakies rodzinne sekrety. :cheess:

Tytus :

Masz skonczyc Dytera 3 po PH 16. Jak tego nie zrobisz to masz w ciry stary. ;)

A ja mam takie pytanie. Czytał ktos odswiezona wersje rodzialu namber łan, czy ci co zamierzaja czytac czekaja, az sie pojawi cos wiecej?

No ba. ;) Ale troche sie to smiesznie czyta wiedzac ze to bylo kiedys pisane od tak na zywca. Dalsze rodzialy sa nieporownywalnie lepsze. :bum:

Ekhu, ekhu... A twoj fic dowodzi ze Zarbon lubil kobiety ... Albo mial wpadke :bum:
... Aha, i to nie zmienia faktu ze Zerd to malowana ciota.

Awatar użytkownika
leviathan_16
Początkujący

Postautor: leviathan_16 » 09.07.08, 15:38

Tytus:
Czekamy na wiecej :P
bo jeden rozdzial mimo iz cegla to robi apetyt na dalsze wiec lepiej poczekac az sie wszystko ukarze i wtedy mozna leciec z caloscia :P

Zaria:
Zielonowlosa pewnie tak latwo nie zdradzilaby tajemnicy swego pierwszego meza :P (nie wiem czy mozna nazwac to spojlerem, ale z DA mozna sie od razu dowiedziec kto z kim kiedy i dlaczego :P)

A tak BTW

To co on ci takiego zrobil ze tak go nie lubisz? :P
Czy to dlatego, ze jest synkiem Zarbona, ktory czesto byl uwazany za hmm... lubiacego panow? :P

Chaos Theory

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 09.07.08, 17:16

Lev:

Zielonowlosa pewnie tak latwo nie zdradzilaby tajemnicy swego pierwszego meza :P (nie wiem czy mozna nazwac to spojlerem, ale z DA mozna sie od razu dowiedziec kto z kim kiedy i dlaczego :P)

Nie myl tego co sie ukazuje na stronie Zarii z PH. Strona Zarii i postacie na niej zawarte wyewoluowaly w calkiem nowy w duzej mierze oddzielny swiat. Wydarzenia z fika i ze strony diametralnie sie roznia.

Zaria:

No ba. ;) Ale troche sie to smiesznie czyta wiedzac ze to bylo kiedys pisane od tak na zywca. Dalsze rodzialy sa nieporownywalnie lepsze. :bum:

Dzieki, staram sie. :cheess:

... Aha, i to nie zmienia faktu ze Zerd to malowana ciota.

A to oznacza, ze to dobra postac, bo wywoluje w tobie emocje, a nie jest ci obojetny :bleh:

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 09.07.08, 19:49

Levy :

A tak BTW
To co on ci takiego zrobil ze tak go nie lubisz?
Czy to dlatego, ze jest synkiem Zarbona, ktory czesto byl uwazany za hmm... lubiacego panow?

Tak sie sklada ze nie. Otoz Tytus wykreowal Zerda na cholerna ciote i zolnierzyka. :cheess: Nie cierpie takich OC.

Tytus :

Nie myl tego co sie ukazuje na stronie Zarii z PH. Strona Zarii i postacie na niej zawarte wyewoluowaly w calkiem nowy w duzej mierze oddzielny swiat. Wydarzenia z fika i ze strony diametralnie sie roznia.

O przepraszam ze sie wtrace. Przeciez na DA jest tylko Zaria i jej rodzina plus niektore postacie z PH. Co ci niby nie pasuje?

A to oznacza, ze to dobra postac, bo wywoluje w tobie emocje, a nie jest ci obojetny

Taa... Zabijmy Zerda. Moze nastepne dziecko Zarbona bedzie bardziej udane. :bleh:

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 09.07.08, 20:01

O przepraszam ze sie wtrace. Przeciez na DA jest tylko Zaria i jej rodzina plus niektore postacie z PH. Co ci niby nie pasuje?

Zle mnie zrozumialas :P Chodzilo mi ze Fik to fik a twoj Dev to twoj Dev....oddzielne swiaty polaczone glownie postaciami. Osobiscie wole twoje rysunki :cheess: Sa fajniejsze.

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 09.07.08, 20:08

Tytus :

w takim razie oddaje ci honor :bleh: .
a ja wole twojego fica, jestesmy kwita.
koncz dytera 3 po ph 16. jak przyjade z anglii ma byc przynajmniej jedno skonczone. ;]

Jak narazie z moich postaci wystapila chyba tylko Zaria ... i bedzie wystepowac Kiri. :bleh:

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 09.07.08, 20:15

Ludzie ja was błagam to, ze wam powiedzialem co bedzie dalej z roznych powodów.... jak np gdy myslalem ze juz nie bede tego dalej pisal...to nie znaczy, ze macie teraz wszystkie te info przelewac na Forum...jesli znajda sie jeszcze jacys czytelnicy na co licze...moze im to popsuc czytanie fika....wiec prosze ponownie...dosc spojlerow...

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 09.07.08, 20:19

Zostalam objechana za wlasna postac. How niceee... :thumbdown: No coz, wybacz Tytus juz wiecej 'spojlerowac' nie bede. Postaram sie przynamniej.

A kto ode mnie wystepowal w twoim ficu?

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 09.07.08, 20:25

Nie nie zostalas objechana bo to wiekszosci bylo kierowane do Leva ktory ciagle macha ozorem...

Od ciebie wystapily trzy postacie z tego co sie orientuje....

Zaria w PH...
Jedna kobieta w Dyter Special
Plus jeszcze jedna kobieta od ciebie w PH nie pojawila sie bezprosrednio, ale bylo o niej wspominane. W PH 16 znow o niej wspomna tym razem po imieniu. Taka pani na G. :bleh:

Plus jak juz mowilas pojawi sie Kiri....

Awatar użytkownika
Zaria
Początkujący
Kontaktowanie:

Postautor: Zaria » 09.07.08, 20:50

No fakt. Moja najwazniejsza postac, postac wymyslona w chwili natchnienia i niewazna oraz pani G ktora jest stara postacia z mojej przeszlosci. Gratuluje wyboru :bleh:

Dobrze ze sie Kiri przynajmniej pojawi x_x

Awatar użytkownika
Tytus
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tytus » 09.07.08, 20:53

Nie przesadzaj...wiedzialas juz o nich wczesniej :bleh:

No i nie wolno tez zapomniec ze calkowicie zrobilas mi wyglad dla Alory...moja wersja nie byla taka fajna...

Ale powoli robimy chat z tego tematu....

Awatar użytkownika
Tufturek
Zaawansowany
Kontaktowanie:

Postautor: Tufturek » 10.07.08, 05:38

Tytus @ 08.07.08, 17:04 pisze:Tuf:

Nie lubisz mężczyzn?

Nie miałbym nic przeciw rysowaniu przez Zarię mężczyzn, gdyby nie było ryzyka, że oni na tych rysunkach będą nadzy :-P

Zaria pisze:Hm, a nawet jesli to narysuje 12 golych chlopow a w miejsce lutego wstawie Sauze. Specialnie dla ciebie bo wiem jak go uwielbiasz.

O. No i właśnie o tym mówię.

Tytus pisze:Dyter-1 prawdopodobnie pojdzie na OR, to moze odswiezy moj zapal do tego speciala....ale na razie jestem w trakcie PH 16.

Jak to "prawdopodobnie"? ;-]
Podpisałeś cyrog... znaczy kontrakt, nie? Będzie na OR. Na 100%!

Leviathan pisze:Cos sie namnorzylo tych lutowych chlopaczkow :D to pewnie te wpadki na poczatku wakacji mieli rodzice na koloniach albo cos w tym stylu :)

Policz dobrze. W maju (ew. na początku czerwca - ale wtedy też nie) nie ma jeszcze wakacji.

Tytus pisze:A ja mam takie pytanie. Czytał ktos odswiezona wersje rodzialu namber łan, czy ci co zamierzaja czytac czekaja, az sie pojawi cos wiecej?

Jest spora szansa, że przeczytali go ludzie nie znający wcześniej PH którzy zaglądają na OR. Przypomnij mi wieczorem to sprawdzę statystyki odwiedzin podstron i zobaczymy.

Wróć do „Fanowskie Sprawy”