Dziurawy Kocioł XXXI

Dziurawy Kocioł - czynny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Miejsce spotkań czarodziejów, nie tylko spod znaku Harry'ego Pottera.

Moderatorzy: Minerwa, Adam Widur, Calluna

Awatar użytkownika
Arthur Weasley
Weteran

Re: Dziurawy Kocioł XXXI

Postautor: Arthur Weasley » 26.06.09, 10:12

A tak przy okazji, to umarł również jeden Aniołek Charliego z I serii, a od powodzi 1 osoba u nas i 10 w Czechach. To na razie tyle optymistycznych wiadomości.
Znam tylko jeden naród na tyle głupi, że pozwolil sobie wmówić, iż jego historia to jedna wielka klęska, nieudacznictwo i wstyd.
(Rafał A. Ziemkiewicz, Cudzego nie znacie)

Awatar użytkownika
Minerwa
Weteran
Kontaktowanie:

Postautor: Minerwa » 26.06.09, 12:33

Cześć!
Prawdać to, ja też pamiętam Jacksona jako radosnego, ciemnoskórego chłopca, który roznosił estradę. Pomiędzy nim a tym czymś co z siebie zrobił, i tym kimś, kto wskutek tego umarł nie ma żadnego związku.

Bogdan - oczywiście! Masz jak w banku nieordynarną kawę, w dodatku bez żadnych jadów. O guziki też się będzie z kim pokłócić :)

Awatar użytkownika
Arthur Weasley
Weteran

Postautor: Arthur Weasley » 26.06.09, 13:40

Jeszcze jeden nekrolog. Uwolnił ludzkość od swojego krępującego towarzystwa generał SB Zenon Płatek.
Jak ktoś ładnie powiedział w analogicznej sytuacji o n.p. Helenie Wolińskiej - trafił przed sąd, którego nie oszuka żadnymi sztuczkami proceduralnymi.
Znam tylko jeden naród na tyle głupi, że pozwolil sobie wmówić, iż jego historia to jedna wielka klęska, nieudacznictwo i wstyd.

Awatar użytkownika
Minerwa
Weteran
Kontaktowanie:

Postautor: Minerwa » 26.06.09, 21:06

Trzeba się będzie teleportować do nowego Kotła, tego już się ustukało dwieście stron. Spakujcie co kto ma pod ręką, ja się tradycyjne zajmę barem i zwierzakami - i otworzymy nowy lokal. Niech mu się szczęści i niech zawsze będzie pełny!

Bogdan
Wyga

Postautor: Bogdan » 26.06.09, 22:18

Dzień dobry. :)
Calluna @ Dzisiaj, 10:38:23 pisze: Bogdanie - spoko, spoko - ściany wytrzymają. :) Śpij dobrze.
A dziękować, dziękować. :) Póki jeszcze ściany wytrzymują, to ja dorzucę moje kilka groszy.
Arthur Weasley @ 24.06.09, 12:47:22 pisze:Żadna praca nie hańbi (co prawda każda męczy, ale w końcu nic nie jest doskonałe).
Ale ile taki wysiłek może dać satysfakcji! Takiej radości, jakiej przysparza mi ostatnimi czasy praca, każdemu życzę.
Arthur Weasley @ Wczoraj, 12:21:50 pisze:z trojga moderatorów jeden się obrazil na admina i w ślad za tym na knajpę
Na knajpę też?! Myślałem, że chodzi tylko o niesmak odczuwany przy wchodzeniu na forum administrowane przez obecną administrację.
Arthur Weasley @ Wczoraj, 12:21:50 pisze:A kto teraz przeczyta i się zafascynuje, nie będzie się udzielal na forum, które ucichło miesiące temu.
I owszem, nad wyraz mało prawdopodobne, żeby do knajp założonych jako tematyczne zaglądał ktoś nowy. Na Forum Mirriel wyrosłym z TN-u też coraz większa część dyskusji dotyczy tematów niepotterowych.
Calluna @ Wczoraj, 17:43:15 pisze:Ale bardziej szkoda mi, że kto inny tak się tym przejął, że odszedł. I ogląda nas czasem, ale się nie odezwie w imię kompletnie dla mnie nie zrozumiałego poparcia, które ani potrzebne, ani na miejscu. Ale skoro tak łatwiej - cóż.
Przepraszam, ale czy jesteś pewna, że tak jest łatwiej? Każde z nas jest inne i inaczej odbiera różne sprawy. Nie sądzę, żeby łatwo i przyjemnie było przestać rozmawiać z wszystkimi z tego powodu, że niezręcznie jest rozmawiać z niektórymi. I o ile nie popieram poparcia, to potrafię je zrozumieć. Żałuję - tak, jak w przypadku Adama - ale nie mam pretensji. A żeby było jasne - nie używam tu imienia, bo nie wiem, o kim mówisz. Lista nieobecnych od w miarę niedawna (czyli pomiędzy kwietniem a styczniem) liczy kilka osób.
Arthur Weasley @ Wczoraj, 18:51:06 pisze:człowiek się teraz tu boi odezwać w sprawie bardziej kontrowersyjnej niż wyższość mrozu nad upałem...
Iii... Teraz to ożywiona dyskusja jest mało prawdopodobna, bo znacznie się zmniejszyła różnorodność światopoglądowa.
Minerwa @ Dzisiaj, 13:33:13 pisze:Bogdan - oczywiście! Masz jak w banku nieordynarną kawę, w dodatku bez żadnych jadów. O guziki też się będzie z kim pokłócić
Dziękuję. :) A o guziki kłócić się nie będziemy, przecież Marianne je chętnie przyszyje.

<spakowany zasiada do ostatniej kawy w tych ścianach>

Awatar użytkownika
Arthur Weasley
Weteran

Postautor: Arthur Weasley » 26.06.09, 22:41

Bogdan @ Dzisiaj, 22:18 pisze:Na knajpę też?!
A widziałeś go tu ostatnio? Albo chociaż przedostatnio?
Ja nie, i trag mnie z tego powodu szlafia :grrr:
Myślałem, że chodzi tylko o niesmak odczuwany przy wchodzeniu na forum administrowane przez obecną administrację
Adam to w ogóle jest skomplikowana postać, znam go 20 lat i wciąż mnie zaskakuje
.
Arthur Weasley @ Wczoraj, 12:21:50 pisze:A kto teraz przeczyta i się zafascynuje, nie będzie się udzielal na forum, które ucichło miesiące temu.
I owszem, nad wyraz mało prawdopodobne, żeby do knajp założonych jako tematyczne zaglądał ktoś nowy.
Swoją drogą zarówno inne knajpy, jak i inne fora literackie też mają stałe chwilowe trudności.
Iii... Teraz to ożywiona dyskusja jest mało prawdopodobna, bo znacznie się zmniejszyła różnorodność światopoglądowa.
Świato może, ale poglądowa pewna jest nadal. Co zresztą pokazała nasza niedawna rozmowa o eliminacji osobników arogujących sobie prawo do eliminacji innych osobników.

<pakuje kanapę i fajkę, zabezpiecza baterię napojów wysokoprocentowych>
<po namyśle pakuje także mienie porzucone, jako to projektor i organy Gallaghera>

Bogdan
Wyga

Postautor: Bogdan » 26.06.09, 23:54

Arthur Weasley @ Wczoraj, 23:41:06 pisze:A widziałeś go tu ostatnio? Albo chociaż przedostatnio?
Ja nie, i trag mnie z tego powodu szlafia
Ja też nie, ale wciąż tego nie traktuję jako oznaki obrazy na Knajpę, która ma po prostu tego pecha, że jest na TN-ie.
Arthur Weasley @ Wczoraj, 23:41:06 pisze:Swoją drogą zarówno inne knajpy, jak i inne fora literackie też mają stałe chwilowe trudności.
O ile mi wiadomo, to fora poświęcone MUD-om mają się całkiem dobrze. Jako jedyne... A przynajmniej miały się, gdy kiedyś zadziwiony ilością odwiedzających właśnie TN, sprawdziłem, gdzie oni wszyscy się podziewają. Ale masz rację - cały TN sprawia wrażenie bliskiego zapaści. Ruch jak w Pcimiu Dolnym o północy.
Arthur Weasley @ Wczoraj, 23:41:06 pisze:Świato może, ale poglądowa pewna jest nadal. Co zresztą pokazała nasza niedawna rozmowa o eliminacji osobników arogujących sobie prawo do eliminacji innych osobników.
I całe szczęście, że coś tam nas różni. Ale tak, jak ten TN jest cieniem poprzedniego, tak i ta rozmowa była jedynie cieniem drzewiej prowadzonych. Co nie znaczy, że jej nie cenię.

<tradycyjnie nie ma nic do pakowania, więc spokojnie pije jeszcze jedną kawę>

Awatar użytkownika
Minerwa
Weteran
Kontaktowanie:

Postautor: Minerwa » 27.06.09, 08:32

No to się zbierajmy. W nowej Knajpie jest już bar, przejście do piątego wymiaru, kominek, cysterny z winem i wodą... wąże przepełzną. Zatem kota pod pachę, smoka na smycz i odmarsz w lepsze jutro :)

Wróć do „Dziurawy Kocioł - Knajpa 24h”