Lux winiarnia U Petera

Czyli miejsce dla SAMODZIELNIE myślących kobiet i mężczyzn oraz dziewcząt na dorobku. Tu można zobaczyć czy mężczyzna i kobieta różnią się od siebie. Wystąpić o azyl. Forum dla wszystkich - chcących porozmawiać w sielskiej atmosferze, o przyjemnościach i troskach dnia codziennego.

Moderatorzy: Ali, Adela, owczarnia

Awatar użytkownika
Mia Wallace
Jej Eminencja Harpia :-)

Re: Lux winiarnia U Petera

Postautor: Mia Wallace » 24.01.10, 14:48

Godryk pisze:Mia - uprzejmie proszę o niewkładanie Twoich interpretacji w moje usta. Rozmowa na zamkniętym forum nie jest rozmową publiczną z definicji. Owszem, rozmowa na "niszowym forum" też specjalnie publiczna nie jest, ale tu możesz liczyć na efekt własnego boiska - swoi zawsze klaszczą i dopingują, nie? I to jest ta różnica.

No i pudło. Po pierwsze, NIKT mnie tu nie dopinguje i nie klaszcze. Raczej to Ciebie wsparli siłą swoich autorytetów Jedik i Kot. Reszta sie nie wtrąca - i słusznie. Po drugie: sprawa zaistniała tu i tu się o niej dyskutuje. Moim zdaniem jest to najbardziej naturalna z naturalnych rzeczy.

Co do forum moderatorskiego, tu rzecz wygląda tak:
1) najpierw zostało powołane forum, żeby zadośćuczynić Waszej - moderatorów FK - prośbie o przedyskutowanie sprawy w gronie moderatorów i administratorów,
2) potem zignorowałaś sama tę prośbę o dyskusję w zamkniętym gronie, przekazując informacje o "szkalowaniu" osobie spoza tego grona, a jednocześnie
3) nie robiąc nic, aby to "szkalowanie" ukrócić na forum moderatorskim.

Nie wchodzę w żadne dyskusje z Livią, która była tam agresorem. To Ty jesteś moderatorem forum administracyjnego i do Ciebie należy pilnowanie na nim przestrzegania dobrych obyczajów. Tym bardziej, że sam nam udzielaleś napomnień a propos zachowania się modów w takich sytuacjach.

Z kolei jeśli chodzi o forum ogłoszeniowe, to najpierw był temat, a do niego regulamin i restrykcje, a potem dopiero przegłosowaliście stworzenie forum ogłoszeniowego zamiast tematu. Pokaż mi proszę, w którym miejscu Waszego protestu jest mowa o "wolnej trybunie ogłoszeniowej dla wszystkich"?

Wiesz, my w trójkę jesteśmy osobami jak najdalszymi od tworzenia sztucznych problemów. Staramy sie kierować zasadami elementarnej logiki i zdaje się nam - naiwnie, jak widać - że oczywistosci nie wymagają ubierania w regulaminy. Stworzenie forum na ogłoszenia wydawało się nam - co zresztą wprost napisałam - podobne do wywieszenia w holu tablicy ogłoszeń. A kartki na takiej tablicy maja prawo przypinać wszyscy. Takze ci, którzy wchodzą z dworu i chcą sprzedać odkurzacz.

Manipulacje, które mi zarzucasz brzydzą mnie od zawsze. Mówię wprost co myślę, i zrobię to i teraz: gdybyś miał chociaż szczątkowe jaja, to nie brnąłbyś w coraz śmieszniejsze tłumaczenia, tylko przeprosił za zamęt, którego narobiłeś, i wycofał się do zadań technicznych, do których zostałeś powołany.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 24.01.10, 15:13

Mia: w takim razie mogę Ci tylko współczuć, że wciąż robisz coś, czym się brzydzisz.

Z jednej strony podnosisz krzyk, gdy zajmuję się sprawami technicznymi: porządkowaniem struktury forów, przyklejaniem tematu na ogłoszenie globalne, tworzeniem czy aktualizowaniem regulaminów korzystania z forum. Z drugiej strony, odsyłasz mnie cały czas do zajmowania się zadaniami technicznymi. Widzę tu sprzeczność, więc dalsza dyskusja moim zdaniem nie ma sensu.
.
W dodatku co kilka miesięcy Crowley wybierał roślinę rosnącą zbyt powoli albo ulegającą więdnięciu liści czy brązowieniu, albo też po prostu nie wyglądającą tak dobrze jak inne i obnosił ją wśród pozostałych.
— Pożegnajcie się z waszym przyjacielem - mawiał. - Po prostu nie potrafił dać sobie rady...

Awatar użytkownika
Jedik
niedobry pies

Postautor: Jedik » 24.01.10, 15:21

Mia Wallace pisze:Reszta sie nie wtrąca - i słusznie.

bo mają to w nosie?
słusznie w jakim sensie? że świadczy to o słuszności poglądów? czy może slusznie albowiem teoretycznie nie ciągnie się dyskusji które sensu nie mają
jak interpretować słuszność?

Wiesz, my w trójkę jesteśmy osobami jak najdalszymi od tworzenia sztucznych problemów. Staramy sie kierować zasadami elementarnej logiki i zdaje się nam - naiwnie, jak widać - że oczywistosci nie wymagają ubierania w regulaminy.

ale jak trzeba było poszukać sztucznych problemików to sobie pointerpretowałaś regulamin jak Ci pasowało

Stworzenie forum na ogłoszenia wydawało się nam - co zresztą wprost napisałam - podobne do wywieszenia w holu tablicy ogłoszeń. A kartki na takiej tablicy maja prawo przypinać wszyscy. Takze ci, którzy wchodzą z dworu i chcą sprzedać odkurzacz.

i wlaśnie tu leży główny problem niezrozumienia w tym czy te ogłoszenia mają być
sytuacja którą tu opisałaś zupełnie nie będzie miała miejsca na tej konkretnej tablicy ogłoszeń albowiem jest zupełnie sprzeczna z założeniem sposobu funkcjonowania tej tablicy
Makary, Makary, Ty jesteś bałwan stary

Awatar użytkownika
Arcana
Harpia :-)

Postautor: Arcana » 24.01.10, 16:16

Kazdy superszczegolowy regulamin - oprocz tego, ze zwykle jest smieszny - zawiera z reguly luki, bo trudno ujac wszystko. Proba ujecia wszystkich zakazow rozbawila mnie np. w regulaminie lodzkiego ogrodu botanicznego, zaczynajacym sie od zakazu lazenia po drzewach. Zeby bylo jeszcze smieszniej nie ma w nim nic o zalatwianiu sie pod tymi drzewami, co biorac pod uwage obszar 80 ha i brak sraczykow nie jest problemem sztucznym. :cheess:
Dopoki ktos nie nafajda pod okienkiem pani bileterki, dyrekcja pewnie nie widzi potrzeby wprowadzania zakazu fajdania w miejscach do tego niewyznaczonych. :cheess: Jednak zdziwilabym sie, gdyby ochrona latala po dzikim obszarze ogrodu wyciagajac spod krzaczkow np. dzieci z golymi pupami, twierdzac, ze ich zachowanie jest sprzeczne z przeznaczeniem ogrodu. Podobnie z kolega Glancem, ktory wpadl na stare smieci zareklamowac zamiar pobicia ginesia. Mozna go ganiac z regulaminem, zmianiajac na szybko sformulowanie, tylko po co?

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 24.01.10, 16:25

No ale widzisz; dyrekcja ogrodu uznała, że "zakaz fajdania" nie jest potrzebny, bo jest oczywisty, ale to nie znaczy, że fajdającego nie będzie ścigać, względnie że "efekt fajdania" pozostawi pro memoria pod kasą, prawda? Pomimo że zakazu w regulaminie nie ma.
.
W dodatku co kilka miesięcy Crowley wybierał roślinę rosnącą zbyt powoli albo ulegającą więdnięciu liści czy brązowieniu, albo też po prostu nie wyglądającą tak dobrze jak inne i obnosił ją wśród pozostałych.
— Pożegnajcie się z waszym przyjacielem - mawiał. - Po prostu nie potrafił dać sobie rady...

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 24.01.10, 16:26

Godryk pisze:Mia: w takim razie mogę Ci tylko współczuć, że wciąż robisz coś, czym się brzydzisz.

W pracy przywykłam do rozmów z ludźmi nieco ocięzałymi umysłowo, usiłującymi mnie obrazić lub też wykazującymi dużo złej woli w pojmowaniu rzeczy najprostszych. Ale tam mi za to płacą. Czuwaj.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Arcana

Postautor: Arcana » 24.01.10, 16:32

Godryk pisze:No ale widzisz; dyrekcja ogrodu uznała, że "zakaz fajdania" nie jest potrzebny, bo jest oczywisty, ale to nie znaczy, że fajdającego nie będzie ścigać, względnie że "efekt fajdania" pozostawi pro memoria pod kasą, prawda? Pomimo że zakazu w regulaminie nie ma.

Ale jak tam bylam przez wiekszosc dnia zadnego nadgorliwego ochroniarza zagladajacego pod krzaczki nie widzialam. Ani gowna w alejce. A wiec mozna bez regulaminu, ale w granicach zdrowego rozsadku, prawda?

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 24.01.10, 16:33

Jedik pisze:bo mają to w nosie?
słusznie w jakim sensie? że świadczy to o słuszności poglądów? czy może slusznie albowiem teoretycznie nie ciągnie się dyskusji które sensu nie mają
jak interpretować słuszność?

Słusznie, bo jak dwoje ludzi wymienia poglądy, to interwencja osób trzecich jest potrzebna tylko wtedy, gdy zaczyna dochodzić do rekoczynów. Tu się na nie nie zanosiło.

Czy problem ogłoszeń globalnych był sztuczny? Myślę, ze głosowanie i przebieg dyskusji pokazały, ze nie. Że problem widzieli nie tylko moderatorzy Forum Kinomana, ale i paru innych forów, trochę większych niz dwu- czy trzyosobowa zabawa we wklejanie tabelek. O dwóch administratorach nie mówiąc.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 24.01.10, 17:06

Arcana pisze:Ale jak tam bylam przez wiekszosc dnia zadnego nadgorliwego ochroniarza zagladajacego pod krzaczki nie widzialam. Ani gowna w alejce. A wiec mozna bez regulaminu, ale w granicach zdrowego rozsadku, prawda?

Arcana, można. Ale to jest, na litość, Internet. Jak w realnym świecie ktoś spróbuje zrobić coś takiego, to go ludzie przytrzymają i zawołają ochroniarza. Na forum nie - wielu ludzi uważa, że w Internecie im wszystko wolno, że wolność wypowiedzi na forum pozwala im na wszystko. Z kolei inni oczekują, że fora będą cenzurowane i że moderatorzy będą wycinać wszystkie ostrzejsze sformułowania.

Tyle o to mieliśmy kłótni, że w końcu powstał regulamin, żeby było wiadomo, co na forum wolno. Jak ktoś z kimś kłóci się o umieszczenie cytatu w sygnaturce, a cytat nie obraża żadnej ze stron, to sprawa między nimi. Ale jak przychodzi ktoś i zaczyna rozrabiać dla samej przyjemności, to go po prostu usuwam.
.

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 24.01.10, 17:07

Godryk pisze: W tej chwili jednak prawda jest taka, że Burza Mózgów i Knajpa 24h wegetują i raczej wątpliwe, żeby się podniosły, więc cały ten dział knajpowy może się okazać nieprzydatny - nowi forumowicze chodzą raczej na Obłoki, bo widzą, że tam się coś dzieje. Więc jeśli nic się nie zmieni, to Knajpa 24h i Burza Mózgów pewnie wkrótce wylądują tu obok, a Witam Wszystkich trafi do Archiwum X.

Godryk.
Godryk!!!
Co tu się dzieje do cholery?
Czy tu jest uprawiane jakieś współzawodnictwo międzyforumowe, czy cholera jasna jakaś lista obecności funkcjonuje?
Jeszcze trocha i będziemy sie meldować o tak:
"To jeszcze ja - Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie."
Przenosisz forum jedno z drugim tam a sam, a jak się okazuje, że mają trochę niższą frekwencję - bo nie samym forum żyje człowiek - to znów ich będziesz ganiał w inne miejsce?
Skończ tę promocję i gloryfikację Obłoków bo już rzygać się chce. Może jeszcze przekierowanie takie zrobisz żeby każdy wchodzący na TN najpierw trafiał w niebiosa a potem dopiero na stronę główną.
Sielskie z własnej woli wylądowało "w kanałach" a kto chce tu trafić to trafia. Bez hałaśliwej reklamy.
I przypadkiem niech Ci nie zaświta dowalić jakieś forum do działu Variatkowo.
Bo to jest trademark.
O! Możesz do nazwy dołożyć TM :cheess:

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 24.01.10, 17:18

No i masz.
Wlazłam w temat Nowości, które podwiesiłeś i co my tam mamy :hmmm:
3) Obłoki zapraszają wszystkich wielbicieli na nowe forum, gdzie każdy może postawić ołtarzyk swojemu idolowi. ;-)

Czy do kurwy nędzy takie gówna powinien Admin ogłaszać?
Dlaczego ta krowa niebiańska sama tego w ogłoszeniach nie umieści?
Bo chcecie nam pokazać, że sonda sondom a my i tak bendziemy robić po swojemu?
W tym momencie pan jesteś ziobrem panie admin.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 24.01.10, 17:22

Zrzuć parę nieczynnych tematów na nowe podforum zamiast się awanturować :D Też Cię na bezstronnym administracyjnym zareklamują :D

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
mcwatt
Snusmumriken

Postautor: mcwatt » 24.01.10, 17:25

A dział ogłoszenia tuż nad Sielskim to taka Słodka Zemsta Admina :D

A poważnie - myślałem że dział Ogłoszeń będzie pod administracją, najlepiej jako całkiem osobny dział - z zielonym polem oddzielającym go od Administracji i Hobby. W zasadzie tego się domagaliśmy.
Jak zostanie w Varii to faktycznie jest bez sensu...
Lost my muchness, have I?

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 24.01.10, 17:26

I jeszcze te Ogłoszenia wpierdolił bezpośrednio nam nad głową.
Bo poprzednia ich lokalizacja złą się okazała.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 24.01.10, 17:29

Przecież cały czas chodzi o to, by udowodnić, ze osobne forum to zły pomysł. Zresztą i tak ogłoszały się tylko Obłąki. Teraz znaleźli sobie lepszą trybunę.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 24.01.10, 17:30

mcwatt pisze:A dział ogłoszenia tuż nad Sielskim to taka Słodka Zemsta Admina :D

A poważnie - myślałem że dział Ogłoszeń będzie pod administracją, najlepiej jako całkiem osobny dział - z zielonym polem oddzielającym go od Administracji i Hobby. W zasadzie tego się domagaliśmy.
Jak zostanie w Varii to faktycznie jest bez sensu...

Ja już nie wiem co o tym myśleć.
Ten chłop bardziej szaleje niż taki jeden co go posunęli, bo sobie za dużo pozwalał.
Jakiś I think costamcośtam.

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 24.01.10, 17:31

Mia Wallace pisze:Przecież cały czas chodzi o to, by udowodnić, ze osobne forum to zły pomysł. Zresztą i tak ogłoszały się tylko Obłąki. Teraz znaleźli sobie lepszą trybunę.

Dlatego jak się Glanc ogłosił to został wypierdolony :D
Normalnie kurwa cysorski rzecznik prasowy :rotfl:

Awatar użytkownika
Godryk
Cieć

Postautor: Godryk » 24.01.10, 17:31

Adela: miejsce, w którym się forum znajduje, to kwestia ściśle techniczna. I proszę mi tu bez "Godryk do cholery" i rzucania kurwami. Utworzyłem nowe forum - więc informuję o tym fakcie i mam prawo zrobić to w ogłoszeniu globalnym.

Forum na dyskusje knajpowe miało według początkowych planów (z lipca-sierpnia) zawierać wszystkie fora z Variów plus Knajpę Alternatywną i Fanowskie Sprawy - łącznie chyba z osiem forów (bez Rozbrykanego Kucyka, który był martwy od dawna). Jak w końcu zacząłem porządkować martwe fora, okazało się, że Cichy Kącik zdechł, Sielskie zażyczyło sobie zostać w Variach, gdziekolwiek by nie były, a Knajpa Alternatywna zgadza się tylko na link. Więc mamy dział na knajpy, w którym jest jeden link i trzy wegetujące fora. Bez sensu. Więc wrócą do Variów.

mcwatt: ogłoszenia spadły do Variów. Skoro vox populi sobie życzy, żeby każdy mógł ogłosić wszystko, to OK, ale nie taka jest rola TN, żeby ogłoszenia drobne wisiały na pierwszym miejscu. Ważniejsze są fora tematyczne.
.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 24.01.10, 17:35

Jak to? Przecież sam wieszałeś te drobne ogłoszenia na każdym forum na pierwszym miejscu. Przed tematami głównymi konkretnych forów.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 24.01.10, 17:36

Godryk pisze:Ważniejsze są fora tematyczne.

A już najważniejsze są Obłąki.
Mówie Ci zrób tak żeby adres twoj.net w niebiesiech się otwierał.

Utworzyłem nowe forum - więc informuję o tym fakcie i mam prawo zrobić to w ogłoszeniu globalnym.

Ty już masz tu TYLKO prawa. Już nie masz ŻADNYCH obowiązków.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 24.01.10, 17:42

Sensowny admin, zamiast przesuwać knajpy i ogłoszenia, to zrobiłby wreszcie porządek z tym forum w forum. Co za dziwaczne normy, żeby chwalili sie wewnętrznymi adminami i powielali fora, które tu sobie od lat istnieją i sprawnie działają.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Wielki Kot
Zaawansowany

Postautor: Wielki Kot » 24.01.10, 17:44

Tak tylko się zapytam... Czy krucjata angażująca tyle energii, czasu i emocji nie jest czasem warta godniejszej sprawy, niż miejsce na ogłoszenia?

I tak się zastanawiam, o co naprawdę chodzi w tych ogłoszeniach, że tak bardzo ważne jest gdzie one będą sobie wisieć ??

Awatar użytkownika
Wielki Kot
Zaawansowany

Postautor: Wielki Kot » 24.01.10, 17:49

Mia Wallace pisze:Sensowny admin, zamiast przesuwać knajpy i ogłoszenia, to zrobiłby wreszcie porządek z tym forum w forum. Co za dziwaczne normy, żeby chwalili sie wewnętrznymi adminami i powielali fora, które tu sobie od lat istnieją i sprawnie działają.

Doprawdy nie mogę pojąć dlaczegóż to kością ci w gardle staje obecność miejsca do którego i i tak (podobno) nie zaglądasz...
Mnie całkowicie nie interesuje ani Manga ani Anime czy też problemy Barsavii i po prostu tam nie zaglądam, ale też nie prowadzę żadnej krucjaty negatywnej, oraz nie staram się co róż uwypuklić ociężałości umysłowej osób tam się udzielających, tylko dlatego że mają inne potrzeby i zainteresowania niż moje.

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 24.01.10, 17:51

Mia Wallace pisze:Sensowny admin, zamiast przesuwać knajpy i ogłoszenia, to zrobiłby wreszcie porządek z tym forum w forum. Co za dziwaczne normy, żeby chwalili sie wewnętrznymi adminami i powielali fora, które tu sobie od lat istnieją i sprawnie działają.

Ten gość mnie przeraża. On jest do reszty Obłąkany.
Patrz gdzie teraz nas wpieprzył.
Mało! Do działu Variatkowo jednak nam sąsiadów dokwaterował.
Widać śmierdzieli niebiosom.

Edit: Nie! Już Variatkowo wydzielone. :D

Awatar użytkownika
Jedik
niedobry pies

Postautor: Jedik » 24.01.10, 17:52

Wielki Kot pisze:Tak tylko się zapytam... Czy krucjata angażująca tyle energii, czasu i emocji nie jest czasem warta godniejszej sprawy, niż miejsce na ogłoszenia?

I tak się zastanawiam, o co naprawdę chodzi w tych ogłoszeniach, że tak bardzo ważne jest gdzie one będą sobie wisieć ??

to akurat już było dyskutowane, temat dostępny na administracyjnym i w zasadzie nie ma do czego wracać
ale żebyś się nie szukał za dużo to w skrócie:
tablica ogłoszeń forumowiczów wisi osobno, gdyż: nie każdy chce je widzieć, a globalnie widoczne ogłoszenie winno być tylko dla ogłoszeń adminów zarezerwowane i za takim mniej więcej ustaleniem większość moderatorów zagłosowała i tak to działa

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 24.01.10, 17:56

Jedik pisze:a globalnie widoczne ogłoszenie winno być tylko dla ogłoszeń adminów zarezerwowane i za takim mniej więcej ustaleniem większość moderatorów zagłosowała i tak to działa

I w takim właśnie ogłoszeniu właśnie dziś Godryk mus taki poczuł ogłaszać jakie obłokowe pierdolety.

Awatar użytkownika
Jedik
niedobry pies

Postautor: Jedik » 24.01.10, 17:57

no i to akurat było niepotrzebne
i że sam się zacytuję: stanowi zaprzeczenie założeń... blablabla :Dstruktura zmiany ok
ale tamto sobie moglo być w ogloszeniach

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 24.01.10, 18:02

Wielki Kot pisze:
Doprawdy nie mogę pojąć dlaczegóż to kością ci w gardle staje obecność miejsca do którego i i tak (podobno) nie zaglądasz...
Mnie całkowicie nie interesuje ani Manga ani Anime czy też problemy Barsavii i po prostu tam nie zaglądam, ale też nie prowadzę żadnej krucjaty negatywnej, oraz nie staram się co róż uwypuklić ociężałości umysłowej osób tam się udzielających, tylko dlatego że mają inne potrzeby i zainteresowania niż moje.

A co Ty tak czkasz tą krucjatą? :D Mnie te Obłąki nie szkodzą. Są to są, niech mi się tylko przed oczy nie pchaja, bo nie lubię. Ale skoro administracja ogłasza akcję porządkowanie, to niech się weźmie za to, co - jak sama przyznała - jest zdublowane.

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Wielki Kot
Zaawansowany

Postautor: Wielki Kot » 24.01.10, 18:03

Jedik pisze:
Wielki Kot pisze:Tak tylko się zapytam... Czy krucjata angażująca tyle energii, czasu i emocji nie jest czasem warta godniejszej sprawy, niż miejsce na ogłoszenia?

to akurat już było dyskutowane, temat dostępny na administracyjnym i w zasadzie nie ma do czego wracać
ale żebyś się nie szukał za dużo to w skrócie:
tablica ogłoszeń forumowiczów wisi osobno, gdyż: nie każdy chce je widzieć, a globalnie widoczne ogłoszenie winno być tylko dla ogłoszeń adminów zarezerwowane i za takim mniej więcej ustaleniem większość moderatorów zagłosowała i tak to działa

Wiesz Jediś, ale ja to wiem o co mniej więcej chodziło, zastanawiałem się tylko, czy taka błahostka warta była krucjaty aż z takim zadęciem.

Awatar użytkownika
Wielki Kot
Zaawansowany

Postautor: Wielki Kot » 24.01.10, 18:09

Mia Wallace pisze:
A co Ty tak czkasz tą krucjatą? :D Mnie te Obłąki nie szkodzą. Są to są, niech mi się tylko przed oczy nie pchaja, bo nie lubię. Ale skoro administracja ogłasza akcję porządkowanie, to niech się weźmie za to, co - jak sama przyznała - jest zdublowane.

Może i nie szkodzą, ale pewnikiem jakąś tam kością w gardle stoją, bo co rusz pojawiają się w Twoich wypowiedziach.
Jak mi coś zwisa kalafiorem, to nie odczuwam jakiejkolwiek potrzeby rozprawiania o tym

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 24.01.10, 18:09

Mia Wallace pisze:Ale skoro administracja ogłasza akcję porządkowanie, to niech się weźmie za to, co - jak sama przyznała - jest zdublowane.

Taaaa... i w ten sposób jakieś forum znów pójdzie pod topór, bo po co mają być jeżeli teraz są również w Jedynie Słusznym Miejscu.
Nie kracz, bo jeszcze Kinoman poleci (w Słusznym Miejscu jest coś co ma "kino" w tytule, a Sielskie też jest zagrożone, skoro funkcjonuje Witalnia.

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 24.01.10, 18:19

Wielki Kot pisze:Jak mi coś zwisa kalafiorem, to nie odczuwam jakiejkolwiek potrzeby rozprawiania o tym

To i nikt tu o Obłąkach nie rozprawia. Padają jedynie jako przykład w dyskusji o administratorskich błędach.
Edit: No to weszłam sobie na te Obłąki i zaczynam sie domyślać skąd te Twoje "krucjaty" wynikaja :D Jakby polikwidowali dubelki to nie doczekałbyś igrzysk na moderatorskim stolcu, co? :D

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
owczarnia
Dama Negocjowalnego Afektu
Kontaktowanie:

Postautor: owczarnia » 24.01.10, 18:29

To się nazywa: dbać o lud :D.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 24.01.10, 18:39

Wielki Kot pisze:
Mia Wallace pisze:

Może i nie szkodzą, ale pewnikiem jakąś tam kością w gardle stoją, bo co rusz pojawiają się w Twoich wypowiedziach.
Jak mi coś zwisa kalafiorem, to nie odczuwam jakiejkolwiek potrzeby rozprawiania o tym

Ja cie Kot objaśnię.
Nie o kość w gardle tu chodzi a o namolność.
Na ten przykład mieszkasz sobie od lat w komunalnym mieszkaniu.
Urządziłeś je jak ci tam pasowało, dobrze ci tam się żyje, kumple cie odwiedzają i te sprawy.
Nagle w klatce obok pojawia się nowy lokator.
Kij mu w nery niech se mieszka, guano cie on obchodzi.
Ale nie. Tenże najpierw składa ci wizytę i śmierdzi mu twoje mieszkanie.
Przemeblowywać je chce, a najlepiej ściany przebić i połączyć ze swoim w jedno z nim oczywiście jako głownym najemcą.
Pogoniłeś go i słusznie, to zaczyna twoich kumpli agitować, żeby do ciebie już na wódke nie szli, bo u niego też dostaną. Niekoniecznie lepszą, ale też dostaną.
Nie pomogło.
No to się z chłopem z administracji zakolegował.
Najpierw ile razy drzwi otworzyłeś waliły cię po oczach ogłoszenia co tam u sąsiada nowego.
Kazałeś te ogłoszenia sprzed oczu se wypierdolić.
To teraz chłop z administracji łazi do ciebie z powiestką, że np. ten sąsiad to se pokój odmalował i powinieneś iść i cmoktać z zachwytem.
Masz prawo się wkurwić czy nie?

Awatar użytkownika
Arcana

Postautor: Arcana » 24.01.10, 19:55

Adela, to pewnie planowe, zeby sielskich rozruszac :D
Godryk musi codziennie sklada raport u Glownego, ze dzis notek tyle a tyle
przyrost w stosunku do tegoz dnia roku poprzedniego taki a taki...
a nawet na Sielskim uroslo - dzieki jego administrowaniu
Niby gani pyskatych, ale liczy, ile notek napyszczyli :D

Awatar użytkownika
Orion Black
Zaawansowany

Postautor: Orion Black » 24.01.10, 20:47

Nie ograrniam tej kuwety.

Godryku - wiesz, ja rozumiem że się starasz. Ale ciągłe zmiany wcale nie wychodzą na lepsze, wprowadzają zamęt i ogólny wkurw forumowiczów (miałem napisać użytkowników, ale oni mają chyba mniejsze prawa, nie wiem czy mogą się wkurwiać :hmmm:).

Jesteśmy niewolnikami w białych koszulach. Reklamy zmuszają nas do pogoni za samochodami i ciuchami.
Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno. Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca, nie mamy Wielkiej Wojny, wielkiego kryzysu. Naszą wielką wojną jest wojna duchowa, naszym wielkim kryzysem jest życie.

Fight Club
-----------------------------
patrzymy w twarz głodu twarz ognia twarz śmierci
najgorszą ze wszystkich - twarz zdrady

i tylko sny nasze nie zostały upokorzone

Awatar użytkownika
DoggieDaisy
Witch :-)

Postautor: DoggieDaisy » 24.01.10, 20:53

Ja też nie ogarniam.

Dobrze, że wchodzę przez link do Sielskiego, bo znowu bym się zgubiła jak nic!

:rotfl:

Awatar użytkownika
Mia Wallace

Postautor: Mia Wallace » 24.01.10, 21:07

To jeszcze nic :D Wracam sobie spokojnie z teatru i idę patrzeć, co tam na moim Kinomanie. A tu pod Kinomanem link do drugiego filmowego :D Nad i pod starym fotograficznym - linki do nowych fotograficznych. :D To są porządki! :claphands:

Kto pija,
temu mija.

Awatar użytkownika
Arcana

Postautor: Arcana » 24.01.10, 21:14

Widzial kto kiedy takie forum, zeby sie w oczach dwoilo?
Gdzie nie spojrzec to samo :rotfl:

Awatar użytkownika
Adela

Postautor: Adela » 24.01.10, 21:15

DoggieDaisy pisze::rotfl:

Tu nie ma nic :rotfl:
Tu się od pewnego czasu zrobiło dziwnie.
Zniechęcająco dziwnie.
I ciągle ino się czyta że to dla dobra ewentualnych nowych przybyszów.
Żeby się nie zgubili.
Bo ostatnio się kilku zgubiło.
Zarejestrowali się i zabłądzili do tej sielskiej speluny zamiast w niebiosa.

Wróć do „Sielskie Poczęcie®”