Nie przestałam się bać. :-)

Czyli miejsce dla SAMODZIELNIE myślących kobiet i mężczyzn oraz dziewcząt na dorobku. Tu można zobaczyć czy mężczyzna i kobieta różnią się od siebie. Wystąpić o azyl. Forum dla wszystkich - chcących porozmawiać w sielskiej atmosferze, o przyjemnościach i troskach dnia codziennego.

Moderatorzy: Ali, Adela, owczarnia

Awatar użytkownika
Orion Black
Zaawansowany

Re: Nie przestałam się bać. :-)

Postautor: Orion Black » 12.03.08, 09:00

slawomir @ 11.03.08, 17:34 pisze:
Adela @ 11.03.08, 13:45 pisze:Tu wziąć sobie do serca co też Jarosław o nas myśli!!!!

Jarosław Kaczyński: Internauci to grupa, którą najłatwiej manipulować
-
Zdaniem byłego premiera internauci to grupa szczególnie łatwo poddająca się wszelkiego rodzaju wpływom. - Wiadomo, kto ma przewagę w Internecie i kto się nim posługuje. Tą grupą najłatwiej manipulować, sugerować na kogo ma zagłosować - mówi Kaczyński.

.

Zawsze mówiłem,żydzi to problem.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jesteśmy niewolnikami w białych koszulach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami.
Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca, nie mamy Wielkiej Wojny, wielkiego kryzysu. Naszą wielką wojną jest wojna duchowa, naszym wielkim kryzysem jest życie.

Fight Club
-----------------------------
patrzymy w twarz głodu twarz ognia twarz śmierci
najgorszą ze wszystkich - twarz zdrady

i tylko sny nasze nie zostały upokorzone

Awatar użytkownika
Adela
Harpia :-)

Postautor: Adela » 21.03.08, 09:43

Z onet.pl

Szczypińska chciałaby upiec prezesowi PiS ciasto :cheess:

"Super Express": Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Jolanta Szczypińska chciałaby upiec świątecznego mazurka szefowi swojej partii, Jarosławowi Kaczyńskiemu, ale nie potrafi gotować.
Jak pisze "Super Express", posłanka zachodzi w głowę, jak sprawić przyjemność Jarosławowi Kaczyńskiemu. - Nie mogę upiec mazurka panu premierowi, bo nie umiem - ubolewa Szczypińska.

Skoro pieczenie ciasta odpada, to może prezent? Posłanka nie wie jeszcze, co kupi premierowi, bo - jak mówi - Jarosław Kaczyński "krawatów nie potrzebuje", a co innego można kupić mężczyźnie. Posłanka przyznaje, że były premier również o niej pamięta. Zdarzyło jej się dostać od Jarosława Kaczyńskiego perfumy.
========================================================
Co innego można kupić mężczyźnie oprócz krawata....
Panowie! Wy naprawdę jesteście tak prości w obsłudze? :rotfl:

A te perfumy, które od Jarosława połuczyła, to pewnie z tego samego źródła co jej słynna torebesia :cheess:

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 31.03.08, 10:16

Ziobro: Pożyczałem laptopa Patrycji Koteckiej

Były minister sprawiedliwości przyznaje, że pożyczał swojego służbowego laptopa Patrycji Koteckiej. Zdaniem Ziobry nie można tu mówić o żadnej aferze. "Czy ktoś robiłby aferę, gdybym komuś użyczył długopisu?" - zastanawia się były minister w rozmowie z Rzeczpospolitą.
Ziobro przyznał, że na jego służbowym laptopie były scenariusze programu "Detektor". Pisała je dziennikarka Patrycja Kotecka dla prywatnej telewizji TV 4. Był też scenariusz programu dla TVP 3 na temat Edwarda Mazura. Ziobro tłumaczy, że jego laptopem posługiwali się nim również jego asystenci, którzy redagowali na nim różne dokumenty, takie jak na przykład oświadczenia na temat toczących się śledztw dla prasy, czy zapisywali kierowane do niego informacje. Polityk PiS tłumaczy też, że pozwalał korzystać z komputera również kilku znajomym, którzy chcieli sprawdzić e-mail.

- Nie sprawdzałem, co było w ich poczcie, bo nie mam zwyczaju czytać cudzej korespondencji. Podobnie udostępniłem laptop Patrycji Koteckiej. ABW zapewne odkryje też zdjęcia jej kotka i pieska - mówi Ziobro

Były minister zapewnia, że laptop, który sprawdza ABW, nie służył do przechowywania informacji tajnych. Według niego to maszyna, którą wypożyczyło ministerstwo szefowi resortu dokładnie na tej samej zasadzie, jak udostępnia mu papier i długopisy. Zbigniew Ziobro deklaruje też, że na jego laptopie nie było żadnych informacji dla "Wiadomości" TVP. - Służby pana Bondaryka - szefa ABW - celowo zmanipulowały informacje, by podgrzać atmosferę i dyskredytować jednego z liderów opozycji - twierdzi były minister i zapowiada, że w tej sprawie zwróci się bezpośrednio do premiera.

Źródło: "Rz"
=====================================================
Dugopis czy laptok - co za róznica :woot:
A najfajniejsze, że Zbyś "nie ma zwyczaju czytać cudzej korespondencji".
A w życiu! Nigdy nikogo nie podsłuchiwał, nigdy nikogo nie nagrywał :rotfl:

Awatar użytkownika
slawek.k
Wyga
Kontaktowanie:

Postautor: slawek.k » 31.03.08, 20:43

Adela @ 21.03.08, 09:43 pisze:Skoro pieczenie ciasta odpada, to może prezent? Posłanka nie wie jeszcze, co kupi premierowi, bo - jak mówi - Jarosław Kaczyński "krawatów nie potrzebuje", a co innego można kupić mężczyźnie. Posłanka przyznaje, że były premier również o niej pamięta. Zdarzyło jej się dostać od Jarosława Kaczyńskiego perfumy.

Jak nie krawat to może skarpetki? Chińczycy sprzedają w pięciopakach, wmarzony prezent dla prezesia, a gdzie kupić, Szczypińska na pewno wie, bo obok kupowała torebkę ;)
Panowie! Wy naprawdę jesteście tak prości w obsłudze?

Adela, Ty wzięłaś pod uwagę że to dość specyficzny mężczyzna jest? Myślisz że łatwo znaleźć prezent dla 59 letniego kawalera mieszkającego z mamusią?
---
Fotoblog - moim lewym okiem: http://dorsai.wordpress.com/

Awatar użytkownika
slawek.k
Wyga
Kontaktowanie:

Postautor: slawek.k » 14.04.08, 15:36

Gazeta Wyborcza pisze:1 procent może być darowizną

Przekazanie pieniędzy przez fundację konkretnej osobie to darowizna i trzeba od niej zapłacić podatek. Nawet, jeśli środki pochodzą z 1 proc. od podatku - informuje poniedziałkowa "Gazeta Prawna".

Gazeta powołuje się na interpretacje przepisów przegotowaną przez dyrektora Izby Skarbowej w Opolu. Według niego, przysporzenie dokonane na rzecz podatnika przez fundację stanowi darowiznę z poleceniem, od której trzeba zapłacić podatek. Najczęściej płaci go osoba otrzymująca środki.

Eksperci są podzieleni w ocenie stanowiska fiskusa. Jedni uważają, że w przypadku wpłat 1-procentowych nie może być mowy o przekazywaniu darowizny. Argumentują, że wpłata jednoprocentowa nie jest darowizną, bo te pieniądze nie należą do podatnika, tylko do państwa, tak jak icały należny podatek.

- Podatnik jest uprawniony do podjęcia decyzji, jaką organizację pożytku publicznego chce wesprzeć, przekazując część swojego podatku. To organizacja decyduje, na jaki cel te pieniądze przeznaczy. Należy przy tym pamiętać, że nie jest związana wskazaniem podatnika, chociaż do dobrych praktyk należy postępowanie zgodnie z tymi wskazaniami - mówi "Gazecie Prawnej" Anna Mazgal z Pozarządowego Biura Rzecznictwa i Interwencji Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

Inni specjaliści przyznają, że w skrajnych przypadkach fiskus może 1 proc. podatku uznać za darowiznę, ale tylko gdy pieniądze zostaną przekazane na konkretny cel dla konkretnej osoby. - Darowizny na rzecz organizacji pożytku publicznego, m.in. fundacji oraz stowarzyszeń, wolne są od podatku od spadków i darowizn. Jednak zdaniem organów skarbowych, gdy darczyńca, przekazując środki finansowe na rzecz fundacji, zaznaczy, że środki finansowe mają trafić do konkretnej osoby fizycznej, to taka darowizna podlega podatkowi od spadków i darowizn - komentuje na łamach "Gazety Prawnej" Marek Malinowski konsultant podatkowy w ITA Doradztwo Podatkowe. - Dlatego obowiązek zapłaty podatku wystąpi niezmiernie rzadko - dodaje.

O losie... A to Polska właśnie...?
---

Gość

Postautor: Gość » 14.04.08, 16:55

slawek.k @ Dzisiaj, 16:36 pisze:O losie... A to Polska właśnie...?

A która? Ta liberalna, czy ta solidarna? :)

Awatar użytkownika
slawek.k
Wyga
Kontaktowanie:

Postautor: slawek.k » 14.04.08, 22:12

Gość @ Dzisiaj, 16:55 pisze:
slawek.k @ Dzisiaj, 16:36 pisze:O losie... A to Polska właśnie...?

A która? Ta liberalna, czy ta solidarna? :)

A zacytować ci Dolasa?
---

Awatar użytkownika
Mia Wallace
Jej Eminencja Harpia :-)

Postautor: Mia Wallace » 01.05.08, 15:51

Obrazek
Uroczysta kolacja w eleganckiej restauracji Antrakt przy placu Teatralnym trwała blisko dwie godziny. I gdybyśmy nie wiedzieli, że Lech i Maria obchodzą właśnie trzydziestą rocznicę ślubu moglibyśmy pomyśleć, że to ich pierwsza randka. Maria Kaczyńska ubrana w ciemnoszary kostium, który doskonale eksponował jej nienaganną figurę wprost promieniała. Prezydent, tym razem bez krawata, niemal na luzie wciąż uśmiechał się wpatrzony w oczy ukochanej kobiety. Para raczyła się czerwonym winem, prezydent obsypywał małżonkę czułymi pocałunkami, ona zaś jak na damę przystało odpowiadała mu dyskretnym uśmiechem. To były niezwykle romantyczne chwile. (za e-fakt.pl)

Więcej fot tu :D Kwaśniewskich za taki numer by zjedli :D

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
DoggieDaisy
Witch :-)

Postautor: DoggieDaisy » 01.05.08, 18:48

Ubawiło mnie to, że Fakt skrupulatnie podał wiek Wodza Narodu, a dyplomatycznie przemilczał wiek szanownej, prezydenckiej małżonki :rotfl:

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 01.05.08, 19:04

Ja się nie dziwię, że on ją tak czule całuje.
Przecież wie, że gdyby 30 lat temu Maryjka go nie zechciała, to dziś drapałby kota pod ogonem, tak jak to jego pełne nienawiści bliźniacze jajco.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 01.05.08, 19:08

No w drugą stronę to też działa. Jakby się z nią nie chajtnął, to ona by do dziś rutę siała :fiufiu:

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 01.05.08, 19:19

Mia Wallace @ 01 Maj 2008 20:08 pisze:No w drugą stronę to też działa. Jakby się z nią nie chajtnął, to ona by do dziś rutę siała :fiufiu:

Reasumując- dwie połóweczki jabłuszka się odnalazły :cheess:

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 01.05.08, 19:26

I jak świetnie te połóweczki pasują do brukowca, któremu się sprzedały :ok:

Prezydent obsypywał małżonkę czułymi pocałunkami, ona zaś jak na damę przystało odpowiadała mu dyskretnym uśmiechem :D Sorry, to zdanie mnie urzeka :D

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 01.05.08, 19:32

To wszystko w ramach ocieplenia wizerunku prezydęta. :D
Pewnie jego spec od pijaru Kamiński maczał w tym tłuste paluchy.

Awatar użytkownika
Anula
Zaawansowany

Postautor: Anula » 15.07.08, 16:38

Obrazek
...bo magia jest w nas...

Aga
Wyga

Postautor: Aga » 17.07.08, 09:43

Anula, zabiłaś mnie :woot:
a ponoć PiS się na TVN obraził :rotfl:
Age is strictly a case of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.

slawomir
Zaawansowany

Postautor: slawomir » 17.07.08, 12:58

Do superstacji dołączyły dwie kolejne które da się oglądać.
Jestem człowiekiem spełnionym.

slawomir
Zaawansowany

Postautor: slawomir » 17.07.08, 17:25

Ten tekst Pawła Wrońskiego mnie powalił.
=======================
Namawiam usilnie prezesa Kaczyńskiego i kierownictwo klubu PiS do zmiany decyzji. Po waszej rejteradzie dramat jakim jest polska polityka staje się jakoś nieprawdziwy i niepełny

Wielkieście posłowie PiS pustki uczynili w telewizorze moim po odejściu z TVN i TVN24. Nie będę już mógł posłuchać facecji posła Tadeusza Cymańskiego, pełnych głębokich prawd moralnych refleksji Jacka Kurskiego, nie poruszy mnie delikatność uczuć Joachima Brudzińskiego, czy wdzięk posłanki Beaty Kempy. Szczególnie boli, że gejzery dowcipu Marka Suskiego pozostaną dla mnie niedostępne.

Szkoda. Niemal każde pojawienie się posła PiS na ekranie nadawało medialnej dyskusji tę odrobinę szaleństwa jaką staropolskiemu żurkowi daje majeranek. Wiem, posłów PiS da się jakoś zastąpić. Poseł PO Janusz Palikot ostatnio zajął miejsce Jarosława Kaczyńskiego i usiłował go naśladować, ale mimo wysiłków był daleko mniej śmieszny od oryginału.

Namawiam usilnie prezesa Kaczyńskiego i kierownictwo klubu PiS do zmiany decyzji. Po waszej rejteradzie dramat jakim jest polska polityka staje się jakoś nieprawdziwy i niepełny. Bo czy wyobrażacie sobie "Tango" Sławomira Mrożka bez Edka?

Dostrzegam też w decyzji Rady Politycznej PiS element niebezpiecznej tendencji. Posłowie Prawa i Sprawiedliwości opuścili niektóre komisje Sejmowe, kilka miesięcy temu wyszli z sali obrad plenarnych Sejmu, tydzień temu wyszli z głosowania. Teraz nie chcą występować w telewizji, która zresztą transmituje jej konferencje prasowe. Co może być ostateczną konsekwencją takiego postępowania? Proste - decyzja Rady Politycznej PiS, o wycofaniu się z wyborów parlamentarnych!

To byłaby dla polskiej demokracji strata niepowetowana. PiS nie jest jak twierdzą niektórzy wynikiem usterki ewolucyjnej, ale potrzebnym składnikiem sceny politycznej. Żadna inna partia nie potrafi zmobilizować nas do tak licznego udziału w wyborach. Bo któż potrafi wściec Polaków bardziej niż PiS i Jarosław Kaczyński?

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 17.07.08, 18:21

A mnie powaliło to:

Obrazek

Słuchacze Radia Maryja dziękują za śmierć Geremka?

"Dzięki Ci Boże, że go od nas już zabrałeś" - transparent o takiej treści wystawili przed kościołem Wizytek w centrum Warszawy słuchacze Radia Maryja. Kogo mieli na myśli? "Tego, który doradzał prezydentowi Bolkowi" - wyjaśnił "Gazecie Wyborczej" uczestnik demonstracji. Tragicznie zmarły Bronisław Geremek współpracował z Lechem Wałęsą od momentu powstania "Solidarności".
(całość -tu)

I pomyślcie, ze to podobno gorliwi chrześcijanie :rzyg:

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Arcana

Postautor: Arcana » 17.07.08, 18:42

Bo to chrzescijanie radiowi. Z grubsza to cos takiego jak wirtualni.

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 18.07.08, 16:53

Kto zna Rona Asmusa????!!!
Powtarzam pytanie: Kto zna Rona Asmusa????!!!

slawomir
Zaawansowany

Postautor: slawomir » 18.07.08, 21:14

Ja wiem kto to jest. :bang:

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 18.07.08, 22:21

slawomir @ 18 Lip 2008 22:14 pisze:Ja wiem kto to jest. :bang:

Czy pan jest tłumaczem?
Czy pan jest tłumaczem, powtarzam pytanie?!!!!

slawomir
Zaawansowany

Postautor: slawomir » 18.07.08, 23:26

Jestem,tłumaczę z kaczorskiego na nasze. :grrr:

Awatar użytkownika
Anula
Zaawansowany

Postautor: Anula » 19.07.08, 10:35

:woot:

Istny kabaret. Powiedzcie, czy istnieje jeszcze jakiś kraj na świecie, w którym jest równie wesoło jak u nas? :D
...bo magia jest w nas...

dakoblue
Wyga

Postautor: dakoblue » 19.07.08, 11:28

Adela @ 18 Lip 2008, 17:53 pisze:Kto zna Rona Asmusa????!!!
Powtarzam pytanie: Kto zna Rona Asmusa????!!!

slyszalem ze Borubar go zna
Le vent nous portera

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 19.07.08, 15:03

Proszę zaprotokołować, że dakoblue zna Borubara który zna Rona Asmusa!

Awatar użytkownika
Arcana

Postautor: Arcana » 19.07.08, 17:29

Dobrze, ze nie zna Adriana ...tfu...Simona Mola i nie jest tłumaczką :woot:

Awatar użytkownika
Arcana

Postautor: Arcana » 19.07.08, 18:24

Tlumaczki Simona Mola zglaszaja sie bezposrednio do Romana!

Z materiału dowodowego wynika, że ofiarami Mola padały młode kobiety (20-25 lat), wykształcone, wrażliwe, znające język angielski. Znajomość z nimi nawiązywał prosząc je o pomoc w tłumaczeniu esejów, artykułów, które pisał, czy też w załatwieniu spraw urzędowych.
Zwykle są to dziewczyny, które spotkały się z nim na gruncie zawodowym -są wolontariuszkami organizacji humanitarnych lub organizowały jego spotkania poetyckie.
Niektóre z jego ofiar wypowiadając się w mediach lub na forach internetowych podkreślały, że działał z premedytacją. Twierdziły także, iż oskarżał je o rasizm, gdy chciały się zabezpieczać.

Roman wiedzial, ze historie o nowoczesnych pensjonarkach, wychowanych przez nowoczesne mamusie dzialaczki, to niewychowawcza lektura dla porzadnych dziewczat.
Kto mu przerwal sluszna dzialalnosc edukacyjna?!!! :grrr:

Awatar użytkownika
Wielki Wódz
Admin

Postautor: Wielki Wódz » 24.07.08, 22:24

Mia Wallace @ 17 Lip 2008, 18:21 pisze:A mnie powaliło to:

Obrazek

Słuchacze Radia Maryja dziękują za śmierć Geremka?

"Dzięki Ci Boże, że go od nas już zabrałeś" - transparent o takiej treści wystawili przed kościołem Wizytek w centrum Warszawy słuchacze Radia Maryja. Kogo mieli na myśli? "Tego, który doradzał prezydentowi Bolkowi" - wyjaśnił "Gazecie Wyborczej" uczestnik demonstracji. Tragicznie zmarły Bronisław Geremek współpracował z Lechem Wałęsą od momentu powstania "Solidarności".
(całość -tu)

I pomyślcie, ze to podobno gorliwi chrześcijanie :rzyg:

Obrazek

Link

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 24.07.08, 23:35

Dość obrzydliwa reakcja. Nawet jeśli uwzględnić, ze z chamem trzeba po chamsku.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 20.08.08, 20:08

Jezusmario!! :crybaby:

"Fotyga odchodzi od prezydenta"
Szefowa Kancelarii Prezydenta Anna Fotyga podała się do dymisji, a prezydent dymisję przyjął - poinformowały "Wiadomości" TVP.
==========================================================
Zapal świeczkę i wpisz miasto
[*] Gliwice.

Awatar użytkownika
peter
dżem :-)

Postautor: peter » 21.08.08, 09:09

['] Wrocław.
Adelio, popergoliło Cię?
:kiss:
tak masz człowieku żyć, żeby się nie dać

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 25.08.08, 21:16

Gosia na wakacjach widzieli? :pajac:
Te lacze ma w cipe, genau na plaże.

Obrazek

Awatar użytkownika
DoggieDaisy

Postautor: DoggieDaisy » 25.08.08, 22:08

Mnie zdumiewa jakie on ma krótke przednie łapki :rotfl:

A klapki ma zajebiaszcze, trędy takie i wielofunkcyjne - do garniaka tyż pasują .

Awatar użytkownika
Orion Black
Zaawansowany

Postautor: Orion Black » 25.08.08, 22:18

A jak się po brzuszku masuje...

Jesteśmy niewolnikami w białych koszulach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami.
Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca, nie mamy Wielkiej Wojny, wielkiego kryzysu. Naszą wielką wojną jest wojna duchowa, naszym wielkim kryzysem jest życie.

Fight Club

Awatar użytkownika
DoggieDaisy

Postautor: DoggieDaisy » 25.08.08, 22:28

Orion Black @ 25 Sie 2008, 22:18 pisze:A jak się po brzuszku masuje...

Bo dalej nie sięga ....

:cheess:

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 25.08.08, 22:35

Orion Black @ 25 Sie 2008 23:18 pisze:A jak się po brzuszku masuje...

Pewnie jest po sytnym obiadku :cheess:

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 25.08.08, 23:14

E tam, po obiadku. Moja kuzynka ma podobny brzuch i lekarze mówią, ze to ciąża :fiufiu:

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Orion Black
Zaawansowany

Postautor: Orion Black » 26.08.08, 15:44

Może on jest w ciąży? :hmmm:

Fight Club

Wróć do „Sielskie Poczęcie®”